Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Mariella... hi hi... \"w puszcze\" ;-) czy to ma cos wspólnego z puszczaniem się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W puszcze,moja droga,jeden już poszedł,jeszcze zanim ktokolwiek zdążył na niego zagłosować;)I chwała mu za to,niech mu żubry do snu mruczą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w weekend,między alkoholizowaniem się,zdążyłam się puścić.Pusciłam sobie totka,czyli pusciłam się za 1,25:) Widział kto taką cenę?...Trafiłam jeden numerek.Czy to wiele,1,25 za jeden numerek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie teraz powinnam dojebać coś o ptasim mleku hi hi... :-) i o dzikich kaczkach hi hi... i o ptasiej grypie hi hi... grupie... he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia
JTW - nadziei na to, że kaczki odleciały do ciepłych krajów.. obie ;) nic personalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo żesz... odeszłam na kwilkę i się zaroiło... cześć Mariella, jtw :) sie wkurzamy na wynik? no to mam pytanie...skoro nie my, to kto go do cholery wybrał???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to to JTW - ŻONY, bo on taki w typie, kuźwa męża jest.....heheheh ....100%-wego takich kochanków trza nam...odkochankowanie natychmiastowe i problem z bańki...:D Witaj K.B. :) jak tam u cię? nowa mantra na dziś : LEKARZE WKURWIAJĄ:P i do apelu, do apelu mi tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, cen nie znam ale mogę sprawdzić w ogłoszeniach. Tylko muszę wiedziećjaki metraż Cię interesuje i jakie okolice mniej więcej, jakie miasto. Ale to chyba już poza forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hm mam niezla zabawe w pracy ma sie rozumiec jaj na calego. A tu na forum wesolo oj wesolo. MAD masz fajna stopke w sumie dobre bo kochanki jak szczury no nie???? A w ogole to ta jesien jest dla mnie mila bop wiecie co nabralam do siebie szacunku bo jak kochas chcial to najopierw sie z nim umowilam a potem chacha na drugi dzien powiedzialam ze sorrki ale jade z rodzina do teatru i nie moge. O zesz ty k... jak sie zacial. Mam dobra zabawe bo olalam temat, czlowiek nie swinia nie wszytsko zje, a on na odwrot a dobrze mu tam. Niech sie meczy bo zonka no niestety cos nie ma ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chcialam MAD napisac kochankowie oczywiscie , ja strasznie PANIE PRZEPRASZAM. Milky z powodu ptasiej grypy nie mozna ptaszkow dotykac a do buzi brac tym bardziej cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miel :) a kochasia zlewamy na stojąco - jak na(po)ucza Milky....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlo ze lejemy jeszcze walimy po glowie i tu i uwdzie coby BARDZO BOLALO. La vida es un sueno .... de mono loco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie znaneale...
:) 1.. Penis jest jak pies: - plącze się miedzy nogami - lubi jak się go głaszcze - cieszy się razem z panem 2.. Dlaczego mężczyźni pragną ożenić się z dziewicami? -Aby uniknąć krytyki. 3.. Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swej inteligencji? - Wdowiec. 4.. Po czym można poznać, ze facet jest podniecony? - Oddycha. 5.. Jak wyglądałby świat bez mężczyzn? - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet 6.. Co wspólnego maja chmury i mężczyźni? - Jak znikają za horyzontem - nastaje piękny dzien. 7.. Jak nazywa się mężczyzna, któremu amputowano 90% mózgu? - Eunuch. 8.. W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności. 9.. Po co na końcu członka znajduje się dziurka? - Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu. 10.. Kiedy mężczyzna jest wart 5 zl? - Gdy w "Makro" pcha wózek na zakupy. 11.. Dlaczego faceci mówią o swoich członkach "mój przyjaciel"? - Bo pragną Wierzyc, ze ten kto kieruje ich życiem - jest ich przyjacielem 12.. Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze stworzeń "inteligentnych inaczej". 13.. W jaki sposób mężczyźni przygotowują sobie kąpiel z bąbelkami? -Jedzą wcześniej dużo fasolki... 14.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a E.T.? -E.T. dzwonił do domu... 15.. Co dla mężczyzny oznacza posiłek z 7 dań? -hot-dog i szesciopak... 16.. Co dla mężczyzny oznacza pomoc przy sprzątaniu? -podniesienie nogi, żebyś mogła poodkurzać... 17.. Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny, który każe Ci przestać odkurzać i trochę odpocząć? -prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora... 18.. Czym różni się mężczyzna od kota? -koty zawsze trafiają do kuwetki 19.. Po czym poznać, ze mężczyzna jest dobrze wychowany? -wychodzi z basenu gdy musi się załatwić... 20.. Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja męskość: -dwa centymetry więcej i byłbym królem... Na to jego żona zwraca mu uwagę: -dwa centymetry mniej i byłbyś królowa... 21.. Dlaczego mężczyźni tak lubią kawały o blondynkach? -bo mogą je zrozumieć... 22.. Czym różni się mężczyzna od komputera? -w komputerze wystarczy wydać JEDNO polecenie.... 23.. Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu niż psychoanaliza kobiet? -kiedy trzeba się cofnąć do dzieciństwa oni już tam są... 24.. Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki? -30 sekund i gotowe... 25.. Ilu mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki? -dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy... 26.. Jaka jest różnica pomiędzy barem a łechtaczką? -większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru... 27.. Dlaczego mężczyźni nigdy nie pokazują prawdziwych uczuć? -nie można pokazać czegoś, czego się nie ma... 28.. Kobieta: -czy kochasz mnie tylko dlatego, ze mój ojciec zostawił mi fortunę? Mężczyzna: -ależ skąd, skarbie, kochałbym Cię tak samo, bez względu na to, kto zostawiłby Ci fortunę... 29.. Jak sprawić, żeby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni? -przenieść tam telewizor... 30.. Po czym poznać, ze mężczyzna ma orgazm? -przewraca się i zaczyna chrapać... 31.. Jaka jest różnica miedzy mężczyzna a lekarzem? -lekarz jest uprzejmy gdy prosi, byś się rozebrała, -lekarz słucha, gdy narzekasz, -lekarz myje ręce zanim Cię dotknie. 32.. Dlaczego puszki z piwem tak łatwo się otwiera? -przyjrzyj się, KTO je otwiera... 33.. Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatie? -pomyliłaś domy... 34.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzna a wielbłądem? -wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy mężczyzna może pić 8 dni nie pracując... 35.. Jaka jest różnica między mężczyzną i papierem toaletowym? Papier toaletowy rozwija się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooooooooop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
Kobieta u sexuologa - Co mam robić panie doktorze mąż mnie nie zaspokaja? - Proszę pani, ja mogę cos pani przepisać, ale może znalazłaby pani sobie kochanka. W sumie mąż nie musi o niczym wiedzieć. - Mam panie doktorze, też nie wystarcza. - Droga pani, a gdzie jest powiedziane, że to ma być jeden? - Mam ich dziesięciu i wciąż to za mało. - DOBRZE, przepiszę pani jakieś hormony i za dwa tygodnie przyjdzie pani do kontroli. Kobieta wraca do domu kładzie receptę przed mężem: - Widzisz! .... żadna kurwa, tylko chora jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×