Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość trzy echa
cholera to wie, ja mam jego pracowy mail, moze to o to chodzi? ja po prostu powiedzialam, że "nie chcę życ cudzym życiem" a po tym pierwszym spotkaniu zażartowałam, że "chcialam go tylko wykorzystać, ale Ty nie miales nic przeciwko temu". Chcialam jakos wycofac sie z tego,że sie z nim calowalam wiedząc, że niby się rozwodzi , nie wiem czy mnie rozumiesz...chcialam się rozgrzeszyć nno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem... rozumiem... :-) ...on też się całował z Tobą będąc jeszcze w związku... może też szuka rozgrzeszenia... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
milky-> bolesne to co napisałaś, ale podeszlam go potem 2krotnie i on tak samo rozpoczyna gadkę-szmatkę. To po co on bezczelnie flirtuje, skoro wrócił do żonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo po co ma mieć jedną, jak może mieć dwie ;-) .. ja bym poczekała.. aż się rozwiedzie... i papierek przedstawi :-D, a jak nie - to spadówa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
ja się juz pogodzilam wewnętzrnie z tym, ze nie dla mnie ta kielbasa ;) on wie, ze ja na niego lecę, ale nie chcę się spotykać, bo wiadomo optuję za tym, ze jedyne co przedstawi to fotkę bobaska, jak wróci z urlopu kurza jego twarz i w mordę jeża -juz bym wolała wiedziec napewno tylko z pomaranczami nie skoczę do "siostry", bo ona w innym mieście się rozmnaża...ta "siostra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
jak jarabin maszynowy - seriami , seriami...norrmrlanie facet jak kałasznikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywam się Mariella,jestem tu rok jakiś,liczyc nie będę,bo już na nic nie liczę;) Jestem wolna i nieskrępowana,mam gdzieś papierki,brak papierkow,papierki mające dopiero się nimi stać,dzieci,smieci,żony,psy majątki i domy. Jestem sama i chcę,by tak pozostało. Niedługo mam zamiar kupić mieszkanie,w którym zamieszkam sama i nie będę sprzątać po nikim (chyba że po gościach po imprezie;)) ani cxzekać na kogoś,kto nie ma pretekstu by na dwie godziny żonkę zostawić. Przynajmniej na razie tak bedzie;) Jestem po behapie. Więc wszyscy razem!!! 👄 - 👄 👄- 👄 👄-👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
a co Wy tak kobitki zostawiacie nowe klubowiczke w potrzebie? ja juz kiedys tak malo nie wpadlam w taki związekz żonatym. dzienx za takie rozrywke - chocby mi cnota miala skorkowacieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
znaczy mnie - komputer resetowalam, ale to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy echa,a to jeszcze cnota jest?;) Nie dołuj się,góruj raczej.Szczytuj czyli;) Na stronę...Masz na mysli olanie tzw. sikiem prostopadłym?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzież my tam Cię zostawiamy, trzy echa... my nie kochaś, co to popierniczy (piernik jem właśnie) i zostawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
znaczy cnota miala byc w cudzym slowie tak zwanym (cudzyslowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mariella... Ty to zawsze znasz me potrzeby ;-) idę na stronę ;-) oleję i wracam ;-) osz k(pii...) ;-) ... i wodę trza spuścić ;-) o! znów o spuszczaniu mi się zrobiło... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze
NIE WIERZYC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
te chlopy to jak Rysiek Ridel - norrrmlanie, robic w zyciu tylko to co się chce oni wszyscy skazani na bluesa są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja myslę,że miała byc.Nie martw się,grunt to nie umrzeć dziewicą;) Tego kwiata pół swiata. Wniosek z tego taki,po co nam chłopaki? Pokazujmy im faki. Copyright by Milkyway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma droga Mariello! cóż za kopirajty! pokazujmy faki a nie nasze majty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
widzę, że Wy to olewacie - ja w sumie mam zakonserwowaną psychikę, bo niedawno skonczyla się moja roczna walka z tepsa o tel, ktorego nie mam (moj nieistniejacy dlug juz byl sprzedany, kiedy poszlam do derekcji w koncu)i tera jeszcze mnie o prawko ciągają jazdy.. moze chociaz w tym pechu bedzie jakies szczęście, moze dobrze, że nie zdążyl na mnie swoich sztuczek wypróbować... wygląda jak taki wielki kot ze zmruzonymi z blogosci slepiami - sciaga sie na maratonach rowerowych i plywa..ech, sie rozmazylam jak cholera i po kij mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy echa, to niezły Ci numer wykręcili ;-) ...ale lepszy taki niż numerek... wiesz jaki ;-) to mówiłam ja - milkyway :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój Milkywayu Ty znów o numerku... Lepiej ściągnij majty pojeźdź na rowerku..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
nie no spox - o wylaniu z pracy i zleceniu, ktore odwolali bez zachowania terminow to juz nie wspomne /z wylanej pracy tez nie zaplacili mi od 10tygodni/ w tym czasie gdy on sie uzalal nad soba i rwal masowo ja się martwilam o niego w duszy, ale w momencie gdy zobaczylam,z e nawet ten palant co mnie namawia na ślub jakos nie bardzo sie pali do jakiejkolwiek pomocy stwierdzilam, ze ja to pieeerdzielę i martwię się juz tylko o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wciąż rozbrzmiewa ta eroto-nuta że tepsa to jakoś słabo ciągnie druta ;-) no a kochasiowi palnij tekścik taki szczery: nie ze mną nie ze mną Bruner te numery ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
opieprzylam jak psa w ostatnim liscie - to bylo jak manifest, kowie wam - ze wg mnie to dobrze, że go zona nawraca w taki sposób i ze wolę brzydali, bo szybciej docenia kogoś niz taki co mu baby same w ręce lezą. Ale gluoia jestem - potem sie kapnelam, że jeszcze go to moglo polechtać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden ptaszek nie sra tu do swego gniazda nie dla mnie Mariella taka ostra jazda a teraz refleksja jeszcze będzie szczera wiesz dobrze, jak się ma ryba bez rowera ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
mam doła :(:(:( nagle mnie wzięło slucham dwoch stacji radiowych na raz k dlaczego ja nawet bezkarnie poseksić się nie mogę?? dlaczego ja się muszę szanować?dlaczego on nawet nie walczyl,żeby mnie do tego wyra zaciągnąć "jak uważasz, ja nie tak na to patrzę" - nie wierzę mu :( pewnie taki stary wyga co to umie juz tak rwać,zeby oszczędzić i się nie wykosztować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
dlaczego to tak jest ze oni zawsze spadaja na 4 łąpry a czlowiek nie ma nawet do kogo ust otworzyć gdyby nie wy to byloby wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
czlowieka- tyle, że kolezanki odpadają, bo wiadomo albo dlateog ze maja faceta albo bo nie maja a facety tylko dlatego spedzaja z Tobą czas, że na Ciebie lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×