Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

dłubie w zębach? aleee masz fajowo ;) milky - a może pozdrów go od nas i podziękuj? w końcu dzięki niemu mamy ciebie, nie? :D ehhh- mnie do świni to daleko jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi blisko do świni. siedzi tu ciągle. :-) fajowo to ja mam, jak faję zapalę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle do kibla było blisko....:D mam dziś wisielczy nastrój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad, tumiwisizm czyli? ech.. zawsze mówiłam, że miłość jak sraczka... ..spuśćmy po niej wodę w kiblu.. ..a na spuszczanie ;-) spuśćmy te.. no.. markizy.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu petitki? i jemu w paczuszce jako prezencik urodzinowo-imieninowo-świąteczny....:P milky - trzymam się całkiem nieźle jak na październik i sytuację przystało ..............hihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i żeby tradycji stało się zadość: NIE WIERZYĆ- SPIERDALAĆ!!! to dla tych co zaczynają od końca :P aleeeem dziś popisała (się ) piiiiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś już wiem
Wiem i jestem przekonana,że nie można wierzyć w ich miłość. Było pięknie,cacy,a kiedy znalazłam się w kłopotyach osobistych,poniekąd z nim związanych,zabrał swoje cztery litery i pojechał za granicę na kilka dni. Nie wie tylko co go czeka po powrocie, Wróci na ziemię:) Pozdrawiam wszystkie "uwolnione" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś już wiem
:)właśnie ja zaczynam od końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już wiem --> to kopa mu zapodaj w te cztery litery... :-) mad --> 3maj się i nie puszczaj :-) ..petitki to dobre słowo w przypadku ch... niektórych ;-) ..cookies trza wywalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad, weno powiedz, co to \"no des comida a las ratas!\", bom niekumata w spaniszu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś już wiem
milky.....a zapodam mu kopa,fizycznego bólu nie odczuje(odległosc) ,ale psychicznego kopa dostanie takiego,że ho ho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no i zapomniałam dodać, że faktycznie niezły (PO)PiS.. ;-) ..a właściwie tylko PiS... piss on lovers! ;-) (olać kochasiów) i tej wersji się trzymajmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już wiem --> co mu zrobisz, jak go złapiesz? ;-) Powiesz mu \"a ti ti łobuzie!\"? ;-) Zignorować.. zapomnieć... oni nie warci chyba kopa nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś już wiem
milky...powiem: nu!pagadi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky :) nie karmić szczurów! ...i wszystko jasne ;) w kwestii kopa, to mnie się nawet nie chce już nogi podnosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze! dobrze! :-) ja lubię jeszcze jedną błyskotliwą ripostę: \"sp.......j ch...\" :-) szczerze polecam :-D ..jeszcze się będą prosić... prosięta... śwynie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gadać to mnie się też już nie chce...;) milky - ty w domu, czy jeszcze orzesz dla kapitalisty zdechłego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... siedzę se i sie kompie ;-) (siedzę na kompie) z dala od tego wyścigu szczurów ;-).. orka ;-) się skończyła... walenie ;-) też ;-) dotleniam się z Mariellą na gadańcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak.Dotleniamy się obie z Mlekową Kobietą na gadańcu tlenowym.Cześć Mad,cześć wszystkim.Szkoda,że Organiki nie ma,pogadałybyśmy o cenach mieszkań na Śląsku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo,właśnie poprzednią stronę przeczytałam!! Na wczorajsze wydarzenia mojej szefowej komentarz był taki \"o ja pierdole!!\" A mój kolega z pracy postanowił prosić o azyl Łukaszenkę:) Na Lecha zgadzam się,skoro chce go większość.Pod warunkiem,że będzie zielony i w puszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnyscie jakis medal dla mnie wymyśleć -orlicy białej albo cos takiego za upór dziki. Kaczki dwie to przy mnie pikusie MAŁE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jednego mamy? Od wczoraj ;) Nie moge dzisiaj patrzec na alkohol ;) Alkoholizowalam sie przez 2 dni. Dosc.... bo jak tak dalej pojdzie to odwyk bede musiala zaplanowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MI DOBRZE BO....DOSTAŁAM OD KOLEŻANKI DUŻĄ PUSZKĘ RAFAELLO. JUZ NIC NIE MA. ALE DOBRZE....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×