Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Jiw, no fakt, Twój przypadek może być niezłym wyzwaniem dla psychologów. U Ciebie jest totalnie mało konkretnie. Ja to bym go chyba przyparła do muru i zapytała, o co mu się qrnia rozchodzi. A może nie. Zawsze czyjeś przypadki wydają nam się takie proste. Ale może bałabym się usłyszeć, coś, czego nie chciałabym usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw , nie lap sie za tabletki to zadne rozawiazanie....ja biore bo musze ale z innego powodu i nie mysl ze mniej przez to mysle czy przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Milky - ja baaaaaaaaaaaaaaardzo boję sie usłyszeć tego czego usłyszec nie chcę ... Do poprzednich wersji (kocha mnie, jest fajnie bez zobowiązań) mam wersje trzecią - jest ze mną z litosci tzn. nie umie sie ode mnie uwolnic tak aby mnie nie zranic .... Nie podłożę mu się .... może go rozkocham w sobie ...hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi, ja mam Lecha. Już drugiego. Oczywiście \"Lech\" to nie imię kolejnego kochanka, żeby była jasność. ;-) No to zdrówko. :-D margi, stuknijmy się, że tak powiem. ;-) Tak czy inaczej mój \"były k.\" ma poważne problemy rodzinne, a ja jestem jego jedyną powiernicą. Fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam whiskey, Baileysa, i żubrówkę ... wybieram slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi........sz. to ja hahaha
ale wam dalem po zaworach :D jiw> kobieta podobnie jak mezczyzna ma wiele rzeczy do stracenia .Ja podalem tylko te najwazniejsze ktore dla nas facetow najbardziej sie licza Wezcie sobie to do serca ze kazdy facet musi za cos kobiete szanowac zeby z nia zostac na dluzej .Nawet jako kochanek . A mowic ze kocha i ze jestescie piekne i wyjatkowe tez musi bo bez tych slow zadna by pewnie nie poszla do lozka! Wiec klamia i mowia wam to co chcecie uslyszec, zrobia sobie i wam dobrze i jest dobrze ! Kochaterka ,margi , Marcelka ,i wszystkie pozostale kochanki To wy po kazdym seansie macie myslówe .My zapinamy spodnie i wracamy do swoich zajec :D Mowicie o sobie ze jestescie dziwki, materace , a dlaczego taka macie o sobie opinie? Powiem wam , bo to wy prosicie o spotkanie a wystarczy jeden sms lub telefon i juz zapominacie o tym co was bolalo .jestescie na trzasniecie palca . Nawet kochanka powinna miec swoja godnosc.Kochanke tez mozna szanowac pod warunkiem ze ona sama sie ceni ( nie mowie o pieniadzach) Pozdrawiam wszystkie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky no klawo masz jak cholera.. u mnie wlasciwie..powinno byc jasno i klarownie..oboje mamy rodziny , znaczy wiemy na czym stoimy , to skad te cholerne zmiany nastrojow, i jakas durna zazdrosc no skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p...sz coś-tam, weź no sobie wymyśl jakiś krótki, sensowny nick, coby można się było do Ciebie jakoś kulturalnie odnosić. I weź no mi zdradź te sekretne sposoby \"cenienia się\" kochanek. Przecież to paradoks. Co? Mam reagować na co drugiego smsa? Czy może na co piątego? Weź no coś podpowiedz, skoro taki rezolutny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chyba was ten gosciu z niedopietym rozporkiem nie wystraszyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolisz, wrociles A propos rzeczy, ktore mozna stracić i tego co się ceni u partnera. Ja na przyklad cenię, miedzy innymi, uwazne czytanie. Ze smutkiem stwierdzam ze wiekszosc z nas nie uslyszla slowa kocham, nawet na odczepnego ... Ja nie wiem czy moj kochanek mnie kocha ... WIEM, ze mnie szanuje ... moze dlatego że widzi ze nie skladam sie wyłącznie z materaca Trudno mi pogodzic ze soba to co pisales o godnosci i o \'\'zapinaniu rozporka po...\" Mężczyzna z godnością tak nie robi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meżczyzno z godnością, a tak w ogóle, to co to są zawory? Gdzie sie tak mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ten \"pierdolisz ma racje\" moj zawsze po zapina rozporek bo musi mnie odwiezc do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi, No właśnie tak było. Fajnie na początku. Najważniejsze TU i TERAZ. Może niepewność, że to tylko chwilowe. Raz, dwa, pięć razy? I koniec. Żadnych obietnic. \"W każdej chili mogę to skończyć\" he he... A później rodziła się intymność. Coś na kształt \"związku\". Jakieś chore poczucie prawie-wyłączności. + wyobraźnia, a raczej okrutna rzeczywistość... No przecież on \"zapnie rozporek\", dotrze do domu, położy się obok żony, obejmie ją, powie jej, jak bardzo ją kocha i zaśnie... i przy niej się obudzi... No ale przecież my też obudzimy się w objęciach naszych mężów. Ale przecież tak musimy. Udajemy? Dla niepoznaki? Czy on też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.... dobra jestem Johny*
sorry za tamten nik :) bylem po dużym pifffku ! Kobieta moze sie cenic nawet jako kochanka ! Przeciez najczesciej w imie jakiejs tam milosci oddajesz mu siebie i swoje cialo, wiec jesli godzisz sie na zle traktowanie to tak masz .Kochasz i oczekujesz szacunku a facet robi co chce bo traktuje ciebie jako partnerke seksualna wiec bez zobowiazan .Kiedy ma chec i czas to zadzwoni .Dla faceta kochanka = seks w 90% , a dla kobiet kochanek = uczucie i seks ! Godzisz sie na seks i sporadyczne spotkania , o.k ale wymagaj szacunku ,dobrego traktowania , bo czyms sie powinnas roznic od kobiety z Agencji . Z tamtymi mozna robic co sie chce , zaplacisz i masz luzik .Wymagaj słownosci w kontaktach jesli nie szczerosci :) Jesli powie ze zadzwoni za dwa dni a tego nie zrobi to juz wiesz jak bedzie cie traktowal i tu jest pierwszy sygnal do zastanowienia ! pozwolisz na taka olewke to potem nie placz ze traktuje jak.. (epitety znane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, ja kiedys bralam pojedyncze tabletki na uspokojenie przed \'\' wystapieniami publicznymi\"\' i bardzo je sobie chwaliłam ... Nie bój się ... ja na pewno nie przesadzę, itd, itp ... nie chce tylko rozklejać sie przy synu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi....sz dobra jestem Johny*
sorry dziewczyny za tamten nik :) bylem po dużym pifffku ! Kobieta moze sie cenic nawet jako kochanka ! Przeciez najczesciej w imie jakiejs tam milosci oddajesz mu siebie i swoje cialo, wiec jesli godzisz sie na zle traktowanie to tak masz .Kochasz i oczekujesz szacunku a facet robi co chce bo traktuje ciebie jako partnerke seksualna wiec bez zobowiazan .Kiedy ma chec i czas to zadzwoni .Dla faceta kochanka = seks w 90% , a dla kobiet kochanek = uczucie i seks ! Godzisz sie na seks i sporadyczne spotkania , o.k ale wymagaj szacunku ,dobrego traktowania , bo czyms sie powinnas roznic od kobiety z Agencji . Z tamtymi mozna robic co sie chce , zaplacisz i masz luzik .Wymagaj słownosci w kontaktach jesli nie szczerosci :) Jesli powie ze zadzwoni za dwa dni a tego nie zrobi to juz wiesz jak bedzie cie traktowal i tu jest pierwszy sygnal do zastanowienia ! pozwolisz na taka olewke to potem nie placz ze cie traktuje jak.. (epitety znane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, ja kiedys bralam pojedyncze tabletki na uspokojenie przed \'\' wystapieniami publicznymi\"\' i bardzo je sobie chwaliłam ... Nie bój się ... ja na pewno nie przesadzę, itd, itp ... nie chce tylko rozklejać sie przy synu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, ja kiedys bralam pojedyncze tabletki na uspokojenie przed \'\' wystapieniami publicznymi\"\' i bardzo je sobie chwaliłam ... Nie bój się ... ja na pewno nie przesadzę, itd, itp ... nie chce tylko rozklejać sie przy synu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, ja kiedys bralam pojedyncze tabletki na uspokojenie przed \'\' wystapieniami publicznymi\"\' i bardzo je sobie chwaliłam ... Nie bój się ... ja na pewno nie przesadzę, itd, itp ... nie chce tylko rozklejać sie przy synu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, ja kiedys bralam pojedyncze tabletki na uspokojenie przed \'\' wystapieniami publicznymi\"\' i bardzo je sobie chwaliłam ... Nie bój się ... ja na pewno nie przesadzę, itd, itp ... nie chce tylko rozklejać sie przy synu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolisz Johny*... To już przeszłość, ale se powspominam... a co mi tam... Nigdy nie napisałam pierwsza, nigdy nie wyszłam z inicjatywą... On dzwonił, pisał, dwoił się i troił, żeby mnie... przytulić i ze mną porozmawiać. Chyba trochę się pogubiłeś. Może po prostu nie można być szanowaną kochanką, bo po prostu \"szanowana\" i \"kochanka\" wykluczają się i tyle. Kochanka jest kochanką. Ważniejsza od kochanki jest żona + dzieci i tyle. I można się po prostu na to godzić lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, xanax Johny, mężczyźni też oddają nam swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam biorę zwykły Persen forte i fajnie jest. Swiat taki piękny, wszystko piekne i fajne ;-) Bez recepty! jiw, \"wystąpienia publiczne\"? Ty też? Nienawidzę! Powinni tego zabronić! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poczulam sie jak hmmmmmmmm baba ze fsi:) Jony w takim kontekscie jak ty piszesz to ja jaknajbardziej jestem szanowana , ale czy przez to czuje sie lepiej..no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky , ja tez, ha,ha na szczęście rzadko. Boję się, że ziołowe mają dziurawca, a to nie bardzo gra z pigułkami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×