Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niesamowicie w rzeczywisto

Wrażliwy,uczuciowy,atrakcyjny 36 latek poszukuje bratniej duszy

Polecane posty

Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Materiał dowodowy że Niemcy masowo uprawiali seks z Rosjankami, bo że kobiety chcą samców ajfa to nawet dzieci już wiedzą. 😁

NA KAZDEJ WOJNIE W KTOREJ DOCHODZI DO INWAZJI KOBIETY Z ZIEM PODBITYCH KOPULUJA Z PODBIJAJACYM, MOGA TO ROBIC Z CHECIA LUB BEZ NIEJ ALE NIE MA OD TEGO ZE TO ROBIA ODSTEPSTW 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Madzio Rajdan napisał:

Odwiedź google nieuku. Wiesz chociaż, że w czasie wojny Ukraińcy byli po stronie Niemiec nazistowskich? Poza tym co to ma do faktu, że w obozach urządzano burdele dla żołnierzy, poza tym, że Ukraińcy gęsto w tych obozach służyli.

Nigdzie nie twierdziłem że ukry nie kolaborowali z Niemcami uku ty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nigdzie nie twierdziłem że ukry nie kolaborowali z Niemcami uku ty 😄

To na uj pie rdo lisz o Ukrach i propagandzie ukraińskiej w temacie? Dobra nieważne, bo widac, że jesteś po specjalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rozpad gnilny napisał:

NA KAZDEJ WOJNIE W KTOREJ DOCHODZI DO INWAZJI KOBIETY Z ZIEM PODBITYCH KOPULUJA Z PODBIJAJACYM, MOGA TO ROBIC Z CHECIA LUB BEZ NIEJ ALE NIE MA OD TEGO ZE TO ROBIA ODSTEPSTW 

Na wojnie się zabija , podbija obce terytoria i ruсha ich kobiety to ja tej wersji nie zaprzeczam. Ale pierwsze słyszę że Niemcy na masową skalę zapładniali Rosjanki. To raczej Rosjanie zasłynęli z taktyki podbicia  i zgwаłcenia kobiet wroga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Madzio Rajdan napisał:

To na uj pie rdo lisz o Ukrach i propagandzie ukraińskiej w temacie? Dobra nieważne, bo widac, że jesteś po specjalce.

To po uj zacząłeś o ukrach i nie potrafisz podać nawet źródła rzetelnej wiedzy żeby mnie przekonać ukrze 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Na wojnie się zabija , podbija obce terytoria i ruсha ich kobiety to ja tej wersji nie zaprzeczam. Ale pierwsze słyszę że Niemcy na masową skalę zapładniali Rosjanki. To raczej Rosjanie zasłynęli z taktyki podbicia  i zgwаłcenia kobiet wroga. 

PRZYPOMINAM ZE NIEMCY (TAK SAMO JAK FRANCUZI) DOSZLI POD MOSKWE AZ. W DODATKU NAWET POLACY UBOGACALI ROSJANKI I TO JESZCZE W ICH STOLICY. NIE MA NARODU W KTÓRYM KOBIETY BYLY ZALICZONE PRZEZ TYLE NARODOWOSCI CO MOSKALE I NAJEPSZEW  TYM JEST TO ZE SAME TEGO CHCIALY. DALTEGO SIE NEI SLYSZY O TYM ZE KTOS GWALCIL ROSJANKI AN WOJNIE - BO ONE NEI BYLY GWALCONE TYLKO SAME SIE ODDAWALY NAJEZDZCOM Z WIELKA RADOSCIA. ONE DO TEJ PORY AMRZA I CZEKAJA NA WSPANIALY DZIEN KIEDY KTOS WJEDZIE CZOLGAMI W FEDERACJE ABY W KONCU ZAZNAC MILOSCI OD PARWDZIWEGO MEZCZYZNY A NIE PODCZLOWIEKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę nie macie nic do roboty lepszego niż przeżywanie cudzej wojny? Mieliśmy swoje. Nikogo to nie obchodziło a spuszczacie się nad obcymi. Wtf. Niech się wyrzna wszyscy. Hu kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rozpad gnilny napisał:

PRZYPOMINAM ZE NIEMCY (TAK SAMO JAK FRANCUZI) DOSZLI POD MOSKWE AZ. W DODATKU NAWET POLACY UBOGACALI ROSJANKI I TO JESZCZE W ICH STOLICY. NIE MA NARODU W KTÓRYM KOBIETY BYLY ZALICZONE PRZEZ TYLE NARODOWOSCI CO MOSKALE I NAJEPSZEW  TYM JEST TO ZE SAME TEGO CHCIALY. DALTEGO SIE NEI SLYSZY O TYM ZE KTOS GWALCIL ROSJANKI AN WOJNIE - BO ONE NEI BYLY GWALCONE TYLKO SAME SIE ODDAWALY NAJEZDZCOM Z WIELKA RADOSCIA. ONE DO TEJ PORY AMRZA I CZEKAJA NA WSPANIALY DZIEN KIEDY KTOS WJEDZIE CZOLGAMI W FEDERACJE ABY W KONCU ZAZNAC MILOSCI OD PARWDZIWEGO MEZCZYZNY A NIE PODCZLOWIEKA. 

No dobra , a Polaków chcą Rosjanki według twojego poglądu i źródła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIEM COS O TYM MAM GERAMANSKIE KORZENIE W POLSCE GDZIE JEST NADAL WIELE SLOWIANSKICH KOBIET (CHOCIAZ ICH LICZBA ZMNIEJSZA SIE), NA PRAWDE NIE BYLO DLA MNIE MOZLIWOSCI ABYM BYL W TYM KRAJU PRAWICZKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No dobra , a Polaków chcą Rosjanki według twojego poglądu i źródła? 

RACZEJ TAK, POLACY SA BARDZIEJ MASKULARNI OD ROSJAN, ROSJANIN TO JEST ROBAK, PODCZLOWIEK 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rozpad gnilny napisał:

RACZEJ TAK, POLACY SA BARDZIEJ MASKULARNI OD ROSJAN, ROSJANIN TO JEST ROBAK, PODCZLOWIEK 

Nie był bym takim optymistą, że mogą chcieć Polaków i nie chce mi się też sprzeczać co do twoich tez, bo twoim obowiązkiem jest podać mi wiarygodne źródła jeżeli chcesz mnie przekonać do czegokolwiek. 

Jedynie mogę się zgodzić z tym , że chcą smalców ajfa, ale to przedstawiciellki wszystkich narodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jedynie mogę się zgodzić z tym , że chcą smalców ajfa, ale to przedstawiciellki wszystkich narodów.

A ja bym wolała amanta, dla odmiany 😉 A, i byle nie był babiarzem 😄

Edytowano przez Gretta_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gretta_ napisał:

A ja bym wolała amanta, dla odmiany 😉 A, i byle nie był babiarzem 😄

Tylko dla Ciebie żeby był , a inne mogą tylko popatrzeć i obejść się smakiem 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Tylko dla Ciebie żeby był , a inne mogą tylko popatrzeć i obejść się smakiem 😁

Tak 🙂

3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Palisz już w centralnym Małgosia?

I też tak. Ale słabo, żeby zaduchu nie było.

 

4 minuty temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Amant to samiec alfa właśnie.

Tak? Dobrze wiedzieć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×