Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

:) Jestem , jestem , żyję .. Cieszę się Miel , że się trzymasz i że twarda jesteś , ja czytuję Was na bieżąco , ale nie wiem czy mam cokolwiek pisać..... Żadnych zmian nie dokonałam w życiu , bardzij staram się o męża , jest dla mnie bardzo ważny , przewartościowałam swój świat .Spotykam się od czasu do czasu z NL. Nie stronię od zycia towarzyskiego , zapisałam się na naukę jazdy konno .Podświdomie staram się zająć sobie czas , bo qrcze wiem , że \"COŚ\" się skończy ..... mam takie dziwne przeczucie .... no może się mylę , nie wiem .... :) Zdrowie mi dopisuje w pracy tez fajnie ..... brakowało mi Ciebie Miel bardzo ... i nie wiesz jak się bardzo ciesze , ze wróciłaś .. :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana.... :) Mnie stosunkowo ;) dobrze idzie zapominanie, nie jest źle: świt mi się nie wali :) dusza nie rozrywa się na kawałki:) płakałam ostatnio...no nie pamiętam :) ch...mu w oko ;) Każda da radę tylko musi w to uwierzyć... oby tak dalej kurcze...jestem z ciebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasiaaaaaa
cześć dziewczynki, ale cholera mi ciężko, strasznie za nim tęsknię, za tym cholernym dupkiem i draniem. chciałabym żeby chociaż mi się przyśnił. miłego dnia i piszczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ....hm wiecie co wczoraj spedzilam blogi iweczor z...tak tak wiecie z kim a dzisiaj czuje sie zle:( a wiecie dlaczego ? bo myslalam ze bedzie ciag dalszy.... ale za to bylo tak jak dawniej i moze sie myle ale w jego oczach znowu widze maslane oczy. a ja wale sie w leb i znowu zapominam i traktuje go jak powietrze. Nikomu bym sie nie przyznala ale wam dzieczyny to sie przyznalam. Znowu mam metlik w glowie. Pop prostu let it be i tyle. Bedzie jak bedzie zero emocji. Sniezna niezle bo ja tez jezdze konno od lat i to mnie chyba przy zyciu trzyma. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁGOŚŚ
Kurcze kobitki swietna lektura, jak was czytam to zaczynam sobie wyobrażać moje zycie za kilka lat. Pdobnie mam męża i kochanka którego kocham nad życie, na razie jest cudownie ale... teraz to nie wygląda za różowo. o kurcze strach jest!! moze powinnam to zakończyc póki wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasiaaaaaa
pobudka dziewczyny! miel, milky, kurcze blade, trynity, Śnieżna pisać mi tu i to szybko do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasiaaaaaa
kurna, ja wczoraj trochę też, ale do pracy grzecznie przyszłam. Piłam do lusterka i rozczulałam się nad sobą burcząc pod nosem niewybredne epitety pod adresem tego no...wiecie. Pobuczałam, pobuczałam i poszłam spać dzierżąc gogle w dłoni. Ach, co to był za wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasiaaaaaa
no to go olałam bo se poskakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj piła nie piła... mam dość piłowania i rżnięcia ;-) piszę szybko;-), bo mam w robocie zapieprz i jazdę bez trzymanki (nie ma kiedy taczek załadować) ;-) http://www.bluzgacz.abc.pl/ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasiaaaaaa
dzięki milky już se (jemu) nabluzgałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacuś
nie wierzyć w miłość kochanka przynajmniej w dłuzszej perspektywie,kochanka jest tylko jego zabiciem samotnosci i powrotem do czegos co juz dawno minelo a takze czyms na co my faceci czasem nie mamy wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wakacjach :) Widze, ze u was wesoło ! JTW przyznaj sie co teraz: niebo? piekło? Skarbuszek, co u ciebie? Inki chyba sie wypisała z \"problemu\"-chyba jej dobrze ostatnio? Milky-co ty pijesz, że tak dobrze to na ciebie wpływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D ..pije to piwo, co se je nawarzyłam ;-) Nadal kochasz i nadal nie wiesz, czy wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znowu dol. Nie dzwoni nie pisze a kto a NL oczywiscie . A ja znowu nadzieje sobie robilam a on ma mnie w dupie po prostu. Potrzebna mu jestem tylko do jednego, seksu ktory z nim jest boski. Mam wstret do samej siebie za to ze tak sie daje mu wodzic za nos. Mam dosc, co mam zrobic zeby on sie wreszcie odczepil. Mowi mi o tym ze kocha zone ze planuja drugie dziecko szczesliwe zycie a sypia ze mna. Boli mnie jak cholera co mam zrobic ????? Jest mi zle. O co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miel, qrnia... to po co jesteś z takim co ma Cię w dupie???? Zabawkami, ochłapami, mięskami do rżnięcia, wypełniaczami luk w grafiku jesteśmy na własne życzenie. Co zrobić, żeby się odczepił? Powiedzieć: \"ssss... ch... i ch... ci w d...\" pi pi pi pi pi pi :-D ot co! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky zeby to takie proste bylo. Postawic kropke nad i.... ktos mi w twarz pluje a ja mowie ze deszcz pada. Dobra stop temu powiem sp.... odetne sie bo zwariuje. Najbardziej boli mnie ambicja jednak ze znowu mu sie udalo mnie zakrecic. Mam ochote wyc tupac krzyczec rozpier wszystko. OK masz racje powiem mu wprost zeby spadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky zeby to takie proste bylo. Postawic kropke nad i.... ktos mi w twarz pluje a ja mowie ze deszcz pada. Dobra stop temu powiem sp.... odetne sie bo zwariuje. Najbardziej boli mnie ambicja jednak ze znowu mu sie udalo mnie zakrecic. Mam ochote wyc tupac krzyczec rozpier wszystko. OK masz racje powiem mu wprost zeby spadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miel, to nie jest proste.. ..wyjść z tego cholernego wmówienia sobie, że on nie jest z nami, bo dzieci, bo grafik wyrzucania śmieci się zaburzy, bo jest za zimno, za gorąco, bo jest poniedziałek, piątek, niedziela, lato, zima... bo \"ona sobie beze mnie nie poradzi\", bo \"akurat przechodzi ostre zapalenie migdałków, więc jej nie mogę powiedzieć, żeby jej się nie pogorszyło przypadkiem i na krtań nie rzuciło\", bo \"mamy wspólne drzwi, schody, światło\", bo \"tyle nas łączy\", bo \"jest matką moich dzieci\", bo \"to nie takie proste\" bla bla bla bla bla... bo nie po prostu... każdy ma to, czego chce. ma to, na co zasługuje. i poradzi z tym sobie - jeśli na to zasługuje. Idę spać i śnić nie-o-kochanku :-D miel, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasiaaaaaa
dzień dobry! pisać mi tu i to szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę bardzo szybko ;-), tak walę w te klawisze, że aż się z klawiatury dymi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo moze trwac zwiazek na odleglość bez milości ? Długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasiaaaaaa
"związek"- phi...bleeeeeeee.... witam z rana jiw, milky, kurcze blade, miel, trynity. Wielkie cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Nowy rok szkolny się zaczął ale ten czas leci. Widzę że u Was cały czas coś się dzieje. U mnie bz. Ja się z moim NL nie rozstaję to i nie ma powrotów. Teraz mam (dwóch mężów);)jeden weekendowy ten L a NL tygodniowy hehe. Mój L wie o NL ale jako o dobrym znajomym...czasami sobie o NL pogadamy przy piwku w sobotę;) a L pozdrawia go kiedy NL zadzwoni. I tak sobie czas leciiiiiiiii;) Pozdrowionka i caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam pięknie :) w jeszcze piękniejszy dzień ..... Noski i uszy do góry i skaczemy jak kangury ... szkoda życia na smutki . Moje piękne .... już uśmiech proszę .:):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak mam sie smiac???? Dostalam mega kopa od NL wczoraj, nie bede pisac o co chodzilo ale przekaz jest prosty dla mnie JA TYLKO Z NIM SYPIAM!!!!! i nic wiecej. O urodzinach zapomnial, o paru rzeczach tez. Wiecie nawet nic od niego nie odstalam nigdy to ja mu dawalam drobne prezenciki, ja wozilam, dojezdzalam, dbalam a jak ja potrzebuje cos sie wali no to Pana niet. A ja naiwma znowu gwiazdy zobaczylam. Jestem durna jak barani leb. Mam depreche na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×