Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

w rzeczy samej .... absolutnie nie bylo Bozesz ti moj tylko Panienko przenajswietsza.....jestem zawiedziona buuuuuuuuuuuuuuu i co Ty na to Milky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zaczal sie do mnie dobierac, powiedzialam, ze nie chce go widziec. No i co ? Zgasilismy lampe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, udało mi sie spakowac do najmniejszej walizki... Stuknięta jestem, ale teraz bardzo się cieszę że z koleżanką pójde w miasto:) Ale znajdę dla niego czas! Chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj Buożesz ti mój... Toż to JTW i skarbuszek w swojej osobie! Już lece migiem wody nastawić i dwa wiadra melisy zaparzyć... ło i placka nakroję, bo my durne baby ljubim mieć placek... Łoj durna ja durna, bom nie poniała, czy skarbuszek raczy żartować z tym lampionem czy też prawdu łopowiada... Wy tymczasem przypilnujcie Władzia, coby się z kocyka nie łodkrył... JTW, skarbuszek... umyjcie rączki! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj Buożesz ti mój... Toż to jtw, jiw i skarbuszek w swojej osobie! Już lece migiem wody nastawić i dwa wiadra melisy zaparzyć... ło i placka nakroję, bo my durne baby ljubim mieć placek... Łoj durna ja durna, bom nie poniała, czy skarbuszek raczy żartować z tym lampionem czy też prawdu łopowiada... Wy tymczasem przypilnujcie Władzia, coby się z kocyka nie łodkrył... jtw, jiw, skarbuszek... umyjcie rączki! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... przy pierwszej próbie wysłania nie było jiw he he... jiw, a biustonoszniki spakoWAła, a? skolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapki łumyte. Może jakis manikjur sobie strzelę. Cosm isie zrobilo, mam jedna noge chuda druga gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapki łumyte. Może jakis manikjur sobie strzelę. Cosm isie zrobilo, mam jedna noge chuda druga gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozplaszczyla mi siejedna noga. Stringów nie biore bo nie lubie.. a jak on lubi to niech sobie kupi. Uslyszalam dzisiaj ze jestem TAJEMNICZA. Powiedział mi to mój syn kiedy mu matematyke tlumaczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, a czego oczekujesz od jutrzejszego dnia? Fajowo być kochanicą albo niefajowo być kochanicą... oto jest pytanie... A gdzież wywiało skarbuszka? Może dołączy do naszego leżankowego łóżka i szepnie nam coś do uszka? jiw, a Ty? Też strachliwa przed konfrontacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.... trudno tak razem byc na ze soba ....bez siebie nie jest lzej.......tra la la a co bedzie? jak bedzie? nie wiem.... a jak ON wpadnie faktycznie na kolezenska kawe i o dupie maryni popieprzy...... wtedy chyba bede calkiem zniesmaczona oj...nie wiem czy dobrze zrobilam zgadzajac sie na to spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ... W toalecie: Z lewej kabiny: - Mmmmmm..... Z prawej kabiny: - Mmmmmmm.... Z lewej kabiny: - Mmmmmm... Z prawej kabiny: - Mmmmmmm... Plum ! Z lewej kabiny: - Gratuluje ! Z prawej kabiny: - Eee, to tylko okulary mi wpadły... Milky, lecę na kanapkę z kanapką , zróbcie miejsce dla czterdziestki ;) Z tym dobieraniem się to było grzec(s)znie ;) Żartowałam...teraz to tylko koty na mnie wyłażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ... W toalecie: Z lewej kabiny: - Mmmmmm..... Z prawej kabiny: - Mmmmmmm.... Z lewej kabiny: - Mmmmmm... Z prawej kabiny: - Mmmmmmm... Plum ! Z lewej kabiny: - Gratuluje ! Z prawej kabiny: - Eee, to tylko okulary mi wpadły... Milky, lecę na kanapkę z kanapką , zróbcie miejsce dla czterdziestki ;) Z tym dobieraniem się to było grzec(s)znie ;) Żartowałam...teraz to tylko koty na mnie wyłażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że strachliwa, chociaż... ponieważ ostatnio bardziej się przestraszylam logistyki, to pytania kocha nie kocha nie olewam. Nawet jak kocha to nie będzie miał kiedy tego powiedzieć :( A jak nie kocha to.... teżnie będzie miał kiedy tego powiedziec. HE,HE,HE 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, myślisz, że znalazł sobie już jaką marynię? ;-) skarbuszek, ha ha ha... u mnie też koty... wyłażą... spod szafki... takie w kłębach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
nie Milky..... wiem, ze nie (o ja naiwna :P ) ale boje sie ze faktycznie zechce zostac moim kolega ze wzgledu na dalsze zawodowe kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
nie Milky..... wiem, ze nie (o ja naiwna :P ) ale boje sie ze faktycznie zechce zostac moim kolega ze wzgledu na dalsze zawodowe kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, ważne by robił \"kocham\"... pamiętasz? Ciekawe, jakie ten OBB żonkiś miał waruny... ;-) Wy też? OK OBB. Opowiadaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jiw, nie mów, że się z nim nie spotkasz...nawet tego nie mów... bo po co ta cała wyprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze odejsc na 1-1,5 godzinki od komputrta - syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciały wszystkie na M jak miłość czy co? Milky, jakis niezły intersik Ci sie marzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciały wszystkie na M jak miłość czy co? Milky, jakis niezły intersik Ci sie marzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×