Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy życie bez seksu ma sens?

Polecane posty

1 godzinę temu, ZłyKróliczek napisał:

Zastanawiające, czy on prowokuje, co mu ślina na język przyniesie, czy rzeczywiście woli wierzyć, wmawiać sobie, że ktoś go nie chce z powodu rozmiaru, a nie z powodu całokształtu. 

No ale co złego w 17cm nie mogę zrozumieć żeby racjonalizowac komuś całokształt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja mu to mówiłam, jak najdelikatniej jak potrafiłam, niestety olał to i ja juz nic na to nie poradzę, niech żyje dalej w swojej fikcyjnej bańce.

Jestem człowiekiem z pasjami ty się zmień dla lachona zrób kurs pilota zetnij włosy rzuć fajki zostaw dzieci równie realne podpunkty co wasze wymagania a4 dla typów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

No ale co złego w 17cm nie mogę zrozumieć żeby racjonalizowac komuś całokształt 

Nie chcą cie, bo jesteś oblechem, nie nadajesz się do życia, z powodu m.in. odmowy zarobkowania oraz masz wizję związku dobrą dla upośledzonej z pato i dla żadnej innej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Nie chcą cie, bo jesteś oblechem, nie nadajesz się do życia, z powodu m.in. odmowy zarobkowania oraz masz wizję związku dobrą dla upośledzonej z pato i dla żadnej innej. 

Nie ma żadnej odmowy zarobkowania będzie lachon będzie można robić dla siebie nie muszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Nie chcą cie, bo jesteś oblechem, nie nadajesz się do życia, z powodu m.in. odmowy zarobkowania oraz masz wizję związku dobrą dla upośledzonej z pato i dla żadnej innej. 

I gowwno wiesz o mojej wizji związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Nie ma żadnej odmowy zarobkowania będzie lachon będzie można robić dla siebie nie muszę 

Tak, tak. Spa konsol, tak, tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Nie chcą cie, bo jesteś oblechem, nie nadajesz się do życia, z powodu m.in. odmowy zarobkowania oraz masz wizję związku dobrą dla upośledzonej z pato i dla żadnej innej. 

Ja jestem dobry nie zaliczam oszukując nie pije i tak zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

I gowwno wiesz o mojej wizji związku 

Opieram się na tym, co tu piszesz całe dnie od iks lat. Jeśli masz inną, niż tu piszesz, to trzeba było myśleć, zanim puściłeś w eter taką, a nie inną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Ja jestem dobry nie zaliczam oszukując nie pije i tak zostanie 

Ale masz inne wady, które są nie do przejścia. Właściwie wady to za mało, to czynniki dyskwalifikujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Opieram się na tym, co tu piszesz całe dnie od iks lat. Jeśli masz inną, niż tu piszesz, to trzeba było myśleć, zanim puściłeś w eter taką, a nie inną. 

Żadnej nie puściłem właściwie pisze tylko o 5% relacji tej seksualnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Żadnej nie puściłem właściwie pisze tylko o 5% relacji tej seksualnej 

Twój wybor, że przedstawiłeś to oraz siebie tak, a nie inaczej. Nie płacz więc nad konsekwencjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Twój wybor, że przedstawiłeś to oraz siebie tak, a nie inaczej. Nie płacz więc nad konsekwencjami. 

Nie chce mi się przeżyć bardziej mnie teraz interesuje ps4 slim przerobic niż pajacowac tu z linijkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Nie chce mi się przeżyć bardziej mnie teraz interesuje ps4 slim przerobic niż pajacowac tu z linijkom

No i pozostań w przekonaniu, że powodem jest długość pe.nisa. To twoja strefa komfortu (ponieważ, jak zauważyłam Elcia, to coś nie do zmiany, więc z czystym sumieniem nie musisz nic robić). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

No czekam jaką wadę wymyslisz? Sikanie do szklanki mogę do kibla albo ci do mordy.

Offensive / Abusive 🖕

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

No i pozostań w przekonaniu, że powodem jest długość pe.nisa. To twoja strefa komfortu (ponieważ, jak zauważyłam Elcia, to coś nie do zmiany, więc z czystym sumieniem nie musisz nic robić). 

Akurat uważam że 17.2cm jest wystarczające a jak nie jest to samica jest mocno nienormalna. Elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Akurat uważam że 17.2cm jest wystarczające a jak nie jest to samica jest mocno nienormalna. Elo.

Autyzm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Autyzm. 

Jak samica nie jest w stanie założyć rodziny z kimś kto ją kocha bo nie 20 a 17 to ona powinna się leczyć nie ja wydluzac se i pajacowac na siłowni jak zepsute babiwaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Jak samica nie jest w stanie założyć rodziny z kimś kto ją kocha bo nie 20 a 17 to ona powinna się leczyć nie ja wydluzac se i pajacowac na siłowni jak zepsute babiwaki. 

Autyzm. Nie zrozumiałeś NIC z postów Elci i moich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×