Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

W nowym filmie księgowy, książki, syf w domu, kot krokiet, kariera polityczna aleksa prężnie się rozwija, narzekanie na pogodę, rozdarciuch w akcji

Julkowe bingo nie zawiodło 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, zyx00 napisał:

W nowym filmie księgowy, książki, syf w domu, kot krokiet, kariera polityczna aleksa prężnie się rozwija, narzekanie na pogodę, rozdarciuch w akcji

Julkowe bingo nie zawiodło 

Uuuu kompletnie nie jestem w temacie co tam słychać u naszej gwiazdy, ale z tego co widzę to się dzieje. Dajcie tylko Aleksowi obywatelstwo, a żadna siła tego nie zatrzyma. Będzie jak nic drugim de Gaulle'm!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i pokazuje dzieci, widać lepiej się sprzedają : )
alex w okularach, i wizyta u dentysty - to przynajmniej coś tam dba o niego. 
burdel jak zawsze i w jej sypialni i w sypialni córki - czyli jaka matka taka córka XD 
współczuje Lolo 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kotusdf napisał:

no i pokazuje dzieci, widać lepiej się sprzedają : )
alex w okularach, i wizyta u dentysty - to przynajmniej coś tam dba o niego. 
burdel jak zawsze i w jej sypialni i w sypialni córki - czyli jaka matka taka córka XD 
współczuje Lolo 

Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ona ten rokiet wytrzasnęła? Po francusku się tak nie mówi, więc jej ulubiona wymówka niestety nie działa. Nie mogła sprawdzić, jak to się wymawia, skoro chciała użyć tego slowa jako imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kasja78 napisał:

Skąd ona ten rokiet wytrzasnęła? Po francusku się tak nie mówi, więc jej ulubiona wymówka niestety nie działa. Nie mogła sprawdzić, jak to się wymawia, skoro chciała użyć tego slowa jako imię?

Przecież ona jest mądrzejsza od wszystkich i wie lepiej 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny vlog. 
- ból głowy przez nadmierny płacz i że musi zwolnić - nie ma co za dużo na siebie obowiązków brać.
- była w szkole na godzinkę z koleżanką składać koperty XD 
- nie chce należeć do rady szkoły bo nie chce dokładać sobie kolejnego obowiązku (taka zapracowana)
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drugi dzień
- temat pogody za oknem
- zakupy po chipsy i składniki na domową pizzę
- książki kolekcjonerskie chciałaby mieć bo są przepiękne z wyglądu XD
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kotusdf napisał:

kolejny vlog. 
- ból głowy przez nadmierny płacz i że musi zwolnić - nie ma co za dużo na siebie obowiązków brać.
- była w szkole na godzinkę z koleżanką składać koperty XD 
- nie chce należeć do rady szkoły bo nie chce dokładać sobie kolejnego obowiązku (taka zapracowana)
 

 

17 minut temu, kotusdf napisał:

drugi dzień
- temat pogody za oknem
- zakupy po chipsy i składniki na domową pizzę
- książki kolekcjonerskie chciałaby mieć bo są przepiękne z wyglądu XD
 

Chryste... To nie jest życie. To jest wegetacja. Zero zainteresowań, przyjaciół. Ona za 20, 30, 40 lat nie będzie miała żadnych wspomnień z młodości. To jest tak smutne. Młoda dziewczyna, która ma całe życie i świat przed sobą, a wegetuje jak emerytka. Chociaż nie, emerytki mają więcej wigoru, znajomych i zajęć niż ona.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałam, że trzeba zwolnić, to wyobraziłam sobie ślimaka. W jej przypadku zwolnienie to całkowite zatrzymanie się. 

Ten jej vlogtober to żenada. Nagrywa filmy 14-16 minut i mieści w nich 2 dni.

Rokiet i Hały Poteł - uszy bolą, serce boli 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, piekielneoczy napisał:

 

Chryste... To nie jest życie. To jest wegetacja. Zero zainteresowań, przyjaciół. Ona za 20, 30, 40 lat nie będzie miała żadnych wspomnień z młodości. To jest tak smutne. Młoda dziewczyna, która ma całe życie i świat przed sobą, a wegetuje jak emerytka. Chociaż nie, emerytki mają więcej wigoru, znajomych i zajęć niż ona.

No jak, przecież ma tyle pasji: meal prep, bieganie, gotowanie, klocki, puzzle, sprzątanie, DIY, książki... The list never ends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MaGo2 napisał:

No jak, przecież ma tyle pasji: meal prep, bieganie, gotowanie, klocki, puzzle, sprzątanie, DIY, książki... The list never ends

Ona jeszcze biega!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie teściowej , to pamiętam jak żulia w jednym z vlogow mówiła , że ma super teściową ponieważ mimo to , że nie rozumie polskiego to ogląda wszystkie vlogi i reklamy całe żeby mogła zarobić 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, piekielneoczy napisał:

Ona jeszcze biega!? 

No już nie, meal prepu też już nie robi. Po syfie widać, że sprząta rzadko. To był sarkazm 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MaGo2 napisał:

No już nie, meal prepu też już nie robi. Po syfie widać, że sprząta rzadko. To był sarkazm 😁

Nie zczaiłam🙄 Blond kolor włosów zobowiązuje😆 Ale tak poważnie mówiąc to jej życie jest zwyczajnie smutne. Nie jestem teraz na bieżąco, ale czytam co tutaj piszecie i gdybym miała żyć takim życiem jak ona to chyba bym też ciągle wyła i miała depresję (jeszcze większą niż mam).

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z jej czytania jak wodzi palcem po tekście jak przedszkolak. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Zamowienia1900 napisał:

Odnośnie teściowej , to pamiętam jak żulia w jednym z vlogow mówiła , że ma super teściową ponieważ mimo to , że nie rozumie polskiego to ogląda wszystkie vlogi i reklamy całe żeby mogła zarobić 😃

Pewnie nie wiedziała, że Polacy też prawie nic nie rozumieją xd

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu żre ukryta w samochodzie. Myślicie, ze ją Lolo goni, że wydaje pieniądze na przysmaki, a jego karmi suchym chlebem, czy sama do tego doszła, ze trochę głupio?

Edytowano przez Kasja78
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasja78 napisał:

Znowu żre ukryta w samochodzie. Myślicie, ze ją Lolo godzi, że wydaje pieniądze na przysmaki, a jego karmi suchym chlebem, czy sama do tego doszła, ze trochę głupio?

 

Julia doesn't share food.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne wydania kolektorskie? To coś jak kolektura, Lotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuulubiony sklep żulii - sklep z mrożonkami: w to akurat jej totalnie wierzę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no błagam, Julka która nie bardzo umie sklecić poprawne zdanie po francusku pomaga „koleżance” składać papiery xdddd to „koleżanka” chyba jest we Francji co najwyżej tydzień jeśli to właśnie Julkę prosi o pomoc xddd 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zyx00 napisał:

Nie no błagam, Julka która nie bardzo umie sklecić poprawne zdanie po francusku pomaga „koleżance” składać papiery xdddd to „koleżanka” chyba jest we Francji co najwyżej tydzień jeśli to właśnie Julkę prosi o pomoc xddd 

Ale to chyba było tylko klejenie jakichś kopert? Praca bardziej ręczna. Chyba, że nie zrozumiałam, bo przeskakiwałam. Może wiedzą, ze Żulia bezrobotna, to ją poprosili, bo inni w pracy pewnie w środku dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zyx00 napisał:

Nie no błagam, Julka która nie bardzo umie sklecić poprawne zdanie po francusku pomaga „koleżance” składać papiery xdddd to „koleżanka” chyba jest we Francji co najwyżej tydzień jeśli to właśnie Julkę prosi o pomoc xddd 

Ale tu chodzi o dosłowne składanie jakichś kart do głosowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Zamowienia1900 napisał:

Czy ona przypadkiem nie przytyła trochę ? 

Nie zwracam uwagi na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kasja78 napisał:

Ale to chyba było tylko klejenie jakichś kopert? Praca bardziej ręczna. Chyba, że nie zrozumiałam, bo przeskakiwałam. Może wiedzą, ze Żulia bezrobotna, to ją poprosili, bo inni w pracy pewnie w środku dnia.

 

2 minuty temu, MaGo2 napisał:

Ale tu chodzi o dosłowne składanie jakichś kart do głosowania 

Jeśli tak to zwracam honor 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Zamowienia1900 napisał:

Czy ona przypadkiem nie przytyła trochę ? 

Może trochę, ale możliwe że to wina luźniejszych ubrań i tu zadziałała optyka. Chociaż twarz ma pełniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piekielneoczy napisał:

Może trochę, ale możliwe że to wina luźniejszych ubrań i tu zadziałała optyka. Chociaż twarz ma pełniejszą.

Według mnie akurat wyjątkowo dobrze wygląda, może poza włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Kasja78 napisał:

Uuuuulubiony sklep żulii - sklep z mrożonkami: w to akurat jej totalnie wierzę 😄

Akurat sklepy z mrożonkami to ja szanuję. Tylko, że ja nie mam do wykarmienia dwójki dzieci i męża, więc mogę sobie takie cuda jeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×