Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie kochani:) Stawiam dzisiaj wszystkim po kielichu pysznej kadarki:) i małe co nie co do tego;) hmmmmm postarzałam sie dzisiaj o kolejny rok swojego zywota :) ehhhhhhhh a za oknem piekne słonce i zielen,zieleń .poprostu zielono mo;) Zycze wszystkim super dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!! Sto lat miłości i radości:) Tysiące buziaczków i uścisków🌻 👄 🌻 Oczywiście razem Kadarką porolkujemy do Ciebie na to pyszne winko. Dołączam jeszcze moje i niech trwa szaleństwo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula 👄 🌼 wszystkiego naj naj naj i ksiecia z bajki no tego janiola pieknego ;) ...Buziaczki. Wszystkich pozdrawiam i wlasnie wrocilam z dluuugiego spaceru pieknie dzisiaj bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula.... 👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻 wszystkiego najlepszego ;) żeby było miło ... :) :D ależ dzisiejszy dzień był obfity we wrażenia .. aż się nie mogę pozbierać... i pogoda piękna.. :) i długi weekend przed nami.. ale ja lubie te przerwy w pracy :P takie 5 - dniowe :D :D pozdrawiam wszystkich i życzę miłego popołudnia oraz wieczoru.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko Dołączam się do życzeń :-) Zdrowia, spokoju duszy, księcia z bajki, który okaże się normalnym, czułym, kochającym i wyrozumiałym facetem ... i spełnienia najskrytszych marzeń :-) Nadal jestem odcięta od komputera :-) tak to juz jest, że jak sie coś psuje to raz a dobrze :-). Postawienie do pionu tegoż krnąbręgo urządzenia zajmie jeszcze jakis czas więc chwilowo bedę ograniczona w dostępie do Was. Mam nadzieję, że to nie potrwa zbyt długo :-) Długi weekend to jest to co pomaga mi dożyc do piatku ... no i oczywiście 30 - znaczy się Matki Boskiej Pieniężnej :-). Najprawdopodobniej bedzie to jak najbardziej stosunkowo udany okres ... szczególnie, że ponoć mam poznać Szanownych Rodziców ... zaczyna się robić poważnie ... czasem nachodzi mnie myśl żeby uciec ... cholera ja cały czas sie boje ... czego? hmm ... rozczarowania, skrzywdzenia i całej tej reszty, która wiąże się z byciem z drugą osobą ... Nie zanudzam Was dłużej życząc Wam miłeh nocy. Wypijcie też za mnie kieliszek wina przy dzisiejszych wieczornych rozmowach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, wszystkiego naj.. naj..... Spelnienia marzen, ukochanego i dobrego faceta, motylków w brzuszku, prawdziwych przyjaciól, usmiechu kazdego dnia i wszystkiego czego zapragniesz:) Mnie motylki "atakuja" coraz bardziej:) Jejku.... To jest za piekne zeby bylo prawdziwe.... Po weekendzie zdam relacje, a zapowiada sie baaaardzo milo:) Zycze Wam Kochani udanego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki dzieki:):D jestem trochi opita no własnie ta kadarka tak mnie upiła hehehe;) no ale jus sobie poswietowałam i jest dobrze. A jutro do pracy:) ale to nic mamy przed soba długi weekend.Nie wiem co bede robic w ten weekend ,wiem tylko ze mam 4 dni wolnego:) ale zobaczy sie :):D dzieki kochani jeszcze raz i pomykam bom zmeczona okrótnie papappapa:)👄 dla wszystkich na dobranoc i na jutrzejszy piekny dzionek i cały dzień:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze tu ladna impreza ;) ... motylki lataja, Kadarka sie leje litrami ;) moze ja tez sie zlapie Cordula na to Twoje 18- urodzinowe party ;):P Aalex... koniecznie koniecznie musisz nam opowiedziec :) Zmyslowa... :) popatrz popatrz juz rodzice hihihih fajnie szybko i jakos tam milo. Kadraka... mi tez sie nic nie chce wiec wegetuje. Biegnacy ... tez nie mialam nigdy rolek na nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja, ja, ja poproszę:) Nietomna dziś jestem... Nie mogłam wczoraj zasnąć... Pierwszy raz od dawna przez bardzo pozytywne emocje:) Odliczm już dni do długiego weekendu, zapowiada się super:) Życzę Wam bardzo miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mi.. na taką słabą z dużym mlekiem, to bardzo chętnie:) A dziś w nocy spadł deszcz i teraz tak pochmurno. Za to z radościa oznajmiam, że na moim winogronie w ogródku pojawiły sie pierwsze listki:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moi Drodzy w ten piękny, deszczowy, czwartkowy poranek :-) Widzę, że pokolei dopada nas banda nieokiełznanych motylków ... Nasze forum to chyba magiczne miejsce :-) a wszystko zaczęło sie tak niewinnie wpisem Szczęśliwej, która wtedy jeszcze szczęśliwą nie była. Zdałam sobie dzis sprawę z tego ile sie od Was nauczyłam. Zdałam sobie sprawę jak bardzo potrzebne mi było wygadanie sięprzed ludźmi, którzy mnie zrozumieją. Dziekuje Wam, że jesteście :-). Mam nadzieję, ze w końcu uda nam sie Wszystkim zlecieć w jedno miejsce by napić sie napoju bogów (patrz Kadarki) mniej wirtualnie :-) bo w końcu ile mozna śmiać sie do monitora :-) Minęło już pół roku ... matko jak ten czas leci ... mam nadzieję, że ta wiosna będzie zaraźliwa i po kolei nim nadejdzie lato w swej pięknej krasie wszystkich Was porażą \"wyładowania atmosferyczne\", które spowodują powrót uśmiechu na buźki i w serca :-) Czekałam 2,5 roku ... przeżyłam dwie samotne wiosny ... wiele nocy nieprzespanych zroszonych łzami ... wiele dni w totalnej apatii, ale powiem Wam jedno (chyba) było warto :-) To \"chyba\" wynika z mojej baraniej przekory, która ciągle doszukuje się błędu drugiej strony, który usprawiedliwiłby wzięcie nóg za pas ;-). Aalex Ja również z niecierpliwością czekam na Twoją relację po weekendzie. Życzę Ci by zarówno weekend jak i przemiłe męskie towarzystwo spełniły Twoje najskrytsze pragnienia :-). Mi Proszę nie wegetować ... głowa do góry i więcej wiary w to, ze najlepsze wciąż na Ciebie czeka :-) tak jak na każdego z Was :-) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i ciepło :-) Hope, Czytelniku, Reinman gdzie jesteście? Należy Wam sie reprymenda ;-) Komu porannej kawki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... pozytywne wibracje :) powiadasz.Ja mysle ,ze to dopiero poczatek. Biegnacy.. jak co to zrobie inke z mleczkiem ;) Zmyslowa... ja nie chce mowic , ktora to moja wiosna , gdzie spedzam ja sama bo wstyd , ale powiem ,ze chyba 2 razy wiecej niz Ty. Ja mam wiare w siebie ,ale jakos mi sie w zyciu nie udaje . No ale brne z usmiechem do przodu tzn jak narazie stoje w miejscu i tak jest od dobrych kilku lat.Najsmieszniejsze jest to ,ze kiedys dawno dawno temu bylam u wrozki , takz ciekawosci ( mnei jak cos ciekawi to zawsze musze sprobowac - ale z umiartem. Wtedy wrozka powiedziala mi ,ze bede bardzo dlugo sama hmmmm cos w tym jest bo jak do tej pory spelnily sie jej slowa i slowa mojego bylego jak odchodzil ode mnie mowiac : zobaczysz zostaniesz sama z .... ( tu byly rozne niemile epitety ) do wrozki juz niegdy nie pojde , a z moim bylym juz nigdy nie bede ;).Ja tez duzo sie na tym topiku nauczylam, co mnie cieszy :) ... Reprymenda mam nadzieje, ze posktukuje bo jakos tak sie ztesknilam ,za chlopakami i nietylko :P Cordula... jak tam kacyck ,wyspana ?? Aga-Ta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie mam sie z czego cieszyc. i nie chce zeby byl weekend a juz napewno nie dlugi bo to kolejny rok kiedy spedze go sama gapiac sie przez okno, bo tabletki na sen sie skonczyly i kasy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Więc po kolei - wszystkiego naj, naj, naj dla Cordulki..:) 🌼 Biegnący ..:) nie przypuszczałam, że sam widok mojego nicka może na kogoś działać w pozytywny sposób..:) Zmysłowa -ja nie licze samotnych wiosen -bo z matematyki zawsze byłam kiepska..;) ale zbliżę się niedługo do liczby 10 ..;) Wiem też, że sama sobie narzuciłam tę \"samotnośc\" -od \"chorego\" przypadku z gówniarzem , który mi groził samobójstwem w razie odejscia -mam jakiś uraz do związków..;) No i wymagania coraz większe..ech..;) Pozdrawiam wszystkich : Mi, Kadarka, Ala. itd...:) No i Panów którzy zabawiaja się ostatnio w \"czytelników\" jedynie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Więc po kolei - wszystkiego naj, naj, naj dla Cordulki..:) 🌼 Biegnący ..:) nie przypuszczałam, że sam widok mojego nicka może na kogoś działać w pozytywny sposób..:) Zmysłowa -ja nie licze samotnych wiosen -bo z matematyki zawsze byłam kiepska..;) ale zbliżę się niedługo do liczby 10 ..;) Wiem też, że sama sobie narzuciłam tę \"samotnośc\" -od \"chorego\" przypadku z gówniarzem , który mi groził samobójstwem w razie odejscia -mam jakiś uraz do związków..;) No i wymagania coraz większe..ech..;) Pozdrawiam wszystkich : Mi, Kadarka, Ala. itd...:) No i Panów którzy zabawiaja się ostatnio w \"czytelników\" jedynie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Więc po kolei - wszystkiego naj, naj, naj dla Cordulki..:) 🌼 Biegnący ..:) nie przypuszczałam, że sam widok mojego nicka może na kogoś działać w pozytywny sposób..:) Zmysłowa -ja nie licze samotnych wiosen -bo z matematyki zawsze byłam kiepska..;) ale zbliżę się niedługo do liczby 10 ..;) Wiem też, że sama sobie narzuciłam tę \"samotnośc\" -od \"chorego\" przypadku z gówniarzem , który mi groził samobójstwem w razie odejscia -mam jakiś uraz do związków..;) No i wymagania coraz większe..ech..;) Pozdrawiam wszystkich : Mi, Kadarka, Ala. itd...:) No i Panów którzy zabawiaja się ostatnio w \"czytelników\" jedynie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się czymś pochwalić ..:) śniło mi isę dzisiaj ze poznałam Keanu -na rozprawie sądowej związanej z jakimiś przekrętami dobroczynnymi..:) Było tez tam kilku polskich aktorów ale to mnie akurat nie interesowało..;) -dobrze, że przynajmniej poza świadomością coś się w moim życiu dzieje ciekawego..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.. 👄 kawa Inka, to to co tygryski lubią najbardziej:) Z moich wiosen to już będzie chyba 4. Wprawdzie miałem dwa przelotne romanse, ale trudno zaliczyć to do poważnych związków. Agat-ko, ale przecież wspominałaś o wielu mężczyznach, a tu tyle wiosen? Alu, Zmysłowa, Kadarko 🖐️ Ach niedobrze kochani, za to Alex i Zmysłowa podciągną nasze statystyki;) Trzymam kciuki! I co z tym naszym zlotem??? Umówmy sie na konkretny termin, bo tak nigdy nie zbierzemy się. Miejsce jest mniej ważne. Proponuję 14 maja, sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Biegnacy brawo za organizacje. Aga-Ta ;) No jak dla mnie na dzien dzisiejszy 14 super :) teraz tyko miejsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was miśki:):D A ja w pracy siedzę ,wrescie dorwałam sie do kompa.Pogoda za oknem typowo jesienna:( chmury takie jak w pazdzierniku.Mama nadzieję,ze to sie wreście zmieni:) dziekuje jeszcze raz za zyczenia:) MI👄 juz jestem całkowicie uleczona z kaca;):D dobrze jest nie trza psuc:) Zmysłowa:)Aalex:) no rewelacja tak sie ciesze,ze cos sie ruszyło u was w sprawach sercowych i oby to juz było to na wieki wieków:) Oczywiscie z tym zjazdem to kurcze trzeba cos ustalić a moze długi weekend pod koniec maja?? no nie wiem w kazdym razie ja jestem zaaaaaaaa:):) i 14 maja tez moze być:D A moze Kraków ?? fajne miejsce;) A co do długiego weekendu to nic nie planuje na razie ,bo z planami to kurcze zawsze potem biorą w łeb A co do motylków w brzuchu to łaskocza minimalnie ,ale czuje,ze jak by dosżło co do czego to nie wytrzymałabym tego łaskotania;):D narazie mam zastój i taki marazm to tak jak z pogoda za oknem raz ciepło ,raz zimno:) Aga -ta :) kadarka:) Biegnacy........:) KRZ:) Ala........:) i wszystkich pozostałych :) 👄 mocno i pozdrawiam:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na mojego Skarba... coś go zatrzymało w pracy, a szkoda, bo dziś jest wyjątkowy wieczor... mija dokładnie 8 miesięcy od momentu, kiedy zobaczyliśmy się pierwszy raz.. nawet nie przypuszczałam, że sprawy przybiorą taki obrót... jestem naprawdę szczęśliwa:) oboje wiemy, że wspólne życie, to sztuka kompromisu, szacunku dla \"dziwactw\" drugiej osoby... wzajemne wsparcie... uczymy się tego na codzień, ale też razem wygłupiamy się i śmiejemy do łez.... pochwalę się jeszcze, że moje Kochanie od tygodnia nie pali (po 11 latach nałogu)... bardzo się cieszę, i wspieram go jak umiem, choć czasem bywa naprawdę humorzasty:D Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa-> cieszę się razem z Tobą i serdecznie Ci gratuluję, trzymajcie się:) Mi-> wróżki potrafią dobrze przewidzieć przyszłość, ale pamiętaj że jesteś w stanie zmienić swój los, kiedy weźmiesz sprawę w swoje ręce. Buziak dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochani:) Moze wreszcie uda mi sie zaporosic Was na kawke:) Goraca, pachnaca, mocna:) Juz dawno nie czulam sie tak szczesliwa, tak bardzo, ze chce mi sie plakac.... Wszysko toczy sie tak szybko, strach zajrzal mi w oczy.... Zmyslowa, doskonale Cie rozumiem, choc przeszlam duzo mniej od Ciebie... Wczoraj uslyszalam, ze jestem Tam ktorej szukal, jego druga polowka.... jestem przerazona, a jednoczesnie moj instynkt mi podpowiada, ze nie ma sie czego bac:) Ze to jest moje szczescie, ktorego tak dlugo szukalam.... Moje sczescie.....i moje marzenie........ Zapowiada sie piekny, slonaczny, wiosenny dzien:) Zycze Wam jak najlepszego dzis humorku i duzo wiary:) Nie znamy dnia ani godziny:) Milego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa :) witam . Szarek... oczywiscie calusnie witam.Wiem ,ze kazdy jest kowalem ,ale wrozka siedzi mi w podswiadomosci dlatego odradzam wszystkim chyba niewarto ... Aalex... wkoncu :) mama nadzieje ,ze kazdy z nas bedzie dzielil Los Szczesliwej, Zmyslowej, Twoj :) hihihihih ... czestuje sie kawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
:) Cieszę się SZCZĘŚCIEM szczęsliwych :-) Zmysłowa, Szczęsliwa -> niech Was ten stan nie opuszcza już NIGDY :-) Trwajcie tak uparcie! :-) :) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Biegnący -już nie pamiętam co pisałam o facetach ..;) ale przelotnych romansów nie zaliczam do kategorii związków..;) a właśnie takie \"kontakty\" przydarzają mi się najczęściej... Najczęściej wygląda to tak, ze spotkam się z kimś 2-3 razy -zauważam bezsens dalszych kontaktów i bay bay..;) Albo druga strona stwierdza, że to bez sensu- na szczęście to zdarza się rzadko i mi o tym nie mówią wprost ..;) Kontaktów z kimś \"zajętym\" tez nie można raczej nazwać \"związkiem\"...no bo co za \"związek\" jeśli ogranicza się do wspólnego spędzenia nocy raz na 3-4 miesiące..?? Nieważne... -cieszę się, ze przynajmniej niektórym z Was conieco wychodzi..:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wypiłam pierwszą kawę..........:) Giegnący -> 14 maja mam dyżur :( ale jak się zdecydujemy właśnie na ten dzień to może coś z tym zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×