Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Niekoniecznie, mam znajomego, ktory jest niepijacym alkoholikiem od lat 90-tych. Od tej pory nie mial w ustach nawet cukierka z likierem.Owszem, z nalogu wychodzi tylko niewielka czesc ludzi, ale jesli chca z niego wyjsc to powinni miec pomoc. A zmuszac nikt ich nie zmusza, bo sie nie da.

ale on by pewnie wyszedl bez dda etc. przeciez wyjsc z tego jest prosto wystarczy przestac pic nie trzeba do tego innych ludzi naprawde. moj dziadek palil cale zycie papierosy rzucil w jeden dzien wkurzyl sie ze musi wstawac w nocy zapalic i papierosy nie beda nim rzadzil palil 53 lata.

jak ktos chce to rzuca nie szuka syndromow dda i wymowek. szkoda czasu na te bzdury i to sa usprawiedliwienia tylko

 

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

nie obraz sie ale wiara w klatwe prababki to bardziej oznaka schizofrenii albo prostoty umyslowej niz intelektu naprawde.

jesli wydaje ci sie ze widzisz nadprzyrodzone rzeczy to nie jest to iq tylko choroba psychzina

 

ona ma rację że narażenie przodka np na stres może spowodować zmiany w DNA 

jak matka ma stres w ciąży dziecko może mieć nowotwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

dziwne ze obraza cie jak ci ktos powie ze zeby gadac z degeneratem to trzeba miec cos nie tak a sama rozmowa z nim jak z normalnym cie nie obraza 😄

 

No ale co trzeba mieć w głowie żeby komuś mówić jak i z kim ma rozmawiać? I jestem jakąś amebą bo go nie rugam na każdym kroku i jeszcze przytyki do mojego małżeństwa- co to kogo obchodzi? To jest kompletna żenada. A ja chce i z nim i z Wami normalnie pogadać, no ale... To najwyraźniej nie mieści się w Waszym światopoglądzie.  Chociaż  Ty nocą nawet nie jesteś taki zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

No ale co trzeba mieć w głowie żeby komuś mówić jak i z kim ma rozmawiać? I jestem jakąś amebą bo go nie rugam na każdym kroku i jeszcze przytyki do mojego małżeństwa- co to kogo obchodzi? To jest kompletna żenada. A ja chce i z nim i z Wami normalnie pogadać, no ale... To najwyraźniej nie mieści się w Waszym światopoglądzie.  Chociaż  Ty nocą nawet nie jesteś taki zły.

w moim się mieści tylko dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty88 napisał:

To zupełnie normalne. Schizofrenia się ujawnia najczesciej okolo 20 roku życia. Znów wypowiadasz sie na tematy na które nie masz pojęcia z pozycji eksperta

na tym sie akurat jednym przypadku znam bo widzialem i widze i nikt w rodzinie z naciskiem na nik nie mial nigdy schizofrenii i mial opinie roznych lekarzy kazdy to samo ze to wina maryski. tu narcuz ma racje narkotyki i alkohol indukuja choroby psychiczne jak jestes obciazona to mozesz zachorowac i bez tego ale jak nie jestes obciazona to w wyniku tego mozesz zachorowac po porostu jakeis tam rpzekazniki w mozgu przestana ci wytwarzac serotonine czy cos tam bo zablokuja sie od substancji toksycznej jaka jest narkotyk i tyle. uszkodzic sobie mozg latwo nawet jak prababka byla zdrowa 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

ona ma rację że narażenie przodka np na stres może spowodować zmiany w DNA 

jak matka ma stres w ciąży dziecko może mieć nowotwór

Przecież ja tego nie wymyśliłam. A ten deb.il "klątwa prababki, klątwa prababki " jak jakiś ułom

Edytowano przez Qwerty88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pzoa tym ta osoba zachorowala w 10 minut wrocila z koelgami po szkole byla zupel;nie normalna a po 30 in odleciala po godzinie byla na sorze itd. zadnych objawow nigdy nie miala te 30 minut tak zmienilo zycie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Zostawię ci słowa pocieszenia.

Mam gorzej od ciebie. Mnie tu ludzie obrażają nawet nieświadomie. 

40 letnia kobieta jest dla większości starą babą. Ja mam dużo więcej i po menopauzie. Z Widmo też wiele razy rozmawiałam. 

Obrywa mi się z każdej strony i ciągle mi sugerują założenie nowego konta z loginem- babcia 🤣 

Nie rozumieją, że wesołe może być życie staruszki 😜 

Ojczyzna mnie woła 👋

 

 

W sumie to się nakręciłam trochę bez sensu 😄

Do zobaczenia 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, przewr(l)otna napisał:

40 letnia kobieta jest dla większości starą babą. Ja mam dużo więcej i po menopauzie. Z Widmo też wiele razy rozmawiałam. 

napisanie staremu ze jest stary to nie jest obraza tez jestem stary i sie nie obrazam 😄 jak powiesz niskiemu ze jest niski tez go nie obrazasz

wszystko jest wzgledne jak mialem 20 lat to 30 to byla starosc to jest zupelnie normalne okreslenie "stary" nie ma sie o co obrazac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

w moim się mieści tylko dziwi

Co dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

na tym sie akurat jednym przypadku znam bo widzialem i widze i nikt w rodzinie z naciskiem na nik nie mial nigdy schizofrenii i mial opinie roznych lekarzy kazdy to samo ze to wina maryski. tu narcuz ma racje narkotyki i alkohol indukuja choroby psychiczne jak jestes obciazona to mozesz zachorowac i bez tego ale jak nie jestes obciazona to w wyniku tego mozesz zachorowac po porostu jakeis tam rpzekazniki w mozgu przestana ci wytwarzac serotonine czy cos tam bo zablokuja sie od substancji toksycznej jaka jest narkotyk i tyle. uszkodzic sobie mozg latwo nawet jak prababka byla zdrowa 😄

 

 

poczytaj o przyczynach schizofrenii. To że nikt w rodzinie nie miał schizofrenii o niczym nie świadczy. Prababki rzadko były zdrowe, nie bez przyczyny żyły średnio 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Qwerty88 napisał:

złóż reklamacje do tych którzy odkryli dziedziczenie epigenetyczne, a nie do mnie

ok zloze jak bede skladal tym ktorzy odkryli horoskopy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

ona ma rację że narażenie przodka np na stres może spowodować zmiany w DNA 

jak matka ma stres w ciąży dziecko może mieć nowotwór

ale ona nie pisala o ciazy bo dziecko wtedy jest wiec to na niego wplywa tylko o zgwa.lceniu prababki i tym ze ona tego nie rpzepracowala

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Niestety Widmo to psychopata, ostatnio smial sie z ludzi, ktorzy skladali Pieprzowi kondolencje z powodu smierci jej Taty, normalny czlowiek tak sie nie zachowuje. 

Zmarł tato Pieprzowej? Ostatnio rzadziej wchodziłam i nie widziałam. Chorował czy zmarł nagle?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Qwerty88 napisał:

złóż reklamacje do tych którzy odkryli dziedziczenie epigenetyczne, a nie do mnie

Zapewne odziedziczył betonozę.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, parabatai napisał:

No ale co trzeba mieć w głowie żeby komuś mówić jak i z kim ma rozmawiać? I jestem jakąś amebą bo go nie rugam na każdym kroku i jeszcze przytyki do mojego małżeństwa- co to kogo obchodzi? To jest kompletna żenada. A ja chce i z nim i z Wami normalnie pogadać, no ale... To najwyraźniej nie mieści się w Waszym światopoglądzie.  Chociaż  Ty nocą nawet nie jesteś taki zły.

no nei wiem co ja tam nikomu nie mowie zeby z nim nie gadal ale jak gada jak z normalnym to mozna przyjac ze ma jakies deficyty emozjonalne albo intelektualne.

tez lubie z nim gadac bekowy jest zanim wjezdza wanna 😄 jestem przeciwny infamii na forum 😄 to nawet fajne ze tu tylu psycholi i de,bili to dobre miejsce do obserwacji jak najbardziej mozna z nimi gadac 😄 zreszzta dla wielu to jedyne miejsce zeby pogadac z kryminalista ja np. pzoa kafeteria nie mam okazji 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Żenadą jest, że karmisz psychola na swoim garbie, a wczoraj jak twój Promyk miał atak, to miałaś pełne gacie ze strachu.. Może jako dobra koleżanka szepnij mu, żeby zaczął się w końcu leczyć psychicznie? Podtrzymuje, bo jestem szczera- Jesteś ameba umysłowa, bo normalna kobieta nawet nie splunie w jego kierunku.. Co dopiero zamieni z nim parę słów 😌

A wiesz, że kiedyś pisał, że ludzie mają mu dać spokój jak ich wyzywał, bo coś sobie zrobi? Pewnie pamiętasz jaki stara trollica 😌Teksty o sypianiu z ojcem, z córkami, kopaniu w cycki, życzenie śmierci i raka chyba ci amebo nie przeszkadzają, bo lubisz sobie słodko pierdzieć z psychopatą. Jesteś dokładnie taka sama jak on, lub nawet gorsza, ale zamknę wątek 🙋

Życzę zdrowia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Żenadą jest, że karmisz psychola na swoim garbie, a wczoraj jak twój Promyk miał atak, to miałaś pełne gacie ze strachu.. Może jako dobra koleżanka szepnij mu, żeby zaczął się w końcu leczyć psychicznie? Podtrzymuje, bo jestem szczera- Jesteś ameba umysłowa, bo normalna kobieta nawet nie splunie w jego kierunku.. Co dopiero zamieni z nim parę słów 😌

A wiesz, że kiedyś pisał, że ludzie mają mu dać spokój jak ich wyzywał, bo coś sobie zrobi? Pewnie pamiętasz jaki stara trollica 😌Teksty o sypianiu z ojcem, z córkami, kopaniu w cycki, życzenie śmierci i raka chyba ci amebo nie przeszkadzają, bo lubisz sobie słodko pierdzieć z psychopatą. Jesteś dokładnie taka sama jak on, lub nawet gorsza, ale zamknę wątek 🙋

Widmo jest spoko jak ja także odbij chcą niech robią związku korespondencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

wgl DNA zmienia się w cyklu życia człowieka

zwykle są to uszkodzenia struktury

przezycia nie sa zakodowane w dna nie da sie z dna odtworzyc np. wspomnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

ale ona nie pisala o ciazy bo dziecko wtedy jest wiec to na niego wplywa tylko o zgwa.lceniu prababki i tym ze ona tego nie rpzepracowala

 

przecież zgwałcenie to trauma właśnie. Czy ty serio jesteś deb/ilem czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Qwerty88 napisał:

Przecież ja tego nie wymyśliłam. A ten deb.il "klątwa prababki, klątwa prababki " jak jakiś ułom

horoskopow tez ludzie z kafeterii nie wymysl;ili a smieje sie jak w nie wierza 😄

wiele szurnych teorii jest np. odnosnie szczepien nikt nie twierdzi ze na  kafewterii to wymslono 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Żenadą jest, że karmisz psychola na swoim garbie, a wczoraj jak twój Promyk miał atak, to miałaś pełne gacie ze strachu.. Może jako dobra koleżanka szepnij mu, żeby zaczął się w końcu leczyć psychicznie? Podtrzymuje, bo jestem szczera- Jesteś ameba umysłowa, bo normalna kobieta nawet nie splunie w jego kierunku.. Co dopiero zamieni z nim parę słów 😌

A wiesz, że kiedyś pisał, że ludzie mają mu dać spokój jak ich wyzywał, bo coś sobie zrobi? Pewnie pamiętasz jako stara trollica 😌Teksty o sypianiu z ojcem, z córkami, kopaniu w cycki, życzenie śmierci i raka chyba ci amebo nie przeszkadzają, bo lubisz sobie słodko pierdzieć z psychopatą. Jesteś dokładnie taka sama jak on, lub nawet gorsza, ale zamknę wątek 🙋

Widmok miał wczoraj atak? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, libedowsky napisał:

no nei wiem co ja tam nikomu nie mowie zeby z nim nie gadal ale jak gada jak z normalnym to mozna przyjac ze ma jakies deficyty emozjonalne albo intelektualne.

tez lubie z nim gadac bekowy jest zanim wjezdza wanna 😄 jestem przeciwny infamii na forum 😄 to nawet fajne ze tu tylu psycholi i de,bili to dobre miejsce do obserwacji jak najbardziej mozna z nimi gadac 😄 zreszzta dla wielu to jedyne miejsce zeby pogadac z kryminalista ja np. pzoa kafeteria nie mam okazji 😄

 

Większość ludzi jest tu do zniesienia, niektórzy są nawet fajni niezależnie od ich poziomu odklejenia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dużo pochwy w pochwie 5 napisał:

Widmo jest spoko jak ja także odbij chcą niech robią związku korespondencji 

Umów się z nim. Będziecie razem heblować pusie i pozyskiwać chleb z pleśnią oraz tańsze przecenione produkty 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qwerty88 napisał:

poczytaj o przyczynach schizofrenii. To że nikt w rodzinie nie miał schizofrenii o niczym nie świadczy. Prababki rzadko były zdrowe, nie bez przyczyny żyły średnio 50 lat.

no i to pokazuje ze ty jak ci z dda zawsze szukas zusprawiedliwien ze prababka pewnie mialla tylko nie wiedzieli bo zmarla w wieku 20 lat przy 5 porodzie.

no mowie cie ze nikt nie mial to nikt nie mial chyba znali swoje prababki nawet. poza tym to sie po matce dziedziczy z 50% chyba prawdopodobienstwem wiec dosc czesto sie ujawnia wiec latwo stwierdzic czy ktos mial. u mojego kolegi maja w rodzinei to prawie kazda kobieta z tej rodziny ma schizofrenie tylko moj kolega nie ma chociaz po pijaku ma jazdy dziwne wiec kiedys mu sie pewnie ta schizofrenia ujawni bo wlasnie widzi to co ty czyli rzeczy nadprzyrodzone ale na razie tylko jak jest pijany kiedys dzwobil do nas i mowil ze ktos go sledzi pewnie widzieli ze wyplacil pieniadze z bankomatu i go sledza zebysmy przyszli do niego 😄 tak sie skladalo ze widzielismy go jak idzie i nikt go nie sledzil 😄 nawety mu czesto mowie zeby nie pil bo bedzie mial schizofrenie ale on pewnie jest dda bo jednak woli alkohol i ryzyko 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, libedowsky napisał:

przezycia nie sa zakodowane w dna nie da sie z dna odtworzyc np. wspomnien

ale jakieś reakcje na przeżycia mogą być zakodowane

np nasi przodkowie mieli do czynienia nierzadko z pożarami lasów to kiedy podeszwy stóp stykają się z wysoką temperaturą stopy się pocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, parabatai napisał:

Wszyscy są tu po to żeby nakarmic tą niedojrzalą część swojej osobowości.

zgadzam się...powiedz to zfrustrowanym femcelom co szukają tutaj ideału męcizny...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×