Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PandaCzerowna

Mazurski cug alkoholowy

Polecane posty

Ale jeśli ta tajemnicza choroba się osłabia z wiekiem to jak wyjaśnić, że na starszych filmach jest o wiele bardziej normalna i lubiana niż teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dolores_lolek napisał:

Gdzie napisałam że mam pewność? Jedynie biorę pod uwagę że to może być prawda w przeciwieństwie do was które z góry zakładacie że to kłamstwo. 

Nie, ja napisałam, że dla mnie na dwoje babka wróżyła. Wiele innych osób też.  Tworzenie jakiegoś obozu "wy", co potrafi się podniecać tylko tzytzami - też jest symptomatyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenix_x2 napisał:

Skąd ta pewność, ze nic na nich nie ma,  jestes z towarzystwa? Xd

Nie, ale oglądam siwa od ładnych paru lat i wiem ze jej poziom IQ pozwala jedynie na fakty takie jak kradzież płaszcza, spanie w łóżku i opowieści o narko. Ona niczego nie ogarnia a o galganie nie miała zielonego pojęcia. Ty wierzysz w to że siwa była w stanie zbierać dowody na przestępstwa kwalifikujące się do odpowiedzialności karnej typu gospodarcze? Założę się że siwa nie ma pojęcia jaki podatek od czego płaci i ile wynosi jej składka zdrowotna i jak ją się oblicza. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dla mnie jasne, nie trzeba więcej tłumaczyć.

Edytowano przez Kingeczka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zagubiony wózek/koszyk napisał:

Kto zdąrzył przeczytać, ten wie.

Wow, ale jesteś ważna. 

Cyrk na kółkach 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczą chorobę wzmaga alkohol, ale ona przecież nagrywa i nadaje live po alko i poza gadaniem tego samego o byłym od 3 lat nie ma nic. Wyjątkowo dobrze się jednak kontroluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szatanowska napisał:

Ale jeśli ta tajemnicza choroba się osłabia z wiekiem to jak wyjaśnić, że na starszych filmach jest o wiele bardziej normalna i lubiana niż teraz?

Tez mnie to zastanawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu, to Koszyk brzmi jak co najwyżej koleżanka koleżanki, której znajoma powiedziała siwej dwa razy dzień dobry w lidlu. Te niusy to żade niusy, my to wiemy. Zero konkretów z życia siwej, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kingeczka napisał:

Miała kanał na juciup, raz zagościła u dam my na kanale,  psyc holo zka, pewnie dam ma u niej się le... jakiś czas.

Przypomniałaś mi, faktycznie kiedyś dziewczyny o niej pisały

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zagubiony wózek/koszyk napisał:

Super, łatwiej ci będzie z nim odjechać.

Ja się nigdzie nie wybieram. Po kiego grzyba piszesz, że Zakolak leczył od dziecka ZT, a potem to kasujesz? Z deklem grubo niehalo, następna do osobliwej kolekcji Łódzkich osobników. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Ja się nigdzie nie wybieram. Po kiego grzyba piszesz, że Zakolak leczył od dziecka ZT, a potem to kasujesz? Z deklem grubo niehalo, następna do osobliwej kolekcji Łódzkich osobników. 

Pisałam do inteligentnych. Po uj się wtrącasz, skoro nie do ciebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malo tego, jest pod jakims filmikiem na yt komentarz rzekomej kolezanki ze studiów co teraz siwej nie poznaje. Bo na studiach byla taka "inspirująca, przyszła kobieta sukcesu". Nic o opętaniu i dziwnym zachowaniu nie było xd także albo teraz nie bierze leków albo rzeczywiście alko jej sieczke z mózgu zrobiło

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zagubiony wózek/koszyk napisał:

Pisałam do inteligentnych. Po uj się wtrącasz, skoro nie do ciebie.

Ach, te znakomite riposty. Muszę je zacząć spisywać w kajeciku. 

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że to troll? 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ktoś pisal o krzy kach i talerzach 🫣 x lat temu układanka się uklada.

Edytowano przez Kingeczka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ivetka napisał:

A dlaczego z Delicja koniec był?

Koszyk twiedziła w poprzednim wątku, że Delicja znała tę całą tajemniczą chorobę Zakolaka i opowiadała o niej innym, ale to się wydało i doszło do zerwania przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szatanowska napisał:

Koszyk twiedziła w poprzednim wątku, że Delicja znała tę całą tajemniczą chorobę Zakolaka i opowiadała o niej innym, ale to się wydało i doszło do zerwania przyjaźni.

Tak, tak, a wskasowanym poście napisała, że każdy o chorobie wiedział, bo Zakolak zachwowywał się jak szatan 😄 To wszyscy wiedzieli, czy to była wielka tajemnica, wspaniała gra aktorska Zakolaka i dopiero zaufany lekarz (!) się wygadał? A dajcie spokój 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szatanowska napisał:

Koszyk twiedziła w poprzednim wątku, że Delicja znała tę całą tajemniczą chorobę Zakolaka i opowiadała o niej innym, ale to się wydało i doszło do zerwania przyjaźni.

Nie było konkretnie o tym, tylko że coś wiedziała, mogło to być coś innego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ta_z_1_ napisał:

Wera w szkole a tu takie rzeczy 😅

Taka szkoła, przy niej tiktok to Uniwersytet Jagielloński🫣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedna Su Shi, wiem jak pieski się boją jak są jakieś draki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kingeczka napisał:

Nie było konkretnie o tym, tylko że coś wiedziała, mogło to być coś innego.

One tak właśnie przekręcają i hiperbolizuja. Paradoksalnie to one większe bzdury piszą niż koszyk 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, towarzystwo darło łacha z chorej kobity a ta teraz vendettę na nich prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szatanowska napisał:

Koszyk twiedziła w poprzednim wątku, że Delicja znała tę całą tajemniczą chorobę Zakolaka i opowiadała o niej innym, ale to się wydało i doszło do zerwania przyjaźni.

Aaa, rozumiem. Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kingeczka napisał:

Nie było konkretnie o tym, tylko że coś wiedziała, mogło to być coś innego.

To masz słabą pamięć niestety. Komentarz brzmiał tak, że wieloletnia znajomość z panią doktor się zakończyła, bo pani doktor zachowała się "mało profesjonalnie" a wieści się rozeszły.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dolores_lolek napisał:

No trochę jednak wniosła, ulżyła chronologicznie rozstanie i rozwód oraz powiedziała dlaczego z delicja znajomość koniec. O ile o rozwodzie pisała prawdę i tyle z delicja nie wiem jak było ale faktem jest że znajomość urwała się nagle. 

Tak, ten rozwód i sprawy okolorozwodowe bardzo dobrze opisała że szczegółami. Ja bedac wtedy na bieżąco tutaj czy oglądając siwa taki sam scenariusz w głowie ułożyłam tylko częśc szczegółów po takim czasie już zapomniałam a koszyk to wszystko dokładnie opisal i to po takim czasie. Każda z nas pamięta z tamtego okresu jakiś inny kawalek a koszyk pamięta to w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Etoile napisał:

Tak, ten rozwód i sprawy okolorozwodowe bardzo dobrze opisała że szczegółami. Ja bedac wtedy na bieżąco tutaj czy oglądając siwa taki sam scenariusz w głowie ułożyłam tylko częśc szczegółów po takim czasie już zapomniałam a koszyk to wszystko dokładnie opisal i to po takim czasie. Każda z nas pamięta z tamtego okresu jakiś inny kawalek a koszyk pamięta to w całości.

A do tego nie trzeba być "z towarzystwa", wystarczy być psychofanką. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten proszek na talerzykach mógłby U siwej chorobę psychiczną wyzwolić, znam sama dwa takie przypadki- schizy po braniu jakiś dziwnych substancji. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×