Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 godziny temu, redżina napisał:

Dokładnie. Przez 15 lat pracowałam w bankowości i już to widzę jak popylam w lnianych krótkich spodenkach z sandałkami. 
I takie laski będą potem mi wciskały jakie zmęczone życiem i montowaniem filmów bo ciężko pracują. 

Taaa, jak Kasia powiedziała że ona ubralaby się tak do pracy to pomyślałam,  że no w totalizatorze to może to i by przeszło 😉

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wleciała rolka, że udały się do Danii i możemy "liczyć na modowy spam". Na bieżąco reagują na komentarze u wandzi i kafe😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, redżina napisał:

Nudne to już podniecanie się Kaśki facetami w Hiszpanii i robienia im zdjęć a potem wstawianie na insta 🥴 

Potrzebny bolec na juz🤡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hanipipol napisał:

Potrzebny bolec na juz🤡

Może w Kopenhadze się znajdzie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kurtka z PRL którą włożyła jedna i druga (?) to hit. Wyglądają komicznie. 
Przyjechały biznesowo bo wakacje wielkie best friend spędzają już osobno. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, redżina napisał:

Ta kurtka z PRL którą włożyła jedna i druga (?) to hit. Wyglądają komicznie. 
Przyjechały biznesowo bo wakacje wielkie best friend spędzają już osobno. 

Naiwni się nabiorą, tak jak w te dodawane w czasie nierzeczywistym rolki. Jeszcze rano leciało stories z Hiszpani, a Kaśka już w Kopenhadze, tiaaa, jasne. Biznesowa przyjaźń kwitnie dolarsowo😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjazdy u nich to juz tylko sluzbowo. Przeciez one nawet do galerii na zakupy juz razem nie wychodza XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, hanipipol napisał:

Wyjazdy u nich to juz tylko sluzbowo. Przeciez one nawet do galerii na zakupy juz razem nie wychodza XD

Gdyby cokolwiek było razem to by się choćby w urywkach vlogowych pokazało, aż tak strzegą prywatności? Byłoby to tym bardziej dziwne, że miałyby gotowy,  idealny kontent na vlogi, zakupy, wycieczki etc. Na pięć minut włączyć kamerę to chyba nie jest jakiś ponadludzki wysiłek, w końcu to ich praca. Jeszcze rok temu nie miały takich obiekcji. Kiedyś sauna, baseny, wspólne urlopowe wyjazdy, jako prezenty urodzinowe, a teraz tylko biznesowe wycieczki.  Chciałyby teraz bardziej strzec prywatności (której de facto i tak nie pokazywały zanadto, co najwyżej ex Kasi) i nadal zarabiać miliony monet. Nie da się mieć i jednocześnie skonsumować ciastka, ale zawsze można wrócić na etat😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes is biznes. Persil is Persil. 
Takie to nasze bjuti influ. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

The sponsor of the Copenhagen Fashion Week episode is...Perwoll!🤣

Cóż za niespodzianka😂

 

Edytowano przez secretgarden
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, secretgarden napisał:

The sponsor of the Copenhagen Fashion Week episode is...Perwoll!🤣

Cóż za niespodzianka😂

 

Może ja się nie znam, może ja mało modna ale to co one założyły to jakaś kpina. 
 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, redżina napisał:

Może ja się nie znam, może ja mało modna ale to co one założyły to jakaś kpina. 
 

Retro made in PRL😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One wyglądają jak przebrane do jakiejś inscenizacji i te klapeczki Kaśki, płaczę ze śmiechu, książkowe ofiary mody😂 Ja rozumiem, że miały wystąpić w ubraniach z drugiego obiegu, ale ja tej koncepcji ni wuja nie rozumiem🤣

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ale wieśniary… idzie polska modelka a te piski jakies robia XDDDDD sloma z butow, wielkie damy z Lublyna :))) zenada

 

 

ahhh… i to nagrywanie jakis kobiet z ukrycia :))) klasa przez duze K

Edytowano przez hanipipol
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2024 o 20:45, secretgarden napisał:

One wyglądają jak przebrane do jakiejś inscenizacji i te klapeczki Kaśki, płaczę ze śmiechu, książkowe ofiary mody😂 Ja rozumiem, że miały wystąpić w ubraniach z drugiego obiegu, ale ja tej koncepcji ni wuja nie rozumiem🤣

No te stylowki to jakiś dramat. Zero własnego stylu tylko obwieszanie się trendami od góry do dołu. Ofiary mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Oh Celinee napisał:

No te stylowki to jakiś dramat. Zero własnego stylu tylko obwieszanie się trendami od góry do dołu. Ofiary mody.

Justynka niczym czerwony kapturek, w tym kolorze jej twarzowo, ale total red plus te buty po ciotce Klotce to już kompletna przesada. No nie wyszło. A na kanale mizerota, nuda mocium panie, nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to te plyny z dealz juz sa niefajne? Teraz tylko persilek bo kupil bileciki za granice?? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hanipipol napisał:

A to te plyny z dealz juz sa niefajne? Teraz tylko persilek bo kupil bileciki za granice?? XD

Cocolino też. Prostownica dyson też chyba się zepsuła już bo biedne muszą kręcić włosy lokówką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One już straciły dawno autentyczność, kiedyś nagrywały regularne "Mierzymy X" z różnych, dostępnych sieciówek , a teraz promują drogie marki, gdzie kiecka kosztuje jedyne 700 zł, odrealnienie dopadło je wręcz absurdalne. Ktoś się pokusił o komentarz na innym forum, że "cisną" reklamy i barter do oporu, bo wiedząc, że się starzeją chcą zmaksymalizować zyski nie wysilając się zbytnio. Myślę, że zasmakowanie w błogim i dobrze opłacanym lenistwie weszło im już w krew i jest im już wszystko jedno, zero pomysłów, zanik kreatywności, ostentacyjny brak potrzeby przyciągnięcia obserwatora ciekawymi treściami. Zupełnie jak zastosowana przez nie polityka rodem z sieci komórkowych, funkcjonującej w myśl zasady, klient złowiony, umowa podpisana to teraz mamy cię w pupie, następny proszę.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście torebki ich projektu nie są wystarczająco fantastycznymi perełeczkami na miarę kopenhaskiego brylowania na tamtejszych salonach. Ale na potrzeby ich zareklamowania (już wkrótce kolejne dropy jesienne) celem wypchania sobie na co najmniej rok kabzy już tak. One nawet już nie maskują swojego ignorującego podejścia, niczym tłuste koty, którym jest już wszystko jedno. Komentujących, którzy słusznie zwracają im od jakiegoś czasu uwagę, na fundowaną mizerię na ich kanale, mają głęboko gdzieś, mimo podawanych na tacy gotowych tematów i oczekiwanych treści. Celowe ignorowanie obserwatorów to nie jest poważne podejście do wykonywanej pracy. Podlegamy ocenom w miejscach pracy, w mediach społecznościowych, bo w takich żyjemy czasach, a czy one wypadają na swoje ulubione 10 na 10? Wątpię.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, secretgarden napisał:

Oczywiście torebki ich projektu nie są wystarczająco fantastycznymi perełeczkami na miarę kopenhaskiego brylowania na tamtejszych salonach. Ale na potrzeby ich zareklamowania (już wkrótce kolejne dropy jesienne) celem wypchania sobie na co najmniej rok kabzy już tak. One nawet już nie maskują swojego ignorującego podejścia, niczym tłuste koty, którym jest już wszystko jedno. Komentujących, którzy słusznie zwracają im od jakiegoś czasu uwagę, na fundowaną mizerię na ich kanale, mają głęboko gdzieś, mimo podawanych na tacy gotowych tematów i oczekiwanych treści. Celowe ignorowanie obserwatorów to nie jest poważne podejście do wykonywanej pracy. Podlegamy ocenom w miejscach pracy, w mediach społecznościowych, bo w takich żyjemy czasach, a czy one wypadają na swoje ulubione 10 na 10? Wątpię.

Tak już wyglądają SM. Na początku prawie każdy się stara a potem byleby jak najwięcej reklam wcisnąć. Te pokroju Msdoncellity to samo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba je sobie odpuścić i zacząć oglądać mniejsze kanały. Najlepiej dziewczyn z pracą zawodową. Jest ich teraz sporo, można wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Dlatego trzeba je sobie odpuścić i zacząć oglądać mniejsze kanały. Najlepiej dziewczyn z pracą zawodową. Jest ich teraz sporo, można wybierać.

Fakt, taka Megg dla przykładu, ma psa, kota, pracę na etacie, a potrafi codziennie zmontować film i wrzucić na swój kanał.  Królewny z LGS ujmując rzecz kolokwialnie, jadą na raz uzyskanej opinii z rzeszą subskrybentów, zatem nie muszą się starać kultywując zachowanie: "pocałujta w pupę wójta".  To świadczy o totalnym braku profesjonalizmu, zawodowiec i poważnie traktujące swój zawód osoby zawsze będą starały się dbać o wizerunek, niezależnie od nieosiągalnych dla większości, swoich wysokich dochodów.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Kaska wyzwolona rzucila prace na etacie zeby W KONCU byc profesjonalna instagramerka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, secretgarden napisał:

Fakt, taka Megg dla przykładu, ma psa, kota, pracę na etacie, a potrafi codziennie zmontować film i wrzucić na swój kanał.  Królewny z LGS ujmując rzecz kolokwialnie, jadą na raz uzyskanej opinii z rzeszą subskrybentów, zatem nie muszą się starać kultywując zachowanie: "pocałujta w pupę wójta".  To świadczy o totalnym braku profesjonalizmu, zawodowiec i poważnie traktujące swój zawód osoby zawsze będą starały się dbać o wizerunek, niezależnie od nieosiągalnych dla większości, swoich wysokich dochodów.

Za Megg w sam raz nie przepadam, ale masz racje. W dodatku we vlogach lasek pracujących narracja jest  bez napinki. Nie ma takich zapychaczy jak Kaśki kroki, czy inne takie... Jak pokazują ciuchy, to nie nie przybierają pozy wszystkowiedzących stylistek, jak kosmetyki, to nie zmieniają się w kosmetyczne guru. Generalnie jest  naturalniej i przyjemniej się to ogląda.  Aż dziw, że różnice w subskrypcjach są tak ogromne. Jak dla mnie stare wyjadaczki na YT mają za dużą oglądalność, biorąc pod uwagę treści, które serwują.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Anitella napisał:

Za Megg w sam raz nie przepadam, ale masz racje. W dodatku we vlogach lasek pracujących narracja jest  bez napinki. Nie ma takich zapychaczy jak Kaśki kroki, czy inne takie... Jak pokazują ciuchy, to nie nie przybierają pozy wszystkowiedzących stylistek, jak kosmetyki, to nie zmieniają się w kosmetyczne guru. Generalnie jest  naturalniej i przyjemniej się to ogląda.  Aż dziw, że różnice w subskrypcjach są tak ogromne. Jak dla mnie stare wyjadaczki na YT mają za dużą oglądalność, biorąc pod uwagę treści, które serwują.

Ale widzę że nawet jutubowym dinozaurom spadają wyświetlenia. Widzowie są już bardziej wymagający a młodsi już przestawili się na tiktok

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hanipipol napisał:

Przeciez Kaska wyzwolona rzucila prace na etacie zeby W KONCU byc profesjonalna instagramerka!!!!!!!

No i właśnie widać ten jej "profesjonalizm" i poważne podejście do zawodu influencera. Śmiga na zmianę na zabiegi, siłownię, lancze w przerwie od wiecznych wakacji, a praca jutubera leży i kwiczy. Ciekawa jestem, ile z tych nabitych w czasach hossy subskrypcji to obecnie martwe konta. Gdyby połowa poznikała to może, by je otrzeźwiło. Przydałaby się lekcja pokory nie tylko im. W poszukiwaniu innych, podobnych lifestylowych kontentów na rodzimym rynku, mało jutuberek do mnie niestety przemawia, nie ten klimat, nie ta estetyka i aktualny punkt życiowy. Chyba, że ja nie trafiam w odpowiednie osoby, których przekazywane do sieci treści są dla mnie interesujące, ale też regularnie emitują filmy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, redżina napisał:

Ale widzę że nawet jutubowym dinozaurom spadają wyświetlenia. Widzowie są już bardziej wymagający a młodsi już przestawili się na tiktok

Wiele subskrypcji jest już zapewne nieaktualnych, ale tłuste koty mają nadal dobrze płatne współprace dzięki algorytmom i oficjalnie figurującym zasięgom. Dlatego mają ostentacyjne wyjebongo. Szkoda, bo trudno przebić się tym, którym się chce i mogliby swymi treściami inspirować, a tendencje ostatnio są bardzo niesprzyjające. Jutub nie powiadamia nie wiedzieć czemu o nowych filmach, mimo subskrypcji, o co wielu twórców słusznie się burzy. To nie jest fair i tracą nie tylko oni, ale też ich odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutjub powinien zrobic czystki i wszystkie konta ktore sa martwe powinni usunac - tym samym wszystkim pospadałyby suby🤡

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, redżina napisał:

Ale widzę że nawet jutubowym dinozaurom spadają wyświetlenia. Widzowie są już bardziej wymagający a młodsi już przestawili się na tiktok

I dobrze, niech spadają. Jak dla mnie i tak za wolno. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×