Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

🌻 🌻 Cześć KB,co Ty masz do powiedzenia w temacie swetrów spranych lumpeksowych?;)Też chcę wódki. Po-wódce mi dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb, Mariella ---> [grozi palcem] ;-) [nieniebieski kwiatek] ;-) ..w górę serca, w górę topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cisza.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic..czyli po staremu. Nie znam dnia ani godziny, he,he... jtw, uwolniłas się już? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwolniłam się niedawno... na początku tego m-ca ale po licznych próbach uwalniania się, wreszcie się udało.... może trochę przegięłam z metodami uwalniania, bo przy okazji zrobiłam mu świństwo, ale mam wreszcie długo oczekiwany spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie uwolnilam, sciana miedzy nami, bede zmieniac prace. Traktuje go tak jak na to zasluzyl, zlewam kompletnie ignoruje jakby nie istnial. I tak sobie pomyslalam ze nie powinnam rozpamietywac jak bylo i dlaczego sie skonczylo. Mysle ze to bylo dla mnie zle a on nie byl mnie wart i tyle. Niech mu ziemia lekka bedzi i szczescie go nie opuszcza byle by z daleka odemnie. ZLEWAM czego i wam zycze. BUZIAKI dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wy, ale ja sie wyprowadzam....:P buźka dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) O matko , matkoooo cóz za zmiany ...... i wszytskie takie zdecydowane ..... a ja nie wiem NIC .... nie wiem czy zrobic cokolwiek , czy tkwić i byc niewidzialną... Nie czuje się nigdzie szczęsliwa, może to juz jesienne chandry ...Nienawidzę wstawać rano .. bbrrr.... :) Ale i tak zyczę pogody i pogody ducha i uśmiechu pomimo wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw :) a w sensie wolności to ja już prawie tygodnie wolna, swawolna, powolna i co tam jeszcze...:P ale nie wiem czy mi dobrze z tym:( no to dzień dobry wszystkim:) i co to będzie, co to bedzie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe 2 tygodnie miało być (nie skasowałam specjalnie, choć 2 kojarzy się co najmniej dwuznacznie od wczoraj....:P ) i na osłodę 🌻 p o j e d y ń c z y ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byleby tylko nie-zdech za szybko......... hihihihi jiw- boś twarda:) milky-dobrze cię widzieć:) nie mam coś weny dziś do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dlaczego znowu MUSI? :P jiw-ale samopoczucie chyba niezłe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum bum bum bum, trza walić się bez gum (Donaldów)... ;-) i nie dać się zrobić w balona... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie na stojąco do jasnej anielki, nie na stojaco!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lech byc musi bo tak chce wiekszość ;) milky, na stojąco??? ryzykowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie niezłe - człowiek nie swinia - do wszystkiego sie przyzwyczai..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi... wcale nie sikam po nogach.. na jego widok... siedzi tu (przy moim biurku), a ja mu powiedziałam właśnie: \"czekaj, tylko się na forum wpiszę..\" hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×