Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość kb....
ja jutro się opiszę na nieudanych spotkaniach w realu :D o ile nie spieprze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola - to gdzie ty? w Australii? ;P kb - bedzie udane, ino zaloz, ze takie takie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad, do Australii to mi daleko ;) Polska,tylko widać nie ta część co wy...pewnie i jutro do mnie coś przydmucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,byle nie wydmuchało;) Tutaj też wieje okrutnie,mało głowy nie urwie....Chyba zima idzie.Pora smutku i nostalgii.Bu.Chyba se jakiego kochanka zonatego poszukam,bo nudno mi... KB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie napisałam do konca....Cos z tym forum zrobiło się....KB,jak tam realne spotkanie?:) Moze teraz pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znajde wirtualnego Zdzisia bo Jas juz byl :) Nie mam czasu na kochanka ale z radoscia obserwuje jak panowie zonaci na poczatku tokuja: POCZATEK (uwaga moze trwac i dwa lata): 1. Zona jest oziebla w lozku 2. Zona o byle co sie kloci 3. Musze sprzatac prac gotowac 3. Moje zycie jest takie wyblakle 4. Ja i zona juz sie nie rozumiemy Itp itd to poczatek a po paru latach albo szybciej: 1. Nie pisz do mnie smsow zona czyta 2. Dzisiaj nie moge mamy rocznice slubu (kur... 3 sluby brali czy co) 3. Spotkanie na ulicy on z rodzina ty z mezem lub sama (zalezy od konfiguracji) FACET OSLEPL!!!! 3. Dziekuje dzieki Tobie zrozumialem jak bardzo kocham zone 4. GLUCHA CISZA 5.Po paru miesiacach niesmialy SMsik: tesknie ksiezniczko czytaj BZYKADELKO MI SIE WLACZYLO I tak do oporu ostatecznego materii. Dziewczyny znacie ????? A te co nie znaja i licza na love stulecia niech glowke do lodowki wsadza albo niech w ogole nie wychodza poza etap -1 powyzej. Wiac przestalo ale zimno Ide na piwo kto ze mna??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miel, ja się piszę :) za to u mnie zaczęło wiać :( zmarzłam okrutnie rano w drodze do pracy... Mariella, fajnie ze się pojawiasz, stare dobre czasy mi się przypominają :) :) niech no jeszcze pozostałe dziewczyny się znajdą z powrotem i bedzie jak kiedys...jak rok temu mniej więcej :) dzien dobry wszystkim, zajrzy tu ktoś dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella...no myślałam, że umrę ze śmiechu okazał się małoletnim onanistą ;) ominełam go z daleka uffff :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pojawiam na chwile, dzisiaj praca niestety:(, mam chyba mala zalamke psychoruchowa nie chce mis ie pracowac. U nas wiac przestalo i nawet slonce sie pojawilo Milego dnia dla wszystkich co zagladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i uśmiechy dla wszystkich :):):) i dużo słoneczka- u nas nie wieje, ale zimno brrrr :( nie lubię... wirtualny kochanek jak najbardziej wpisuje się w ramy schematu, hehehe. Walić go, jak realnych, nie tylko po łbie ;) K.B. - onanista też człowiek, ino zaspokaja się inaczej:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się pojawię ale nie tak jak rok temu. Teraz jestem, - wybielona, - wyczyszczona, -zdezynfekowana, -wyvaniszowana.... prawie jak nowa :) Chyba pojde w slady Marielli i se nowego zonatego kochanka poszukam... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella masz nowego?????? to czego się nie chwalisz??? dawaj tu o nim rewelacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad, mariella chyba dopiero ma zamiar poszukac...:) jak znajdzie to pewnie coś usłyszymy, he he... jtw :) witaj!!!w nowym wydaniu... a u mnie dalej po staremu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... też wczoraj miałam wiatry ;-) ...i nadal mam kochanka w dupie :-D ...przeminęło z wiatrem... :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wietrzyc
;-) samo wywietrzeje :-) milky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, mój kochanek niemal idealnie pasował do schematu podanego przez Miel. Do tego wyszystkiego okazało się, że umawiał się jeszcze z jakąś inną dziewczyną. Wyraźnie mu już się znudziło, ale nadal podtrzymywał, że mu zależy i podtrzymuje to nadal. Nigdy tego nie zrozumiem. Ale nie jest to konieczne, bo już trzeci miesiąc leci jak nie jest moim kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochanki nie kochanki prawiekochanki. Milky Way jak tam ? u mnie tak jak u Ciebie tez mam go w d.... ale on najwyrazniej mlotek nie zalapal o co chodzi bo zaczyna sie mizdrzyc i glupie teksty walic. A ja luzik :) tyle jego co pogada ale lubie dawac nadzieje GLUPIM. Fantasy - oni tacy sa po prostu, kazdy facet jest taki a juz najbardziej ten co to zgrywa swietoszka: zona, kosciol, dzieci, nienaganne maniery itp itd. UCIEKAC. Mad u nas slonce a u Ciebie, OLA napisz cos, ciekawa jestem :) No przychodzcie w ten jesienno zimowy poranek, KAWE ROBIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Miłe Panie przestańcie...jak tak w dupie będziemy mieć to albo zboki ;) ale Panie z wielkim dupskiem i nikt nas już nie zechce :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miel, dawaj kawę na ławę :-) ..hmm.. gdyby nie ten Topik, to już bym nie pamiętała, że kiedyś... gdzieś... coś... he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) ale się zimno zrobiło brrr...aby do wiosny;) Pozdrowionka dla wsiech i ciepełka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, wlasnie dotarłam do pracy i kawę robie :) miel, napiszę w wolnej chwili coś :) milky, cześć :) fajnie że Cię przywiało tutaj w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a no.. powiewa.. powiewa... mi.. kochanek.. he he... ;-) przepędziłam go na cztery wiatry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×