Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Witam wszystkich, a szczególnie nowe odchudzaczki: Pumpernikiel, to trudno powiedzieć, to wszystko, to sprawa indywidualna. ja odchudzam się od paru dni i schudłam tylko 2 kg. Może powinnać zacząć ćwiczyć ( nie wiem czy to robisz). Jeść nie powinnaś słodyczy i potraw mających zbyt dużo tłuszczu. Poprostu ja - nie wiem czy tyle schudniesz, szczególnie, że w początkowych tygodniach nie traci się zbyt wiele, to dieta na dłuższą metę. Smutna 23 - nie przejmuj się facetem, pokaż mu swój charakter, i udowodnij, że możesz przestać. Ja też miałam ten problem, szczególnie wieczorem. Tak organizuje sobie czas, żeby wtedy być z dala od lodówki:) Poza tym od wszystkich słyszałam, że ta dieta nie ma sensu, i nie dam rady. Zawziełam się!! Pokażę im że dam!!1 A gdzie podziały się stare odchudzaczki??? czyżbym została sama:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Witam was kochane!!! Gdzie wy sie podziewalyscie??jak ja tu sama bylam:(:(:( widze ze wszytkie gdzies zaginelysmy heh Pumpernikiel ,Poprostu Ja ,smutna23 Witam wa serdecznie w naszym skromnym gronie odchudzaczek:) na początku diety tez mialam wielkie problemy z powstrzymaniem sie od jedzenia teraz juz mi latwiej idzie:) ja na poczatku schudlam szybko i efektownie ale strasznie przestrzegalam diety i ćwiczylam!!!! a teraz dosc ze nie cwicze to jeszcze nie przestrzegam skrupultanie dietki:(:(:(:(dlatego waga mi caly czas stoi i nie kce sie ruszyć od dobrego miesiąca:(:(:( ale w sumie to ciesze sie ze ogolnie schudlam:):) trzymam a was kciuki ze i wy schudniecie i bedziecie extra laskami:) a co do dietki teraz to koszmar!!! hehe za duzo imprez!!! za duzo alkoholu!!!!! popsrtu istna makabra....staram sie trzymac to piekne 1000kcal ale potem nastaje wieczor i impreza i alkohol :(:(:(nie myslcie ze ja jakąs alkohliczka jestem hehe posprtu teraz mam okres samych urodzin imienin itp :(:( albo wesel i jakos tak sie wsyztko mi naklada:( dziś: *grahamka z pomidorkiem *talerz zupki pomidorwej z makaronem * brzoskwinka *śliwy *jogurt jogobella wpadne pozniej bo musze wyjsc juz:))pozdrawiam was goroaco!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Witam wszystkie super laski!!! ( no coz.. musimy sie pocieszac ;-) ) Pumpernikiel ja juz sie pogubilam w czasie i sama nie wiem ile schudlam i w jakim czasie, ale gdzies tak od zalozenia tego topiku jakies 4 kg. czasami mam oczywiscie wpadki... no ale nie zalamuje sie :-) teraz jest idealny czas na 1000 kal bo jest duzo swiezych warzywek i owocow :-) i na pewno unikac tluszczy, kielbas, boczkow itp a cwiczenia oczywiscie sie przydadza, wtedy waga szybciej spada, u mnie z tym roznie... wlasnie! musze zaczac sie ruszac do cholery bo kosci mi sie zastaly... Poprostu Ja nie wiem czy uda Ci sie schudnac na 1000 kal 7 kg w tak krotkim czasie... musialabys chyba nic nie jesc, a tego nie polecam. moze stosuj 1000 kal i duzo cwicz po prostu.. Smutna23 znam ten bol, moj facet tez wciaz robi mi jakies uwagi, mowi np ze kiedys wygladalam fajnie, ze bylam l;aska , albo spiewa mi taka piosenke: "Twoje smukle opalone cialo... lalalala " i to jest tragedia bo robi mi to na zlosc ! uwaza ze nie mam silnej woli... ale ja mu jeszcze pokaze ;-) Viktuska ! oczywiscie ze nie zostalas sama :-) ja jestem wierna topikowi w miare mozliwosci :-) Maaajka ! alkoholiczka nie jestes, ale zadatki masz hahaha - oczywiscie zartuje :-);-) tez bym sobie pobalowala... jejku no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Viktuska! zapomnialam zapytac, a jak tam ten Twoj facet? burza minela, czy jestes wolna ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, że jesteście dziewczyny:) Grubciaa, faceta formalnie jeszcze mam, ale to już tylko formalność. nie rozmawialiśmy z sobą od prawie 2 tygodni. I już wiem na pewno, że nie jest wart tego wszystkiego. Muszę jeszcze tylko mu powiedzieć że to koniec. Ale juz zaczynam rozgladać się za kimś nowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby zacząć coś nowego muszę mieć czyste konto, dla jasnej sytuacji, już taka jestem:) miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Dziewczyny!! ja też jestem, ale mam tyle robotki w pracy, że ledwo wyrabiam, myślę, że we wrześniu się uspokoi, no i będę wtedy już po stresach ślubnych;) Witam nowe odchudzaczki!! a stare pozdrawiam jak zwykle gorąco!!! a zjadłam dziś... dużo arbuza i pół kabanosa z kromką Wasa. ale za to wczoraj wrąbałam ciasta duuuużo (ciasto ślubne od koleżanki, ehhh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
witajcie, Kobietki Drogie! jak dawno mnie tu nie bylo, musialam troche nadrobic z czytaniem :) pamietacie mnie jeszcze?:) wrocilam ze szpitala, schudlam do 55 kg, chodze dzisiaj i caly dzien mysle,po co sie odchudzam...i tak mi wychodzi, ze po prostu nie akceptuje siebie...i czuje, ze poki nie zaakceptuje, poki nie pokocham wlasnego ciala, to chocbym wazyla 25 kg, nie bede sie sobie podobac...chyba nie o to chodzi, co nie? i nie wiem, czy trzymac sie tych 1000 kcal, czy nie, czy jesc normalnie i zaczac myslec, ze taka jaka jestem, tez jestem fajna nadmiar tluszczyku tu i owdzie moge zlikwidowac przeciez bardziej racjonalnym odzywianiem i wieksza iloscia ruchu... sama nie wiem...bo z jednej strony takie mysli mi chodza po glowie, a zdrugiej czuje, ze jak tylko przestane liczyc te glupie kalorie, to napadna mnie wyrzuty sumienia i znowu bede czula sie gruba i nieatrakcyjna...ja chyba jakas chora jestem...:( dosc tych smutow:) ciesze sie, ze znowu moge a Wami skrobac bambasiu, wielkie dzieki za sliczne zdjecie:) co do biustu:)tez nosze miseczke D:) i kiedys strasznie sie tego wstydzilam, ale teraz ...lubie swoje piersi i chyba troche zal by mi bylo, gdyby z ladnych, jedrnych i okraglutkich zrobilyby mi sie z nich jakies flakusie:D, no w koncu, prawdziwe kobitki jestesmy!:D nasze chlopy tez musza miec za co zlapac:D to samo z tylem:D won z plaskimi posladkami:D buziaki dla Was wszystkich dla Grubciii, bambasi, Maaajki, Funi, VIKTUSKI, Juulki:) smutnej23, pumpernikela, poprostu ja:) trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimka! jak fajnie ze juz wrocilas :-) Ty wcale duzo nie wazysz :-) powinnas naprawde pomyslec o tym zeby zaakceptowac siebie.. pare gram tluszczyku na pewno nie przeszkadza w niczym, a jak bedziesz sie odchudzala to zleca Ci cycki :-) Twojemu facetowi sie podobasz i ciesz sie z tego :-) ja nie zamierzam sie odchudzac zeby wygladac jak wieszak tylko rzeczywiscie mam co zrzucic, ale troszke ciałka zamierzam zachowac zeby sie moj facet nie posiniaczyl w lozku ;-) ale obiecaj ze nawet jak rzucisz 1000 kal to bedziesz nas tutaj odwiedzała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mimka, fajnie że wróciłaś:):) Najważniejsze jest żeby akceptować siebie, mnie do tego potrzeba kilka kg mniej. Jak zarzucisz dietke, to tutaj koniecznie wpadaj często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
czy sie bede odchudzac, czy nie, spokoju Wam nie dam;), o to sie nie martwcie:) ograniczac sie troche poograniczam, zobaczymy jak sie bede czula i czy faktycznie bedzie mi z tym lepiej:) ale pokochac siebie tez zamierzam, bezwzgledu na to, czy bede miala ten tluszcz na brzuchu, czy nie chyba bedzie ciezko, ale moze da rade:) fajnie, ze jestescie cmoki dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedzialek zjadlam ok.1000 wczoraj tylko 600 a dzis 800:(I od wczoraj spadlo mi 0,5kg:)ALe nie moge przestac pic gazowanych napojow:(Dziekuje za cieple przyjecie ejst mi milo ze jakos moze zasile wasze wspaniale grono.Buziaki ...acha ja sie bede teraz starac jechac moze na 600-800...tak moze schudne z 5 kg moze do tego wrzesnia...a dlatego chce schudnac w 3 tyg. bo do szkoly na rozpoczecie roku nie moge sie zmiescic w sukienke a po drugie chce ladnie wygladac wszkole.Buzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
Witam moje kochaniutkie! Dawno mnie nie było, nie za bardzo mam teraz czas, żeby nadrobić czytanie, ale kiedyś wreszcie zdążę. Na razie tylko chciałam się przypomnieć. Fajnie, że Mimka już jest, pozdrawiam nowe Odchudzaczki (podoba mi się!) Podoba mi się też pomysł wypisania w punktach powodów, dla których chcemy schudnąć. Wiem - jestem za Murzynami, ale ja teraz napiszę: - wszystkie wymienione przez Was o ciuchach , samopoczuciu itd + żeby już nigdy żadne dziecko w szkole na pytanie "a która pani?" nie odpowiedziało "taka grubsza"!!! Normalnie mnie z nóg ścięło! + żebym wreszcie nie musiała się dziwić widząc się w witrynach sklepowych, że ta gruba baba to ja! Waga trochę mi się ruszyła do dołu w tamtym tygodniu, ale cholera w sobotę nadrobiłam, bo miałam wesele. Pocieszam się tylko, że nie tylko żarłam, ale i nieźle brykałam, to się może trochę spaliło. Co prawda tyle kalorii z alkoholu to ja w tym stuleciu chyba nie spalę! Jestem okropna, a po co mi to było? Tylko chorowałam. Ale cóż, jak człowiek głupi, to sam na swoją głupotę nie poradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Stefa, ja wczoraj kupowałam sobie majteczki sexowne w sklepie z bielizną i babka na mnie spojrzala i pyta: a Pani jest w ciazy?, myslalam ze ja strzele po pysku:-( wprawdzie mialam dosc obszerna tunike, taka ktora nosilam w ciazy, i brzuszek mi jeszcze odstaje, ale chyba nie az tak bardzo??? w kazdym badz razie zalamalam sie... to ja tu sie odchudzam, zrzucilam juz jakies 4-5 kg a tu takie porazajace pytanie... załamka... czy wszystkie dziewczyny ktore maja brzuszek musza byc w ciazy ??? zdolowalam sie troche... ale pocieszylam sie ze moze maja jakies gigantyczne ilosci majtek ciazowych i chca sie ich pozbyc wiec wciskaja komu moga ;-) ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruuubcia...ja ostatnio jak poszlam do ginekologa na wizyte to pielegniarka myslala ze na USG.....wyobrazasz sobie? Myslala ze jestem w ciazy....a nie jestem...tylko ten brzuch jakis taki:( W poniedzialek sie zawaze, wydaje mi sie, ze odkad stosuje 1000kcal naprawde schudlam...z brzuszka ubylo troche dzieki cwiczeniom.... mimka witaj kochana:0 Nareszcie puscicli cie do nas:) Ale chyba powinnas uwazac z dietka...mimo wszystko... kochane jestescie wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się, w czasie promocji 9 w tym przypadku na majtki ciążowe) sprzedawczynie potrafia być naprawdę wredne!!;) Mnie kiedyś pani w sklepie odieżowym powiedziała, że nie wie czy aż tak duże rozmiary spodni mają!!!! Nigdy tam już nic nie kupiłam... Wredna baba, sama do chudzinek nie należała:P dalej jestem na diecie, ale waga ani rusz:( chyba bede musiała więcej ćwiczyć Całuje wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
Ja w ogóle ostatnio nie kupuję sobie bielizny seksownej, bo czuję się jak wieloryb i mam wrażenie, że wyglądałabym śmiesznie, a zresztą ciężko coś fajnego dostać w moim rozmiarze. Ostatnio jak musiałam sobie kupić jedne bezszwowe majteczki to dostępne były dla mnie tylko takie rajty, że prawie do łopatek mi sięgają. Kupiłam, bo co było robić? Już ich więcej na pewno nie założę, bo czułam się w nich jak własna ciotka! Dziewczyny! Ale nie przejmujcie się - i dla nas przyjdą lepsze czasy! Ja Wam to mówię!Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefa
A tak jeszcze przypomniało mi się, że miałam Wam powiedzieć jak łatwiej powstrzymać się od słodyczy. Pewnie nic nowego nie odkryłam, ale mnie pomaga chrom organiczny. Jedna tabletka dziennie i przeszła mi ochota na słodycze. Nawet nie o to chodzi, że ich nie szukam, ale nawet, jak mam przed nosem, to nie mam chęci sięgnąć. Zaczęło mi pomagać tak gdzieś po tygodniu. Macie doświadczenia z tymi różnymi specyfikami wspomagającymi? Co do peelingów też mi się przypomniało, że miałam Wam o tym powiedzieć - ja używałam (teraz się zaniedbałam) autentycznie codziennie po prysznicu regularnie na suche już ciało do masażu suchej rękawicy ze sznurka, takiego ostrego, jak od snopowiązałki. Polecam - ciałko potem jedwabiste a i celulit mniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
witajcie laski!!!!!!!!!!!!! diete trzymam, ale waga raczej nie spada do dolu, za to tak jakby mizernieje- bardziej zbita się robie.. Ciekaw cemu :P (jesli chodzi o cwiczenia to mam wstręt organiczny i nie moge) No i w ogóle mam problem. W poniedzialek jade w gory- na jakies 2 tygodnie. Wiecie jak to wygląda- pobudka ok 6-7 i łażenie do 19-20. ciągly ruch. i tak sie zastanawiam czy nie powinnam sobie z tej okazji fundowac( juz tam na miejscu) 1200. chodzi o to zebym tam na zadnej gorze nie upadla, bo gopr ma i tak duzo do roboty. Dodatkowym problemem jest to ze tam sie nie da zjesc 5 posilkow malych. odpada tez mozliwosc gotowania niskokalorycznych warzyw. z reguly je sie duuze sniadanie, potem na szlaq konserwę, pol czekolady, jakies jablko a potem duza obiado-kolacja i spac... Tzn tak było co roq.wiem ze teraz tak byc nie moze...więc radzcie kochane co ja mam tam jesc, zeby mnie zapchało no i przede wszystkim zebym mogła ta diete utrzymac...... a moze zwiekszyc do 1500? DORADŹCIE!!!!!!!!!!!!!!!! Całuję w czólka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj zjadlam jakies 800kcal a dzis z 1200:(chyba dlatego ze mi sie okres zbliza:(Dziewczynki przez cztery dni schudlam tylko 1kg niecaly:(Myslicie ze jak bede robic codziennie 50 brzuszkow to po jakim czasie widac efekty???A od jutra znow 600-800kcal.....wiecie co ja jestem mloda bo mam nascie lat a wygladam z brzuchem jak w 5 miesiacu ciazy...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj zjadlam jakies 800kcal a dzis z 1200:(chyba dlatego ze mi sie okres zbliza:(Dziewczynki przez cztery dni schudlam tylko 1kg niecaly:(Myslicie ze jak bede robic codziennie 50 brzuszkow to po jakim czasie widac efekty???A od jutra znow 600-800kcal.....wiecie co ja jestem mloda bo mam nascie lat a wygladam z brzuchem jak w 5 miesiacu ciazy...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumpernikiel...w tych gorach to jedz wiecej, przeciez wiadomo ze spalasz wiecej tluszczyku, nawet sie nie wyglupiaj:) A tak w ogole to witam bo chyba nie mialysmy okazji sie poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
a ja ciągle mam tyle pracy, że nie umiem nadgonić z czytaniem i pisaniem.... za tydzień mam ślub... a ja w lesie, w pracy płyn!! matko i gruba dalej jestem:( Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
hmmm to ido ilu mam zwiększyc? do 1200, czy 1500 moze.ahh no i jeszcze jedno- schudlam 3 kg!!!!!!!!!!!! :] BARDZO MI SIE TA DIETA PODOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, u mnie waga ani drgnie:( Mam już dość tych wszystkich papek, które muszę jeść... Funia, nic się nie martw, wszystko bedzie dobrze, w końcu na weselu zawsze pani młoda jest najpiękniejsza:) i u Ciebie też tak będzie. Z wszystkim zdążysz:) pumpernikiel, zazdroszcze Ci:) i wyjazdu w góry i tego że juz schudłaś. Ja w tym roku mam totalnego pecha jeżeli chodzi o wakacje, miałam jechac w góry, ale nie wypaliło, mam nadzieję, że wrześniowa Chorwacja chociaż wypali. Jeżeli bedzie Cię czekał w górach taki wysiłek, to zwiększ diete do 1500kcal, inaczej moze źle sie to skończyć i dla Twojej kondycji i zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj z 2000kcal zjadlam:(a dzis na sniadanie twarog i na obiad jednadruga kani o wielkosci calego duzego talerza...i nieiwem ile miala kcal...acha i jeszcze jedno zjadlam kawalek kruchego ciasta takiego sorowego bo podkradlam mamie:(trzymajcie si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Hej koffane odchudzaczki!! Ale mnie tu nie bylo musialam wszytko nadrobić a sporo tego było:):) Dziś jak zawsze idę na imprezke potańczyć i pospalać kalorie:) ale nie obędzie się bez alkoholu brrrr kolezanka ma imieninki wrrr pozatym to dietka idzie mi nawet ok tylko jem coraz wiecej slodyczy brrr ale jakąś handrę mam i to dlatego... ostanio bylam na obiedzie na sajgonkach z krabami powiedzcie mi czy moze orientujecie się czy potrawy z owoców morza są kaloryczne??bo ja ostanio caly czas mam ochotę na jakies nowości inności heh:) w poniedziałek chce sie zwarzyć nadczo z samego rana bo dawno tego nie robilam i sama niweim czy chudne cosik czy nie..bo ostanio mi waga stala caly czas w miejscu a u was jak???spada cos waga czy osiadla na laurach?? dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez jestescie od czegos uzaleznione??bo ja wporst uwielbiam paluszki moglabym je jeść kilogramami wrr ale są tuczace niesety:(:(:( a ja je tak lubieee czy zawwsze wszytko co zakazane i kalorczyne musi być najlepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×