Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

1 godzinę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Szkoda że w pl jest tak mało kas samoobsługowych , bo to jest idealnie skrojone podemnie, no w ogóle kolejek nie ma. 😄

W pl kasy samoobsługowe są wszędzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marawstala napisał:

Czyli jakoś sobie poradzili... nie znała Cię i na bank nie było to z czystej złośliwości.

Nie ze zlosliwosci. Bardziej z nonszalancji, ze sa wazniejsze sprawy np pisanie na kobiecym forum, a klient poczeka i z pol godziny. Dosc dziwne podejscie jak na te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, selkie napisał:

Myślę, że porównywalne z radochą z cudzej śmiertelnej choroby 😎

Nie chciałam obrazić twojej mamy, po prostu ciebie samej, jako starej dziewicy, to nie mogło spotkać 😉 I tak niefortunnie mi wyszło 😕

Powiedz to zonatemu co cie wychleptal a nie do mnie gorzkie zale albo jego zonie wmawiaj omamy ze cie nie chleptal. 👋😎tez nie chcialam cie obrazic, po prostu uzylam twoich frazesow z twoich epopei ktore do mnie od lat piszesz i do innych jak odklejona ktora nie rozumie ze mdli nas na widok twojego nicku i bajdurzenia byle tylko utruc wiec nie swiruj juz do mnie ani do Promyka. To proste 👋😎 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Hmmm. Podróże gdybym dziewczynę poznał i tak ogólnie komfort psychiczny jeżeli jest na czarną godzinę cuś odłożone. Nie dopuszczę już do incydentu żeby przejeść ponad 100 k siedząc w internetach w oparach mary yane i tylko siłka. Priorytety zmieniłem w tym roku. 

Mocne słowa pp pół roku pracy i nastu latach na bezrobociu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Hmmm. Podróże gdybym dziewczynę poznał i tak ogólnie komfort psychiczny jeżeli jest na czarną godzinę cuś odłożone. Nie dopuszczę już do incydentu żeby przejeść ponad 100 k siedząc w internetach w oparach mary yane i tylko siłka. Priorytety zmieniłem w tym roku. 

No to chyba good for you 😉 też muszę od nowa ciułać bo auto mi klękło i musiałam nowe ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Niburdiama napisał:

Faktycznie powiedzienie: nie wdawaj sie w dyskusje z deb..lką bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem jest wciaz zywe 🤣

No wyobrażasz sobie że latasz za ludźmi w necie jak ona i dogryzasz im już od rana w sytuacji gdy poznałaś miłość życia. Kobieta jest wtedy pod wpływem koktajlu hormonalnego i ma gdzieś jakieś kłótnie z obcymi ludźmi na forum o kupie w dodatku. Dlatego u niej jest tak jak celnie strzeliłem, że czeka aż typ łaskawie wróci do niej od żony raz na jakiś czas. A później ona chodzi nabuzowana i koło się zamyka 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Mocne słowa pp pół roku pracy i nastu latach na bezrobociu 😄

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Powiedz to zonatemu co cie wychleptal 

Jesteś obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemesio Cervantes napisał:

pewnie im bezpieczniej w środowisku gdzie każdy inny może oddać... IMO bycie w TWA to oznaka słabości faceta. Kobiety wiadomo, bez koleżanek są jak gołe na środku ulicy gdzie kazdy samiec je taksuje wzrokiem. Mam uczulenie na TWA, chyba że chodzi o rodzine to wiadomo taki wyjątek od mojej reguły. Jestem ze starej szkoły gdzie samiec musiał umieć sie bić albo przyjmować dzielnie na klate, a nie chować za kolegami i koleżankami. Choć szkoly też są różne, znam typa zastępowy harcerz z PRL i wychowany na Pradze, ponad 50lat i  pissda życiowa .. dziwne są te facety.

Ach siusiaku, masz wyjatkowo racje, ze dziwne sa te facety. Znam typa, ktory 28.06.2021 o 23:01 mial niezamierzony coming-out pytajac  na kaferii, jak to jest z laska od tylu, ktora ma dildo na pasku. 

Znam tez typa, ktory jest ze starej szkoly i bierze wszystko na klate ale negujac madrosci kk posyla dzieci do komuniii, bo co ludzie powiedza. Ta klata wyglada wiec u niego jak lej po bombie. Nie badz wiec taki srogi, dziwne sa te facety. Nie kazdy jest takim super kociskiem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, parabatai napisał:

No to chyba good for you 😉 też muszę od nowa ciułać bo auto mi klękło i musiałam nowe ogarnąć.

O moje rydwany się nie martwię bo są. A co kupiłaś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No wyobrażasz sobie że latasz za ludźmi w necie jak ona i dogryzasz im już od rana w sytuacji gdy poznałaś miłość życia. Kobieta jest wtedy pod wpływem koktajlu hormonalnego i ma gdzieś jakieś kłótnie z obcymi ludźmi na forum o kupie w dodatku. Dlatego u niej jest tak jak celnie strzeliłem, że czeka aż typ łaskawie wróci do niej od żony raz na jakiś czas. A później ona chodzi nabuzowana i koło się zamyka 😁 

Gdybym byla chora psychicznie to prawdopodobne 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

W pl kasy samoobsługowe są wszędzie 😄

W twoich fantazjach chyba 😁

 

9 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Mocne słowa pp pół roku pracy i nastu latach na bezrobociu 😄

Zaraz koniec roku inwalido umysłowy 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprzyklad Groby ŚW Magdalenek jakimś kościele leżały pod podłogą. Jak otwarli trumny to w środku były podrapane pazurami 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, selkie napisał:

Jesteś obrzydliwa.

To samo mysle i inni o tobie. A ty dalej wlazisz do moich topikow wylewac swoj zyciowy balagan i syf. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Gdybym byla chora psychicznie to prawdopodobne 😎

Ten wątek też jest gwoździem do jej trumny , bo z autopsji ona projektuje na kimś leczenie psychiatryczne. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No wyobrażasz sobie że latasz za ludźmi w necie jak ona i dogryzasz im już od rana w sytuacji gdy poznałaś miłość życia. Kobieta jest wtedy pod wpływem koktajlu hormonalnego i ma gdzieś jakieś kłótnie z obcymi ludźmi na forum o kupie w dodatku. Dlatego u niej jest tak jak celnie strzeliłem, że czeka aż typ łaskawie wróci do niej od żony raz na jakiś czas. A później ona chodzi nabuzowana i koło się zamyka 😁 

Ale co to znaczy "latać za ludźmi w necie"? Trzeba za kimś biec, wchodzić mu do domu? Piszecie publicznie kosmiczne bzdety i dziwicie się, że ktoś jest na forum i to czyta i się śmieje. I dorabiacie sobie prześladowcze bajeczki że ktoś za wami "lata całymi latami" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

O moje rydwany się nie martwię bo są. A co kupiłaś 🤔

A jakąś renówkę. Duży biały dobrze się prowadzi i dobrze się zbiera przy wyprzedzaniu i to mi wystarczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

W twoich fantazjach chyba 😁

 

Zaraz koniec roku inwalido umysłowy 😁 

Dobra Promyku, szkoda sie zajmowac jakas nieszczesliwie wychleptana panna czy pannami co od 15 lat przychodza wylewac gorzkie zale za swe porazki. Zajrze jak juz pojda spac, brzydze sie z nimi byc w tym topiku a jak mowi powiedzenie ktos glupszemu musi ustapic. Buziaki 😘

Edytowano przez Niburdiama
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

W twoich fantazjach chyba 😁

 

Zaraz koniec roku inwalido umysłowy 😁 

Nie wiem na jakim zadu.piu musisz mieszkać żeby mieć mało kas samoobsługowych. W każdej większej sieci są.

Ale brawo, nie pół roku pracy tylko niecały rok. Po nastu latach bezrobocia masz pelne prawo snuć wizję odkładania na podróże z kobietą, której nigdy prawdopodobnie nie znajdziesz. 

Może razem z leżakiem otwórz spa konsol 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

komentarza na temat wrzucanych zdjec twarzy, kulasów, wygladu pokoju itd. A Ty? 😎

A czy ktoś tu kiedykolwiek wrzucił faktycznie swoją fotkę bo podejrzewam że te które zostały wrzucane to jakieś felgi nie chce mi się wierzyć że ktoś tutaj autentycznie by swoją fotkę wrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale co to znaczy "latać za ludźmi w necie"? Trzeba za kimś biec, wchodzić mu do domu? Piszecie publicznie kosmiczne bzdety i dziwicie się, że ktoś jest na forum i to czyta i się śmieje. I dorabiacie sobie prześladowcze bajeczki że ktoś za wami "lata całymi latami" 😄

To znaczy że wyjęłaś ponad dziesięć lat że swojego życia czekając na mnie niemal codziennie w nadziei, że coś ugrasz. 😁 Chodzisz za ludźmi jak płaska z którą nikt nie chcą mieć do czynienia. Weź sobie wygoogluj tłuku czym jest narzucanie się komuś może w końcu coś zatrybisz ułomie.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ten wątek też jest gwoździem do jej trumny , bo z autopsji ona projektuje na kimś leczenie psychiatryczne. 😁

jak to mawia towarzystwo wzajemnej adoracji to nie zlosliwosci ani hejt tylko stwierdzenie faktu i nie deklarowalam tu nikomu z nich przyjazni 😁

Edytowano przez Niburdiama
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

A czy ktoś tu kiedykolwiek wrzucił faktycznie swoją fotkę bo podejrzewam że te które zostały wrzucane to jakieś felgi nie chce mi się wierzyć że ktoś tutaj autentycznie by swoją fotkę wrzucił

Nie wiem. Szczerze to mysle ze ktos wrzucil prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Nie wiem na jakim zadu.piu musisz mieszkać żeby mieć mało kas samoobsługowych. W każdej większej sieci są.

Ale brawo, nie pół roku pracy tylko niecały rok. Po nastu latach bezrobocia masz pelne prawo snuć wizję odkładania na podróże z kobietą, której nigdy prawdopodobnie nie znajdziesz. 

Może razem z leżakiem otwórz spa konsol 😄

No w Warszawie mieszkam bo z google znam parę ulic jak ty inwalidko umysłowa. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To znaczy że wyjęłaś ponad dziesięć lat że swojego życia czekając na mnie niemal codziennie w nadziei, że coś ugrasz. 😁 Chodzisz za ludźmi jak płaska z którą nikt nie chcą mieć do czynienia. Weź sobie wygoogluj tłuku czym jest narzucanie się komuś może w końcu coś zatrybisz ułomie.😁

A ty ile lat wyjąłeś żeby tu się codziennie dla mnie pojawić mistrzu

logiki? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To znaczy że wyjęłaś ponad dziesięć lat że swojego życia czekając na mnie niemal codziennie w nadziei, że coś ugrasz. 😁 Chodzisz za ludźmi jak płaska z którą nikt nie chcą mieć do czynienia. Weź sobie wygoogluj tłuku czym jest narzucanie się komuś może w końcu coś zatrybisz ułomie.😁

Promyk idziemy, bo to sie robi chore 🤣 tylko udaje ze nie rozumie jak to wychleptane panny ktorych zonkos wrocil do zony 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale co to znaczy "latać za ludźmi w necie"? Trzeba za kimś biec, wchodzić mu do domu? Piszecie publicznie kosmiczne bzdety i dziwicie się, że ktoś jest na forum i to czyta i się śmieje. I dorabiacie sobie prześladowcze bajeczki że ktoś za wami "lata całymi latami" 😄

Myślę, że to tylko kwestia czasu jak Kitkowa zacznie za promyczkiem powtarzać i kazi-fantazje. Już użyła do mnie jakiegoś sformułowania, że coś mam powiedzieć "staremu". Naftalinowa dama przy oblechu od kazi-bajek zaczyna mocno zalatywać dodatkowo brzydkim bąkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No w Warszawie mieszkam bo z google znam parę ulic jak ty inwalidko umysłowa. 😁

Nie martw się, u ciebie za 20 lat też będzie więcej samoobsługowych 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale co to znaczy "latać za ludźmi w necie"? Trzeba za kimś biec, wchodzić mu do domu? Piszecie publicznie kosmiczne bzdety i dziwicie się, że ktoś jest na forum i to czyta i się śmieje. I dorabiacie sobie prześladowcze bajeczki że ktoś za wami "lata całymi latami" 😄

Latac za ludzmi w necie to jest to co robisz ty poje-boni i inne alterego 🤣

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ide bo nie chce sie usyfic czyims zyciowym rozgoryczeniem po wychleptaniu przez żonkosia 😁

Pa Promyku 😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×