Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

do założycielki tego \"forum\" Najpierw trzeba było sie rozwiesć a nie marnować zycie meżowi , dzieciom ( o ile je masz) i jego zonie i dzieciom ( o ile je ma). Dziwe sie ludziom którzy ci współczuja i rozumieją. Postepujesz niemoralnie i poniżej lusdzkiej ineligencji (jak wszyscy ktorzy dopuszcaja sie zdrady małzenskiej). Badzmy szczerzy - zdrada to zdrada nie zaleznie od tego w jakim imieniu została dokonana. Jesli masz dzieci to nie mów im jak mają postepować z ludzmi bo te prawo utraciłaś. A skonczycie tak ja wszyscy \"kochający małżonkowie\" - odwrócą sie od was ci ktorych wam najbardziej zalezy a dzieci was znienawidzą . Warto? Już pewnie macie opinie puszczalskich itp. Warto? Gdybym ja miała meza to najpierw rozwód a potem łózko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie przyczepiajcie sie do mojej gramatyki bo nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie przyczepiajcie sie do mojej gramatyki bo nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, masz posta he he kto tu mowi o gramatyce my tylko o liryce ...i poezji hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka - no i w moim nastroju dzisiejszym to najchętniej bym aferę zrobiła, że jak tak mojej bliskości potrzebuje to niech sie ruszy kiedy ja tego naprwdę potrzebuje... ale oczywiście nic nie zrobię bo nawet niechciałabym sie pokazać tak \"rozmazana\". I wnoisek stąd prosty - nie szykuje sie na spotaknie. Piotrze - a niech mi - pójdę i przeczytam. ale czy to coś zmieni? Moka nie oceniaj ludzi, których nie rozumiesz bo nigdy nie byłaś w tej sytuacji.... a \"puszczalska\" - takie potoczne. Stać Cie na więcej skoro wszystko i wszystkich możesz osądzić. Padały juz lepsze określenia - poczytaj troszkę. Więcej finezji w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myslalam
ze najpierw slub a potem łozko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha! Taki mały harem w temacie "jak wierzyć w miłość kochanka". Ale szybko rozgryzłyście moje zamiary! Tak to jest z Wami, doświadczonymi laseczkami :-D Nie uznaję anonimów i nie wstydzę się swoich poglądów - wolę czekać na kogoś "na serio" i na zawsze, niż szukać kochanki i spotykać się z kimś, kto jest w innym związku. Wiem, jak bardzo mnie bolała zdrada (po 10-ciu latach związku) i jak straszne ma konsekwencje. Także bliżej mi do poglądów Moki, ale nie potępiam ludzi, którzy znaleźli się w takiej sytuacji. Mogę im życzyć, żeby jak najszybciej z niej wybrnęli i ułożyli sobie szczęśliwe życie, ze starym lub nowym partnerem. Pozdrawiam Was serdecznie, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty a jak facet nie lubi minetki i nie bedzie w stanie dopropwadzic cie do orgazmu to sie z nim rozwiedziesz? wiesz ile rozwod kosztuje? nie wspominajac o slubie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Inki - ładnie to ujełaś. Tylko ja część nieoficjalna życia to poezja i zaczyna się w prozę zmieniać to koszmarek, co? Gorzej jak skończymy na dramacie. Często tez tragikomedia.... bo gdybym usłyszała jako zart, prpozyce wysłania kobiety do agencji w odpowiedzi na namiętnego sms to bym się usmiała a tak, nie moglam uwiezyć w \"wrażliwość męską\" i wyczucie sytuacji. No i tragikomedia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o minetce to bylo do \"a myslalam\" vel klonik hi hi peter wcisnales sie miedzy wpis to pewnie o to ci chodzilo, ze znasz sie na innych sprawach, tak? ;) mozesz podac przepis na co chcesz ale jestes mi to winnien, wiec czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaaa!!!!!! ;) Inki,wiesz,ostatnio masz nieziemski wprost nastroj.Czytam Cię od wielu dni i tak mi się nasuwa.Skąd to sie wzielo? Z nadziei czy z jej braku? Z odrobnki pewności, czy z upadku wiary?...Jedno jest pewne,adrenalina buzuje...:) Piotr,każda z nas,naprawdę, jest za takim własnie modelem zycia.Monogamia,zaufanie,bliskość, milość,poczucie bezpieczeństwa. Tylko czasem strasznie trudno to znalezc,a jak się ma,to strasznie trudno utrzymac. A jedyną prawdą jest,ze nie mamy wpływu na to,w kim ulokujemy nasze uczucia.Czasem cos po prostu się dzieje... Zostan z nami:) Przyda się męski głos w sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poezja - wg. mnie, pomoże. Ale tylko Ty sama będziesz mogła to ocenić. inki - ale chyba wiesz przed ślubem, że nie lubi minetki i będziesz mieć z tym problemy? (Zresztą, jak można nie lubić? Nie pisz mi tu o zbokach jakichś ;-) ). Kobiety też nie wszystko lubią, co podnieca facetów, ale decyzja o zdradzie, bo "on/ona może lepiej mi to zrobi" nie wygląda poważnie... Nie wolisz zresztą, żeby tylko z Tobą to robił? inki - O co chodzi z tym przepisem? Lecę, postaram się zajrzeć wieczorem, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku, no nie mow ze znow impreza?! eee a moze ci zapchalam skrzynke... ups! peter, nie wiem o jaki przepis, na makaron nie chciales, to ty wiesz w czym jestes najlepszy hi hi nie odpuszcze ci albo nie dopuszcze bys nie napisal, zobaczymy jak daleko sie posuniesz, dopuszczanie i posuwanie to specjalnie dla milky! zbok to ten co nie lubi minetki tak? znalam takiego jednego! oj jaki on byl zboczony... mielic jezykiem to on potrafil... h he ale tylko slowa ;) skarbek a moze ty ty caly czas randujesz z jtw, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja matka glupich a ja bardzo kocham swoja matke, i mamusie tez he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac jestem zakochana w swojej matce, tej od nadziei. zakochana zakochana i jeszcze raz zakochana w moim misiu patysiu. poezja, ja to robie dla jiw bo ja tez kocham ;) musisz poczytac troche wstecz... a to juz daleka historia peter, minetka byla do wpisu \"a myslalam\" - \"ze najpierw slub a potem łozko\" wiec jak tu wiedziec czy lubi czy nie. i tu sie kloniku zdradzies. ha! mam cie! znaczy nie mam cie i nie chce cie miec ty zlosliwcze padalcze he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,ile Ty mi dzis radosci sprawiasz,oj....Masz: 🌻 🌻 🌻 Dołączam do klubu szykujących się na spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella!masz??? jak nie to się wkurzę nieźle!!!! a ja na spotkanie poczekam znow tydzień zapewne...bo akurat jestem po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... to moze ja tez sobie sprawie troche radosci i poczytam w domu swoje wpisy he he to dla ciebie marielko buziaczki bo ja bardzo lubie sie calowac 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,a znasz kogos,kto nie lubi?;) 👄 👄 👄 Ola,normlanie się tez zdenerwowałam.... 😡 Nadal czekam intensywnie,oj,jak intensywnie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutkowej minetki? minetka powinna byc dluga i i soczysta he he ale mi sie chce z Kogos wycisnac wszystkie soki... al enarazie tylko sok marchewkowy i lody koral o smaku kukulki ajerkoniaku i krowki. ptak, krowa i alkohol ale zestawienie, akurat do jednego hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za ch..... dzień. Wy się kobietki na spotkanka szykujecie a ja sie głupiego maila doczekać niemogę. Jak poskarzyłam sie na kiepski nastrój i zly humor od wczoraj to jakies 3 godziny temu dostałam deklarację, że posłucha i zmieni mój humor na lepszy.... i co q.... .Na etap wyczekiwania to troszkę zawczesnie do jasnej............ . Ale zła jestem. Zaraz... szkoda słów. Faceci.... Na poprawę humoru - wieczór z przyjaciółkami w pubie. A nie znim co by mi zdecydowanie bardziej pomogło. Wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poezja wrzuc na luz, pomysl sobie masz chujowy dzien a moj bezchujowy he he a by sie chcialo oj chcialo ;) qwa ale tu wulgaryzmy leca ja tez sie nie moge doczekac NA MAJLA OD TAKIEJ JEDNEJ! chyba juz mnie nie kocha :( ... a moglo byc tak pieknie, ale coz... jeszcze dwei godziny pracy i znow nadgodziny. moze to nie od batonikow, moze jestem za bardzo napromieniowana od monitora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariella!poszło!!! potrzymałam Cię w niepewności...ale to nie było celowe! net się pieprzy...jak mawia milky :) [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak bez to wlasnie nie bedzie bolalo hi hi mowie ci smiech i cool dawn - to najlepsze lekarstwo, a wieczorkiem popiszesz sobie z piotrusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, odpowiedz juz masz na skrzynce a w niej propozycje nie do odrzucenia:) Inki, nie martw się, Skarbuszek napisze Ci maila.Jestem tego pewna.Jeszcze będzie pieknie;) Jeszcze poezja, no,zaczynam wierzyć,ze nie jestes pochodną klona,czyli na przykład syropem klonowym;) Postanowiłam Cię zaakceptować:) Ależ jestem oficjalna;) Lece juz,pozałatwiac tysiąc spraw przed jutrem i spotkankiem;) Gwoli scisłości-z kims wolnym jak dzik na zakręcie;)Moze da mi to punkt u Piotrka;););) papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, teraz wyszlam z łożka...Oj, co to była za noc ;) Nie mam sił siedzieć przy kompie, wracam do łózka. Później przeczytam co napisałyście. Pozdrawiam wszystkie misie i pysie :D inki :D dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello! nic nie mam :( co za dzień!!!! :( a ciekawość wprost mnie zżera... skarbuszku!cześć :) pewnie znów wstaniesz na \"nocną\" randkę na kafe... nie bałamućcie za bardzo :) Piotra :) :) :) Pozdrawiam wszystkie!!! Pa, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee piotrus to na pewno jest niedopieszczony ;) ooo! peter! podaj przepis na dopieszczenie piotrusia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×