Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niesamowicie w rzeczywisto

Wrażliwy,uczuciowy,atrakcyjny 36 latek poszukuje bratniej duszy

Polecane posty

1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

W sumie sporo przegrywow na Kafe z tych okolic. Nie zdołali zdobyć nielicznej ładnej z okolic i zostali incelami z frustracji bo z tych co zostały to wolą przegrywać na Kafe 😝 i się żalić 

Kto jest ze świętokrzyskiego? Ja mazowieckie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

No ona miała tą nutke szwagra co by mnie fajnie uzupełniło w życiu o ekstrawertyzm 

PRZECIEZ TY JESTES ZFEJLOWANYM EKSTRAWERTYKIEM A NIE INTROWERTYKIEM ZOBACZ JAK O KAZDEJ CZYNNOSCI GRZECZNIE RAPORTUJESZ NA FORUM

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Kto jest ze świętokrzyskiego? Ja mazowieckie. 

Nie zrozumiałeś. Z Wielkopolskiego trochę przegrywow tu jest. W świętokrzyskiem napisałam że ładne laski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiarą napisał:

Kto jest ze świętokrzyskiego? Ja mazowieckie. 

No Mara chyba i nawet było jej foto tyle że twarz zakryta. Fajna. Kompletnie zatraciłeś instynkt czujności niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rozpad gnilny napisał:

WIADOMO ZE POTOMSTWO ROSJAN JEST ABRDZIEJ SFEMINIZOWANE A POTOMSTWO GERMANSKIE BARDZIEJ ZMASKULINIZOWANE DLATEGO ROSJANKI SAME ODDAWALY SIE NIEMCOM I BLAGALY O ICH SLINE ORAZ SPERME WSZEDZIE GDZIE SIE DA A RUSCY MUSIELI BRAC SILA TO JSET WLASNIE PEWIEN RODZAJ PARADOSKU GENETYCZNEGO KTORY CZESTO PROWADZI DO KONFLIKTOW ETNICZNYCH. SAMICE Z PLEMIENIE BARDZIEJ SFEMINIZOWANEGO PRAGNA SAMCOW Z TEGO ZMASKULINIZOWANEGO ORAZ NIE CHCA SWOICH. WTEDYZ WIEKSZA SIE LICZBA GWALTOW I OGLNEJ PRZESTEPCZOSCI CO OSLABIA TAKIE PLEMIE BO KOBIETY NEI CHCA RODZIC SLABSZYM SAMCOM POTOMSTWA. ZOBACZ SOBIE NA PRZYKLAD INDIE, TAM SAMCE TO JEST SAM DOL HIERACHII GENETYCZNEJ POD WZGLEDEM CECH ATRAKCYJNYCH SEKSUALNIE, GWALTY TAM SA NA AMOWA SKALE I NIC POLICJA NIE ROBI SOBIE Z TEGO. TAK OSLABIONE PLEMIE PRZEZ WEWNETRZNE PROBLEMY CZESTO STAJE SIE LATWYM CELEM DO ATAKU I WYZOLENIA SPOD WLADZY PODLUDZI. ROSJANKI SA LADNIEJSZE OD NIEMEK DLATEGO ZE ICH GRUPA ETNICZNA MA WIECEJ CECH SAMICZYCH NIZ SAMCZYCH - U NIEMCOW JEST ODWROTNIE.

Nie chce mi się tego czytać , bo jest masło maślane. Ty chcesz powiedzieć że uzależnione od amfy Wermacht i SS gwаłciło Rosjanki ? Podaj źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie chce mi się tego czytać , bo jest masło maślane. Ty chcesz powiedzieć że uzależnione od amfy Wermacht i SS gwаłciło Rosjanki ? Podaj źródło.

NIE GWALCILO BO SAME SIE IM ODDAWALY ORAZ ROBILY WSZYSTKO CO NIEMCY CHCIELI Z WLASNEJ WOLI (PISZE TU OCZYWISCIE O CZYSTYCH RASOWO BATALIONACH A NIE KARNYCH DLA PODLUDZI TAKICH JAK DIRLEWANGER), GWALCIC MUSIAL ARMIA CZERWONA GDYZ BYLA ZLOZONA Z PODLUDZI Z KTORYMI ZADNA ZDROWA NA UMYSLE SAMICA NIE CHCIALABY KOPULOWAC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Kupę to ty sobie zdrap ze swojego wózka inwalidzkiego, promyczku 

Co znowu się upiłaś nudzisz 🥱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rozpad gnilny napisał:

NIE GWALCILO BO SAME SIE IM ODDAWALY ORAZ ROBILY WSZYSTKO CO NIEMCY CHCIELI Z WLASNEJ WOLI (PISZE TU OCZYWISCIE O CZYSTYCH RASOWO BATALIONACH A NIE KARNYCH DLA PODLUDZI TAKICH JAK DIRLEWANGER), GWALCIC MUSIAL ARMIA CZERWONA GDYZ BYLA ZLOZONA Z PODLUDZI Z KTORYMI ZADNA ZDROWA NA UMYSLE SAMICA NIE CHCIALABY KOPULOWAC 

To musiały być jednostkowe przypadki. Ja czytałem że w obozach zagłady jak ładna Słowianka to brali ją do seksu. Ale w jednym i drugim przypadku to marginalne musiało być. 

Natomiast Rosjanie zastosowali metodę starą jak świat czyli wjazd na teren wroga, zabicie i wyruсhanie im kobiet. 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezle mi klata rosnie i miesnie w rekach  😄w ogole mam coraz fajniejszy tors w samym szarym t-shirt

jeszcze tylko katiuszka zeby sie przytulila do mnie ❤️ i jestem spelniony  pomarzyc dobra sprawa 😄

to ja wylogowuje sie i ide sobie pisac z przyjaciolmi. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To musiały być jednostkowe przypadki. Ja czytałem że w obozach zagłady jak ładna Słowianka to brali ją do seksu. Ale w jednym i drugim przypadku to marginalne musiało być.

W kobiecych obozach koncentracyjnych istniały regularne burdele dla Niemców, złożone z więźniarek, więc jakie marginalne, imbe cylu historyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic mnie tak nie kreci jak zanurzyc stopki w lodowatej wodzie i wszystko mi mowi zebym nie wskakiwal do wody, ale ja wskakuje i jest tak fajnie 😄❤️ i ogladam sobie drzewa, niebo, chmury, ksiezyc, slonce z wody i plywam i czuje sie jak w raju 😄

papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To musiały być jednostkowe przypadki. Ja czytałem że w obozach zagłady jak ładna Słowianka to brali ją do seksu. Ale w jednym i drugim przypadku to marginalne musiało być. 

Natomiast Rosjanie zastosowali metodę starą jak świat czyli wjazd na teren wroga, zabicie i wyruсhanie im kobiet. 😁 

TO NEI BYLY JEDNOSTKOWE PRZYPADKI TYLKO WIEKSZOSCIOWE JAK NIEMCY WJEZDZALI W SOWIECKA DZICZ BYLI POSTRZEGANI PRZEZ KACAPSKIE KOBIETY JAKO SWIECI RYCERZE KORZY JE WYZWOLA OD ICH WLASNYCH "MEZCZYZN" 

 

TO NIE JESTW  ZASADZIE ISTOTNE TO DO CZEGO ZMIERZAM TO NASWIETLENIE SYTUACJI W KTOREJ KOBIETY PREFERUJA DO STOSUNKOW SEKSUALNYCH MEZCZYZN KTORZY SPRAWIA ZE ICH POTOMSTWO BEDZIE BARDZIEJ MASKULARNE. W EFEKCIE CECHY KOBIECE ZANIKAJA BEZ KONFLIKTU ZBROJNEGO W KTORYM KOBIETY SA MASOWO GWALCONE PRZEZ SFEMINIZOWANYCH MEZCZYZN KTORZY W NORMALNYCH WARUNKACH RELACJI SEKSUALNYCH OD NICH NIE OTRZYMAJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Madzio Rajdan napisał:

W kobiecych obozach koncentracyjnych istniały regularne burdele dla Niemców, złożone z więźniarek, więc jakie marginalne, imbe cylu historyczny.

Już uwierzę na słowo że ty historię studiowałeś, a burdele były są i będą więc z jaką ty nowiną do ludzi lecisz kupo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Już uwierzę na słowo że ty historię studiowałeś, a burdele były są i będą więc z jaką ty nowiną do ludzi lecisz kupo 😄

Z taką, o której nie miałeś pojęcia. Jak czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Madzio Rajdan napisał:

Z taką, o której nie miałeś pojęcia. Jak czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj na dany temat.

Ty mssz  pojęcie chyba z ukrowych książek propagandowych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ty mssz  pojęcie chyba z ukrowych książek propagandowych 😄

Jesteś de bilem. Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rozpad gnilny napisał:

TO NEI BYLY JEDNOSTKOWE PRZYPADKI TYLKO WIEKSZOSCIOWE JAK NIEMCY WJEZDZALI W SOWIECKA DZICZ BYLI POSTRZEGANI PRZEZ KACAPSKIE KOBIETY JAKO SWIECI RYCERZE KORZY JE WYZWOLA OD ICH WLASNYCH "MEZCZYZN" 

 

TO NIE JESTW  ZASADZIE ISTOTNE TO DO CZEGO ZMIERZAM TO NASWIETLENIE SYTUACJI W KTOREJ KOBIETY PREFERUJA DO STOSUNKOW SEKSUALNYCH MEZCZYZN KTORZY SPRAWIA ZE ICH POTOMSTWO BEDZIE BARDZIEJ MASKULARNE. W EFEKCIE CECHY KOBIECE ZANIKAJA BEZ KONFLIKTU ZBROJNEGO W KTORYM KOBIETY SA MASOWO GWALCONE PRZEZ SFEMINIZOWANYCH MEZCZYZN KTORZY W NORMALNYCH WARUNKACH RELACJI SEKSUALNYCH OD NICH NIE OTRZYMAJA.

A masz jakieś wiarygodne źródła na ten temat czy bazujesz na tym co dziadek mówił albo babcia. 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JSET BARDZO LOGICZNE I PROSTE KOBIETY ZE WSCHODU CHCA SIE PRUC Z MEZCZYZNAMI Z ZACHODU, A KOBIETY Z ZACHODU I MEZCZYZNI ZE WSCHODU MAJA BOL DUPY PERMANENTNY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy kuuurwy jeeebane polackie

nienawidze polaczków

nikt mi tak nie psuje krwi jak polaczki wstrętne z czerwonymi ryjami obleśnymi,  niemcom i ruskom mogą czyścic buty, jebaaane polackie śmieecie kuuuuhwy

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rozpad gnilny napisał:

TO JSET BARDZO LOGICZNE I PROSTE KOBIETY ZE WSCHODU CHCA SIE PRUC Z MEZCZYZNAMI Z ZACHODU, A KOBIETY Z ZACHODU I MEZCZYZNI ZE WSCHODU MAJA BOL DUPY PERMANENTNY 

Po prostu daj linka do wiarygodnych badań, a nie widzimisię w stylu ukrowo munkowym.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn000y napisał:

wy kuuurwy jeeebane polackie

nienawidze polaczków

nikt mi tak nie psuje krwi jak polaczki wstrętne z czerwonymi ryjami obleśnymi,  niemcom i ruskom mogą czyścic buty, jebaaane polackie śmieecie kuuuuhwy

NAWET POLAK JEST NAD KACAPEM, NIE ISTNIEJE NIC BARDZIEJ PODLUDZKIEGO NIZ ROSJANIN 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Po prostu daj linka do wiarygodnych badań, a nie widzimisię w stylu ukrowo munkowym.😄

MAM CI WYSYLAC LINKI DO BADAN W KTORYM KOBIETY PREFERUJA CECHY WYNIKAJACE Z WYSOKIEGO POZIOMU TESTOSTERONU? SERIO? PRZECIEZ PODOBNO JESTES ZNAWCA SPORTU I ZDROWEGO TRYBU ZYCIA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Won na ukrainę ziemniaki uprawiać albo cebulę. 😄

Odwiedź google nieuku. Wiesz chociaż, że w czasie wojny Ukraińcy byli po stronie Niemiec nazistowskich? Poza tym co to ma do faktu, że w obozach urządzano burdele dla żołnierzy, poza tym, że Ukraińcy gęsto w tych obozach służyli.

Edytowano przez Madzio Rajdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rozpad gnilny napisał:

MAM CI WYSYLAC LINKI DO BADAN W KTORYM KOBIETY PREFERUJA CECHY WYNIKAJACE Z WYSOKIEGO POZIOMU TESTOSTERONU? SERIO? PRZECIEZ PODOBNO JESTES ZNAWCA SPORTU I ZDROWEGO TRYBU ZYCIA 

Materiał dowodowy że Niemcy masowo uprawiali seks z Rosjankami, bo że kobiety chcą samców ajfa to nawet dzieci już wiedzą. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×