Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Zrezygnowałam! Z \"M jak miłość\"! skarbuszek, eee... ja to jestem bez-interes-owna ;-), a każdy interes jest chujowy ;-) :-) ... i jest mi lepiej... ale się nie martwię... przejdzie mi... ;-) A jak u Ciebie skarbuszek i u tego na białym koniu, którego masz zrobić w konia (nie-konie-cznie) ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale numer wykręcił Łukaszek z \"M...\"! 0-700! skarbuszek, tylko się nie zagalopuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomalutku, najpierw będzie step, potem kłus...a potem się zobaczy... ;) Ale mi chodzi ten net, zwariuje......wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, eee... oni to wszyscy perfidni jak ten ojciec wyglądającej-zawsze-tak-jakby-chciała-zwymiotować Kingi z \"Klanu\" ;-) albo Krzysiu z "M jak..." - mąż Marysi - Matki Teresy z Kalkuty numero due ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, nie myśl o tym...i przypadkiem go o to nie pytaj...bo on bedzie "szczery" i Ci odpowie, a Tobie serce pęknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, nie myśl o tym...i przypadkiem go o to nie pytaj...bo on bedzie "szczery" i Ci odpowie, a Tobie serce pęknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona wraca dzień wcześniej z sanatorium i zastaje męża w łóżku z trzema kobietami. Zaczyna krzyczeć: - Zdisiek!!! Co tu robią te flądry??? - Cuda kochanie, cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze go pytam i zawsze byl szczery.... i zawsze serce pekalo ale wolalam ta okrutna prawde niz klamstwo i ON o tym wiedzial i chyba ta szczerosc doprowadzila ze finalu.... poprzedzonych potwornymi smsami kurde....caly czas sie zastanawiam po co On jutro chce mnie odwiedzic pewnie oka dzisiaj nie zmruze jak mnie wkurwia ta kafeteria... wrrrrrrrrrr....zaczne gryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze go pytam i zawsze byl szczery.... i zawsze serce pekalo ale wolalam ta okrutna prawde niz klamstwo i ON o tym wiedzial i chyba ta szczerosc doprowadzila ze finalu.... poprzedzonych potwornymi smsami kurde....caly czas sie zastanawiam po co On jutro chce mnie odwiedzic pewnie oka dzisiaj nie zmruze jak mnie wkurwia ta kafeteria... wrrrrrrrrrr....zaczne gryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze go pytam i zawsze byl szczery.... i zawsze serce pekalo ale wolalam ta okrutna prawde niz klamstwo i ON o tym wiedzial i chyba ta szczerosc doprowadzila ze finalu.... poprzedzonych potwornymi smsami kurde....caly czas sie zastanawiam po co On jutro chce mnie odwiedzic pewnie oka dzisiaj nie zmruze jak mnie wkurwia ta kafeteria... wrrrrrrrrrr....zaczne gryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi diahoerator do obstruktora i pyta: - Jak tam? - Rzadko.... Przychodzi piłkarz do fryzjera i mówi: GOL! Przychodzi baba do lekarza z piłą w plecach... Lekarz: Co pani jest? B.: Rżnę się na okrągło. Jak się nazywa facet bez lewego oka, lewego ucha, lewej nogi i lewej ręki? - ALL RIGHT! - Dlaczego Ala ma kota? - Bo sierotka Marysia... Dlaczego Miś Uszatek śpi na podłodze? Bo klapnięte uszko ma! Co je Miś Uszatek na kolację? Pora na dobranoc! Dobranoc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym sie rózni zal od grzechu? Grzech włożyć, żal wyjąć. A znacie bajkę o morzu, panterze i mieliźnie? "Moze pan tera mie liźnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, A o której on ma sie spotkac z toba jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym sie rózni zal od grzechu? Grzech włożyć, żal wyjąć. A znacie bajkę o morzu, panterze i mieliźnie? "Moze pan tera mie liźnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrnęłam do końca...ale od polowy - przyznaję się. Pocżątek wybiórczo. Nadrobię w wolnym czasie. :classic_cool: Dziewczyny juz troszkę wiem o Was. Jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona będę zachwycona. (Wow, rym). Na razie powiem tylko - DZIĘKUJĘ. Dziękuję Wam za ten topik. {kwiat]❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, A o której on ma sie spotkac z toba jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrnęłam do końca...ale od polowy - przyznaję się. Pocżątek wybiórczo. Nadrobię w wolnym czasie. :classic_cool: Dziewczyny juz troszkę wiem o Was. Jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona będę zachwycona. (Wow, rym). Na razie powiem tylko - DZIĘKUJĘ. Dziękuję Wam za ten topik. {kwiat]❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czść Katinka. To tradycyjnie - parę słów o sobie prosimy :-) Bo Ty już o nas trochę wiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy katinka, powiedz cos o sobie :) Skarbuszku - no pewnie że się z nim spotkam- przeciez powiedział, że poza czawrtkowym wieczorem, przez cały czas jest do mojej dyspozycji, he. Ostatnio jechalam w fatalnym nastroju, licząc sie z pozegnaniem.. teraz pojadę w świetnym (chyba), więc....odwrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy katinka, powiedz cos o sobie :) Skarbuszku - no pewnie że się z nim spotkam- przeciez powiedział, że poza czawrtkowym wieczorem, przez cały czas jest do mojej dyspozycji, he. Ostatnio jechalam w fatalnym nastroju, licząc sie z pozegnaniem.. teraz pojadę w świetnym (chyba), więc....odwrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
witaj katinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
witaj katinka 259 razy wysylam i kuzwa NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
witaj katinka 259 razy wysylam i kuzwa NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mowie aczkolwiek nie lubie. ;) Jest niestety pan mąż. Pan cała gębą. Bacznośc , spocznij..tak prawie tak...I tak od czasu kiedy zaczal zarabiac spore pieniadze. Wczesniej baranek...to cos okropnego i nie bede nad nim dlugo sie rozwodzila. Troje dzieci. Cudownych i tylko one...;) I ON. Od blisko trzech lat. Milośc mojego życia. Jestem w sytuacji gorszej od wielu z Was - bo dodatkowo jest odległośc - 250km. Nie spotykamy się często. Mam podobnie jak Wy , czasem nawet bardzo podobnie. Raz wzloty raz upadki. W dodatku On jest baaaardzo trudny. to, ze \"rozruszałam \"Go troszkę uwazam za sukces :) Acha jestem w wieku Skarbuszka a on siedem lat starszy. Ma zonę i dorosle cóki. Wiosną mieliśmy 5 tygodni milczenia. Do dzis nie wiem dlaczego. To On zamilknął. Nie wytłumaczył ... Przezyłam szok latem. Byłam nad morzem z dziecmi. On rano dzwonil, ze bedzie tego dnia zajęty i zadzwoni pozniej. On z Poludnia , ja z Srodka Polski nagle wpadliśmy na siebie na molo....Szedl ZA REKE z zona. Cos sie we mnie zlamalo od tateego dnia, nie wiem nawet jak to przezylam. A On przerazony dzwonil bojac sie, ze nie odezwe sie juz nigdy do NIego. Upil sie tego dnia i zona zabrala jego komorke, zaczela do mnie pisac jako on. Nie wiem skad wiedzialam , ze to jednak nie on (po charakterze pisma ;) )Bardzo sie poklocili. wystawila mu walizki. Jest teraz poprawnie miedzy nimi. On mnie pytal jakie widze rozwiazanie w naszej sytuacji. Nie widzę na dzien dzisiejszy . Niestety. Moja corka jest jeszcze mala, bardzo kocha ojca. Wak po krotce moja sutuacja. Reszta pewnie wyjdzie w praniu. Jednego jestem pewna jak niczego w zyciu. KOcham go. Dziekuję za wysluchanie. ❤️ Bardzo Was ściskam Wszystkie i proszę o lezankowe miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, siadaj na leżance, choć ona w okolicach milky, inki...a ja się tyle co na nią załapałam, ale jakby były problemy to na kolanka Cię wezmę, droga 40 :D A jaki rozmiar? ;) ciiii Witaj w Klubie !! Pisz, pisz...wszystko co Ci do główki przyjdzie, bo jak zauważyłaś my wszystko dokładnie czytamy i czasem mądrze i mniej mądrze doradzamy ;) I do rymu gadamy, a jak nam się znudzi to bajeczki wymyślamy...;) Buuuuu, nie chce mi się spać, jest tu kto????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Katinko, To bardzo mało kilometrów masz do swojego kochanka, naprawde:( :) Pisałam juz chyba 17890 razy dzisiaj ale nie przechodzilo - wiec powtorze - jestem chyba zakochana.:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×