Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Mysz jest w szklance, włos na szczocie, chodnik suszy się na płocie

Polecane posty

Drogie Larwy, nie ogarniam czasoprzestrzeni na warmii. Prosze o wyjasnienie. W nowym wysrywie pokazuje ze zostawila otwarta brame dla sasiadow i swieci im na ganku nasza gospodyni. Kolejna scena siedzi owinieta kocem na kanapie. Za oknem ciemno. I opowiada ze wstala po alkoholu o 6 i ciezko pracuje w tej samej koszulce. Wschod slonca w Pasymiu koncem wrzesnia byl ok 6:40😃 to cos tam powinno switac. Wiec to nagranie, przed po czy w trakcie tej wyimaginowanej imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gosc__ napisał:

Drogie Larwy, nie ogarniam czasoprzestrzeni na warmii. Prosze o wyjasnienie. W nowym wysrywie pokazuje ze zostawila otwarta brame dla sasiadow i swieci im na ganku nasza gospodyni. Kolejna scena siedzi owinieta kocem na kanapie. Za oknem ciemno. I opowiada ze wstala po alkoholu o 6 i ciezko pracuje w tej samej koszulce. Wschod slonca w Pasymiu koncem wrzesnia byl ok 6:40😃 to cos tam powinno switac. Wiec to nagranie, przed po czy w trakcie tej wyimaginowanej imprezy?

Ja to zrozumiałam tak, że nagrywała wieczorem po "imprezie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Ja to zrozumiałam tak, że nagrywała wieczorem po "imprezie". 

No wlasnie nie ma to sensu z tym ze wstala po 6, ogarnela ze stolu, rozpalila w kominku, zrobila herbate. Pijac herbate mowi ze moze jeszcze pojdzie spac😃 Jak dla mnie to obalila winiacza, przysnela w tej koszulce w ktorej chodzila. Przebudzila sie i nagrala pogadanke po imrezie sugerujac ze jest rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gosc__ napisał:

Drogie Larwy, nie ogarniam czasoprzestrzeni na warmii. Prosze o wyjasnienie. W nowym wysrywie pokazuje ze zostawila otwarta brame dla sasiadow i swieci im na ganku nasza gospodyni. Kolejna scena siedzi owinieta kocem na kanapie. Za oknem ciemno. I opowiada ze wstala po alkoholu o 6 i ciezko pracuje w tej samej koszulce. Wschod slonca w Pasymiu koncem wrzesnia byl ok 6:40😃 to cos tam powinno switac. Wiec to nagranie, przed po czy w trakcie tej wyimaginowanej imprezy?

Już ci odpowiadam. To proste, jak wtedy co siedziała na werandzie w deszczu i otwierała paczkę. Przed rozpakowaniem była niewykąpana, po rozpakowaniu i prezentacji zawartości paczki (w jednym ujęciu bez cięć to wszystko się działo!) już była po ewryfing szałer. Kumasz już?🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SheriDANKA 😜 napisał:

Już ci odpowiadam. To proste, jak wtedy co siedziała na werandzie w deszczu i otwierała paczkę. Przed rozpakowaniem była niewykąpana, po rozpakowaniu i prezentacji zawartości paczki (w jednym ujęciu bez cięć to wszystko się działo!) już była po ewryfing szałer. Kumasz już?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

Bardzo dziekuje🥰🥰 poledwica rydzynska dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gosc__ napisał:

No wlasnie nie ma to sensu z tym ze wstala po 6, ogarnela ze stolu, rozpalila w kominku, zrobila herbate. Pijac herbate mowi ze moze jeszcze pojdzie spac😃 Jak dla mnie to obalila winiacza, przysnela w tej koszulce w ktorej chodzila. Przebudzila sie i nagrala pogadanke po imrezie sugerujac ze jest rano.

Może jej chodziło o 18:00, bo po "imprezie" faktycznie zaliczyła zgona na kanapie? Nie usłyszałam tego zdania, ale ja tak oglądam, że jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanie rachunek za prad to bedzie jojczenia na 2h, kupuje lampki na bateryjki zeby oszczedzac, a ogrzewa jakims starym grzejnikiem gore i do tego kocyk elektryczny. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe rzeczy się u niej dzieją na przestrzeni miesięcy i lat. 

Psy teraz coś ostatnio nie kaszlą.  Ona nie ma codziennie alergii ( wiem, kota już nie ma ). Chodzi spać w tym samym w czym włóczy się cały dzień i w makijażu! Nasza naczelna czyścioszka ytbowa. Borówek (lata ich jedzenia wręcz fanatycznego) nie było na śniadanie miesiącami ( owoców właściwie ). Jak się to wszystko toczy i zmienia w czasie, więc zasunę filozofią, że jedyna stała w życiu to zmiany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajac na sasiadke juz bylo ciemno wiec grubo po 18:00. Zakolak zagial czasoprzestrzen. Na bank wierze w imprezy, sasiadow itp. Wierze tylko w to ze zawsze ma wino i cukierki. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Busz3131 napisał:

Jak dostanie rachunek za prad to bedzie jojczenia na 2h, kupuje lampki na bateryjki zeby oszczedzac, a ogrzewa jakims starym grzejnikiem gore i do tego kocyk elektryczny. 🤣

No bo ona mowila przecież, że jej ciepło  kominka wchodzi na górę schodami! Przeoczyłas chyba te wypowiedź we vlogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gosc__ napisał:

Czekajac na sasiadke juz bylo ciemno wiec grubo po 18:00. Zakolak zagial czasoprzestrzen. Na bank wierze w imprezy, sasiadow itp. Wierze tylko w to ze zawsze ma wino i cukierki. 

Nie na darmo widać czytała jakieś poradniki astropierdy pseudokwantowe. Fizycy jej nienawidzą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nawet nie bawi w pokazywanie " zastawionego" stolu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Może jej chodziło o 18:00, bo po "imprezie" faktycznie zaliczyła zgona na kanapie? Nie usłyszałam tego zdania, ale ja tak oglądam, że jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje. 

Nie bądź jak jej klakierki. Popraw się na porządną Larweńkę i wyłapuj vlogowe smaczki! 😅😅😅😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SheriDANKA 😜 napisał:

Nie bądź jak jej klakierki. Popraw się na porządną Larweńkę i wyłapuj vlogowe smaczki! 😅😅😅😉

Dzisiaj wyłapałam rzyganie chałką. Tyle mojego wkładu, wystarczy mi ten obraz na resztę tygodnia :classic_wacko:

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłam nowy odcinek i nawet nie wiem jak się odnieść już do samego początku...

Wielki Minionek... Minion, opowiada jakieś przerzucenie swojego dramatu życiowego na mysz - "mysz wróciła do domu a tam jej mąż ma już inną, myśleli że ona już nie wróci ale ona wróciła pachnąca i tłuściutka i chce odzyskać swoje życie które jej się zawaliło" - i ten obłęd w oczach... ona już fruwa na granicy obłędu. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Syreni śpiew napisał:

Dzisiaj wyłapałam rzyganie chałką. Tyle mojego wkładu, wystarczy mi ten obraz na resztę tygodnia :classic_wacko:

No ja nie wiem co to było 😅 chyba zeschła ta chałka była mocno, że aż jej się cofŁo 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PandaCzerowna napisał:

Włączyłam nowy odcinek i nawet nie wiem jak się odnieść już do samego początku...

Wielki Minionek... Minion, opowiada jakieś przerzucenie swojego dramatu życiowego na mysz - "mysz wróciła do domu a tam jej mąż ma już inną, myśleli że ona już nie wróci ale ona wróciła pachnąca i tłuściutka i chce odzyskać swoje życie które jej się zawaliło" - i ten obłęd w oczach... ona już fruwa na granicy obłędu. 

No cóż można to skomentować jedynie: że dobrze, że się z myszą rozpoznały! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😏😏🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Im dalej w vlog tym wcale nie lepiej 😋😋😋😋😋😋😋

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gosc__ napisał:

No wlasnie nie ma to sensu z tym ze wstala po 6, ogarnela ze stolu, rozpalila w kominku, zrobila herbate. Pijac herbate mowi ze moze jeszcze pojdzie spac😃 Jak dla mnie to obalila winiacza, przysnela w tej koszulce w ktorej chodzila. Przebudzila sie i nagrala pogadanke po imrezie sugerujac ze jest rano.

Dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Już ci odpowiadam. To proste, jak wtedy co siedziała na werandzie w deszczu i otwierała paczkę. Przed rozpakowaniem była niewykąpana, po rozpakowaniu i prezentacji zawartości paczki (w jednym ujęciu bez cięć to wszystko się działo!) już była po ewryfing szałer. Kumasz już?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

Ja tą scenę z „ewryfing szałer” zrozumiałam inaczej. Ona chciała wtedy iść się wykąpać do jeziora, więc na początku mówi, że się nie wykąpała (w jeziorze) bo pada. A na końcu mówi, że się wykąpała czyli wzięła już prysznic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę... dorobiła sobie teorię do naszych komentarzy o jej brudnych włosach - ona specjalnie nie myje ich bo to je wzmacnia, mało tego, inni jej mówią kiedy ma brudne że w ogóle nie wyglądają źle, przeciwnie, wyglądają super. 

No i jeszcze "mózg jej paruje po całym dniu szkoły"... A opowiada to wszystko czesząc tłuste włosy w kok i psikając je lakierem i nakładając na brudną twarz makijaż bo szykuje się dla znajomych...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PandaCzerowna napisał:

No i proszę... dorobiła sobie teorię do naszych komentarzy o jej brudnych włosach - ona specjalnie nie myje ich bo to je wzmacnia, mało tego, inni jej mówią kiedy ma brudne że w ogóle nie wyglądają źle, przeciwnie, wyglądają super. 

No i jeszcze "mózg jej paruje po całym dniu szkoły"... A opowiada to wszystko czesząc tłuste włosy w kok i psikając je lakierem i nakładając na brudną twarz makijaż bo szykuje się dla znajomych...

Na tej skórze głowy to już jakieś kolonie bakterii są 🥴🤢

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Szara mysz napisał:

43:02 czy ona mowi ,ze zaczęła pracować czy pyta czy zaczela pracowac? 😅

nieważne. ważne, że to dzięki alko. Naprawde.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Szara mysz napisał:

43:02 czy ona mowi ,ze zaczęła pracować czy pyta czy zaczela pracowac? 😅

Może płaciła rachunki np za gaz, prąd czy tym podobne i sama siebie się zapytała czy to też praca 🤭

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, ona tam siedzi bo:

1) Chce zacieśnić więzi z sąsiadami

2) transport się zbuntował

Edytowano przez Plus
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy lola jest jakaś chora i opuchnięta? Bo normalnie nie chce mi się wierzyć, że jest tak spasiona

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Plus napisał:

Na moje oko, ona tam siedzi bo:

1) Chce zacieśnić więzi z sąsiadami

2) transport się zbuntował

3) walczy do upadłego o portki, które tam się gdzieś pojawiają wśród tych sąsiadów. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdiagnozowała u siebie nietolerancję histaminy a wciąga wszystko, co powoduje jej wyrzut: grzyby!, czekolada!, ziemniaki, wino!!, przetworzone jedzenie!!. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×