Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
żółta morda

Trochę Szkoda mi Klaudiusza jak ją każdy tyra tutaj

Polecane posty

ja prdl bylem wlasnie w sklepie ale ladna polke widzialem jasna biala skora i kasztanowe wlosy szczupla cudo, rozmnazalbym sie z nia do konca zycia, szkoda ze juz jej nigdy nie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koorwa mialem isc poplywac, a mi sie zachcialo znowu grac w jakies jeebane tibie, wkuurwia mnie ta gierka w chooy i niszczy mi pamiec, mam swoj serwer i pogralbym sobie w gierke na wlasnym serwerze zahostowana, jakies pomysly?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie tak sobie mysle, ze jednak nie chce chyba zeby mi katiuszka wybaczala, ona w moich oczach jest taka sama menda jak srun z wroclawia/gdanska, jeebal ich pies B)

ja im nigdynie wybacze tego ponizania mnie i niech spadaja xD nigdy ich nie polubie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

Może wieczorem was potyram chłopaki xD

wiec pisz sobie do katiuszki ze jestem trollem, ja mam wyjeebane na to xD

wazne ze mnie rodzina i przyjaciele kochaja, a ludzie z internetu mnie nie interesuja xD

dzieki Bogu nie spotkalem sie nigdy z katiuszka i nie spotkam, wiec ona jest dla mnie de facto ciagle osoba z internetu, tak jak ty i inni 😄

szczam na was wszystkich 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram sobie w tibie na harmonii czarodziejem i zrobilem sobie fajny czarodziejski nick Aquamarine Faerestrike haha

I nie przyznaje sie tam w tej grze ze jestem polakiem xD bede pisal tylko po angielsku xD

w Anglii mialem tak samo, nigdy sie tam nie przyznaje ze jestem z polski bo nie chce miec z polakami nic do czynienia xD

to ja sobie ide gierczyc, papa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie sorki zmiana zdania

bardzo nie lubie klaudiusza bo sie zadaje z menda srunem

tak samo praavika nie lubie bo srakiuszka to jego przyjaciolka

w ogole was wszystkich nie lubie stad moze z kilkoma wyjatkami, i to sie nie zmienia i nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, żółta morda napisał:

Np Ze pracuje u taty i nie ma żadnego wykształcenia 

To wciąż lepiej niż ty (ma licencjat i pracę). 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praavik tez ma prace, a do tego miesnie i podoba sie kobietom

jego przyjaciolki z ktorymi maja kontakt na priv: iskra, nimfette, srakiuszka bardzo go kochaja jako przyjaciela, wiec niech klaudiusz ze srunem jego zaczepiaja, a nie mnie xD

ja jestem zlym czlowiekiem i krzywdze kobiety xD nara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praavik jest lepszym facetem i kolega ode mnie i dla kobiet tez jest lepszy, wiec nic tu po mnie 😄

macie praavika wiec cieszcie sie nim 😄

a ja spadam, pa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno mi klaudiusz pisala, ze mam wiecej powodow do radosci niz ona, w sumie to racja 😄

ja przynajmniej moge sie cieszyc tym, ze nie przyjaznie sie ze srunem i nie mam takiego fajnego kolegi 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhh filip ty masz wiecej powodow do radosci niz ja, bo ja tylko praca i rutyna

a niedlugo sraudiusz sobie zrobi urlop od pracy i wyjedzie randkowac ze srunem na plazy w gdansk 😄

a potem powrot do szarej rzeczywistosci, ciekawe kiedy sobie bombelka zrobia ze srunem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

Martwcie się lepiej o siebie, bo ja sobie w życiu świetnie radzę 😛

Bo rodzice wszystko ogarniają.

A to czy znajdziesz następnego opiekuna z benefitami zależy głównie od twojej urody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz znalazla sruna swojego wymarzonego ksiecia z bajki, a wszyscy tutaj zazdroszcza oczywiscie jej fajnego kolegi, ja w szczegolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to jest przykro ze do mnie na forum nikt nie przyjdzie, po co mam pisac i byc na czyichs serwerach, gdy mam swoj serwer 😄 w zadne tibie i inne goowna tez nie mam zamiaru grac, wole sie nauczyc jak wlasna gierke na swoim serwerze hostowac a nie wszystko na cudzym robic, to nie dla mnie. trace tu czas 😄

niedlugo sobie zainstaluje forum nowe na swoim serwerze i jakas domene wybiore, i sobie tam bede pisal, spadam stad w ogole, klaudiusz tez mnie nie interesuje, nara zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×