Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mała mi1

Romans zdrada

Polecane posty

Zaczeło się nie winnie uśmieszki rozmowy pisanie. I tak się stało  że oboje  poszliśmy na całość i oboje tego chcieliśmy . Oboje mamy rodziny ja mam męża on ma żonę i dzieci. Ale taki układ nam pasuje spotykamy się regularnie. I  tak to już trwa rok. Nie chcemy tego kończyc bo jest na ze sobą dobrze ale nie chcemy być ze sobą na stałe. Lubimy sex oboje. Mąż tego mi nie daje a kochanek tak. Wiem napewno że zaraz wyleje się na mnie wiadro pomyj. Ale czy która z kobieta miał  taki układ ile trwał taki romans. 

Mąż niczego umnie się nie domyśla że mam romans a sex raz na 3-4 miesiąc to czuje się jak stara baba 😒więc kochanek mi odpowiada bo spotykamy się 2-3 dni w tygodniu. Więc to jest sex czujemy ta namiętności to porządnie pod czas seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdyby twój mąż o wszystkim się dowiedział i wykopał cię z domu, a później ułożył sobie życie z normalną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hawthorne Heights napisał:

Najlepiej by było gdyby twój mąż o wszystkim się dowiedział i wykopał cię z domu, a później ułożył sobie życie z normalną kobietą.

Przed chwilą, Hawthorne Heights napisał:

Najlepiej by było gdyby twój mąż o wszystkim się dowiedział i wykopał cię z domu, a później ułożył sobie życie z 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hawthorne Heights napisał:

Najlepiej by było gdyby twój mąż o wszystkim się dowiedział i wykopał cię z domu, a później ułożył sobie życie z normalną kobietą.

Spokojnie, nie zdziwiłbym się, gdyby on ją też zdradzał 😃 Seks raz na 3-4 miesiące? No prośba... 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Dirty Sanchez napisał:

Spokojnie, nie zdziwiłbym się, gdyby on ją też zdradzał 😃 Seks raz na 3-4 miesiące? No prośba... 😃

Nie maz do tego nie jest zdolny siedzi w domu nie pracuje i brak ochoty 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No nie jest aż tak źle, bo wychodzi średnio jakieś 3-4 razy w roku. 😄

No nawet tylko pytanie czy młoda kobieta wieku 32 lat będzie zadowolona z takiego pożycia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mała mi1 napisał:

No nawet tylko pytanie czy młoda kobieta wieku 32 lat będzie zadowolona z takiego pożycia 

To był sarkazm z mojej strony, sama jestem 2 lata starsza i te 3-4 razy które opisujesz mogłyby być wystarczające ale w tygodniu a nie w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mała mi1 napisał:

Nie maz do tego nie jest zdolny siedzi w domu nie pracuje i brak ochoty 😅

Po co ci taki chłop? 

Jaką masz z niego korzyść? 

Pytania głupie bo wiem, że to słabe provo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To był sarkazm z mojej strony, sama jestem 2 lata starsza i te 3-4 razy które opisujesz mogłyby być wystarczające ale w tygodniu a nie w roku.

Jeśli uraziła przepraszam ale ja naprawdę opisuje jak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Był taki od samego początku?

W takim razie nie wiem po co się z nim zwiazałas.

Nie był taki od początku a jesteśmy razem 9 lat po ślubie 11 razem stało się jak przeszedł załamanie nerwowe. Nie chciało mu się pracować to się od wszystkiego wymigiwał i tak zostało jestem z nim ale sam nie wiem już po co czy z litości czy z przyzwyczajenia. Jest co prawda starszy ale wcześniej był zupełnie inny. Nie mamy wspólnych tematów jak wcześniej rozmów jak wcześniej pozmieniał się wszytko dla tego zaczęłam szukać przygód 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mała mi1 napisał:

Nie maz do tego nie jest zdolny siedzi w domu nie pracuje i brak ochoty 😅

Tym bardziej jeśli nie pracuje czyli ma dużo wolnego czasu i nie jest zmęczony powinno mu się chcieć seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Chochlik napisał:

Po co ci taki chłop? 

Jaką masz z niego korzyść? 

Pytania głupie bo wiem, że to słabe provo. 

Wczesniej był zupełnie inny teraz po załamaniu nerwowy coś mu się podziałów. A jestem z nim chyba z litości albo z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mała mi1 napisał:

Wczesniej był zupełnie inny teraz po załamaniu nerwowy coś mu się podziałów. A jestem z nim chyba z litości albo z przyzwyczajenia

Jeżeli nie macie nawet wspólnych dzieci to proponuje się rozejść jeżeli nie widzisz możliwości na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

nie macie nawet wspólnych dzieci

wspolne czy nie wszystkie dzieci nasze sa nie ma chyba za bardzo co dociekac kto ojcem 😄 wazne kto wychowa czy jakos tak to lecialo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megi_ona napisał:

Tym bardziej jeśli nie pracuje czyli ma dużo wolnego czasu i nie jest zmęczony powinno mu się chcieć seksu.

A tu jest na odwrót. Wzięłam go do lekarza na siłę porobił badani i wszystkie ma dobre lekarza nie wie skąd u niego brak ochoty. Po mimo że jest starszy odemnie to lekarza mówił ze wiek nie wyklucza. Kiedy zaczął się odemnie od suwać,mówić że dzisaj nie bo zmęczony tylko pytanie czym jak nic nie robi . Ja już nie próbował na siłę byliśmy na terapii to powiedziała że problemu nie ma i na tym się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mała mi1 napisał:

A tu jest na odwrót. Wzięłam go do lekarza na siłę porobił badani i wszystkie ma dobre lekarza nie wie skąd u niego brak ochoty. Po mimo że jest starszy odemnie to lekarza mówił ze wiek nie wyklucza. Kiedy zaczął się odemnie od suwać,mówić że dzisaj nie bo zmęczony tylko pytanie czym jak nic nie robi . Ja już nie próbował na siłę byliśmy na terapii to powiedziała że problemu nie ma i na tym się skończyło.

po prostu mu sie juz nie podobasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Jeżeli nie macie nawet wspólnych dzieci to proponuje się rozejść jeżeli nie widzisz możliwości na poprawę.

Nie mamy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

wspolne czy nie wszystkie dzieci nasze sa nie ma chyba za bardzo co dociekac kto ojcem 😄 wazne kto wychowa czy jakos tak to lecialo.

 

Nie mam dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hawthorne Heights napisał:

Najlepiej by było gdyby twój mąż o wszystkim się dowiedział i wykopał cię z domu, a później ułożył sobie życie z normalną kobietą.

która normalna kobieta to zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

która normalna kobieta to zaakceptuje

klaudia bo bedzie miaal spokoj bo nie lubi sexu(traumatyczne doswiadczenia z gimnazjum jak miala 13 lat czy jakos tak)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mała mi1 napisał:

A tu jest na odwrót. Wzięłam go do lekarza na siłę porobił badani i wszystkie ma dobre lekarza nie wie skąd u niego brak ochoty. Po mimo że jest starszy odemnie to lekarza mówił ze wiek nie wyklucza. Kiedy zaczął się odemnie od suwać,mówić że dzisaj nie bo zmęczony tylko pytanie czym jak nic nie robi . Ja już nie próbował na siłę byliśmy na terapii to powiedziała że problemu nie ma i na tym się skończyło.

A chociaż ubiad ugotuje lub posprząta? Wychodzicie gdzieś czasem do kina cze restauracji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

chwala tym dzieciom ze ich nie ma bo mialby dramat

  A czemu chwała jaki dramat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Megi_ona napisał:

A chociaż ubiad ugotuje lub posprząta? Wychodzicie gdzieś czasem do kina cze restauracji? 

Obiadu nie gotuje coś tam się stara ogarnąć ale to jest po łebkach zrobione jak to mówi zmęczony jestem 

Edytowano przez Mała mi1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mała mi1 napisał:

Obiadu nie gotuje coś tam się stara ogarnąć ale to jest po łebkach zrobione jak to mówi zmęczony jestem 

Nasuwa się pytanie po co ci on? Chyba że nie uznajesz rozwodów i dlatego nigdy byś od niego nie odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To był sarkazm z mojej strony, sama jestem 2 lata starsza i te 3-4 razy które opisujesz mogłyby być wystarczające ale w tygodniu a nie w roku.

Lepiej w ciągu doby.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×