Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, libedowsky napisał:

 i wierzysz w dyrdymaly z horoskopow ?

 

4 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A ze mną? xd

Nie no świruje, też w to nie wierzę ale każdy ma prawo wierzyć w co chce a nie mówię jak ty że w psychiatryku takich zamykać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Mam dużo cech mojego znaku Zodiaku, żeby nie powiedzieć, że wykapany ten Zodiak 😉 Mój facet ma duzo swojego. A te dwa znaki są dla siebie najbardziej kompatybilne do związku według astrologii 😉 Wcześniej nie zwracałam uwagi na to, poza tym, że znałam swój i znałam jego cechy. No i oczywiście nadal nie kierowałabym się tym w żadnych doborach międzyludzkich. Mimo wszystko zauważyłam tę zgodność. 

efekt horoskopowy efekt barnuma poczytaj lapeij zamiast pisac te glupoty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do kompletu absurdu brakuje zebys napisala ze idealnie pasujecie horoskopowo przy czym jedno to wczesniak a drugie porod wywoplywany lekami i cesarskie ciecie 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

ty sie mialas przecie znie urodzic ekolodzy i inni wielbiuacy naturalny porzadek rzeczy by cie unicestwili skoro sie tylkiem odwrocilas i nie chciqalas wyjsc to cie powinno nie byc. bog nie chcial zebys sie urodzila 😄 natura nie chciala, zycie zawdzieczasz medycynie

To jest nic, moja babcia miała cc, moja mama miała cc,no i ja miałam 2 razy cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

 

 

no nie wiem wiara z bzdury jest szkodliwa vide np. antyszczepionkowcy wiec nie nie kazdy powinien wierzyc w co chce. pewne wierzenia powinny byc jesli nie zakazane to na kazdym kroku dementowane jako bzdury

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

efekt horoskopowy efekt barnuma poczytaj lapeij zamiast pisac te glupoty

Nie ty decydujesz, co uważam za głupoty. Zestawy cech pomiędzy znakami się różnią, czasem znacznie (niektóre jak przysłowiowy ogień i woda, bo też do znaków przypisane są żywioły, u nas jest ten sam żywioł). My mamy akurat te z naszych znaków właśnie. Zauważam to, to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To jest nic, moja babcia miała cc, moja mama miała cc,no i ja miałam 2 razy cc.

bug chcial zeby wasz gatunek wymarl a wy sie rozpaczliwie mnozycie 😄 to pokazuje ze on ma nikla wladze nad swiatem 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie horoskopy sa pisane tak aby kazdy mogl je odniesc do wydarzen we wlasnym zyciu, tak samo z opisem cechosobowosci. kazdy w pewnym momencie zycia na przyklad zachowal spokoj w odpowiednim momencie i robi mu sie kalka psychologiczno pamieciowa ze jesli jest opisywany slowem spokojny to wie ze jest to opis prawdziwy. tak smao towarzyski, przebojowy, uczciwy. w kazdym horoskopie jest tez forma jakiegos ostrzezenia majaca wzbudzic uwage, bo ludzie sa gatunkiem reaktywnym przewaznie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

no nie wiem wiara z bzdury jest szkodliwa vide np. antyszczepionkowcy wiec nie nie kazdy powinien wierzyc w co chce. pewne wierzenia powinny byc jesli nie zakazane to na kazdym kroku dementowane jako bzdury

Równie szkodliwe są barany, które wprowadzą do organizmu i 20 dawek, bo im big pharma powiedziała, że to na pewno zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Najgorsze i najbardziej wredne na świecie są skorpiony. Nie polecam relacji 😆

zgadza sie, tez bym wolal abys miala z bbc a nie ze mna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

no nie wiem wiara z bzdury jest szkodliwa vide np. antyszczepionkowcy wiec nie nie kazdy powinien wierzyc w co chce. pewne wierzenia powinny byc jesli nie zakazane to na kazdym kroku dementowane jako bzdury

 

Z tym wierzeniem w co się chce nie miałam na myśli az tak drastycznych przykładów jakie podajesz, chodziło mi o myślenie co się chce ale przy normalnym sposobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Nie ty decydujesz, co uważam za głupoty. Zestawy cech pomiędzy znakami się różnią, czasem znacznie (niektóre jak przysłowiowy ogień i woda, bo też do znaków przypisane są żywioły, u nas jest ten sam żywioł). My mamy akurat te z naszych znaków właśnie. Zauważam to, to wszystko. 

musisz miec mózg jak prawicowcy nie ma dla ciebie nadziei bo i tak pewnie bys lekow nie brala sadzac ze twoj mozg pracuje normalnie

na glupote nie ma l;ekarstwa smutne ale prawdziwe

 

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

A ja Ci powiem, że tamta pozycja jest w sam raz dla mnie i czegoś takiego właśnie szukałam. Zaraz poczytam opis tej drugiej pozycji 😊

Czasem przypadkiem można trafić na ciekawy tytuł... : )

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

bug chcial zeby wasz gatunek wymarl a wy sie rozpaczliwie mnozycie 😄 to pokazuje ze on ma nikla wladze nad swiatem 😄

 

No nie tak rozpaczliwie bo babcia jedynaczka, mama jedynaczka i ja też jedynaczka więc tak raczej bardzo skromnie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Równie szkodliwe są barany, które wprowadzą do organizmu i 20 dawek, bo im big pharma powiedziała, że to na pewno zdrowe. 

no w szczepionki tez nie wierzysz nic nowego taki masz mozg 😄 moim zdaniem tacy ludzie sa bardziej podatni np. na schizofrenie skoro widzisz spisek w szczepionkach itd. mozesz byc genetycznie obciazona schizofrenia tylko nie na tyle ze masz komplet objawow i objawia sie to w wierzeniu w horoskopy etc. sprobuj niewielkich dawek lekow na schizofrenie moze ci pomoga 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Równie szkodliwe są barany, które wprowadzą do organizmu i 20 dawek, bo im big pharma powiedziała, że to na pewno zdrowe. 

co, na wiosce nie otworzyli punktu szczepien i musisz pekaesem do powiatowego grzac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

: ) w zeszłym roku czasem oglądałam jej kanał... chyba ma jakąś przerwę w nagrywaniu (?)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie ludzie usmiercili dziecko bo wierzyli w medycyne ludowa i wrozbite marka z podhala wiec bylbym ostrozny w to ze niech ludzie wierza w co chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No nie tak rozpaczliwie bo babcia jedynaczka, mama jedynaczka i ja też jedynaczka więc tak raczej bardzo skromnie. xD

w sumie twoje dzieci to tez jedynacy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

no w szczepionki tez nie wierzysz

Nic takiego nie napisałam. Szczepionki uratowały miliony istnień ludzkich i zatrzymały coś, czego wcześniej nie umiano powstrzymać - śmiertelność dzieci. 

Edytowano przez ZłyKróliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

pewnie ludzie usmiercili dziecko bo wierzyli w medycyne ludowa i wrozbite marka z podhala wiec bylbym ostrozny w to ze niech ludzie wierza w co chca.

szczerze powiedziawszy to ja zaczynam cynicznie popierac ciemnote. to jest prawda ze jak ludzie beda sie ratowac medycyna co raz bardziej to beda tez co raz bardziej chorzy umyslowo i fizycznie tez, bo choroby sa po to aby odsiac slabych, obciazonych genetycznie itp. a przeciez nawet jak ktos wie ze jego material genetyczny jest gorszy i naraza na bycie uposledzonym swoje potomstwo to i tak bedzie sie rozmanzal bo 800+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Nic takiego nie napisałam. Szczepionki uratowały miliony istnień ludzkich i zatrzymały coś, czego wcześniej nie umiano powstrzymać - śmiertelność dzieci. 

ale top bylo dawno a teraz szczepionki to spisek big pharma zgadlem 😄 ?

moim zdaniem masz poczatkowe objawy schizofrenii widzisz spisek swiatowy ktory ma na celu zaszkodzenie ci

 

 

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, libedowsky napisał:

moim zdaniem tacy ludzie sa bardziej podatni np. na schizofrenie skoro widzisz spisek w szczepionkach itd. mozesz byc genetycznie obciazona schizofrenia tylko nie na tyle ze masz komplet objawow i objawia sie to w wierzeniu w horoskopy etc. sprobuj niewielkich dawek lekow na schizofrenie moze ci pomoga 😄

Ty jesteś genetycznie obciążony byciem de.bilem i tez cię trzeba znosić 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

ale top bylo dawno a teraz szczepionki to spisek big pharma zgadlem 😄 ?

moim zdaniem masz poczatkowe objawy schizofrenii

 

Tego również nie napisałam, ponieważ nie dokonałam żadnej generalizacji. 

Dobra, płyń, agresywny przygłupie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Najgorsze i najbardziej wredne na świecie są skorpiony. Nie polecam relacji 😆

: ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, impotenti napisał:

szczerze powiedziawszy to ja zaczynam cynicznie popierac ciemnote. to jest prawda ze jak ludzie beda sie ratowac medycyna co raz bardziej to beda tez co raz bardziej chorzy umyslowo i fizycznie tez, bo choroby sa po to aby odsiac slabych, obciazonych genetycznie itp. a przeciez nawet jak ktos wie ze jego material genetyczny jest gorszy i naraza na bycie uposledzonym swoje potomstwo to i tak bedzie sie rozmanzal bo 800+. 

poniekad masz racje lepiej zeby durni wygineli ale w obecnym swiecie nie ma na to szans i patologia sie mnozy bardzeco wiecej patologia sie liczniej rozmnaza i to nie tylko przez dotacje ale tez przez to ze sa ociemniali i nie wierza w antykoncepcja nie wiedza jak dziala itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Tego również nie napisałam, ponieważ nie dokonałam żadnej generalizacji. 

Dobra, płyń, agresywny przygłupie 🙂

jakbym byl przyglupem to bym wierzyl w horoskopy 😄

przeciez to wlasnie dla glupich stworzono zeby nimi nieco manipulowac tak samo jak madrzejsi glupimi manipulowali wmawiajac ze np. zacmienie slonca to kara boska etc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×