Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

rekord życiowy - personal best - PB ...też pozdrawiam :) Jestem duża i wiem co robię. Choć czasem przesadzam...oj, oj... Życzę Ci ...czego chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MO3, w kinie nie byłam na tym, ale czytałam książkę i nieźle się uśmiałam... Dlaczego spicie? Ja po tych wszystkich orgazmach zasnąć nie mogę...he he he. Jtw, Ty o tej porze jeszcze nie spisz. Inki, Ty tez! Katinko! Pomóżcie mi ochłonąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież już troszkę Cię znam Skarbuszku -jtw ;) Skoro jutro randka to powinnaś już spać, co jest? W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym problem pytasz Skarbuszku? zdradzam mojego pana.... co prawda wirtualnie...ale zdradzam wlasnie randkuje z niejaka ORGANIKA :P wlasnie mi mowi jakie sa zagrozenia ze zwiazku z zonatym facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jtw, porandkuj ze mną, a ja Ci powiem ;) Zmienisz zdanie, albo nie.............................................. Nawet możemy zrobic konferencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzućcie jakiś nr w opisie, ja sprawdzę i wskocze szybko;) Jesli chcecie ...hm, uhm,tretette...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sobi emyslalamskarbuszku ze pora zmienic stopke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie ladnie napisalo he he tez sobie musze jakas wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaa !!! To Wy sobie juz po nocach konferencje urządzacie??? Nonono....Ja tam przy mailach zostanę.Intensywnych;) Witam normalnego faceta.Wreszcie.. 🌻 Zawsze lubiłam imie Piotr;) Skarbuszku,z Ciebie jest nieprzecętny numer:):):) Naprawdę:):):) Lubię Cię jak skurczybyk:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) czytałam Was, a jakże! nie pisałam bo... no własnie było bardzo obojętnie u mnie (miedzy nami), aż tu Qźwa zebrało mu się wczoraj na amory, odchył jakiś czy co??? tak cieplutko pisał, czym cieplej tym ja bardziej zimna;-), a może to ja odchył złapałam, jak sie tu połapać??? Pamietajcie o imprezie w sobotę!!! Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, tak na marginesie jeszcze...Nawet nie wiesz,jak ja Cię rozumiem...Takie ciągotki jednak nie prowadzą do niczego dla nas dobrego.Też mnie ciagnęło do tzw.prawdziwych facetów, jednak w końcu usiwadomiłam sobie, na czym ta \"prawdziwość\" polega. Ten typ, którego Ty masz i który ja tez spotykałam, moze jedynie porządnie poranić, zdezorientować i upokorzyć, a dać jedynie okruchy uczucia,jego namiastkę. W efekcie zamiast miłości jest dziwne, bardzo silne uzaleznienie. Pewnie wiesz, co mam na mysli. Cześć Urlopowiczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! już dotarłam do pracy, udało mi się pokonać zaspy :) Mariella! znów się nie spisałam :( ech... ale to dlatego że miałam spotkanko wczoraj!!! MO3! ja wlasnie jestem w trakcie tej \'lektury\" i też polewam się ze śmiechu! :) Urlopowiczka! cześć, dawno Cię nie było z nami... faceci są też nieźle zakręceni...:) jak tu więc zgodzić się z teorią że to kobiety są zmienne i same nie wiedzą czego chcą??? Buziaczki dla Was na dzień dobry 👄👄👄 Zapomniałabym...Piotrze! witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola!! Relacja!! Relacja!! ;);)Ja tez cos poźniej napiszę,o tym,co własnie sie wydarzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro! tylko zrobię kawę...i napiszę... chociaż nic TAKIEGO nie było :(...:) dzięki za poranną niespodziankę... a wszystkie skarbuszki, inki, katinki,JTW...śpią po nocnym randkowaniu na Kafe...:) POBUDKA!!!! chodźcie do nas!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek nigdy nie pokocha
pamiętaj o tym nigdy tylko blefuje abyś siedziała przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej > modlitwie. Nagle przemówił głośno: > >> - \"Panie Boże spełnij jedno moje życzenie\" > >> > >> I usłyszał głos Boga: > >> - \"Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami spełnię twoje życzenie\". > >> Mężczyzna poprosił: > >> > >> - \"Zbuduj dla mnie most na Hawaje żebym mógł tam jeździć > >> samochodem, kiedy tylko zechce\". > >> > >> Bóg odpowiedział: > >> > >> - \"Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl > >> logicznie, jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie. > >> Ile betonu, stali. Rzecz jasna mogę to zrobić, ale trudno > >> znaleźć usprawiedliwienie dla takiej prośby. Może wymyśliłbyś inne > >> życzenie, które bardziej oddałoby mi chwalę. > >> > >> Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł: > >> - \"Dobrze Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie > >> zrozumieć kobiety. Chciałbym, wiedzieć, co one czują, w > >> głębi duszy, co myślą, kiedy nie odzywają się do mnie albo, kiedy > >> płaczą. O co tak naprawdę im chodzi, kiedy na moje pytanie - > >> co ci jest? - odpowiadają - a nic. I chciałbym wiedzieć, jak mogę > >> uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą\". > >> > >> Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedział: > >> - \"Chcesz dwa, czy cztery pasy ruchu na tym moście?\" to tak a propos tego że trudno zrozumieć kobiety....:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy juz proza życia? Czy to już zawsze będzie tak, że jak coś sięukłada to coś innego rozpada? Czy to widac - to chwilowe szczęscie i dla czego prowokuje do niemiłych zachowań. Czy mi juz zawsze mój oficjalny bedzie udawadniał, że jednak jestem wielbłądem? A zapowiadało się tak miło - dzieci do McDonalda chciały - a ja przez tą godzinę musiałam uważać aby jednak nie zauważyły mojego nastroju i zobaczyły jak płacze ani tez aby nie widziały i słyszały przykrych zachowań mojego.......... No a pociszyciel wlaśnie zajęty pracą. I standard zawsze w takich sytuacjach pozostaje samotność i żal. Jak sobie radzicie kiedy mąz rani a niemąz nie ma czasu? To taki troszke podwójny dół. Czy niemąż znajdował sie tylko w sytuacjach pełnych namiętności i radości życia czy czasami łzy ocierał? Ale mi się dół wykopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Baaardzo dziękuję za gościnność! Miło tu u Was :-) To tak na dobry początek dnia dołączam do Oli: - Kelner mógłby mi pan polecić jakieś wino? - Pan jest w towarzystwie tej pani, która poszła przed chwilą do toalety? - Tak. - To proponuje dużą wódkę. Pozdrawiam ciepło, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej peter peter, ty sie przyznaj ze tu wszedles by sobie babeczke znalezc, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam saerdecznie! O..Jtw...nie no ja niedlugo zazdrośnicą sie stanę. Dziewczynki, czy jest tutaj taka, która na razie nie szykuje sie na spotkanie? :) Oj, to, to moja Anielciu (czyt: Marielciu)Oj to, to - UZALEŻNIENIE. Skarbuniu - ja nie będę nic studziła - bo wyszłoby, ze tylko do boju zagrzewam - zbyt gorąca jestem! Skarbuszku - I to od dawna, tak, ze nic na Ciebie nie bedzie ...spoko...:) OD myślenie (tzn wg slubnego od tzw \"popadanie w otępienie\" bo ja nie myśle tylko hm..popadam...)mozg mi sie lasuje. Nie wiem co dalej Lapki opadły. Tak, Poezjo - nawet powiem Ci, ze nigdy kiedy go (niemęza) potrzebowałam jako przytulaskowego pocieszyciela, nie było go. Nawet na telefon :( UUUU Piotrze, Piotrze... ale jesli ta setka miałaby pomóc to nie widzę problemu (bidna kobitka..) Okrutny kelner! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello, inki, Staram się jak mogę ;-D A tak na serio, to trafiłem tu całkiem przypadkowo (klik, klik... i wpadł mi w oczy drażliwy temat), ale tak tu przyjemnie, że może zostanę jeszcze chwilkę. jeszcze poezja (i inne dziewczyny), (- uwaga - teraz zakładam czapeczkę Piotrusia-naprawiacza) ;-) Nie ma dla Ciebie czasu i Cię, cholercia, nie rozumie? Potrzebna Wam skuteczna instrukcja obsługi. Serio i naprawdę. Oczywiście przydałaby się też drugiej stronie. Różnice w myśleniu i odczuwaniu pomiędzy nami (kobietami i mężczyznami) są ogromne - sam nie zdawałem sobie z tego sprawy (aż mnie zdradziła, hehehe). Polecam Peas'ów "Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą". Pewnie uśmiejecie się bardziej, niż ja przy Bridget Jones. ;-) Przy okazji dokładnie się dowiecie, co zrobić, żeby miał dla Was czas. Niemożliwe? Poczekam na Wasze recenzje :-) Powodzenia, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inkuś moja kochana! telepatia istnieje...pomyślałam o tym samym :) w stosunku do Piotra :) :) :) Mariella!uzbrój się w cierpliwość, jestem w trakcie...tylko cały czas ktoś mi przeszkadza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek,jeszcze kilka takich tekstow a nasza topikowa przyjazn zamieni się w ostrą rywalizację o Twoje wzgledy;)Nie dosc,ze strrrrrasznie przystojny to jeszcze całkiem niegłupi...:)Hihihi.... A wtedy nie bedzie to tamto...:) Ciekawe gdzie Milky,tak sobie mysle nie wiedzieć czemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny, przystojny, a gdzie to widac ze przystojny .. hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter, ja odpadam z rywalizacji... zabraklo kilku centymetrow i kilku kilogramow he he dziewczynki macie zielone swiatlo ;) skarbuszkuuuuu ! gdzie jeeesteees!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×