Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

Lista zadań Weroniki:

- Muszę pojechać do miasteczka,

- Muszę wrócić.

  • Haha 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, madziuszek napisał:

Lista zadań Weroniki:

- Muszę pojechać do miasteczka,

- Muszę wrócić.

Cała i zdrowa😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, madziuszek napisał:

Lista zadań Weroniki:

- Muszę pojechać do miasteczka,

- Muszę wrócić.

Dzeje sie, jak to  u siwej na maxa 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, saturninapiacha napisał:

Cała i zdrowa😂

W sumie przy tych wszystkich chorobach adhd, astygmatyzm i tolerancja niehistaminy to jest wyzwanie 🤔

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sprzedają "dary powodziowe". Mówiłam, żeby nic nie dawać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ZnadBuga napisał:

Już sprzedają "dary powodziowe". Mówiłam, żeby nic nie dawać. 

Źródło?? 

Jak na katoliczkę to nietypowe podejście 🤔 "Mówiłam, żeby nic nie dawać".. Poszkodowanym?? To tak po bożemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kartofelcia napisał:

Ona nie zakładała, że jej przemocowiec zwinie żagle i baj baj. Myślała, że będzie zawsze jej parobkiem a tu zonk. W ogóle dawno jej nie widziałam, wyświetliła mi się na tiktoku wczoraj i strasznie staro wyglądała na tym lajwie.

Ona dostała na łeb dwa największe możliwe upokorzenia: porzucenie przez faceta i stratę pieniędzy. One były punktowe, ale okazały się też trwałe, bo nowego faceta nie ma i nie może być, a finanse też bezpowrotnie ucierpiały. Ona jeszcze negocjuje samotność do końca życia, ale co do pieniędzy ciągle ma złudzenia, że zawsze się utrzyma z yt, a to co u niej zachodzi to pociąg w jedną stronę.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, ZnadBuga napisał:

Już sprzedają "dary powodziowe". Mówiłam, żeby nic nie dawać. 

No i? Kto sprzedaje? Powodzianie? Nawet jak sprzedają i wyremontują za te pieniądze domy to i tak ok.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Wsedno napisał:

Niezłą bekę z blondi musieli mieć ci kolesie 😀 tacy od PRO sprzętu zazwyczaj mają ...ca na punkcie każdej pierdoły, śrubki, uszczelki, a co dopiero kierownica na odwrót.

Swoją drogą na kanale nadawczym widać jaki ten jej rower jest brudny. Niebawem się pewnie oblepi kurzem tak, że się popsuje i Lodzia będzie miała kolejną wymówkę. 

A moim zdaniem ona kłamie. Często żeby zminimalizować swój błąd pada coś w tym stylu, że ktoś z autorytetem w jakiejś dziedzinie jednak stwierdził, że ona ma rację, albo że to nie jest istotne. Ktoś tutaj jednak słusznie się dopatrzył, że przykręciła kierownicę na odwrót;) 

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ona zakłada kurtkę przeciwdeszczową, której nie da się zapiąć?... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej makijaze sa coraz dzywniejsze, naklada kilka produktow w losowych miejscach, potem rozmazuje to bez ladu i skladu, scera, przepraszam "konturuje". Pudru naklada tyle, ze normalnej osobie wystarczyloby na tydzen. Zostawia niedotarte plamy, jakies krechy jej wychodzom. Pedzlem jezdzi po wlosach bo chyba musi juz lyse miejsca maskowac. Powinna wrocic do anteny na glowie, idealna fryzura do pumpkin fejs i lumu na lodzie. 🤣

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na live znowu nabijała się z „bol*ca” byłego. Znalazła dziwnego grzyba w kształcie „bol*ca”, którego nawet przymierzyła i stwierdziła, że taka miniaturka i pasuje rozmiarem do byłego. Zwaliła na komentujących i stwierdziła „już z wami nie gadam”, a tam nikt nie podpuszczał bo szybki musk był szybszy. Swoją drogą ona nie zna się na grzybach, a zbiera i pyta na live czy ten bolcowaty grzyb jest ok. Mam nadzieje, że nikomu nie da tych grzybków w occie. Ktoś z komentujących napisał, że jak ma się duże pragnienie i cały czas się pije to oznaka cukrzycy. Ta oczywiście wyśmiała i stwierdziła „tak, tak to tylko oznaka cukrzycy…”. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mi a napisał:

Wczoraj na live znowu nabijała się z „bol*ca” byłego. Znalazła dziwnego grzyba w kształcie „bol*ca”, którego nawet przymierzyła i stwierdziła, że taka miniaturka i pasuje rozmiarem do byłego. Zwaliła na komentujących i stwierdziła „już z wami nie gadam”, a tam nikt nie podpuszczał bo szybki musk był szybszy. Swoją drogą ona nie zna się na grzybach, a zbiera i pyta na live czy ten bolcowaty grzyb jest ok. Mam nadzieje, że nikomu nie da tych grzybków w occie. Ktoś z komentujących napisał, że jak ma się duże pragnienie i cały czas się pije to oznaka cukrzycy. Ta oczywiście wyśmiała i stwierdziła „tak, tak to tylko oznaka cukrzycy…”. 

W jej przypadku stawiam na najpopularniejsza przyczyne pragnienia, czyli pospolity kac. 🤣

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądało jej live dużo osób, jak to zobaczyła to zaczęła się wygłupiać. Widać, że lubi być w centrum. Ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie ją oglądają dla sensacji. Na tt bardzo często live robi taka dziwna kobieta w ciąży, widać, że jest upośledzona i biedna. Ogląda ją podobna ilość ludzi bo gada dużo prywatnych rzeczy, ludzie ją podpuszczają żeby zdradzała jeszcze więcej. Tt rządzi się swoimi prawami, siwa idealnie się w to wpasowuje ze swoim praniem brudów. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mi a napisał:

Wczoraj na live znowu nabijała się z „bol*ca” byłego. Znalazła dziwnego grzyba w kształcie „bol*ca”, którego nawet przymierzyła i stwierdziła, że taka miniaturka i pasuje rozmiarem do byłego. Zwaliła na komentujących i stwierdziła „już z wami nie gadam”, a tam nikt nie podpuszczał bo szybki musk był szybszy. Swoją drogą ona nie zna się na grzybach, a zbiera i pyta na live czy ten bolcowaty grzyb jest ok. Mam nadzieje, że nikomu nie da tych grzybków w occie. Ktoś z komentujących napisał, że jak ma się duże pragnienie i cały czas się pije to oznaka cukrzycy. Ta oczywiście wyśmiała i stwierdziła „tak, tak to tylko oznaka cukrzycy…”. 

To już takie pijackie żarty, niby śmieszne ale takie MEGA prymitywne. Z niej też można się mega pośmiać z tego jak wygląda, chociaż jej by pewnie smutno nie było, tylko by zacierała ręce na zasięgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka Klaudia Bieszcz, pokazały mi się jej filmiki na fb. Albo ona kopiuje Were albo Wera kopiuje tego typu MŁODSZE laski 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mi a napisał:

Wczoraj oglądało jej live dużo osób, jak to zobaczyła to zaczęła się wygłupiać. Widać, że lubi być w centrum. Ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie ją oglądają dla sensacji. Na tt bardzo często live robi taka dziwna kobieta w ciąży, widać, że jest upośledzona i biedna. Ogląda ją podobna ilość ludzi bo gada dużo prywatnych rzeczy, ludzie ją podpuszczają żeby zdradzała jeszcze więcej. Tt rządzi się swoimi prawami, siwa idealnie się w to wpasowuje ze swoim praniem brudów. 

Wpasowuje się ale tt ją z czasem zniszczy ostatecznie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Wpasowuje się ale tt ją z czasem zniszczy ostatecznie.

Też mi się tak wydaje, prymitywność strasznie wychodzi, picie i jaranie nie jest fajne po 40 stce, powoli to przechodzi na juciupa ta gadanina o tym. A kto by chciał taka laskę np. LoooMP  jakiś?

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sylka856 napisał:

Jest taka Klaudia Bieszcz, pokazały mi się jej filmiki na fb. Albo ona kopiuje Were albo Wera kopiuje tego typu MŁODSZE laski 😅

Raczej siwa kopiuje. To Siwa ostatnio zmieniła osobowość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Mi a napisał:

Wczoraj na live znowu nabijała się z „bol*ca” byłego. Znalazła dziwnego grzyba w kształcie „bol*ca”, którego nawet przymierzyła i stwierdziła, że taka miniaturka i pasuje rozmiarem do byłego. Zwaliła na komentujących i stwierdziła „już z wami nie gadam”, a tam nikt nie podpuszczał bo szybki musk był szybszy. Swoją drogą ona nie zna się na grzybach, a zbiera i pyta na live czy ten bolcowaty grzyb jest ok. Mam nadzieje, że nikomu nie da tych grzybków w occie. Ktoś z komentujących napisał, że jak ma się duże pragnienie i cały czas się pije to oznaka cukrzycy. Ta oczywiście wyśmiała i stwierdziła „tak, tak to tylko oznaka cukrzycy…”. 

No moze byc kac 😉 a to z cukrzycą i piciem zgadza się moj ojciec tak pil ciągle, zrobil badania dostał leki i przeszło. 

Edytowano przez evoiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wielkości teren jest zalany, a jakiej wielkości obszar zbiera kasę i prowiant? Nie rozumiem. 99,8% społeczeństwa zbiera na 0,2? W każdej biedronce, w innych sklepach, w każdej parafii taca, do tego jakieś zbiórki, pomoc od nierządu, gdzie to wszystko idzie? Na co komu tyle tego? 36 mln Polaków kupuje płyny do podłóg i konserwy i co z tym zrobi 57 tysięcy poszkodowanych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

Wczoraj na live znowu nabijała się z „bol*ca” byłego. Znalazła dziwnego grzyba w kształcie „bol*ca”, którego nawet przymierzyła i stwierdziła, że taka miniaturka i pasuje rozmiarem do byłego. Zwaliła na komentujących i stwierdziła „już z wami nie gadam”, a tam nikt nie podpuszczał bo szybki musk był szybszy. Swoją drogą ona nie zna się na grzybach, a zbiera i pyta na live czy ten bolcowaty grzyb jest ok. Mam nadzieje, że nikomu nie da tych grzybków w occie. Ktoś z komentujących napisał, że jak ma się duże pragnienie i cały czas się pije to oznaka cukrzycy. Ta oczywiście wyśmiała i stwierdziła „tak, tak to tylko oznaka cukrzycy…”. 

Obrzydliwa postać zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

A moim zdaniem ona kłamie. Często żeby zminimalizować swój błąd pada coś w tym stylu, że ktoś z autorytetem w jakiejś dziedzinie jednak stwierdził, że ona ma rację, albo że to nie jest istotne. Ktoś tutaj jednak słusznie się dopatrzył, że przykręciła kierownicę na odwrót;) 

Dokładnie. Nie ma żadnych znajomych,  a tu nagle faceci wybitnie znajacy się na rowerach. I gdzie ich niby spotkała? Tour de Pologne jechało obok jej domku?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz rzadziej oglądam zakolaka, bo w zasadzie  każdy vlog to jak kopiuj wklej . Nakładanie tapety przez pół filmu i piedzielenie mundości. Nie pije alko ale idzie na alko, no szypkiego musku nie ogarnie zwykła byle larwa.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Honcia2213 napisał:

Dokładnie. Nie ma żadnych znajomych,  a tu nagle faceci wybitnie znajacy się na rowerach. I gdzie ich niby spotkała? Tour de Pologne jechało obok jej domku?

"Teras wszyscy mi piszom, że u was tesz tak jest - sprawdziliście i tesz macie kierownice przykręconą odwrotnie od lat i nyc se ne dzeje, nawet taki jeden pan co wygrał zawody rowerowe mi powiedzał, że to jest lepiej"

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

Wczoraj na live znowu nabijała się z „bol*ca” byłego. Znalazła dziwnego grzyba w kształcie „bol*ca”, którego nawet przymierzyła i stwierdziła, że taka miniaturka i pasuje rozmiarem do byłego. 

Niech sie pośmieje dla odmiany ze swoich zwisów, niczym uszy jamnika, ale to nie przejdzie u pani doskonałej

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Mi a napisał:

Raczej siwa kopiuje. To Siwa ostatnio zmieniła osobowość;)

Raczej też się ku temu skłaniam, chce być jak młode dziewczyny, nawet ta sama maniera w wydymaniu ust 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Busz3131 napisał:

Jej makijaze sa coraz dzywniejsze, naklada kilka produktow w losowych miejscach, potem rozmazuje to bez ladu i skladu, scera, przepraszam "konturuje". Pudru naklada tyle, ze normalnej osobie wystarczyloby na tydzen. Zostawia niedotarte plamy, jakies krechy jej wychodzom. Pedzlem jezdzi po wlosach bo chyba musi juz lyse miejsca maskowac. Powinna wrocic do anteny na glowie, idealna fryzura do pumpkin fejs i lumu na lodzie. 🤣

Ona nagle odkryla wszystkie możliwe techniki makijażu i stosuje je na raz.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Honcia2213 napisał:

Ona nagle odkryla wszystkie możliwe techniki makijażu i stosuje je na raz.

To musi być przedziwne widowisko zobaczyć ją na ulicy 😅 pod oczami białe plamy a boki buzy brązowe od bronzera🤣

Edytowano przez Ta_z_1_
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Marta00 napisał:

No to zobaczcie teraz ten live

 Jak ona nie ma jazd hormonalnych?

Ma wahania i to skrajne, nie ma się na kim wyżyć to orze obcymi ludźmi.

Ale skąd ty masz taką pewność że to wahania hormonalne? Widziałaś jej wyniki badań? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×