Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Witam Marysiu ja mam podobnie jak Ty mianowicie 155cm iwaga 65 jak dla mnie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziweczynki!! iwonella - oj, mnie tez cos wczoraj napadlo i jakos zapomnialam o diecie:( Tez mam nadzieje, ze ten jeden raz nie przekresla calosci - na pewno nie!:) marysia24 - witamy w naszym gronie, na pewno zaraz przywita Cie reszta Dziewczyn, o ile sie pokaza, bo widze, ze dawno juz nie zagladaly:) Na wstepnie zycze wytrwalosci w dazeniu do upragnionego celu, na pewno Ci sie uda, jezeli tego wlasnie chcesz!:) Wierze, ze schudniemy Dziewczyny!!!:):):) P.S. za wczorajsze szalenstwa, dzis musze odpokutowac i pilnowac sie podwojnie!Obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe i stare kompanki odchudzania:) ja muszę się pochwalić ze wczoraj super mi się udało przezyc dzień jak nigdy....a dzis zrobiłam sobie pycha słatke z pekinki, paluszków krabowych, ogórka świeżego, pieczarek i koperku....rewelka jak dla mnie....polecam:)....ciekawe jak z mija wagą ale chyba zastój co nie znaczy ze rezygnuje tym bhardziej walczę!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki ja jestem na diecie 1000 kalorii zaledwie od 1 marca. To maja taka pierwsza dieta w zyciu. Muszę nauczyć sie liczyć tych kalorii. Cały czas mam wrażnie ze jem za dużo. Choć z moich wyliczeń wychodzi ze nie powinnam przekroczyć 1000. Obecnie nie mogę sie pochwalić wielkimi wynikami to zaledwie 3 dzie. Wię sie nie załamuje i czekam, aż moja waga drgnie. Mam nadzieje że mi sie uda. Trzymama za Was kciuki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Witam Stare i Nowe Odchudzaczki!! Ja nie mam o czym pisać... marzenia się nie realizaują u mnie... ale cóż.... wkrótce miara się przebierze i znów stanę na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyusia
Dziewczyny dieta 1000kalorii jest bez sensu!!!Za bardzo obciąża organizm i ma zbyt wiele skutków ubocznych!!! Jeśli chcecie liczyć kalorie to musicie zacząć od ustalenia swojego dziennego zapotrzebowania. Ja np. waże 58 kg. i moje dzienne zapotrzebowanie przy mało aktymnym trybie życia to ok. 2200-2300kcal. Od tego trzeba odjąć 500kcal i chudnie się 1 kg. na tydzień-bezpiecznie i bez efektu jojo. Żołądek i mózg się przyzwyczajają i juz się mniej je. Jak ktoś potrzebuje to mogę pomóc policzyć zapotrzebowanie na energie. Ja zjadam te swoje 1600-1700kcal i chudne,a najlepsze jest to ze nie musze sobie odmawiać tego co lubie-tylko ograniczam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
Oczywiście witam was nowe dziewczyny. Jak ciągle powtarzamy - razem raźniej, więc napewno nam się uda. Chantell - gratulacje, że Ci dzisiaj wytrzymałaś i byłaś grzeczna, oby tak dalej, ale ja w Ciebię wierzę!!!!! Pozdrawiam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moze enyusia ma troche racji ze ta dieta bardzo wykańcza organizm ja mam po nie zawroty głowy i strasznie mnie to meczy. Boli mnie glowa. Dzis dokladnie rozplanowałam sobie co zjem przez caly dzien. Mysle ze moze tak bedzie lepij. Bo tak to sie mecze zeby czasem za duzo nie zjesc zostawiam sobie zapas na pózniej, a tu wieczorem okazuje sie ze mam za soba 600 kalorii i boli mnie głowa. Mam nadzieje ze to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ziomka - absolutnie nie wolno jesc mniej niz 1000kcal!!! Nic dziwnego, ze zle sie czujesz! Przeciwnie, mozesz jesc 1200-1300 kcal i tez bedziesz chudnac. Oczywiscie, ze wszystko zalezy od prowadzonego trybu zycia - jezeli duzo sie ruszasz, zyjesz w biegu, to proste, ze mozesz a nwet musisz jesc wiecej! Ja tez z gory planuje \"rozklad jazdy\" na caly dzien:) Tak rzeczywiscie jest duzo latwiej liczyc kalorie i pozostac elastycznym - jak 1 posilek masz mniejszy, to nastepny moze byc wiekszy itd:) Po tygodniu powinnas zauwazyc, ze waga drgnela, wiec teraz o tym nie mysl:) Slabo mozesz czuc sie ze wzgledy na ograniczenie weglowodanow i cukrow - jedz ich wiecej, tylko zdrowe!!!(czyli ciemne pieczywo, wasa, ryze, owoce - a nie slodycze:) ) Dziewczynki - nie lamcie sie, przyjdzie czas, ze pojdzie nam lepiej!! Ja jak wspominalam, chodze bezsilna i bez energii, ale caly czas zwalam to napogode - wierze, ze ja sloneczko zaswieci, pozytywnie nastawie sie do zycia i podolam wszystkiemu - nie tylko diecie!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po*iomka
BobyDollo5 masz zupełna racje dzis mam za soba 1100 kalorii i nie czuje sie tak jak wczoraj. Czuje sie swietnie. Nie boli mnie glowa nie czuje głodu i nie czuje ze mam jaka diete. Jest oki. To wszystko robi sie coraz prostrze a na mojej wadze cos drgneło kilo czy dwa. Mam super nastruj i czuje ze wszystko bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny zagladam a Was nie ma. Jak przeczytalam to wy co nie ktore tez jestescie mamusami tak jak ja. Ja wlasnie po ciazy chce sie odchudzic moja dzidzia ma 10 miesiecy i jest kochana a ja wzamian za to mam 8 kilo za wiele. Mysle ze sie nie poddam papa odezwijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubsonik
czesc dziewczyny jestem tu nowa przypadkiem weszłam na to forum tez mam diete!!!na samych owocach i warzywach w ciągu 5 dni schudłam 6 kilo tylko jakos nic po mnie nie widac mam 166 wzrostu i waze aktualnie 58 kilo ale strasznie mnie to denerwuje ze nic po mnie nie widac postanowiłam ze wytrzymam tak do 50 kilo i mam nadzieje ze mi sie uda jak narazie n ie zaniechałam diety w pierwszy dzien piłam tylko swieze wycisniete soki a pozniej 3 jabłka dziennie no i chlebek ryżowy to wszystko na czym jade:) mam nadzieje ze uda mi sie zbic do 50 3majcie kcukipozdro dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyusia
Bubsonik chcesz sobie zrobic krzywdę?!!!!!!!!!!!!! Długo tak nie pociągniesz, nabawisz sie anemii albo jeszcze czegos gorszego. A jak juz schudniesz do tych 50 kg. to co? Dalej bedą tylko soczki? Jak zaczniesz normalnie jeść to ci przybędzie jeszcze więcej!!!!!!!!!!!!! Tak na oko to twój organizm potrzebuje ok.1400 kcal tylko po to zeby żyć!!!!!!Powinnas jeść znacznie więcej, ale jak już tak bardzo chcesz szybko chudnąć to jedz chociaż te 1400-bedzie o wiele zdrowiej a efekt murowany!!!!! ja juz ponad tydzień liczę kalorie(ograniczyłam o ok.600,czyli zjadam 1500kcal) i juz widac efekty-tzn. na razie wizualnie bo nie chce sie wazyc póki nie miną 2 tygodnie! Ale tobie chyba głównie o to chodzi zeby było widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Chcę być piękna i szczupła, marzę o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Dziewczynki!!! Gdzie Wy wszytskie pouciekalyscie??? Widze Funie - jesli tylko o tym marzysz, wez sobie slowa Paula Coleho do serca KIEDY CZEGOS NAPRAWDE MOCNO PRAGNIESZ TO CALY WSZECHSWIAT DZIALA POTAJEMNIE BY UDALO CI SIE TO OSIAGNAC!! :) Moje Drogie!! Nie bylo mnie dawno z blachego powodu - jetsem chora!! A komputer mam tylko w pracy.. Choruje jzu dlugo, a najgorsze, ze diete musialam odstwaic, bo organizm teraz sam nie wie czego chce, raz mi niedobrze, raz jestem glodna... Mam zapalenie migdalkow i nie moge mowic- dobrze, ze tu moge pisac:) Marze juz, zeby wyzdrowiec i zajac sie wlasnym cialem, bo boje sie, z emoglam przytc podczas tej choroby... A tu wiosna toz toz!!! Funia, ja tez marze, zeby byc chudaaa!!! Tak, nie szczupla, tylko chuda!:P Pozdrawiam Was, badzcie wytrwale i odezwijcie sie wkoncu!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
jadę na szkolenie, więc nie będzie mnie cały tydzień... a ja schudłam pół kg czyli ważę 68,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati21
Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj nowa a trafiłam na Was czystym przypadkiem. Szukałam czegos o diecie 1000 kalorii. Nawet nie wiecie jak podniosłyscie mnie na duchu. Dobrze wiedziec że ktos też toczy ta samą walkę z kilogramami. Może któraś z Was wie jak obliczyć dzienne zapotrzebowanie organizmu na kalorie, jeśli tak to byłabym wdzięczna za informacje. Trzymajcie się i powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyusia
pati21-mogę ci w tym pomóc ale musisz mi podać dokładny wzrost, wage iwiek,a poza tym ile minut dziennie zajmują ci różne czynności. Podam ci mojego e-maila i jak napiszesz to ci napiszę dokładnie o co chodzi:P a_czerwinska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati21
Dzięki Enyusia !!! Napiszę na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netysia
enyusia prosze oblicz moje zapotrzebowanie mama164 cm i 65kg nie mam zbyt ruchliwego trybu zycia cwicze codziennie po 1godz. z gory dziekuje pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyusia
netysia -napisz do mnie na e-mail: a_czerwinska@o2.pl to ci napisze jakie konkretne dane są mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
witam was kochane odchudzaczki widzę, że mamy dużo nowych walczących z kilogramami dziewczyny uda nam się napewno BabyDoll---- wiem jak cierpisz, ja mam anginę ropną, boli jak cholera, rozmawiać oczywiście nie mogę, jestem również na zwolnieniu, a na dodatek wczoraj miałam ponad 40 stopni gorączki, wystraszyłam się nie na żarty. Mam tylko o tyle lepiej, że komputer mam i w domu i w pracy. Pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do zdrowia (sobie również::::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Moje Drogie!! Ja juz wstalam z lozka!:) Wprawdzie jeszcze nie jestem zdrowa do konca, ale cieszy mnie, ze juz nie musze lezec:) iwonella - zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia!!Wiem, jak sie meczysz..Ja tez juz nie moglam, pocieszalam sie jednak, ze nie ebdzie to trwac wiecznie i kiedys sie skonczy! Badz silna!I pilnuj zdrowia:) Martwilam sie, ze przytylam przez chorobe, bo przeciez jadlam normalnie - wiadomo, ze dieta poszla w kat - caly casz lezalam w lozku w bezruchu, a jednak mam wrazenie, ze SCHUDLAM:) Jak to mozliwe?Nie wiem. Moze przez to, ze tez mialam po 40 stopni i strasnzie sie pocilam, a moze chorba zabiera wiecej energii z organizmu?? W kazdym badz razie jestem milo zaskoczona:) Poza tym podczas choroby odechciala mi sie jesc i teraz nie mam jakis dziwnych zachcianek.. To tyle milego o chorobie - mimo wszystko wolalabym nie byc NIGDY chora!!:):):) Trzymajcie sie, Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netysia
enyusia cos nie chce mi wysyłac e- maila moze potem spróbuje pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! stronke znalazłam przez przypadek. Widzę że dużo osób sobie decyduje się na tą dietę. Ja odniosłam sukces - nie wiem w ile miesiecy ( ale dość długo) schudłam ok 10 kg. Jestem z tego dumna - czuje sie lepiej a co najważniejsze nie jest to dla mnie uciążliwe. Jem to na co mam ochotę ale w mniejszych ilościach i to kontroluje. życzę powodzenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie kobitki. Tym chorym życze powrotu do zdrowia. Ja też bylam troche chora i bylam w szpitalu przez kilka dni. Myslałam że po mojej diecie bo mnie rodzinka dokarmiała słodyczami i musiałam bardzo sie migać by tego wszystkiego nie zjeść. Ale nie jest tak źle mam mniej 3 kilo i jest super. Wierze coraz bardziej że mi się uda. Czasami mam jakieś wpadki że zjem coś bardzo kalorycznego ale to chyba nie taki straszny grzech. Życze wszystkim powodzenia, wytrwałosci i mniej kilogramów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie kobitki. Tym chorym życze powrotu do zdrowia. Ja też bylam troche chora i bylam w szpitalu przez kilka dni. Myslałam że po mojej diecie bo mnie rodzinka dokarmiała słodyczami i musiałam bardzo sie migać by tego wszystkiego nie zjeść. Ale nie jest tak źle mam mniej 3 kilo i jest super. Wierze coraz bardziej że mi się uda. Czasami mam jakieś wpadki że zjem coś bardzo kalorycznego ale to chyba nie taki straszny grzech. Życze wszystkim powodzenia, wytrwałosci i mniej kilogramów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
babydoll - masz rację, ta nasza choroba ma jeden bardzo sympatyczny akcent, mianowicie ja również ma 1,5 mniej, ale naprawde nie zycze nikomu takiego cierpienia jak czterdziestostopniowa gorączka i niesamowitego bólu grdła mąż się śmieje, ze powinnam tak częściej chorować, bo przynajmniej nie zrzędzę......:):):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka2
cześć dziewczyny!! :) widzę, że sporo kobitek się tu kręci :)) ja rozpoczęłam dietę od poniedziałku jeszcze nie wiem czy coś schudlam? pewnie nic :(( bo to zbyt krótki czas na rezultaty; ale mam nadzieje że sie uda trzymajcie za mnie kciuki :)) chcialbym schudnąc 7 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×