Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

nie jutro JTW, a w 42 dniu po... czyli 15.11.2004r. Ale tak na powaznie to teraz żałuję, że się zgodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBB, aaaaaaaaaaaachaaaaaaaaaaaaaaaaa... trochę mi to zajęło (jak widać po czasie wpisu), alem poniała ;-) :-D Bo wiesz, ja to tak do siebie bardziej... na zasadzie \"walnij w stół, a nożyce się odezwią\"... Bom ja zdradzana żona, inki ;-) ---> tak się zapytam Tak. Myślałam. jtw, jeszcze pramolanka i też chcę na kolanka, inkiiiiiiiiiiiii! Ten pramolanek czy jak mu tam to niczego sobie jest, zwłaszcza ze względu na skutki uboczne... Zamawiam osłabienie pamięci do 0,000000001 kb (tylko tyle, bym o Was pamiętała: białych domkach, niebiałych myszkach, na które marketingowcy robią zakusy itp.)... Niewyraźne widzenie... poproszę... tylko tak, żeby zamazywało obraz w promieniu 10m, w godz. 8.00 - 16.00... Zatrzymanie moczu? - nie! dziękuję! chcę olać to wszystko! I jeszcze melisą poprawię! ... cobym nie była wzdęto-nadęta i bym gazami nie zrobiła tu jakiegoś czadu ;-) skarbuszek, jak kawka nie, bzykanko - nie, to może lody i ich przełamywanie? ;-) ... a Tobie to tylko konie ;-) w głowie ;-) Olewajka, moja tradycyjna odezwa: 3maj się i nie puszczaj się. Niestety najgorsze jeszcze przed Tobą... ale wy3masz... ja zaczęłam ryczeć po 60 dniach :-(, a 61 - przestałam :-) M., koniecznie wyślij mu zdjęcie emalią :-) zdjęcie majtek hi hi ;-) oj Ty pod-puszczalska do-w-cipnisiu ;-) :-) ;-) :-D hi hi... ja dalej tkwie ---> no ale będąc w tym związku - też jesteś samotna... to ta gorsza samotność... samotność we dwoje... a właściwie we troje... nastroje... nastroje... zapodaj sobie nika prostego i bądź tu z nami... my tu wszystkie samotne-trochę-mniej dzięki sobie... słodkie buzi dla wszystkich 👄 a dla ks. Marka 🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Q !! I nie wysłało mi...Nie mozna wyswietlic strony....Forum o podanym ID nie istenieje....To dopiero-nie istenieje:) Czy mylę się sadząc,ze wszystkie (lub prawie) jutro maja spotkanka? Oprócz S.,ktory ma spotkanko w poniedziałek?:) Mój były ma chyba jakis gorszy okres:) mailuje do mnie cały dzien na tematy zakazane,nie bacząc na konsekwencje...;) Na mnie oczywiscie nie robi to wrazenia:) Gdzie ta sroda...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Q !! I nie wysłało mi...Nie mozna wyswietlic strony....Forum o podanym ID nie istnieje....To dopiero-nie istnieje:) Czy mylę się sadząc,ze wszystkie (lub prawie) jutro maja spotkanka? Oprócz S.,ktory ma spotkanko w poniedziałek?:) Mój były ma chyba jakis gorszy okres:) mailuje do mnie cały dzien na tematy zakazane,nie bacząc na konsekwencje...;) Na mnie oczywiscie nie robi to wrazenia:) Gdzie ta sroda...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,swietny pomysł:) Tylko jak mają byc-złożone w szafie czy założone na odpowiednią częśc ciała?;) No,lubie tak go podpuscic....;) Uh,zeby tylko nie przeczytał....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa, mnie to tylko jeden koń w głowie... i nie jest to konik polny, ani konik na biegunach... hahaha, wjo, wjo... ale jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Q,czemu mi nie wysyła??? No czemu??? Milkywayu,nikt Tobie nie dorowna.Bądz moją kolezanką na zawsze przez rok,plisssss..............;) Nawet nie będę pisała,co mi znów napisal......Ufff..... Zegnam Panie,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa, The Milky Way...jest nie do pobicia!!! Chyba się powtarzam, ale...TAK JEST I JUŻ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie nie pisze nie dzwoni nie chce sie spotkac o zdjeciu majtek nie marzy, kiedy znow sie to przydarzy, gdzie ten konik moj szalony i niedojezdzony? ;) ;) ;) chcice mam oj mam a to dopiero piewszy dzien. buuuuuee to chodz milky na kolanka na baranka pominutkujemy chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., a może być przez rok i o jeden dzień dłużej? :-D M., nowy pomysł - majtki na głowę - zdjęcie majtek z głowy ---> napiszesz mu :\"majtki z głowy\". skarbuszek, a co masz przeciwko konikom na biegunach? Nie może być jaki Eskimosek? ;-), coby całując pocierał Cię o nosek? skarbuszek, ... i uważaj na Wielkie Wozy ;-) inki, a może być na pieska, a nie na baranka? rogi mi się źle kojarzą... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różnią drzewa płci męskiej od tych płci żeńskiej? Te pierwsze -stoją. A te drugie - leżą zerżnięte. Ale się porobilo z tymi wszystkimi spotkaniami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzie sobie kobitka mercedesem.......łups auto stanelo zaglada pod maske......oczywiscie czarna magia....ale widzi bace baco mozecie spojrzec bo mi sie auto zepsulo baca popatrzyl....postukal.... cos tam pokecil i auto zawarczalo kobitka zdjela majtki i pyta..co wolicie? tysiac zlotych czy to? baca mysli....mysli i mowi 1000zl babka zdziwiona........... ale zaplacila syn bacy, ktory byl obok mowi wiesz tato...miales racje.....te majtki nie byly warte tysiaca zlotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organika, :-D JTW, za dużo pramolanu się nałykałaś ;-) Teraz może ssij ;-)... bez połyku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ławce siedzi krowa, ciele i koń... Ciele mówi: mamo, ciasno mi. Krowa: to zwal konia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky na pieska tez lubie, ale ja baranek to czego ty chcesz ode mnie? mam sobie spilowac? tak przynajmniej nie spadniesz :) ja tu o twoim zdrowiu mysle i urodzie chyba ze pod getrami siniakow nie bedzie widac ;) oj jtw chyba za duzo zapilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, strach isc do domu, tam telefon... bedzie mnie kusil... i brak zajec, ktorymi bym sie chciala zajac... bo jakies tam to by sie znalazly... ale trzeba byc twardym a nie mietkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu... a ja rybka... bez lawera i bez rowera... więc zamiast lawera i rowera, może być na baranku patataj (odgłos paszczą)... lub innym rogaczu ;-) ale Ciebie inuś nie będę walić w rogi, oj nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżykoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×