Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość trzy echa
napiszcie mi,ze dobrze zrobilam,z e skonczylo się na jednym spotkaniu... gdybym sie z nim przespala to bym miala jeszcze gorszego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
po prostu tak mi sie spodobal, ze od razu zerwalam kontakt kisiel w majtkach, orgazm w locie i ślimak - 3 w jednym :( balam się, że kolo niego sie nie powstrzymam i dojdzie do rękoczynów ;) i innych czynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
glupia lala ze mnie - chlop to chociaz moze zaliczyc kobitkę a ja gdybym go zaciągnęła do łóżka i wykorzystała wyszłabym na łatwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb, oj chyba po inną część ciała... ;-) po serce - znaczy się :-D ...dobrze choć, żesz nie nabrała gówna u usta... trza topik reanimować... usta potrzebne soM ;-) Mariella, zademonstruj, jak się to robi! :-) po behapie jesteś! :-) trzy echa, choć tyle pożytku, że wiesz, że cham jest i niewart miłości ni łez Twych :-) kogo moje oczy powabne widzą??? JTW! [cmok! cmok! + przytulenie na misia] ..he he... koło Kazika to ja chyba leżałam he he... ze 150 kilosów dalej he he... nie doszłam, nie doszłam z Kazikiem he he... ja jeszcze do się nie doszłam po tym moim urlopowaniu... he. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
jak przelecieć faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
milky-> on pewnie niewart jest, ale to wiem tylko stąd, ze milczy jak glaz. Na maile nie odpowiadal - "dlaczego nie chcesz uszanowac mojego milczenia?" mnie pyta jak go podeszlam, czaicie? Ja myslalam, czy on w depresje nie wpadl jakąś bo sie tak zalil, ze stracil te żone, ale on chcial spotkan a ja na razie maili. Napisalam z innego maila i sie sypnal, ze z jaks sie juz spotkacl. W kazdym razie samotny to on nie jest. Ja jestem bardziej. I zali się. Co to za facet? Zali się , bo ma pewnie z tego korzyści. Zal tylko tych dziewczyn co w to uwierzą a potem sie -pewnie -dowiedzą,że ich milosc wlasnie bawi coś wrzeszczącego i swiata poza tym czymś nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
twista to bym zatanczyla ale nie ma z kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb, człogam się czołgam... czołg jest tylko lufy (lufki... lufeńki raczej...) ;-) brak... bue he he he he... eee... przelecieć kochanka to pomysł od śmigła ;-) :-D ..taki.. powiedziałabym... niskich lotów... ;-) no to po lufce! [chlup w ten głupi dziób] :-) trzy echa, a czy to ważne, czy byś wyszła na łatwą? a on to na kogo by k(piii...) wyszedł? ...na pewno nie na ludzi ;-) ...chodzi o to... żeby nie wpaść w błoto (ani w gówno) po uszy czy tam cóś ;-) ...chodzi o to, że byś się zakochała dziewczyno jak my tu wszystkie a potem płakała przez rok i parę dni dłużej... kolejny k(piii...) dupek pocieszenia szuka... bidulek... a rękoczyny to mu zostaw... stolarstwo znaczy się... niech se rysia wystruga... ;-) :-D minetkę mnie nie było, a Wy żeśta dwieście osiemdziesiątą trzecią wystrugały????????? :-D nnno! co wiele ust, to nie jedne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
nie czytalam tego topiku, ale wiesz milky mnie nie boli odrzucenie (znaczy moment uswiadomienia sobie, ze gdyby chcial to by szukal kontaktu). Ja bym chciala, zeby nie okazalo się,z e tą siostrą co rodzi w sierpniu jest jego żona. Chcialabym się przekonać, ze mnie nie oszukal. Przeciez nie zadzwonię do niego do pracy i nie spytam czy to dziecko to się rodzi jemu czy jego siostrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
ja wiem, jakie kłamstwa potrafią robic faceci save all you kisses for me - kurza ich twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..może dowiedz się, w którym szpitalu rodzi \"siostra\" i ją odwiedź z siatką pomarańczy.. ;-) ... trzy echa, a po co Ci to wiedzieć?? ...unika kontaktu = będzie spięcie ;-) ..i kopnięcie... prądem go! prądem! ..trza go kopnąć w cztery litery rzecz oczywista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
oj, dodalas mi otuchy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
nie, no ja uszanuję jego milczenie - spoko, szanuję je tylko dla siebie samej. Krrrretyn. Nie wierzę mu, bo uważam,że zonka zażądała rozwodu tylko dlatego, ze skakal na boki a teraz ona go chce szarpnąć chociaz na alimenty, bo do niczego innego się nie nadawał, tylko do tego,z eby sie rozwiezc z nim. Taki przystijniak z męskim głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
ale juz brak mi dotyku...brak mi przyjaciół i dlatego tak przędę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to trzeba
sie podnieść i z okrzykiem Alleluja zacząć rwać wszystko co się rusza i stoi na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie a nie biadolić
krwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej odnosze
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda malpa z W.
pieprzyc ich wszystkich w uszy - faceci po prostu mają wiecznie promocje pt.dwie w cenie jednej i trzeba im te promocje odebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta. promocja he he... dajemy za złotówkę... teraz darmowe minetki w cenie abonamentu he he... trza czytać to, co drobnym druczkiem, atramentem niesympatycznym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
a jesli ja niewinnego faceta opi....ilam? ee tam - chłopem się będę przejmować jak mowi pewna kobieta, ktorej ufam "chlopem sie bedziesz przejmowac? coś ty glupia jesteś?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
ze co? opier....lam opiszac mu,ze mialam przez te 2 mies.wieksze problemy niz to, ze jego baba chce go przeczolgac pod pozorem rozwodu. Ja po prostu gosciowi nie wierzę w to, ze 'ona zazadala rozwodu, on sie paradoksalnie zgodzil,zeby nie zyc w niepewnosci, chociaz nadal ją tak ko ko ko kocha" 2 mies.minely od spotkania i mojej decyzji po tymże nie napisal czemu milczy - podeszlam go z innego maila i sie dowiedzialam, ale k...na czemu mam uszanować jego milczenie to nie wiem. To szanuję - zle mi jak go nie widzę, ale szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
on chcial spotkań a ja nie chcialam się spotykać wogóle nic nie chcialam jak o tej babie uslyszalam :( ze on nawet na nią nie potrafi być zły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... a dlaczego on nie potrafi uszanować tego, że Ty chcesz popisać trochę, zanim więcej będzie? ...a to, że nie jest na nią zły - to dobrze... jak facet źle mówi o swojej byłej kobiecie, to zły znak, oj zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×