Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

1 minutę temu, ciekawska666 napisał:

Ale ona jest wyższa niż wszystkie inne kobiety .

Jakim to trzeba być odklejeńcem by pleść takie 3 po 3.

15 lat już pracuje na swój sukces tylko gdzie ten sukces.

Jest wysoka i wspaniała jak modelka 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest zbieraczka, ja co parę miesięcy wydaje czy wyrzucam niepotrzebne rzeczy, mimo , że mało rzeczy kupuje, żeby mieć czysto i porządek w szafach i szufladach.  Zwariowałabym  w takim bajzlu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, GabrielaNowicki napisał:

Urzekła mnie również opowieść, że ubrała się porządnie gdy pan do gów"na przyjechał, ale jak już nagrywa dla 50 tysięcy ludzi w internecie to co innego, może wyglądać jak brudas i flejtuch,🙆

Heh 😄 Podejrzewam, że brzydki zapach z szamba może wiązać się z wyssaniem wody ze wszystkich syfonów, gdy Pan podłączył pompę i zaciągał ogromne ilości ze zbiornika 😄 i trzeba je ponownie zalać... Ciekawe też, czy ona ma odpowietrzenie wyprowadzone ponad dach? Nie mówce mi, ale dajce znać.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ciekawska666 napisał:

Najlepsze to było ten opis tych alkusów z którymi pije.

Mają 3 czy 4 domy i w każdym mają wszystko co potrzebują.

Cała nasza Wercia 😅😅😅😁🤣🤣🤣  pralka i sprawna spłuczka - obiekty pożaądliwosci naszej łódzkiej damessy 🤣🤣🤣 podczas gdy ona ma nienoszaną, zakurzona, stara kolekcje inwestycyjna szanelli 🤷🤷🤷 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Cała nasza Wercia 😅😅😅😁🤣🤣🤣  pralka i sprawna spłuczka - obiekty pożaądliwosci naszej łódzkiej damessy 🤣🤣🤣 podczas gdy ona ma nienoszaną, zakurzona, stara kolekcje inwestycyjna szanelli 🤷🤷🤷 

Ta logika... Tak samo jak Lew pojechał teraz do fajnego hotelu z basenem i spa, a nasza bogaczka siedzi z myszami, kornikami i unoszącym się zapachem szamba w chatce, gdzie jest jakieś 18 stopni... 😄 Zazdroszczę takiego życia 😄 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, madziuszek napisał:

Heh 😄 Podejrzewam, że brzydki zapach z szamba może wiązać się z wyssaniem wody ze wszystkich syfonów, gdy Pan podłączył pompę i zaciągał ogromne ilości ze zbiornika 😄 i trzeba je ponownie zalać... Ciekawe też, czy ona ma odpowietrzenie wyprowadzone ponad dach? Nie mówce mi, ale dajce znać.

Monetyzuje to swoje prywatne życie w każdym aspekcie, ale wciąż zastanawia mnie gdzie ona ma jakąś granicę własnej żenady?! Nie głupio jej, że pokazuje syf, że chodzi brudna, że sprzedaje pikantne szczegóły swojego rozwodu, że psy jej sra*ją do łóżka, z dumą pokazuje brudne szczotki, prysznic, o szambie opowiada, występuje pijana itd. itp. Czy to nie jest jednak jakieś upośledzenie umysłowe? Serio tak pytam, bo przyznam, że we własnym gronie przyjaciół i rodziny nie opowiadamy sobie o takiej prywacie, a u niej to idzie w internet.

Edytowano przez GabrielaNowicki
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Monetyzuje to swoje prywatne życie w każdym aspekcie, ale wciąż zastanawia mnie gdzie ona ma jakąś granicę własnej żenady?! Nie głupio jej, że pokazuje syf, że chodzi brudna, że sprzedaje pikantne szczegóły swojego rozwodu, że psy jej sra*ją do łóżka, z dumą pokazuje brudne szczotki, prysznic, o szarpie opowiada, występuje pijana itd. itp. Czy to nie jest jednak jakieś upośledzenie umysłowe? Serio tak pytam, bo przyznam, że we własnym gronie przyjaciół i rodziny nie opowiadamy sobie o takiej prywacie, a u niej to idzie w internet.

Nad tym cały czas się zastanawiamy, bo w jej głowie dodatkowo, to wszystko co opisałaś, to jest SUKCES 🙂 

Ja bym np. nikomu nie powiedziała, że mi nas*ała mysz do jedzenia psów, czy że nie spuszczam wody, że mi się szambo wylało pod posadzkę... Zwłaszcza, gdybym chciała potem sprzedać ten domek 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Miała Pracownika, ale zwiał 😅 rozwiódł się z nią. Teraz w firmie ma tylko dziewczyny - lolke i rozie. 

Też o tym procederze słyszałam. Której się udało to się udało, ale w ostatnim czasie ponoć to zostało ukrócone i bardziej sprawdzają tzn czas od założenia firmy ( płacenia wyższej pensji czy składek do ZUS) do zajścia w ciążę ( brania macierzyńskiego) 

Ukróciło się o tyle że liczy się średnia z całego roku wstecz a nie ostatni miesiąc czy tam 3 miesiące. Jest też kwota maksymalna powyżej której nie da się opłacić składek. Ale to już od kilku lat jest. Poza tym bez zmian. W takiej sytuacji trudno mówić o jakimś procederze wyłudzenia wyższego zasiłku. 
Siwej nie opłaca się płacić wyższych składek bo nigdy tego co wpłaciła nie odzyska. Co do ciąży opłaca się pod warunkiem opłacenia wyższych składek przez 12 miesięcy i od razu zajście w ciążę. Dłuższe płacenie się nie opłaca bo jest ryzyko że więcej się wpłaciło niż odzyskało w postaci zasiłku. Moim zdaniem lepiej te kasę na wyższe składki inwestować w coś albo odkładać na czarna godzinę niż wkładać do Zusu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, madziuszek napisał:

Nad tym cały czas się zastanawiamy, bo w jej głowie dodatkowo, to wszystko co opisałaś, to jest SUKCES 🙂 

Ja bym np. nikomu nie powiedziała, że mi nas*ała mysz do jedzenia psów, czy że nie spuszczam wody, że mi się szambo wylało pod posadzkę... Zwłaszcza, gdybym chciała potem sprzedać ten domek 😉 

Czasem oglądam kanał: "To się nie udaaa". Ten sam wiek dziewczyny co szusz, też po rozwodzie i też przykre rozstanie, też nie ma dzieci, też pokazuje swoje życie, też remontuje wielki dom, a przepaść intelektualna, obyczajowa, kulturalna i twórcza jest ogromna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Czy to nie jest jednak jakieś upośledzenie umysłowe?

Im dłużej ją oglądam tym bardziej jestem przekonana że ona ma upośledzenie umysłowe. I to nie jest żadna kpina teraz tylko mówię poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Czasem oglądam kanał: "To się nie udaaa". Ten sam wiek dziewczyny co szusz, też po rozwodzie i też przykre rozstanie, też nie ma dzieci, też pokazuje swoje życie, też remontuje wielki dom, a przepaść intelektualna, obyczajowa, kulturalna i twórcza jest ogromna. 

Oj, tak. Chyba trudno o większe przeciwieństwo do naszej damy. O ile pamiętam to i o swoim rozwodzie Katarzyna wspomniała tylko raz  i więcej nie było mowy na ten temat.  Poza tym kanał bardzo przyjemnie się ogląda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Im dłużej ją oglądam tym bardziej jestem przekonana że ona ma upośledzenie umysłowe. I to nie jest żadna kpina teraz tylko mówię poważnie. 

Niski iloraz inteligencji (ale jeszcze mieszczący się w normie) plus zaburzenie psychiczne dają taki efekt. Upośledzona nie jest bo jednak jakieś szkoły skończyła i to nawet uczelnię wyższa i daje sobie radę finansowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Niski iloraz inteligencji (ale jeszcze mieszczący się w normie) plus zaburzenie psychiczne dają taki efekt. Upośledzona nie jest bo jednak jakieś szkoły skończyła i to nawet uczelnię wyższa i daje sobie radę finansowo. 

uczelnie prywatne kończy się z palem w ...ie, wystrzyc chodzić, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Im dłużej ją oglądam tym bardziej jestem przekonana że ona ma upośledzenie umysłowe. I to nie jest żadna kpina teraz tylko mówię poważnie. 

Tak, tak ja również nie wyśmiewam tylko też serio o tym pomyślałam. Bo wczoraj oglądałam dokument właśnie o takiej osobie o IQ między 69-80 i bardzo dużo widzę podobieństw. Wczoraj chyba truman pisała, że ona wychodzi i zostawia zapalony kominek i generalnie ma jakieś takie zachowania przypominające upośledzenie umysłowe.

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, omgeee napisał:

uczelnie prywatne kończy się z palem w ...ie, wystrzyc chodzić, 

No ale bez przesady żeby zrobić to z upośledzeniem umysłowym. Znam osoby z usposledzeniem umysłowym w stopniu lekkim i niestety ale przysposobienie do zawodu i samodzielne życie na bardzo podstawowym poziomie to jest maksimum co w są w stanie osiągnąć. Cześć nie jest zdolna do samodzielności nawet i żyją na zasiłkach, w komunalnych mieszkaniach zależni od innych osób. 
A co by o siwej nie mówić to jednak żyje na dobrym poziomie. Zarabia powyżej średniej krajowej i przez lata zdołała uciułać na mieszkanie, dom i kupno ziemi. Takich rzeczy osoby upośledzone umysłowo niestety nie są w stanie ogarnąć czy komuś się to podoba czy nie. A ze  jej IQ zbyt wysokie nie jest to fakt ale spokojnie mieści się w normie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, omgeee napisał:

uczelnie prywatne kończy się z palem w ...ie, wystrzyc chodzić, 

Dokładnie, prywatną szkołę skończyła bo rodzice jej dali na opłacenie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GabrielaNowicki napisał:

Tak, tak ja również nie wyśmiewam tylko też serio o tym pomyślałam. Bo wczoraj oglądałam dokument właśnie o takiej osobie o IQ między 69-80 i bardzo dużo widzę podobieństw. Wczoraj chyba truman pisała, że ona wychodzi i zostawia zapalony kominek i generalnie ma jakieś takie zachowania przypominające upośledzenie umysłowe.

A co się stanie z kominkiem który ma zamknięte szyby przez te parę minut nieobecności? Zapewniam cię że nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy przykład z brzegu, zostawienie roweru na środku ulicy. Ten kominek też. Pyta o najprostsze rzeczy, nie umie zrobić najprostszych rzeczy. 

Nawet jeśli wyszła z domu mając dwie lewe ręce bo rodzice wszystko robili, to siłą rzeczy przez kolejne 20 lat życia już by to wszystko załapała i pojeła. Ona ma jakieś blokady umysłowe które nie sprawiają że funkcjonuje jak dorosłe dziecko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Jaka to jest zbieraczka, ja co parę miesięcy wydaje czy wyrzucam niepotrzebne rzeczy, mimo , że mało rzeczy kupuje, żeby mieć czysto i porządek w szafach i szufladach.  Zwariowałabym  w takim bajzlu. 

Ja mam coś z Zakolaka. Około rok temu (nno tak koniec lutego) nakupiłam ciuchów za (grosze np. spodnie 13 zł że 100zł) ale za małych (takie 38 a ja 44/46) i co ... teraz pasują 😂 u niej odwrotnie niestety. Dużo za małych szmat zalegających tonami. O dziwo co kupić na promocję to za małe czy od razu czy po praniu. Co w normalnej to pasuje. Np. te słynne dresiki z Adidasa i pamiętne granatowe spodnie (zadyszka przy butach). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PandaCzerowna napisał:

Pierwszy przykład z brzegu, zostawienie roweru na środku ulicy. Ten kominek też. Pyta o najprostsze rzeczy, nie umie zrobić najprostszych rzeczy. 

Nawet jeśli wyszła z domu mając dwie lewe ręce bo rodzice wszystko robili, to siłą rzeczy przez kolejne 20 lat życia już by to wszystko załapała i pojeła. Ona ma jakieś blokady umysłowe które nie sprawiają że funkcjonuje jak dorosłe dziecko.

Zostawienie roweru na środku to żaden dowód na upośledzenie  umysłowe. Mało ludzi parkuje tak samochody że przejść nie można? Albo w miejscu niedozwolonym? Też są uposledzeni? 
A ta blokada psychiczna i funkcjonowanie jak dorosłe dziecko to wynik zaburzenia psychicznego ew choroby psychicznej a nie upośledzenia umysłowego. Przecież to są dwie różne rzeczy. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dolores_lolek napisał:

No ale bez przesady żeby zrobić to z upośledzeniem umysłowym. Znam osoby z usposledzeniem umysłowym w stopniu lekkim i niestety ale przysposobienie do zawodu i samodzielne życie na bardzo podstawowym poziomie to jest maksimum co w są w stanie osiągnąć. Cześć nie jest zdolna do samodzielności nawet i żyją na zasiłkach, w komunalnych mieszkaniach zależni od innych osób. 
A co by o siwej nie mówić to jednak żyje na dobrym poziomie. Zarabia powyżej średniej krajowej i przez lata zdołała uciułać na mieszkanie, dom i kupno ziemi. Takich rzeczy osoby upośledzone umysłowo niestety nie są w stanie ogarnąć czy komuś się to podoba czy nie. A ze  jej IQ zbyt wysokie nie jest to fakt ale spokojnie mieści się w normie. 

Tylko weź też pod uwagę, że ona nigdy nie była sama. Ktoś cały czas z nią zyl. Tworzy też bardzo prymitywnie te vlogi, nie montuje, nie robi żadnych przejść, żadnej treści. Nie ma pracy wyzwaniowej i stresującej. Nie ogarnia żadnych dużych projektów, budżetów, dla mnie wysłanie oferty do klienta biznesowego z wycena vloga, to też żadna współpraca, ani negocjacje. Nie chodzi na żadne bankiety, nie reprezentuje firmy nie musi z nikim podtrzymywać kontaktu. Bardzo ubogo wygląda jej dorobek zawodowy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dolores_lolek napisał:

A co się stanie z kominkiem który ma zamknięte szyby przez te parę minut nieobecności? Zapewniam cię że nic. 

Nie wiem jeśli ktoś idzie na impreze i zostawia zwierzeta w domu letniskowym, w którym jest kominek, który nie dobrze się pali, to ja bym czegoś takiego nie zrobiła. Ale to ja i truman 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w którym to vlogu, teraz ostatnio swoją skarpetką wycierała obiektyw? 

Nie mówcie mi, tzn. nie piszcie mi 😂że ona ma w głowie poukładane 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, GabrielaNowicki napisał:

Tak, tak ja również nie wyśmiewam tylko też serio o tym pomyślałam. Bo wczoraj oglądałam dokument właśnie o takiej osobie o IQ między 69-80 i bardzo dużo widzę podobieństw. Wczoraj chyba truman pisała, że ona wychodzi i zostawia zapalony kominek i generalnie ma jakieś takie zachowania przypominające upośledzenie umysłowe.

Pamiętasz może tytuł? Ona ma nawet problem z zapłaceniem HM. Na jej miejscu zwyczajnie skontaktowałabym się ze sklepem. Co ma innego do roboty? Może jej pobierze kilkukrotnie. Ewentualnie znowu coś z kartą ale to może się pierdoła do banku zalogować i sprawdzić. Chyba rok temu miała podobnie i okazało się, że karta nieważna. Ewentualnie bank uznał, że transakcje są podejrzane. I opcja ostatnia ... Przez swój astygmatyzm   źle spisała dane z karty 😂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dolores_lolek napisał:

No ale bez przesady żeby zrobić to z upośledzeniem umysłowym. Znam osoby z usposledzeniem umysłowym w stopniu lekkim i niestety ale przysposobienie do zawodu i samodzielne życie na bardzo podstawowym poziomie to jest maksimum co w są w stanie osiągnąć. Cześć nie jest zdolna do samodzielności nawet i żyją na zasiłkach, w komunalnych mieszkaniach zależni od innych osób. 
A co by o siwej nie mówić to jednak żyje na dobrym poziomie. Zarabia powyżej średniej krajowej i przez lata zdołała uciułać na mieszkanie, dom i kupno ziemi. Takich rzeczy osoby upośledzone umysłowo niestety nie są w stanie ogarnąć czy komuś się to podoba czy nie. A ze  jej IQ zbyt wysokie nie jest to fakt ale spokojnie mieści się w normie. 

I tu się z tobą nie zgodzę gdyż mój mąż ma Aspergera i pełnił funkcje managera w firmie spedycyjnej zarabiając 17 tysięcy. Osoby z lekkim upośledzeniem wydaje mi się że są oceniani bardzo stereotypowo. Niestety. I uważam, że mój mąż w właśnie w pracy zawodowej radzi sobie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

Nie wiem jeśli ktoś idzie na impreze i zostawia zwierzeta w domu letniskowym, w którym jest kominek, który nie dobrze się pali, to ja bym czegoś takiego nie zrobiła. Ale to ja i truman 😂

Jak się niedobrze pali to równie o ile nie bardziej niebezpiecznie jest przebywać w pobliżu 🤣. Ten tłumok pierwsze co powinien zrobić to kupić czujnik czadu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dolores_lolek napisał:

Zostawienie roweru na środku to żaden dowód na upośledzenie  umysłowe

Tu na chamstwo i egoizm

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sowa z Mazur napisał:

Pamiętasz może tytuł? Ona ma nawet problem z zapłaceniem HM. Na jej miejscu zwyczajnie skontaktowałabym się ze sklepem. Co ma innego do roboty? Może jej pobierze kilkukrotnie. Ewentualnie znowu coś z kartą ale to może się pierdoła do banku zalogować i sprawdzić. Chyba rok temu miała podobnie i okazało się, że karta nieważna. Ewentualnie bank uznał, że transakcje są podejrzane. I opcja ostatnia ... Przez swój astygmatyzm   źle spisała dane z karty 😂

 

Ewentualnie jeszcze robi zakupy po pijaku i nie potrafi wpisać poprawnie hasła, pinu itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sowa z Mazur napisał:

Pamiętasz może tytuł? Ona ma nawet problem z zapłaceniem HM. Na jej miejscu zwyczajnie skontaktowałabym się ze sklepem. Co ma innego do roboty? Może jej pobierze kilkukrotnie. Ewentualnie znowu coś z kartą ale to może się pierdoła do banku zalogować i sprawdzić. Chyba rok temu miała podobnie i okazało się, że karta nieważna. Ewentualnie bank uznał, że transakcje są podejrzane. I opcja ostatnia ... Przez swój astygmatyzm   źle spisała dane z karty 😂

 

Nie wiem czy to cię zainteresuje to jest serial na Netflix I am a killer. Jeden z odcinków jest o chłopaku z takim niskim IQ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×