Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Organika,juz po ptakach;) Kupuję.Zdecydowałam się.Raz kozie śmierć:) Hurra!! Będę na swoim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciekawe czy to gdzieś w pobliżu:) Nie mam żadnych namiarów na Ciebie, poza forum. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... ostatnio mam wrażenie , ze tylko ja czytam forum, a kiedyś tak pieknie błyszczało i było tak gwarno. Humor dopisuje jak go sobie podrasuje :) ( drinkiem). Smutna niedziela i pewnie cały smutny tydzien przede mnią .O smutach nie chcę pisac , a wesołego czy przyjemnego dawno mnie nic nie spotkało .....:) Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dla wszystkich INKI!!! - diablico- ales wsiakla :D dobrze ci chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa24
WYKŁADOWCA SEBASTIAN PIETRZAK TO JEST GOŚĆ Przegkąd koniński, rubryka kryminalna: "...w dniu drugiego listopada w Koninie na ulicy Zakole 8 w lokalu nr 5 wydarzyła się tragedia rodzinna. W obecności dwójki małych dzieci nauczyciel PO Sebastian P. dokonał ciężkiego pobicia swojej żony. W wyniku obdukcji u ofiary stwierdzono złamanie nosa z przemieszczeniem kości, pęknięcie oczodołu oraz w ranę ciętą na brzuchu, obecnie kobieta przebywa w szpitalu, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W czasie interwencji Policji Sebastian P. był bardzo agresywny groził żonie zabójstwem. Przy sprawcy znaleziono broń palną, nóż oraz puste opakowania po amfetaminie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewni nie mój Milky :P bo ja już nie mam kochanka, HURRA!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj minął miesiąc jak wylazłam z tego gówna ;) Przyjmuję gratulacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW GRATULUJE :):) Ja tez moje mile zbieram gratulacje bo to juz 2 miesiace bez debila i dobrze mi. Niestety musze go widywac ale nie mam emocji na szczescie ani negatywnych ani pozytywnych. Cos niemrawo na tym topiku sie zrobilo.Widac ze jesien idzie hej a moze szukacie nowych kochankow hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też, ja też już bez :D i tez prawie 2 miechy:) czasami mi jeszcze smutno jednak:( miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... chyba jaka zaraza nas dopadła w jednym prawie momencie ;) zmęczenie kochankowego materiału? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje dziewczyny :D a myslalam ze zapoczątkuę, a okazuje się że ja najmłodsza stażem \"bez\" :P smutno? Mnie nie smutno.... nawet łezki nie uroniłam od misiąca. I oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik dla kochanek a tu normalnie chyba zadnej kochanki nie ma :D co sie porobilo :D:D:D hmm.. trza ratowac honor i w cos sie wpakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to ja uratuję .. nadal siedzę .... po uszy , tylko qrcze w styczniu to już będą 4 lata jak zyję \"z\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 miesięcy już he he nie teges... no... zapomniałam co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja to zdecydowanie kochankowym skrytożercom mówię NIE! :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no miłe
PANIE! precz z kochankami! To mi się bardzo podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zastanowilam sie i doszlam do wniosku ze nasze zwiazki z kochankami nie naleza do kategorii gdzie mozna dokladnie wyliczyc czas bycia razem i tak zwyczajnie powiedziec jestesmy razem od 2 lat, 4 , 5. NIE JESTESMY! to nie sa zwiazki tylko kritkie spotkania. Najlkepiej mozna wyliczyc czas ze sie z nim nie jest . PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tam jak już byly to bywały dłuższe niż chwilka ... ale dobrze, że juz po :D :P miel masz gg? widzę parę podobieństw hehehe :P miłego dnia🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć... ciekawe czy ktoś tutaj mnie jeszcze pamięta :) milego dnia, dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organika,no szkoda...Poczekam,aż na tym \"moim\"zrobię sobie internet i się może jakoś zgadamy;)Juz utonę w tej wirtualności chyba:) Ola,ja Ciebie pamiętam:D Milky,Ty jeszcze liczysz miesiące?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile Panie MAD nie mam gg ale mail: miel1@tlen.pl na gg siedzi moj maz wiec nie bardzo moge miec. Ola ja cie pamietam chyba ze to inna ola:)))) Cos niemrawo dzisiaj i wczoraj niemrawo. A wy na randkach czy co ???? PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak inne
Nie wierzyć, oj nie wierzyć!!!Naiwne same się rodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, wiem ze Ty mnie pamiętasz :) zresztą nie daję Ci o sobie zapomnieć :) :) :) Miel...to ja!:) dobrze kojarzysz, pisałyśmy kiedyś trochę... coś nam topik pada...a gdzie Milky??? Milky podrzuć coś...na rozkręcenie towarzystwa :) Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim :) ola 🖐️ miel - szkoda:( jakos nie lubie pisac maili, wole gg... :D fajnie tak na forum o kochanku bez kochanka :) moze nam moderatorki tytul zmienia na bardziej aktualny? ooo...,albo wymyslmy sobie wirtualnego jakiegos, zawsze to bezpieczniej, pewniej i będzie o kogo zawaczyc;) kiedys byl tu nawet taki jeden ale sie przestraszyl stada bab:) pozdrawiam serdecznie 🌻 u was też tak wieje? powiesil sie kto? (jesli -to mam nadzieje, ze to ten, o ktorym mysle:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wirtuaknego Jasia :) na kochanka oczywiscie:):) szkoda mad, moze jednak cos napisz? 1 raz zawsze jest trudny a potem leci hi hi u mnie wieje jak cholera nie lubie!!!!!! Ola co tam , milky way, sniezna zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam Kochane :):):), żyję , chyba całkiem nieżle... W pracy szykuje się awans , a w związku z tym współpracownicy są niemili... życie ... W domu nawet się ułożyło z mężem, sklejamy wszytsko powoli.... A NL............ no mogę powiedzieć , jest , jest i tyle .Wy wszytskie wolne , nie wiem czy wypada mi jeszcze pisać .. :):):):):).Ciesze się , że topik odżywa... Jeszcze tylko NIKAAA potrzebna .. :):):):):):)A tak było fajnie i gwarnie rok temu , miało byc spotkanie , moje progi są nadal otwarte ..... miel , TY wiesz .. :):):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polejmy go wodą (topik) może urosnie :D miel, nooo nie wiem....musze sie zastanowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a jednak coś odzyło...super:) miel, u mnie w zasadzie jak było! trwa nadal, moze częstotliwość spotkań sie zwiększyła... mad 🌼 for you :) a u mnie nie wieje...poki co! swieci sloneczko i całkiem przyjemnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×