Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość odpowiedz na topik
nie wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meduzka.. jakbyśmy miały sobie za każdym razem walić baranka to temat kochanków miałybyśmy z głowy, żadem by już nas nie chciał..tak pikne miałybyśmy facjaty ;) Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam dość wieloryba (walenia ;-)... Kochankowanie... MTV (=Mnie To Vali) :-) Dzień dobry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Organika,na forumie nie powiem;) Na pewno bliżej,niz było rok temu;) Katnka,lepiej się śmiać,niż się smucić.Prawda? Serce mi dziś miga.I miałam koszmary nocne.I gorąco mi,ale nie za przyczyna żadnego faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mariella - bywam i (s)zczytuję ;-) aleee rzadziej trochu niż dawniej. pozdrawiam serdecznie. co do G-ska - jestem za:) a nawet przeciw hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad,to tak jak ja....Dużo rzadziej...;) Cokolwiek to znaczy,hehe.Od jutra jeszcze rzadziej. Ale byłoby,gdyby to spotkanie wyszło nam:)Byle nie bokiem;) Miłego dnia,jak mawiał ktoś. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., chyba zbokiem... ;-) JTW, 27-28 sierpnia będę daleko od Gdańska... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW, chyba w przyszłym roku :-( Plany mi się wykrzaczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky-ja wtedy tez bede daleko od Gdanska ale: 1-to bedzie weekend 2-pkp ma jakąś super ofeerte tanich biletów latem Więc-dlaczego nie? A ja w sumie szczęsliwa byc powinnam. Mam to o czym marzylam. Pozwala mi się kochać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stanowczo za. Bede nad morzem - srednio od Gdanska ale przyskocze jak nic!:) Jiw - no mnie pozwala zdecydowanie od ponad trzech lat, nawet powiedzialabym - nie tylko laskawie;) On ząda kochania! Pewnie Mariellka, lepiej nawet na zmartwienia gigant najlepsza glupawka..:) Wczoraj widzielismy sie siedem minut (bylam prxejazdem)Mielismy nieco dluzej ale stalo sie cos bardzo zlego. Jest cholerny powod do radosci.:( Pozdraeiam Wszystkie Kochaneczki i te, ktore MTV takze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mnie to nawet tanie pkp w tym terminie nie poratuje:( Będę jakieś 3000 stąd:( Ale każdy inny jest oki ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to może by tak w któryś wcześniejszy wakacyjny łikend... i centralnie :-) bardziej, co? :-D jestem tu rok i 6 dni :-D :-D :-D :-D :-D :-D i jakieś 332 dni bez... jak mu tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czekanie\" Kiedy na miłość niecierpliwie czekasz pomiędzy dzwonkiem a otwieraniem drzwi czasem wepchnie się kurczak, za chudy na rosół opluje deszcz nie kracz jeszcze podziękujesz Bogu gdy przyjdzie tylko pies ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeśli miłość\" najpierw nie chcieli uwierzyć więc mówili do siebie że ich miłość za wielka nieobjęta jak liście za wysokie za bliskie potem że to nieprawda przecież tak jest ze wszystkim lecz Ty co znasz ptaki po kolei i buki złote wiesz że jeśli miłość to tak jak wieczność bez przed i potem ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Podziękowanie\" Wiele zawdzięczam tym, których nie kocham. Ulgę, z jaką się godzę, że bliżsi są komu innemu. Radość, że nie ja jestem wilkiem ich owieczek. Pokój mi z nimi i wolność mi z nimi, a tego miłość ani dać nie może, ani brać nie potrafi. Nie czekam na nich od okna do drzwi. Cierpliwa prawie jak słoneczny zegar, wybaczam, miłość nie wybaczyłaby nigdy. Od spotkania do listu nie wieczność upływa, ale po prostu kilka dni albo tygodni. Podróże z nimi zawsze są udane, koncerty wysłuchane, katedry zwiedzone, krajobrazy wyraźne. A kiedy nas rozdzielą siedem gór i rzek, są to góry i rzeki dobrze znane z mapy. Ich zasługa, jeżeli żyję w trzech wymiarach, w przestrzeni nielirycznej i nieretorycznej z prawdziwym, bo ruchomym horyzontem. Sami nie wiedzą, ile niosą w rękach pustych. \"Nic im nie jestem winna\" - powiedziałaby miłość na ten otwarty temat. W. Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cisza, przyjacielu, rozdziela badziej niż przestrzeń\" - H.Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, dawno mnie tu nie było.... a Wy ciągle na posterunku ;) Cieszę się, że tu jesteście. Po ostatnim razie z moim ratowałam psyche dwa miesiące.... w zimie... Postanowiłam, że już NIE DAM SIĘ mu skusić. no i masz!! Jak długo będę wracać do równowagi psychicznej tym razem? RATUNKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wrocilam juz z wakacji.... Dzieci opalone i wypoczęte. Ja chyba też. Nawet mąż za często mnie nie wkurzał. Była piękna pogoda , woda , góry czyli wszystko co potrzebne do odpoczynku... Jeżeli chodzi o mojego exkochanka to nawet już o nim codziennie nie myślę... Postęp , prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Wrocilam z wakacji, bylam bez meza tylko z jednym dzieckiem i odpoczelam. Jutro niestety znowu do pracy. Kochanek nawalil na calej linii, mialam psychiczny dol przez niego, dlugo pewnie bede lizac rany. Mam dosc. Najgorsze jest to ze ja mu wierzylam :( ufalam no ale Panu w miedzy czasie przeszlo. A ja nie wiem jak mam go traktowac...bo najgorsze jest to ze widujemy sie codziennie. Co mam robic?? Czy jest jakis sposob zeby go olac i spowodowac zeby mu bylo glupio i zle???? Moze cos wymyslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miel, no żesz.. olać z grubej rury! sikiem prostym! kopnąć w d...! zrobić \"ciach\"! jak olać? podnieść nogę (nie mylić z rozłożeniem nóg) ;-) i luuuuuuuuuuuuuuu... ;-) Wróciłam dziś po urlopie... spojrzałam nań i poczułam się taka... hmmm... WOLNA!!!!!!! :-D (a szybka ;-) być muszę, po pourlopowych zaległości od cholery i ciut ciut) he he... Jestem tu rok i 23 dni :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 26 sierpnia rok minie od... he he he he he he he... Da się. To mówiłam ja. Milky :-D Co ten Topik taki zdołowany??? Trza podnieść tę kwestię :-) W górę serca! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeśśśśśććććććć Wszystkim :) Witaj Miel kochana , tak dawno Ciebie nie widziałam .. :) tak mi przykro , ze wyszło , jak wyszło . Napisz co u Ciebie ?? Więcej uśmiechu dziewczynki ...trzymam kciuki dla Was .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się ja-wolna od wolnych,wolna od niewolnych ;)Mogę reanimować,jestem po kursie bhp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×