Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

mariella maszzzzz 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :) i nie tylko mariella :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a co Wy tak od rana kwiatuszki sadzicie? Grządki, rządki, rabatki...kwiatki! ;) He, he... Piotr się wymiguje, że to nie on na tym motorku siedzi, ale popatrzcie jak ten ktoś jest podpisany...oj Piotrze, Ty łotrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wasze humorki kochaneczki? Bo u mnie kiepsko! Jestem niewyspana, zła na cały świat, a randeczka przede mną. On jest tuż, tuż... och ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku... a bo my lubimy przesadzać ;-) M., 52kg, 167cm. inki, dzięki za słodkości :-) A ja tam dalej swoje... Obstawiam, że M a r k o to ks. Marek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,to powrózysz mi w koncu czy nie?:) Milky,chyba się odchudzać zacznę;) Hihi...Albo sobie wytłumacze,że juz taka moja uroda i dalej będę jesc.W koncu w ostatecznosci mieszczę się w 38;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu, a ja nie mam 167cm wzrostu, ani nie ważę 52kg, ani się w rozmiar 38 nie mieszczę. Tylko stopę mam 38! Milkyweye lubię, ale nie jem bo ciągle dbam o linię ;) A linia kiepska! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marielko, to ty tez chcialas? ale wrozki papuzki byly wczoraj wrozki na ptaki cudaki byly wczoraj hi hi nic wczoraj niemowilas. chyba? to co nic na wesolo ci kiedys przepowiedzialam to sie nie sprawdzilo, co? a co ty chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie tego \"wczoraj\" napisalo. chyba wczorajsza jestem hi hi skarbuszku co to za bzdurki! bo ci tu zaraz napisze o fajnych noniach i apetycznym tyleczku! publicznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki i ludziki:) Ale dziś sen miałam ;) taki piękny duet godzilla z Fredim Krugerem aż budzić się nie chciało;) Pozdrawiam kochaneczki cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochaneczki! Inki Matko Kochana jak ja czekam ! 🌻 Skarbuszku ja tez nie mam 167 ale za to wyyyysokie butki noszę i wychodzi na to, ze mam więcej ;) A wazę ok. ale nie powiem , ze nie bez wyrzeczeń.:( Ale dziś od rana tyłka dałam. tak długo w nocy siedziałam , ze rano obudził mnie telefon ze szkoły - \"dlaczego córeczki nie ma na konkursie recytatorskim?\" Chryste ! Płaszcz na koszulke zarzuciłam najpierw w sekunde szykujac niunie i ruszylam z takim piskiem opon, ze czyba poł okolicy mnie słyszało! Ale dowiozłam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bdtk, wiesz w koncu nie widzialam \"preator vs alien\" ach! a widzialam zwiastun... taki dluzszy, jak na piramide wspinaly sie setki obcych! ach! to byl piekny widok! dzien dobry kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki, ciiii :P Katinko, szkoda, że nago nie śpisz i no i że futra nie zarzuciłaś i ... te wyyyysokie buty...ech, pewnie byś do nas nie wróciła, bo by Cię jacyś podrywacze z piskiem opon zgarnęli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinko, wszystko w swoim czasie, traz jest czas na prace i konkurs recytatorski. skarbuszku, wywyoluje cie do pieknego tekstu, wybor dowolny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam co Wy robicie, że ten rozmiar do 38 trzymacie? Skarbuszku a linia piekna i zaookrąglona ;) Wiem coś o tym Katinka - kochane dziewcze z Ciebie. No to przegapiłam wieczór wróżb........... ale ze mnie gapa. Inki - drugi etat masz? Wróżki? No co prawda poszłam do prawdziwej...... (takiej jakja pewnie). No i powiedział, co mi w życiu zakręcenie będzie przez parę lat. I co jest do cholery.............. nie wiem czy dobrze czy źle zakręcone to zycie będzie. Ale mało wymowna była. Ale Bodzia nie lubicie - jestem z Wami. Tutaj \"wszytkie zajęte i często podwójnie\". Trafne jak cholera.... a miejsca na Bodzia nie ma. Piotr tez sie oddalił? Znów babski topik? Skarbuszku to szczęście masz - ja do przyszłego końca tygodnia musze poczekać - wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,wczoraj wrozyłas jak ja juz do domu poszłam:( Co oznacza sen o kocie na kolanach?:) Naprawde mi sie taki snił dzis:) I morze....Blekitne...A tamto mi się,szczesciem, nie sprawdziło.Wąsy....A fuuuuuuuj............ Milky,napisze publicznie,ze takiego Ci maila wysmarowałam,jaki mi sie dawno nie zdarzył,ale nie polazł bo padł mi ten Q......pier.......h........internet!!!! QJM!!!! Bede pisac jeszcze raz.Nie wiem kiedy:( Skarbuszku,czy nonie to to,co ja mysle?;) Nie zaprzeczaj,bo ja potrafię wyciagac wnioski ze strzepków informacji...;););) hihihi.... Czesc Katinka:):):):) Dziecko wygrało? Wiesz juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,wczoraj wrozyłas jak ja juz do domu poszłam:( Co oznacza sen o kocie na kolanach?:) Naprawde mi sie taki snił dzis:) I morze....Blekitne...A tamto mi się,szczesciem, nie sprawdziło.Wąsy....A fuuuuuuuj............ Milky,napisze publicznie,ze takiego Ci maila wysmarowałam,jaki mi sie dawno nie zdarzył,ale nie polazł bo padł mi ten Q......pier.......h........internet!!!! QJM!!!! Bede pisac jeszcze raz.Nie wiem kiedy:( Skarbuszku,czy nonie to to,co ja mysle?;) Nie zaprzeczaj,bo ja potrafię wyciagac wnioski ze strzepków informacji...;););) hihihi.... Czesc Katinka:):):):) Dziecko wygrało? Wiesz juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki ten duet widziałam z predatorkiem i alienkiem:D królową mają jak się patrzy hihi. Szkoda tylko że Rypley nie było;) Katinko ja kiedyś zaspałam na spotkanie ;) i tak na gołą skórę płaszczyk i buty tylko;)była nispodzianka hihi jeszcze skóra gorąca prosto z wyrka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonie to od nozek, to tak nie po polskiemu bo to nonie eksportowe! na zagranice! ;) poezja dorabiam dorabiam, juz mam coraz wiecej! nieprzespanych nocy he he ripley rules! a brzdydal! mariella! jak to sie nie sprawdzilo! okulary wasy brunet toz to nasz nienasz bodzio he he he z tymi snami to wiesz ze na wesolo, z duzym okiem ;) bezalkoholowym hi hi a dziewczynki chcialy na powaznie. jak tez chcesz to napisz majla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marielo, ja nie wiem co to nonie :P Może inki coś wie na ten temat? Bdtk, no no...ale się kochanek ucieszył z takiego ciepłego ciałka :) Jeszcze poezjo...ja ponad godzinę temu odwołałam tę pieprzoną randkę. Nie mam ochoty na materacykowanie, ani na nic nie mam ochoty, ooo! Inki, zamiast wierszyka to ja zaśpiewam, mogę? ;) Uwaga śpiewam :D O czemu pan znów dziś mnie prześladuje? I jak pan śmiał tu za mną za mną przyjść? Czy ja czy ktoś dał znak, że pan się tak ośmielił? Tam gdzie ja tam i pan - jak pan śmie? Pan tańczyć znów chce - mówię że nie. Pana wzrok łowi mnie i śmiech, i znów ten śmiech. I znów w nim zaproszenie. Lecz pan mi znikł, gdzie, och gdzie pan mi znikł? O nie, jeszcze nie, niech pan stąd nie odchodzi. Niech będzie jak pan chce, tak jak pan chce. Zostań już tu, przyjmę twe zaproszenie. Patrz na mnie jak chcesz, jak chcesz, jak chcesz. Tak jak chcesz. Pan tańczyć znów chce - mówię że nie. Pana wzrok łowi mnie i śmiech, i znów ten śmiech. I znów w nim zaproszenie. O czemu pan znów dziś mnie prześladuje? I jak pan śmiał tu za mną za mną przyjść? Czy ja czy ktoś dał znak, że pan się tak ośmielił? Tam gdzie ja tam i pan - jak pan śmie? Oczywiście tekst - A. Osiecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klub feministek , CHŁOPA WAM TRZEBA,w głowach wam sie baby poprzewracało, dawno żeście chłopa nie widziały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! piszecie i piszecie, ze nie nadążam z czytaniem :) Mariella! przestań sie martwić!!! i tak wszystko będzie OK :) wiem co mówię...tzn piszę :) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja takie komplementy a mi sie tu jezyk pokazuje?! prosze jeszcze jedna piosenke! skarbuszku hi hi katinka, a jakie wiersze mowia dzieci na konkursach recytatorskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio, a wiesz kto to feministka? na pewno wiesz? Kurcze, idę na kawkę z moim ukochanym, no bo przyjechał i marudzi :D Seksu nie budiet, ale kawka czemu niii ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio, my facetow widzimy, nawet podwojnie! ale jak chcesz opowiem ci bajke o wezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki - napiszę później, oki?-może jeszcze się załapię na andrzejkowe wróżenie...:) mam konto tlenowe...;)juz dawno.. teraz jestem zawalona robotą i dobrze :P i dzień dobry wszystkim i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , możesz mi bajki tylko o facetach naopowiadać ... bo cóż innego jak siedzicie tutaj od ranka do wieczora ... A taki facet wymyka wam sie spod rąk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio, powiem szczerze. jestes niereprezentacyjny. do widzenia. zegnaj. ps bajke? moze my ci opowiedzic bajke o brzydkim i niefajnym bodzio ktorego zadna kochanka nie chciala he he ssssssssssssssssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×