Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

oj do rymowania dzisiaj jestem skora M., wiesz też jak ma się żaba bez motora :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy echa ---> to chcesz, by Cię kochały, czy na Ciebie leciały?... dla seksu znaczy się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy echa,sluchaj Ty mnie... Skąd wiesz,że on na 4 łapy?Moze ma przerabane małżenstwo,moze jest nieszcześliwy ogólnie,moze jest kipeskim pracownikiem,tępakiem niezdolnym do zrobienia kariery,moze to co najlepsze juz za nim,moze jest słabeuszem który nie umie wziąć tego,co chce,tylko godzi się na to,co ma?...czego/kogo Ty załujesz?...Moze swego tylko o nim wyobrazenia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
jak ja mam konkurować z gosciem, ktory cale zycie mial powodzenie i on nawet nie docenia, że tak boska, seksowna, ponętna, mądra, zdolna (skromna do tego dodajmy) i piękna niunia , foczka i co tam kto chce na niego leci....trzeba sie trzymac a nie leciec na byle kogo nawet jak stanie jak ten autobus Jada 2 panie w busie "poczekaj az stanie - jeszcze się nie puszczaj' First I was afraid I was petrified Kept thinking I could never live without you by my side But I spent so many nights thinking how you did me wrong I grew strong I learned how to carry on and so you're back from outer space I just walked in to find you here with that sad look upon your face I should have changed my stupid lock I should have made you leave your key If I had known for just one second you'd be back to bother me Go on now go walk out the door just turn around now 'cause you're not welcome anymore weren't you the one who tried to hurt me with goodbye you think I'd crumble you think I'd lay down and die Oh no, not I I will survive as long as i know how to love I know I will stay alive I've got all my life to live I've got all my love to give and I'll survive I will survive It took all the strength I had not to fall apart kept trying hard to mend the pieces of my broken heart and I spent oh so many nights just feeling sorry for myself I used to cry Now I hold my head up high and you see me somebody new I'm not that chained up little person still in love with you and so you felt like dropping in and just expect me to be free now I'm saving all my loving for someone who's loving me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
wiecie - o dziwo Wy dochodzi do tego samego wniosku, do którego ja doszlam dipiero po tym, jak podeszlam do 2 razy /w tym raz dalam się zdemaskowac/, wyznalam mu,z e na niego lecę i sama przeszlam to co przeszalm.Gosc zarabia kupę kasy, jest przystojny no miodzio a ja chcialam wiedziec czy dobrze czuję, że on kest jakims slabeuszem :( tez mi się takie wnioski nasunęły.. i tez pomyslalam, że brac sobie na głowę takiego słabeusza to nie jest dobry pomysł...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem ja!!! Ja chcę,by mnie kochały i na mnie leciały. To znaczy chcialabym,gdyby nie to,że teraz chcę byc sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motor oraz żaba to niedobra spółka po co spółkowanie? po co żabie kółka?? teraz bardzo sprytnie temat sobie zmienie najlepsze humbaki są oraz walenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
i dodajmy do tego, że mi to zajęło 7 tygodni a tobie Marielka dużo mniej on sam przyznal, ze w zawsze mial szczęście i nawet sam to głośno mówil a teraz mu wszystko naraz pieprznęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapy łapy cztery łapy... a na łapach pies kudłaty... kto dogoni psa? kto dogoni psa? trala li trala li... tralalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy echa,no co Ty?...Albo ja czegos o sobie nie wiem?...Od mojego zonatego uwalniałam się jakies 6 miesięcy....Ponad rok temu było,jak się uwolniłam....Albo nie zrozumiałąm,co Tobie zajęło 7 tygodni,a mi mniej?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
randka byla 7 tygodni temu a ja po tej randce mu napisalam w mailu, ze sie nie będę z nim spotykać "bo nie chcę żyć cudzym życiem" a on "jak chcesz, ja nie tak na to patrzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy echa... dobry do-w-cip o tym autobusie he he he :-) ...dobrze śpiewasz w tej piosence... keep on keeping on! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,pieprzysz trzy po trzy;) No tak.Ja juz wytrzymuję....Długo...Juz drugiego wytrzymuję;) Za chwile po9bije rekordy w wytrzymywaniu;) Nie piszę.A co.Jakby chciał,to by się starał.Po co mi chłop,ktory nie chce ani się nie stara?A co to ja jestem?Niech se struga rysia i niech zostanie drwalem,jak przestanie byc programistą;) Kopirajt baj Milky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
wiecie ja mu zle nie zyczę tylko jesli on jest z babą a gada, że sie rozwodzi to jest ch (piiii]m a jeśli ona go zostawila to tez jest do dupy. Czuję, ze on jeszcze nie jest pewien czy to koniec i na zapadke szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,nie mnie oceniać Twoje seksualne preferencje i upodobania.Zboczenia są różne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
pieniczę - dlaczego ja nie moge zaspokoic swojej potzreby opiekowania sie kimś? moze byc brzydal, byle czuly...brzydale sa podobno niezli w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. 😠 jeszcze trzy po trzy! no masz Ci ją!! jaka wyszczekana! [łapy łapy cztery łapy...] ;-) jednego... dwóch góra (=szczyt);-)... ale trzy po trzy?... o moja droga... co za duzo, to niezdrowo ...toż to orgia już!! :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy echa,albo chce Cię pobzykac pieprząc;)ze się rozwodzi?Bierze Cie na litość?Chce,bys...nie wiem...czołgała się?...Miec saytysfakcję?... jak by nie było,popaprany-ci on. :) Daj se spokój.Samej jest fajnie,mówię Ci;)Wszyscy moga byc Twoi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy echa, no są,sprawdziłam emiprycznie....Ale teraz nie wiem,o co Tobie chodzi...Jaki brzydal?? Jaka czułość?? A tamten który \"inaczej na to patrzy\" to co?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
prawda je taka, że jesli on sam sie po mnie nie zglosi nie mając baby to jest slaby i ja takiego nie kcę [odwróciła się tyłkiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy echa ---> jak bedzie co z tego miało być - sam przylezie, przy-czołg-a się... z lufą ;-) nic nie rób. czekaj. albo nie czakaj :-D zresetuj go. poza tym... que sera, sera :-D, nie Mariella? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
ten co inaczej na to patrzy to jest taki fajny ze o jeeeezu -wielki 2metrowy kot; wygląda, jak taki gigantyczny kocio ze zmrużonymi z rozkoszy ślipiami :( chodzi mi o to,że brzydale są podobno lepsi, bo baby ich tak nie rozpuszczają - temu to wszystko samo lezie w łapy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
z lufą :D:D:D ha ha ale mi humor poprawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
love isn't always on time - jak to śpiewają w jednej piosence - czyli milość to nie podpaska i nie do każdego pasuje kutaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy echa- poczekaj, wiem, że czas się dłuży, ale czasem warto dać czasowi zas. Ale nie podoba mi się ów gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czyli miłość jest jak sraczka - rzadka i przychodzi znienacka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś zły dzień, wszystkie najbliższe mi osoby dzis próbowały mnie oszukać. Co do cholery? Kara jakaś, czy co? Jeszcze zobaczymy, jak się NL spisze. Łapię doła, chcę szczytować, ale się zablokowałam....widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×