Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość ja dalej tkwie
w tym związku nie wiem sama co mam zrobić boje sie samotności cholernie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie! sabotaz! zdradzana zona! u nas! i cieszy sie ze kochanka go rzucila ;) ;) ;) ej, to ja pisalam ze trzeba dojrzec. ze kazdy jest inny. jazdy uklad jest inny. :) ale mnie klienci przycisneli, a ja glodna jtw a to nie omamy sluchowe wywolane przez tabletka, co? he he i co i co? spotkasz sie? co myslisz? jak sie czujesz? a ten tabletek to tylko na recepte? bo moze ja tez bym sobie wiezla, na weekend, moze po tym oni dzwonia? a pracowac mozesz? jak koncentracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dalej tkwie
w tym związku nie wiem sama co mam zrobić boje sie samotności cholernie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu pysiu, nie boj sie! kazda sie boi, wyplacz sie tu inusi, wezme cie na kolanka, w koncu duza jestem, przytule ukocham i od razu ci bedzie lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki....smieszne te tabletki......... w jednym momencie czujesz sie jakbys byla po kielichu.....w nastepnym jak \"motylek....... a teraz jestem jakas przymulona na recepte chyba..... nie wiem bo dostalam od kolegi wracza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, przymulenie... szkoda... ale to chyba sprzezenie zwrotne. no ale napisz jak sie czyjesz po rozmowie, co myslisz? pisz mi pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem......zaczynam sie bac jutra rozmowa byla taka jak zawsze....milusio, cieplusio.......... byl zszokowany ze jestem \"szczesliwa\" (nic nie mowilam, slyszal to w moim glosie) nie wiem co myslec, nie wiem co czuje a tak w ogole zaskoczyl mnie tym telefonem....dala bym sobie reke uciac ze cisza potrwa tydzien...nawet dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pramolan
Opipramol - nieselektywny inhibitor wychwytu zwrotnego noradrenaliny i serotoniny. Nazwa chemiczna: 4--1-piperazynoetanol Nazwy handlowe: Pramolan, Insidon. Jest sprzedawany w drażetkach - 50mg. Dawkowanie: 50mg-300mg na dobę. Przeważnie 2 razy dziennie (w południe i wieczorem). Jeśli całkowita dawka dobowa nie przekracza 100mg, można brać całość przed snem. Opipramolu nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Opipramol działa słabiej antydepresyjnie od amitryptyliny, wykazuje właściwości uspokajające i przeciwlękowe. Podany na noc ułatwia zasypianie. Jak każdy lek trójpierścieniowy działa cholinolitycznie, co może wywołać objawy niepożądane, takie jak: suchość w ustach, niewyraźne widzenie, nadwrażliwość na światło, hipertermię (poprzez zatrzymanie wody w organizmie), zatrzymanie moczu, nadmierną potliwość, rozszerzenie źrenic i zaburzenia rytmu serca. Objawy uboczne ze strony ośrodkowego układu nerwowego, to: senność, osłabienie pamięci i lekka dezorientacja :-). Opipramol jest stosowany w leczeniu średnio nasilonych depresji z lękiem, niepokojem i bezsennością; nerwic, stanów lękowych. W czasie leczenia opipramolem nie można brać inhibitorów MAO i pić alkoholu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, wez tabletka! ;) ale troszke ci zazdroszcze... moj lubi cierpiec w milczeniu... nie zadzwoni teraz i juz. ale co tam! daj mi tez tabletka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj baby baby
Milkyway, "jezdeś blądynka"...To mój kochaś - Żonkoś (monż innej) padł rażony gromem. Qrna, czy ja się źle wyrażam?!...Staranowałam Go telefonem... Jezdem panienka z odzysku...Hi, hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa lekarska
Melisa lekarska (Melissa officinalis) Aktywne składniki: Tannins, eguenol. Opis: Roślina dorasta do 60 cm wysokości, czasami więcej jeśli rośnie dziko. Na wiosnę i w lecie kiście małych, jasno-żółtych kwiatków rozkwitają w miejscach połączeń liści z łodygą. Liście są karbowane na brzegach, w kolorze od ciemnej zieleni po żółto-zielony, zależne jest to od gleby i klimatu. Jeśli potrzesz ręką o nie, Twoja dłoń zapachnie cierpko i słodko jak cytryna. Liście są podobne do liści mięty (rośliny te pochodzą z tej samej rodziny). Występowanie: Melisa lekarska pochodzi z południowej Europy, obecnie znana jest na całym świecie. Zastosowania Zmniejsza wzdęcia i gazy. Uspokaja i relaksuje, koi nerwy, pomaga zasnąć (w tym celu używana jest od średniowiecza). Pomaga w bólach głowy, bolesnych menstruacjach i zespole przewlekłego zmęczenia. Ważne informacje Nie zanotowano efektów ubocznych lub objawów zatrucia spowodowanych melisą, ale ponieważ jest stosowana do wywoływania miesiączki, nie stosuj jej kiedy jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Skarbuszku..............sorry!!!!!!!!!!!!!!!!!! lece popracowac.......... skoro jutro mam miec......hmm.........dotychczas to byly randki...cholera jak to teraz nazwac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku, twoj dzwoni bez tabletka ;) ooo... juz widze piekniejsze kolorki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki JTW 🌻 zaraz mi lepiej... Skarbuszku - to TY wyciągłaś te info? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kokietka z ciebie skarbuszku, kobietka kokietka, co tam chodzi po glowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam łykam rigevidon hehe i tez mnie uspakaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo umówiłam się na takie samo cuś jak JTW, i nie wiem jak to nazwać... nie randka, nie bzykanko, nie kawiarnia, nie kawa... nie wiem... ;) hmmm, może to takie spotkanie integracyjne to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wszystkim tu dziś dają ( he he he!) kwiatki, tabletki, buziaki. A ja tez chcę! Skarbuszek nie wstydź się, poooowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wszystkim tu dziś dają ( he he he!) kwiatki, tabletki, buziaki. A ja tez chcę! Skarbuszek nie wstydź się, poooowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! skarbuszku, ty tez? ze swoim? czy wy mnie chcecie na manowce zepchnac? narazacie moja slaba silna wole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki - ja Cię podtrzymam w trwaniu, bo nie dość, że siem nie umówiłam, to nawet nie mam zamiaru takowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
zonek, ktore maja kochankow a co z mężami swoimi, myslicie o tym jak rozpiperzacie ich zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×