Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przenios艂am sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Go艣膰 Funia
Grubciaaa w nawiasie kwadratowym napisz "kwiatek" a moja waga stoi a dzisiaj czuj臋 si臋 strasznie ci臋偶ka, bo wczoraj zjad艂am Grze艣ka, a przed wczoraj Princess臋!!!!! ale ob偶arstwo, starszne!!! Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ego tygodnia. aaaa a dzisiaj zjem jeszcze dwie kromki ciemnego pieczywa z pomidorem, a zjad艂am ju偶 dwie... a co .... g艂odna jaka艣 jestem...:( a na obiad? co mam zrobi膰?? ehhh papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hello Dziewczynki! Witam po weekendzie! Nawet nie staje dzis na wage, bo nie ma sensu - caly tydzien zlecen, a co za tym idzie wystawne objady i kolacje w restauracjach! Przy dobrych checiach nawet nie wyszlo!! Ale to nic, mam nadzieje,z e nie przytylam, a w tym tygodniu restrykcyjna dietka!! Za tydzien mam urodzinki, bedzie impreza i chce pieknie wygladac = schudnac przynajmniej 1kg!!!:):):) Powodzenia!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie!!! ...no i niestety tak jak my艣la艂am-waga po weekendzie stoi w miejscu 82,00 :-( ale przynajmniej nie posz艂a sobie do g贸ry :-) Pozdrawiam 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie!!! ...no i niestety tak jak my艣la艂am-waga po weekendzie stoi w miejscu 82,00 :-( ale przynajmniej nie posz艂a sobie do g贸ry :-) Pozdrawiam 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwonella
Witojcie dziouchy!!! U mnie waga si臋 zepsu艂a, ale na szcz臋艣cie mam w pracy elektroniczn膮, wi臋c od czasu do czasu wskakuj臋 na ni膮, 膮le tak 偶eby nikt nie widzia艂:):):) No i klapa, dziewczyny jest r贸wno 81,5- katastrofa:(:(:( Trzeba si臋 wzi膮艣膰 w gar艣膰 i do roboty....... ale to po t艂ustym czwartku:D:D:D Pozdrawiam馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwonella
Witojcie dziouchy!!! U mnie waga si臋 zepsu艂a, ale na szcz臋艣cie mam w pracy elektroniczn膮, wi臋c od czasu do czasu wskakuj臋 na ni膮, 膮le tak 偶eby nikt nie widzia艂:):):) No i klapa, dziewczyny jest r贸wno 81,5- katastrofa:(:(:( Trzeba si臋 wzi膮艣膰 w gar艣膰 i do roboty....... ale to po t艂ustym czwartku:D:D:D Pozdrawiam馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwonella
Witojcie dziouchy!!! U mnie waga si臋 zepsu艂a, ale na szcz臋艣cie mam w pracy elektroniczn膮, wi臋c od czasu do czasu wskakuj臋 na ni膮, 膮le tak 偶eby nikt nie widzia艂:):):) No i klapa, dziewczyny jest r贸wno 81,5- katastrofa:(:(:( Trzeba si臋 wzi膮艣膰 w gar艣膰 i do roboty....... ale to po t艂ustym czwartku:D:D:D Pozdrawiam馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwonella
Witojcie dziouchy!!! U mnie waga si臋 zepsu艂a, ale na szcz臋艣cie mam w pracy elektroniczn膮, wi臋c od czasu do czasu wskakuj臋 na ni膮, 膮le tak 偶eby nikt nie widzia艂:):):) No i klapa, dziewczyny jest r贸wno 81,5- katastrofa:(:(:( Trzeba si臋 wzi膮艣膰 w gar艣膰 i do roboty....... ale to po t艂ustym czwartku:D:D:D Pozdrawiam馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwonella
Witojcie dziouchy!!! U mnie waga si臋 zepsu艂a, ale na szcz臋艣cie mam w pracy elektroniczn膮, wi臋c od czasu do czasu wskakuj臋 na ni膮, 膮le tak 偶eby nikt nie widzia艂:):):) No i klapa, dziewczyny jest r贸wno 81,5- katastrofa:(:(:( Trzeba si臋 wzi膮艣膰 w gar艣膰 i do roboty....... ale to po t艂ustym czwartku:D:D:D Pozdrawiam馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dopiero wczoraj Was odkry艂am. Przeczyta艂am wszystkie Wasze wypowiedzi, od pierwszej strony do ostatniej. To wspania艂e, 偶e tak si臋 wspieracie. W og贸le jeste艣cie cudne!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sEm tUtaj piErwshy raz...niE stOsUjE diEty 1000kcal chOcia偶 kcia艂abym spr脫bOwa膰...alE niE wiEm dOkladniE Od czeGo zacz膮膰...wiEm tylkO tylE 偶e mam jE艣c dziEnniE 100kcal(m膮dra sEm wiEm wiEm:D)..alE jak m.in wygl膮da jadlOspis na ca艂y dziEn?(Uwzgl臋dniaj膮c zE niE jEm mi臉sa)...pOradzi ktO艣? z g脫ry wiElkiE THX:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Chantell
witam wszystkie panie...szczeg贸lnie te kt贸re si臋 do nas przy艂膮czy艂y w艂a艣nie dzisiaj...w nowym miesi膮cu:).......tak wiec nowy miesiac nowe postanowienia oby wytrwa膰 w tym wszystkim:)....ja mam nadzieje ze 4-5 kg schudn臋...no ale zobaczymy...wiem jedno ze motywacja u mnie du偶a....:).... Martu艣ka=...liczenie kalorii to nie jest trudna sprawa ...dopowiednio dla kazdego jedzonka musisz znac wage i liczb臋 kalorii odpowiadaj膮c膮 kazdemu produktowi...tabele kaloryczne znajdziesz na stronie super linii...:)...powodzonka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ch臋tnie podziel臋 si臋 z Wami swoimi do艣wiadczeniami ze zmaga艅 z sade艂kiem (z wykszta艂cenia jestem dietetyczk膮). Jak to cz臋sto bywa -\"szewc bez byt贸w chodzi\". W ci膮gu ostatnich dw贸ch lat uty艂am blisko 10 kg!!! Dlaczego?. Po pierwsze:m贸j facet 艣wietnie gotuje i nie mo偶na go wyrzuci膰 z kuchni, a po drugie: na艂yka艂am si臋 hormon贸w. No i sta艂o si臋. W Sylwestra ubra艂am sp贸dnic臋, kt贸rej od dawna nie zak艂ada艂am - i szok! Wygl膮da艂am jakby kto艣 zapakowa艂 mnie w ni膮 pr贸偶niowo. Dopiero ten \"wstrz膮saj膮cy widok\" zdopingowa艂 mnie do tego, 偶eby co艣 ze sob膮 zrobi膰. Po 13 dniach diety kopenhaskiej jestem l偶ejsza o 4,5 kg. Teraz potrzebuj臋 \"moralnego wsparcia\", 偶eby ten efekt utrzyma膰 i do wiosny zrzuci膰 jeszcze 5 kg. Niestety z odchudzaniem mam pewien problem: chudn臋 nie w tych miejscach co potrzeba. Przy starcz膮cych 偶ebrach, pupa jest ca艂kiem tego hmm....... W sobot臋 kupi艂am Bio_C.L.A., kt贸ry pono膰 dzia艂a na tkank臋 t艂uszczow膮 tylko tam gdzie jest jejj nadmiar. Ano, po偶yjemy - zobaczymy.Dam Wam zna膰 co uda mi si臋 zwojowa膰. Pozdrowienia!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Chantell
Kicia64....ja zacze艂am stosowa膰 13 dniowa dietk臋...ale przeliczy艂am sobiei kalorie i dosz艂am do wniosku ze sama bede komponowa膰 menu...nie wiem czy dobrze zrobi艂am....poczyta艂am sobie tez diet臋 pla偶 po艂udnia 1 faze.......dlatego mam pytanie do ciebie:0 skoro jeste艣 dietetyczk膮 :).....czy ta 13 jest dobrze skomponowana ( tyle sie o niej naczyta艂am ze juz sama nie wiem)....i czy burak贸w i marchewki nie mozna je艣c ...dlaczego co one takiego maj膮...to samo dot. owoc贸w...czy chodzi tutaj o cukry??? ( dot. SBD)....jak mozesz to napisz mi cos o tym...bede wdzieczna:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
O mamy diEtEtyka:D. mam ma艂E pytankO a wi臉C...Mam 17lat 164cm i washE 47kg..dO wiOsny kcialabym wazy膰 45kg...tylkO 偶E mam rEflUks 偶脫艂ciOwy prOblEmy z jElitami Oraz niE jEm miEsa...jak na sw贸j wiEk mam ma艂O rUchu gdy偶 mam s艂abE wi膮zad艂a stawOwE i trzaskajcE biOdrO...wi臉c jakby niE patrzE膰 prOwadzE \"Osiad艂y tryb 偶ycia\":Pwi臉c niE mOgE sObiE pOzwOli膰 na r脫偶nOrOdne jEdzEniE jak mOjE kOlE偶anki...jaki rOdzaj diEty by艂by dla mniE najlEpshy...?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *_*
Martu艣ka...to ty lepiej si臋 dziewcz臋 zg艂o艣 do lekarza ale stw贸rz sobie nowy topik ....a nie nabijaj si臋 ma艂o inteligentnie z os贸b kt贸re walcza z nadwag膮.....bo to nie jest ani 艣mieszne ani w twoim wykonaniu dowcipne....a tak wog贸le to idz do McD :0....bo chyba jeste艣 troszk臋 ko艣cista....uwa偶aj zeby ci jaka艣 ko艣膰 nie przebi艂a sk贸ry....do przemy艣lenia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MartUska - zwariowalam!! Masz 17 lat, ok, wlasciwie juz mozesz sie odchudzac, ale wazysz 47kg, dziewczynko!!!!!! Wiem, ze nie chcesz sluchac, bo pewnie juz slyszalas to od wielu osob - mniej wazyc nie mozesz!!! Przy Twoim wzroscie wyobrazam sobie, ze jestes niezla chuda laska!:) Masz malo ruchu, rzeczywiscie, wiec mozesz pilnowac sie, zeby nie przytyc, ale dieta 1000kcal nie jest Ci w ogole potrzebna!!:) Przemysl to:) Mam siostre w Twoim wieku:) Chce dobrze dla Ciebie:) Oj, chcialabym wazyc 47 kg:) Pare mniej i by bylo:) Satysfakcjonuje mnie jednak 50 kg, malutko mi brakuje i jak na zlosc, trudno mi sie zmobilizowac... Jednak nie przesadzam z jedzeniem i nawet jesli nie jadam 1000kcal dziennie, tylko wiecej, zauwazylam ze stopniowo tez chudne! No staram sie, jak moge:) Powodzenia Wszystkm starym i nowym czlonkiniom topiku!!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odpowied藕 dla Chantell: Zestawienie produkt贸w w diecie kopenhaskiej nie jest przypadkowe.Przy tak niewielkiej ilo艣ci spo偶ywanych kalorii, jest najbardziej optymalne, zapewnia (o ile w tym przypadku w og贸le to mo偶liwe) konieczn膮 ilo艣膰 bia艂ka,t艂uszczu, witamin, itd. Nie radzi艂abym dokonywa膰 zmian na w艂asn膮 r臋k臋, bo posypie Ci si臋 zdrowie. I tak sporo os贸b ma k艂opoty z wytrwaniem do ko艅ca diety.Wypadaj膮 w艂osy, 艂ami膮 si臋 paznokcie, pojawjaj膮 si臋 zawroty g艂owy.Je艣li ju偶 zdecydujesz si臋 na t臋 diet臋, radz臋 nie przyst臋powa膰 do niej \"z marszu\".Przygotuj si臋 do niej.Na pocz膮tek dieta 1000 kalorii.Wtedy b臋dzie mniej \"skutk贸w ubocznych\". Nigdy nie s艂ysza艂am, 偶e podczas jakiejkolwiek diety nie mo偶na je艣膰 marchwi i burak贸w. Raczej wr臋cz przeciwnie. Zapewniaj膮 prowitamin臋 wit.A i uchroni膮 Ci臋 przed anemi膮. Odpowied藕 dla MartU艣ki: Dziewczyno, daj sobie spok贸j z jakimikolwiek dietami dop贸ki nie wyzdrowiejesz.Dieta kopenhaska, to w Twoim przypadku zab贸jstwo. Mo偶esz ograniczy膰 spo偶ywane kalorie, ale tylko na tyle na ile pozwoli Ci lekarz, czyli raczej niewiele. W Twoim przypadku, przy k艂opotach ze stawami, mo偶esz spr贸bowa膰 gimnastyki w wodzie, kt贸ra ma t臋 korzy艣膰, 偶e dodatkowo modeluje sylwetk臋 tak jak dobry masa偶. Jest te偶 inna mo偶liwo艣膰 - istniej膮 specjalne \"艂贸偶ka\" s艂u偶膮ce do g艂贸wnie do rehabilitacji, ale te偶 do 膰wicze艅 dla os贸b z problemami. Ka偶de z nich 膰wiczy inn膮 cz臋艣膰 cia艂a. Niestety ten rodzaj 膰wicze艅 najszybciej odchudzi Tw贸j portfel. Jest 8 roczaj贸w \"艂贸偶ek\"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odpowied藕 dla Chantell: Zestawienie produkt贸w w diecie kopenhaskiej nie jest przypadkowe.Przy tak niewielkiej ilo艣ci spo偶ywanych kalorii, jest najbardziej optymalne, zapewnia (o ile w tym przypadku w og贸le to mo偶liwe) konieczn膮 ilo艣膰 bia艂ka,t艂uszczu, witamin, itd. Nie radzi艂abym dokonywa膰 zmian na w艂asn膮 r臋k臋, bo posypie Ci si臋 zdrowie. I tak sporo os贸b ma k艂opoty z wytrwaniem do ko艅ca diety.Wypadaj膮 w艂osy, 艂ami膮 si臋 paznokcie, pojawjaj膮 si臋 zawroty g艂owy.Je艣li ju偶 zdecydujesz si臋 na t臋 diet臋, radz臋 nie przyst臋powa膰 do niej \"z marszu\".Przygotuj si臋 do niej.Na pocz膮tek dieta 1000 kalorii.Wtedy b臋dzie mniej \"skutk贸w ubocznych\". Nigdy nie s艂ysza艂am, 偶e podczas jakiejkolwiek diety nie mo偶na je艣膰 marchwi i burak贸w. Raczej wr臋cz przeciwnie. Zapewniaj膮 prowitamin臋 wit.A i uchroni膮 Ci臋 przed anemi膮. Odpowied藕 dla MartU艣ki: Dziewczyno, daj sobie spok贸j z jakimikolwiek dietami dop贸ki nie wyzdrowiejesz.Dieta kopenhaska, to w Twoim przypadku zab贸jstwo. Mo偶esz ograniczy膰 spo偶ywane kalorie, ale tylko na tyle na ile pozwoli Ci lekarz, czyli raczej niewiele. W Twoim przypadku, przy k艂opotach ze stawami, mo偶esz spr贸bowa膰 gimnastyki w wodzie, kt贸ra ma t臋 korzy艣膰, 偶e dodatkowo modeluje sylwetk臋 tak jak dobry masa偶. Jest te偶 inna mo偶liwo艣膰 - istniej膮 specjalne \"艂贸偶ka\" s艂u偶膮ce do g艂贸wnie do rehabilitacji, ale te偶 do 膰wicze艅 dla os贸b z problemami. Ka偶de z nich 膰wiczy inn膮 cz臋艣膰 cia艂a. Niestety ten rodzaj 膰wicze艅 najszybciej odchudzi Tw贸j portfel. Jest 8 roczaj贸w \"艂贸偶ek\"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pumpernikiel
do naszej dietetyczki- kochana mam pytanie- jakie jest moje zapotrzebowanie kaloryczne- mam 172 cm i waze teraz 61kg. zaczynalam od 1000 i nawet kiedy zwiekszy艂am dawke do 1800 ciagle chudne- a uwazam ze nie potzrebuje. na r贸znych stronach zalecaja abym jad艂a od 1870 do 2400. jak widzisz r贸znica jest dosc znaczaca. a zrozumiale ze wolalabym juz nie experymentowac z moim cialem( schudlam 18 kg- chyba ma dos膰. nie ruszam sie za duzo- raz w tyg chodze na bardzo intensywny aerobic. masz jakies sugestie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do normalnego funkcjonowania, je偶eli nie bra膰 pod uwag臋 wysi艂ku fizycznego, potrzeba na ka偶dy kilogram masy 1 kalorii na godzin臋. Czyli waga x 24 kcal. Do tego nale偶y doliczy膰, zale偶nie od trybu 偶ycia, ilo艣膰 kcal przeznaczonych na wysi艂ek fizyczny. 呕eby schudn膮膰 1 kg trzeba straci膰 7000 kcal. Odpowied藕 na pytanie ile powinna艣 spo偶ywa膰 kcal nie jest prosta.Zale偶y ona np. od wieku (z wiekiem potrzeba mniej kcal, r贸偶nica mi臋dzy kobiet膮 a nastolatk膮 dochodzi do 500 kcal), budowy cia艂a i trybu 偶ycia. Mo偶na jednak przyj膮膰, 偶e przy siedz膮cym trybie 偶ycia potrzeba 2300 kcal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Chantell
Kicia 64...serecznie dziekuj臋 za odpowiedz...w艂a艣nie ja jestem przygotowana do tej dietki...wiec mo偶e mo偶e ...zastanowi臋 si臋 jeszcze:)......a co do tych burak贸w i marchewki...tak w艂asnie jest w diecie SBD w 1 fazie...i mnie to te偶 zdziwi艂o....do tej pory my艣la艂am ze te warzywa odchudzaja...a tutaj taki text:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do Chantell: Dieta kopenhaska, to niestety kolejna dieta-cud. Pewnie, 偶e przy jej 艣cis艂ym przestrzeganiu mo偶na ca艂kiem sporo schudn膮膰. Nale偶y ona do diet bardzo restrykcyjnych, co oznacza 偶e wyposzczony organizm stara si臋 jak najszybciej odrobi膰 straty. Prawd臋 m贸wi膮c do tego rodzaju diet mam 艣rednie zaufanie. Je偶eli jednak zdecydujesz si臋 na ni膮 (ostrzegam b臋dzie ci臋偶ko!), to by艂oby dobrze po niej przej艣膰 na 1000 kcal. Wiem, 偶e przynudzam, ale uwierz, 偶e to wypr贸bowany na w艂asnej sk贸rze i moim zdaniem do艣膰 skuteczny spos贸b. Powodzenia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Chantell
dzi臋ki Kicia64...powiem ci ze ja trzy dni by艂am na niej ale zrezygnowa艂am bo sobie przeliczy艂am kalorie i stwierdzi艂am ze sama bede uk艂ada膰 menu....i chyba to by艂 b艂ad....dlatego od nast臋pnego tygodnia chcia艂abym jednak zacz膮膰 i sko艅czy膰:).....na pewno mi pomo偶e zgubic t艂uszczyk... jeszcze jedno pytanko:)...jak komponowa艂a艣 sobie to jedzonko ile bra艂a艣 mi臋ska, warzyw i ryb....bo w艂a艣ciwie tam nie jest podane dok艂adnie ile czego ma by膰...a jest zasadnicza r贸偶nica mi臋dzy ilo艣ci膮 a kaloriami:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mi臋so i kurczak (bez sk贸ry i ko艣ci) 15-20 dag, plaster szynki 10 dag, ryba 20-25 dag (ja jad艂am filet z mintaja, ale mo偶e by膰 inna), jarzyny (szpinak i sa艂ata) normalna porcja,tak jak do zwyk艂ego obiadu, owoce -dowolne, no mo偶e opr贸cz banana. Dla kombinator贸w przypomnienie,偶e jeden arbuz, to nie to o czy my艣leli tw贸rcy tej diety pisz膮c \"jeden owoc\". 呕eby jako艣 prze偶y膰 dzieli艂am posi艂ki na 4-5 porcji, a nie jak w przepisie na 3. Je艣li dasz rad臋, pij (ciep艂膮) zielon膮 lub czerwon膮 herbat臋, to pozwoli troch臋 oszuka膰 g艂贸d.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Chantell
witam wszystkie panie w cudowny poranek....wymarzony na spacerek...dla tych co maj膮 ma艂e dzieci:) ....ja ju偶 po dawce 膰wicze艅 z p艂ytki kt贸r膮 sobie ostatnio kupi艂am...powiem wam ze 膰wicz膮c czu艂am si臋 jak na prawdziwych zaj臋ciach fitnessu....da艂y mi popali膰:)....nied艂ugo id臋 na spacerek - zakupkowy....a wog贸le to jestem bardzo pozytywnie nastawiona :) oczywi艣cie do odchudzanka i wszystkiego innego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowicz贸w. Mam na zbyciu opakowanie Meridii 60 kapsulek. Lek jest zapakowany, nie brakuje ani kapsuleczki, data waznosci do 2007 roku. Kosztowala mnie ona 454 zl, ja odsprzedam za 250. Bardzo chcialam skorzystac z kuracji Meridia, ale zaszlam w ciaze. Wlasnie dzis jestem po wizycie u ginekologa. W zwiazku z tym musze odlozyc swoj egoizm na bok i myslec teraz o dziecku. Jednak lek mnie sporo kosztowal i chcialabym go okazjonalnie odsprzedac. Wiem, ze to nielegalne sprzedaz lekow jakichkolwiek, dlatego zapewniam pelna dyskrecje. Nie chce bys tratna, zwlaszcza teraz, kiedy liczyc sie bedzie dla mnie kazdy grosz. Blizsze informacje na meila prosze kierowac. Pozdrawiam serdecznie. Ania Ps. nie wysy艂am za pobraniem, wy艂膮cznie wp艂ata na konto ze wzgl臋d贸w bezpiecze艅stwa. oto moj email : niuniunia12@wp.pl jesli przelew dojdzie do poludnia wysylam tego samego dnia przesylke ( w cenia koszta wysylki) i w ciagu 24 h ona do Panstwa dojdzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hello Wszystkim w T艂usty Czwartek!!!! No i jak sobie poradzimy??:) Oj, ja na pewno zjem paczka zamiast objadu, bo jak inaczej?? Wiecie, ile ma kalorii i tluszczu?!! Ale jest smakolykiem, wiec trudno sie oprzec tradycji:] Oj, przytylam kilka milimetrow! I wkurzylam sie, bo najtrudniej jest stracic juz osiagniety efekt!!To takie deprymujace! Z drugiej strony to niezla motywacja, bo przeciez nie moge dopuscic do tego, zeby znowu cokolwiek przytyc!! Fakt, slabo pilnowalam sie ostatnio, ale juz jest lepiej:) Wczoraj: sniadanie: 2 wasy z dzemem II sniadanie: jogurt z platkami objad: pomidor, serek wiejski, 1 wasa kolacja: 2 wasy z serkiem plesniowym, maly banan:) Poszlo ladnie:) I niech tak zostanie:) Powodzenia!!!:) :) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×