Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Po co ty w ogóle prowadzisz dialogi, skoro nie czytasz ze zrozumieniem wypowiedzi rozmówców. Monologuj jak leżak (zresztą masz podobnie autystyczny styl interakcji) i ogólnie spieprzaj, dziadu. 

powoli dociera do ciebie widze ze wierzysz w bzdury stad te nerwy ludzie tak reaguja jak sobei zaczynaja uswiadamiac ze cos jest bzdura w co wierza ich mozg sie broni zloscia na kogos za swoja glupote

jaki masz znak zodiaku a jaki chlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

powoli dociera do ciebie widze ze wierzysz w bzdury stad te nerwy ludzie tak reaguja jak sobei zaczynaja uswiadamiac ze cos jest bzdura w co wierza ich mozg sie broni zloscia na kogos za swoja glupote

jaki masz znak zodiaku a jaki chlop ?

Ludzie ogólnie reagują tak na ciebie (jesteś przykrym namolnym dur.niem). 

Nie mam zamiaru tu tego pisać, bo potem jakieś salowe składają mi hejterskie życzenia urodzinowe w danym miesiącu (tyle, że akurat miała błędne informacje) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Ludzie ogólnie reagują tak na ciebie (jesteś przykrym namolnym dur.niem). 

Nie mam zamiaru tu tego pisać, bo potem jakieś salowe składają mi hejterskie życzenia urodzinowe w danym miesiącu (tyle, że akurat miała błędne informacje) 🙂

no rozumiem ze dokladna data scisle tajna bo skoro wierzysz w bzdury to sie pewnie boisz ze jakas wrozka jakas klatwe by na ciebie rzuciła 😄 ale miesiąc to chyba jest taki okres czasu ze zle salowe nie beda odprawialy codziennie modlow i przekuwac lalek woodoo 😄

 

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim celem jest poznanie zwyczajow polskiej wsi i zrozumienie tego dlaczego to wlasnie kobiety ze wsi jako pierwsze po przybyciu do miasta rzucaja sie na bbc. wierze w to ze ta wiedz apozwoli mi na rozszerzenie tych zachowan na kobiety wychowane w warunkach miejskich. musze sie dowiedziec co robia polacy na wsi swoim kobietom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, impotenti napisał:

musze sie dowiedziec co robia polacy na wsi swoim kobietom. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta baba na filmiku to zapewne jest spod znaku byka dlatego nadaje sie do ciegniecia 😄 w horoskopie chińskim na bank bedzie koniem 😄

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma pole to podreczna sie jednak przydaje. filmik tez pokazuje wyzszosc wielkiej baby nad mala 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piekne, wzruszylem sie. codziennie dziekuje bogu za to ze pozwolil mi doswiadczyc zycia na polskiej ziemi w towarzystwie tego wspanialego narodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Czasem przypadkiem można trafić na ciekawy tytuł... : )

Powiem Ci, że własnie głownie dlatego lubie tu wchodzić, ponieważ od czasu do czasu ludzie zamiast się sprzeczać lubią tutaj ciekawie podyskutować i można skorzystać oraz wymienić się ciekawymi spostrzeżeniami, a nawet znaleźć to, czego sie szuka 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Jak ktoś chce to może sobie obliczyć swoją i u niej są te opisy : )

A tak z ciekawości sprawdziłam opisy urodzonych w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, ponieważ mam różnych znajomych i znam date urodzin, więc na podstawie kilku dat stwierdzam, że to, co opisane w necie rzeczywiscie się zgadzało.😁 bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A tak z ciekawości sprawdziłam opisy urodzonych w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, ponieważ mam różnych znajomych i znam date urodzin, więc na podstawie kilku dat stwierdzam, że to, co opisane w necie rzeczywiscie się zgadzało.😁 bardzo ciekawe.

no ty potwierdzasz moja teorie ze wiara w to ma zwiazek z chorobami psychciznymi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

A tak z ciekawości sprawdziłam opisy urodzonych w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, ponieważ mam różnych znajomych i znam date urodzin, więc na podstawie kilku dat stwierdzam, że to, co opisane w necie rzeczywiscie się zgadzało.😁 bardzo ciekawe.

bo to jest pisane w taki sposob aby praktycznie kazdy mogl odnosic do swojej osoby albo kogos ze swojego otoczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

horoskopy bardzo uderzaja w ludzie z sybdromem specjalnego platka sniegu, takich ktorym wydaje sie ze sa unikalni, a ich doswiadczenia niepowtarzalne. w dodatku nie maja oni podstawowej wiedzy na temat dzialania ludzkiego ciala i procesow biochemicznych ktore w nim zachodza. teksty trzeba konstruowac tak aby odnosily sie do doswiadczen powszechnych u ludzi. niech pojawiaja sie w nich elementy ktorych ludzie pragna, czyli relacje z innymi, korzysci materialne, finasowe. warto tez zagrac na potrzebie poczucia bezpieczenstwa wstawiajac efemeryczne ostrzezenie o nieznanym zagrozeniu. 

 

co do opisu cech charakteru odnosi sie to samo, wszyscy ludzie maja te same cechy tylko wykorzystuja je mniej albo bardziej. w momencie gdy opisze kogos jako osobe godna zaufania, to ta osoba czytajac o sobie taki tekst skojarzy podswiadomie okreslenie ktorego uzylem z sytuacja w ktorej ktos mogl na niej polegac. kiedy napisze o tej osobie ze jest towarzyska to skojarzeniem bedzie jakas socjalna sytuacja ktora stawiala ja w centrum pozytywnej uwagi. 

 

to jest wszystko tak prymitywne badziewie robione pod nieukow co ostatni raz jak ksiazke mieli w rence to byl to elementarz z podstawowki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pozniej wrozka esmeralda zeruje na przyglupach i oni jej placa za horoskopy i inne wrozby a ona pozniej za to kupuje elitarne zarcie dla kotow. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

horoskopy spelniaja jedna funkcje z perspektywy spoleczenstwa - afirmuja potrzeby ktore spoleczenstwo ludziom instaluje, czyli w skrocie wzmacniaja w nich niewolnictwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, libedowsky napisał:

no ty potwierdzasz moja teorie ze wiara w to ma zwiazek z chorobami psychciznymi

 

Sadze, że są zjawiska, których nie da się wytłumaczyć racjonalnie. Szeroko opisywane są zjawiska paranormalne, więc osobną kwestią jest czy ktoś w to wierzy czy też nie. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Sadze, że są zjawiska, których nie da się wytłumaczyć racjonalnie. 

tak - głupota ludzka jest tym zjawiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

tak - głupota ludzka jest tym zjawiskiem

Wybór należy do Ciebie. Jeżeli to odrzucasz to przecież nikt nie każe Ci wierzyć w energie etc ani interesować się taką literaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

literaturą

jest roznica miedzy literatura, a propaganda. olbrzymia wiekszosc ksiazek to propaganda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, libedowsky napisał:

tak - głupota ludzka jest tym zjawiskiem

Piękny filmik co wstawiłeś muszą się bardzo kochać. Zobacz chcą coś uprawiać razem idą jak coś ciągnie i idzie.

Pracują dla siebie mają cel.

Wspôlczena baba połamała buciki gdzie tam poszła.

Inna podręczna to tylko czekała.

 

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

muszą się bardzo kochać

niewatpliwie, milosc rodzi sie tam gdzie nie ma co do gara wlozyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Wybór należy do Ciebie. Jeżeli to odrzucasz to przecież nikt nie każe Ci wierzyć w energie etc ani interesować się taką literaturą.

a ulotka biedronki to dla ciebei tez literatura bo ja ktos wydrukował ?

wypociny kasandry to nie jest zadna literatura ogarnij sie

przypomne ze na kafeterii taka literature i wrózby oferowała  niejaka anastazja 😄 nie wiem czy zanim zarabiala na rksie czy dwa zawody ciagnela w tym samym czasie ale sprzedawala wrozby. to wszechstronnie wykształcona kobieta byla i tez nie wierzyla w szczepionki tylko w spiski big pharma 😄

 

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niburdiama napisał:

Sadze, że są zjawiska, których nie da się wytłumaczyć racjonalnie. Szeroko opisywane są zjawiska paranormalne, więc osobną kwestią jest czy ktoś w to wierzy czy też nie. 

Nibysia ciągla bys pług aby mieć na papu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, libedowsky napisał:

no rozumiem ze dokladna data scisle tajna bo skoro wierzysz w bzdury to sie pewnie boisz ze jakas wrozka jakas klatwe by na ciebie rzuciła 😄 ale miesiąc to chyba jest taki okres czasu ze zle salowe nie beda odprawialy codziennie modlow i przekuwac lalek woodoo 😄

 

Ja nie oceniam tego w co ktoś wierzy. Jeśli nie ma na coś dowodów naukowych to nie oznacza, że to nie istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, impotenti napisał:

niewatpliwie, milosc rodzi sie tam gdzie nie ma co do gara wlozyc 

Obaj się starają, nie że znajdzie innego bierze pług i jedzie. Prawdziwa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Nibysia ciągla bys pług aby mieć na papu?

Gdybym musiała to tak, pracowałabym w polu na papu 😊a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Elitarne żarcie dla kotów 🤣😄

jakbym mial kota to bym go karmil kawiorem, a sam wpierrdalal pasztetowa wiec akurat pod tym wzgledem sie utozsamiam z wruzkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Obaj się starają, nie że znajdzie innego bierze pług i jedzie. Prawdziwa kobieta.

widze ze niejeden kafeterianin marzy o wielkiej podrecznej ktora bedzie oral pole  😄

 

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Gdybym musiała to tak, pracowałabym w polu na papu 😊a Ty?

Jakbyś musiała każda powie ale jej się nie chce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×