Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Moim zdaniem kochać warto i wierzyć można tylko lepiej sobie nie obiecywać zbyt wiele np.że kochanek zostawi zonę dla Cię;) tego to raczej nie robią chyba że 1 na 100. Musimy być realistkami i nie fantazjować za bardzo;) Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja wcale nie chciałam żeby zostawił żonę... prać skarpety to ja mam komu :D W sumie to ja już sama nie wiem czego chciałam...ale mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę: Gosposia na stałe, kochanek dochodzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw no cóz z tymi dochodzącymi ja mam dwóch dochodzących L i NL stały to tylko potomek L;) bo za spokojnie bym miała i za cicho w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż upadnę, potem się podniosę bedę pić i znowu upadnę i znowu....takie to błędne koło.. ale już się do tego przyzwyczaiłam hehe napjesz się ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb pewnie że się napiję ale lepiej nie upadajmy bo sińców sobie narobimy:P oliwki do zgrychy mogą być??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie potomek przyszedł ze szkoły i nie chcę aby mnie przyłapał na tym topiku...więc do następnego razu;) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że mogą..możemy nawet trawą zagryzać :D chyba przeniosę się na topik \"szukam mężczyzny mojego życia\" ;) upadłam już nie raz , jeden siniak więcej nie przeszkadza :D ...anioły gdy spadają nie wiedzą gdzie jest dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najporządniejsza, perfekcyjna siostra zwariowała. Porządna, posłuszna żona poznała faceta w necie, zdradza z nim męża, ma tysiące pomysłów na poziomie przedszkola, a na dodatek uskrzydlona kochankiem, umawia się z każdym facetem, który się do niej usmiechnie i....nawet odwiedza ich w domu!!!! Może to ja jestem nienormalna, ale myślę, ze niekoniecznie trzeba łazić do domu... taksówkarza , który ją podwiózł! Męża ma okropnego, ale ona zachowuje sie jak pies zerwany ze smyczy... boję sie o nią. A to wszystko przez prawie 25 lat ignorowania jej przez mężam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najporządniejsza, perfekcyjna siostra zwariowała. Porządna, posłuszna żona poznała faceta w necie, zdradza z nim męża, ma tysiące pomysłów na poziomie przedszkola, a na dodatek uskrzydlona kochankiem, umawia się z każdym facetem, który się do niej usmiechnie i....nawet odwiedza ich w domu!!!! Może to ja jestem nienormalna, ale myślę, ze niekoniecznie trzeba łazić do domu... taksówkarza , który ją podwiózł! Męża ma okropnego, ale ona zachowuje sie jak pies zerwany ze smyczy... boję sie o nią. A to wszystko przez prawie 25 lat ignorowania jej przez męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Witam :) jiw to dziwisz się Jej bo ja wcale ;) no moze trochę przesadza... dawaj Ją tu odkochankujemy Ją natychmiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie bo ona nie jest w stanie życ samodzielnie-najpierw mamusia, potem mąż, potem kochanek - ona wierzy i słucha (!) sie każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Wiecie co mój NL w piątek przez tel. nazwał mnie imieniem swojej ślubnej :P a ja zaraz ostro zareagowałam;) on za to stwierdził ze lepiej jak mnie nazwał imieniem żony niż zonę moim. No i to że to dlatego że \"jestem jak jego żona\" buhaha koń by sie uśmiał:D. W każdym bądź razie nie gniewam się ...tak się może zdarzyć kazdemu;) Całuski w ten słoneczny wiosenny dzionek jesienią👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona i kochanka
Mnie się też to przytrafiło tzn. fatalna pomyłka imion tylko,że ja męża nazwałam imieniem kochanka! W bezpośrednim kontakcie z Nim. Jak ja mogłam się tak pomylić? Oczywiście nie obyło się bez tłumaczenia, na szczęście bez konsekwencji ale wiem,że nie może przytrafić mi się to kolejnym razem bo wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona i kochanka
Bdtk- nie gniewaj się na niego. Przebywa z żoną non stop więc.... ale rozumiem,że mogło Cię to zirytować.Myślisz,że on jest zadowolony z tej pomyłki? z pewnością nie! Podąsaj się trochę i zapomnij:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli mąż mówił przez sen
???? to był chyba długi sen, a zwracał się imieniem swojej znajomej mówiąc przyjemne rzeczy... smutna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono i kochanko ja się nie gniewam na niego;) nawet nie potrafię...zanim skończyliśmy rozmawiać już mu wybaczyłam taką drobnostkę;) zresztą nie problem się pomylić bo nasze imiona zaczynają się na tą samą literę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdtk cytat\"No i to że to dlatego że \"jestem jak jego żona\" Ja bym sie obraziła gdyby on porownal mnie do swojej zony Skoro jstes taka sama to po co ją zdradza, czego szuka u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jak jego żona tylko uważa mnie za żonę...sorrki fakt źle się wyraziłam i za dużo tych że w zdaniu. Muszę iść do szkoły::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła435, ale masz nosa do topików ;-) Na stałe? Kochanek? Toż to nie uchodzi... Niechaj żaden kochaś nigdy nie dochodzi ;-) bu ha ha... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooooo co tam słychac w wielkim swiecie?? Nic nie piszecie ? dobrze Wam , czy zle ?? Miłego dzionka :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×