Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

a u mnie znowu pada:(( nic tylko sie upic!! facet chce mnie podrewac na nauke nurkowanie-darmowe lekcje dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie piękne słońce:) Alu, strasznie u Ciebie wodnisto;) i jeszcze ta propozycja nurkowania:) Powiedz mu, że jak nurkowanie to na słonecznej Haiti:) Muszę przygotować się do rozmowy, ale jest nadzieja na coś z całkiem innej strony:) Alex, Cordulko, fajnie, że u Was motylkowo:) Ja od kilku dni zamknęłem się w domu i nawet strasznie zarosłem, bo nie chciało mi się golić:) Ale wieczorem ścinam włosy i robię się na bóstwo;) Kadarko, Mi..., Krz 🖐️ Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello again :) Właśnie wróciłem z kąpieli słonecznej :P trzeba korzystać z pogody bo niewiadomo jak dlugo będzie ładnie :P;) Ala... zapraszam do mnie = mnóstwo słońca :) spakuję Ci trochę do siatki a nawet do kieszeni nabierzesz kilka promieni jak będziesz chciała ;) Biegnący... no co Ty ? nie zapuszczaj się tak - podobno kobiety nie lubią jaskiniowców :P :) teraz czas na leniuchowanie - grzech ale ..... co poradzić,że nie za wiele mi się chce dzisiaj ;) Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz ja tez sie poopalalam... ale z nas murzyny ;) albo czekoladki :) no ja teraz czekam tylko na smakosza a tu znowu samotny wieczor :0 Cordula... bo wiesz czulam to w moczu :P Kadarka... moze cos zimniego dla ochlody ja serwuje dzisiaj zajebistego drinka ale tajemnica... ;) tlyko mi powiedz jak smakuje :) Biegnacy...w czwartek trzymam kciuki. Ala... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... normlnie az mam banana na buzi jak czytam twoj wpis :D:D:D:D super. A ja dla polepszenia humoru maluje sobie pzanokcie ( sliwkowy kolor ) ale u nog ;) ciekawe kto to bedzie podzuwial no moze ja sama , ale nudzi mi sie jak nie wiem.Teraz maluje u rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka... wiec masz do wyboru \"Orgazm \" podany przez zapierajacego dech w piersiach machomen :P ... albo \" sex on the beach\" kelner ten sam :) ... Slyszalam tez ,ze piwo uspokaja ale jakos wole te moje bo naprawde rozladowuja zla energie :P Ja sobie wzielam i to i to a co jak szalec to szalec hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho, jak tu sie erotycznie zrobilo;) I nasza \"choroba\" zaraza coraz wiecej osob:) KRZ, opowiadaj:) Cordulko, super, baaaardzo sie ciesze:D, Alu... bardzo milo widziec Cie usmiechnieta:) Zaraz na topiku \"samotnikow\" beda sami szczesliwi ludzie, dzielacy sie z pozostalymi swoim szczesciem:) Biegnacy, wracaj szybciutko do zdrowka, jest tak slicznie, ze szkoda chorowac! Usmiechnij sie ladnie do Kadarki, zrobi Ci zastrzyk, otuli kocykiem;) Wybaczcie, mam super humor:D Co prawda mialam spedzic dzis dzien z Moim Kochaniem, ale troche namieszalam przez weekend i przelozylismy.... Kurcze, troche zla jestem na siebie... Kadareczko, zabierz mnie na rolki.... tzn, naucz mnie jezdzic:) Chyba sobie kupie nowe i przyjade do Ciebie:) Przylaczam sie do \"sexu na plazy\".... Jak szalec, to szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex na plaży - ok dla mnie :D jak się bawić to się bawić :P:D koorde u mnie sie coś zachmurzyło a jeszcze godzinę temu nie było w ogóle chmur :| no cóż - jak już zacznie podać to postoje trochę na deszczu ;) Skoro się nie da opalać to chociaż może sobie trochę zmoknę :P Aalex - co do imprezy .. no klasyka .. po prostu klasyka.... :D dawno się tak dobrze nie bawiłem :) świetne towarzystwo - aż szok bo dopiero na imprezie ich poznałem ;) a jakie fotki :P będę chyba musiał ocenzurować zanim w domu pokażę :P:P:P :D A reszta... :) no ... przyznam szczerze,że ... jest pięknie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć, wróciłam dzisiaj z długiego wekeendu, sprzędziłam go na wsi,,,tam mogałam za pomniec o wszystkim co boli, rzuciałm sie w wir pracy było co robić, sprztac domek po zimie i kosić trawę cięzka kosiarką, ale fajnie było,,,słoneczko i ptaki ukoiły mnie trochę... jak wy spedziliscie wekeend, nie mama czasu poznac się jakos z wami bliżej bo widze ze tutaj sa osoby kóre raczej sie długo pisża,.,, a ja weszłam tu tak znie nacka,... ale co tam pogadac i popisac zawsze moge.. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć, wróciłam dzisiaj z długiego wekeendu, sprzędziłam go na wsi,,,tam mogałam za pomniec o wszystkim co boli, rzuciałm sie w wir pracy było co robić, sprztac domek po zimie i kosić trawę cięzka kosiarką, ale fajnie było,,,słoneczko i ptaki ukoiły mnie trochę... jak wy spedziliscie wekeend, nie mama czasu poznac się jakos z wami bliżej bo widze ze tutaj sa osoby kóre raczej sie długo pisża,.,, a ja weszłam tu tak znie nacka,... ale co tam pogadac i popisac zawsze moge.. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu gorąco:) Już się uśmiecham miło do Kadarki i doprowadzam do porządku:) Przez to gardło mam teraz taki seksowny głos jak holywoodzkie amanty:) Oczywiście nie mogę przepuścić tego sexu na plaży, nawet jeśli po nim już się w ogóle nie odezwę;) Zresztą co tu mówić, trzeba czuć i rozkoszować sie..:) Kobitko100 dawno Cie nie było! 👄 na powitanie i nie przejmuj się, ze nas mało znasz. My ciągle odkrywamy sie na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ... no masz racje ;) dobry wybor. Aalex... ostatnio mam jakies takie klimaty :P hihihihhi Krz... no przed cenzura musimy obadac wszyscy jakie masz ocenzurowac :P Kobitka... 100 \"sex on the beach\" czy \"orgazm \" ?? serwuje tzn kelner ;) pewnie jak wszyscy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... To pewnie dlatego, ze \"glodnemu chleb na mysli\" :P Oczywiscie zartuje:) Ja po tym sexie poprosze Orgazm;):D Siedze wlasnie i maluje paznokcie na czerwono... Jutro do pracy wloze sukienke w bialo-czerwona drobna krateczke:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi no prosze ja łapie sie oczywiscie na sex na plazy hihi a potem na orgazm;):D majac pomalowane paznokcie na czerwono i to jeszcze po fajnej balandze;):DD nio,i gra w zielone z gośćmi była superowa;) i oczywiscie najmilsze sercu sms-y od wczorajszego tego kogoś;) a teraz u nas pada sobie żesisty deszczyk i zanosi sie na burze,a może nawet i w sercu nareście????? Spijcie dobrze kochani i niech wiosna trwa:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... no jakos tak chodzi za mna ostatnio kanapka z fajtazja :P Cordula ... jupi. Kadarka... ja nie ogladalam meczu kurde ja mam jakas zawieche ostatnio.Leze na tym lozku i przelaczam kanaly i zatrzymuje mi sie na muzycznych albo nie wiem leci cos byle by lecialo a ja w monitor patrze. Dzisiaj otwieram sezon grilowania.Z tego wszystkiego juz wymyslam jakies rzeczy tak ,zeby sie nie nudzic i zapomniec. A Reinmar i co zadzwonila?? Bo kurde ciekawa jestem. Sarek ?? Czo tam ?? Dobranoc wszystkim .Buziam do podusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska!!!!!!:D kawa stygnie!!!!!!!! U mnie deszczowo .ale przyjemnie na dworku rzesko:) No i oczywiscie w pracy siedzę i dziwny spokój jakis taki;) jak to sie mówi sennie i namietnie;) no tak a wy po tym seksie na plazy to kurcze spicie jeszcze co?? hihihi pomykam dalej popracowac troche i zycze wam dobrego srodowego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Ja miałem najmniej seksowną noc swojego życia. Przez pół nocy walczyłem z kaszlem i strasznym bólem gardła, w końcu jakimś cudem zasnąłem. Teraz odsypiam i ogólnie jestem rozbity, a miałem przygotować do tej jutrzejszej rozmowy, bo prawdopodobnie będzie po angielsku. To jakiś straszny pech, bo na tej firmie zależało mi najbardziej ze wszystkich, a tu nie wiem, czy będe jutro w stanie tam iść:( Cordulko, dziękuja za kawkę, chyba skuszę się:) Cieszę się, że tak Ci się układa i te motylki..:) Pozdrawiam i całuję wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey🖐️ Wszystkim :) Biegnący ..na gardło trzeba uważać ... a byłes Ty wogóle u lekarza..?? Widzę zę wszyscy gdzies jeżdżą ..na czymś jeżdżą ..;) -coś się ogólnie dzieje ..tylko u mnie posucha. W pracy tez nieciekawie... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm u mnie leje na całego i słyszałam,ze jutro tez tak ma byc i to jeszcze chłodniej do tego eeee a juz tak fajnie cieplutko było:( no ale przynajmiej podleje troche roślinność i moja trawke i jabonkę:) Biegnący........natychmiast do lekarza,a moze jednak uda Ci się byc na tej rozmowie,moze pracodawca okarzę zrozumienie wszak choroba nie wybiera,nie twoja wina.A jak okarzesz sie byc najlepszy?? czego Ci zyczę ja trzymam kciuki:) Aga-ta:) nio dawno Cie nie było ;) ale no tak ty masz necik w pracy tylko:) posucha posuchą ale to sie zmieni zobaczysz;) KRZ:) no patrz ludzie to maja pomysła co?? jesooooo ;):D Mi:) mała nawet nie wpadłas na kawke?? jak to?? zostawiam tutaj jeszcze ,pij bo wystygnie;) trzymaj sie mocno:) dziasiaj pogoda dobra na oglądanie filmu ,chyba zapodam sobie jakiś moze \"Zakochany bez pamięci??\" życzę udanego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) No... to może ja dziś zaparzę:) Pyszna kawka na stole, czarna, biała, słodka, gorzka... do wyboru, do koloru:) Kadareczko, sprawdzę... nie należę do ludzi którzy nie ryzykują, całe swoje życie ryzykowałam... Niczego nie żałuję i nie mam zamiaru... ale wiem, że jak moja intuicja zaczyna krzyczeć, to nie bez powodu... Pozostaje mi czekać... Więc czekam.... Pozdrawiam wszystkich i miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy... kuruj sie bo masz powalic komisjhe rekrutacyjna na szczeki ;) 👄 Aga-Ta... no wlasnie sobie o Tobie wczoraj myslalam , co sie z Toba dzieje ?? Kadarka...;) ja pije juz. Cordula... a bylam wczoraj sobie na zakupach hihihihih Aalex... wiem co czujesz ja troche podobnie mam obawy.Nie dziwie sie ale jak to Kadarka powiedziala .... ja biore sobie kawke. Deszczowo dzisiaj a ja zaczyam juz weekend imprezowy, mysle dalej :( ale bawic mi sie nikt nie zabroni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Buuu ale pogoda kurcze:( leje od samego rana i w pracy sennie oczywiscie łapię się na kawkę z mleczkiem i z w kładką .dla ozywienia atmosfery:) kadarka Aalex:) no nie wiem co mam napisac ,ale moze to nie jest tak jak myslisz?? poczekaj jeszcze ,w kazdym bądz razie trzymam kciuki za motylki:) ehhhh Mi:) no no wiem ze udane te zakupy;) trzymaj się:) Biegnący...... jak tam rozmowa:)????? zresztą w pracy cos nie tak jakas dziwna atmosfera ,moze to ta pogoda tak na nas wpływa?? Zycze wszystkim mimo deszczu udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis mozna wyc do woli w koncu i tak nikt sie nie gapine bo deszcz pada trzymac kciuki dzis zabijam motyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moi Mili :-) Ja tak szybciutko :-) Jest jeszcze kawka? Szybka refleksja z weekendu ... Jeszcze nie wierzę, ze to wszystko sie dzieje naprawdę. On czuły, opiekuńczy, kochający, jedyny w swoim rodzaju ... wymierający gatunek normalnego faceta, nie zepsutego i nie zdemoralizowanego. Nie pieniądz a dobro Rodziny jest najważniejsze. Facet, który ma zasady jakie w dzisiejszych czasach są już na wymarciu. Rodzice :-) wspaniali ludzie. Przyjęli mnie bardzo serdecznie i tak jak Oni mnie tak chyba i ja im przypadłam do gustu :-) To był najpiękniejszy weekend majowy jaki przeżyłam :-) Warto czekać, warto cierpieć, warto ronić łzy i szukać własnego ja by w końcu zaznać takiego szczęścia jakie mnie spotkało :-). Odnalazłam swoje ja i dostałam jego drugą połowę ... polubiłam samotność i sama odeszła ... przestałam szukać i sam mnie znalazł :-) Żyjcie tak by każdego dnia w pełni kożystać z tego co daje nam los, uczczie sie siebie i innych, wyciszcie sie wewnętrznie i nie szukajcie na siłę ... szczęście w odpowiedniej chwili samo Was znajdzie :-) Jestem tego naocznym przykładem :-) Usłyszałam dwa bardzo ważne słowa i rozpłakałam się jak dziecko :-) Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek je usłyszę i nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek je wypowiem :-) Chyba w końcu znalazłam swoje miejsce na Ziemi :-) Rewelacyjnie mój stan ducha odzwierciedla tekst piosenki Anny Marii Jopek: Nie wiem skąd to wiem, ale taką pewność mam, że tym razem los nie myli się . W sieci szarych dni słońce dużo jaśniej lśni a nadzieja lubi mnie. Serce jak liść na wietrze drży sekret mój dobrze zna. Cicho serce sza, żadnych szbada, nie płoszmy chwili tej, niech trwa. Szukaliśmy się, jak połówki jabłka dwie. Warto było czekać tyle lat. Nie wiem skąd to wiem. Skąd przeczucie, że to ten i skąd pewność, że aż tak. I choć tak chcę wyszeptać te słowa dwa jednym tchem, cicho serce sza. Słowa na wiatr wyfruwają lekko tak i znaczą coraz mniej Uśmiecham się do każdej z chwil, którą los daje nam. Dobrze nam czy źle, jesteś blisko mnie, więc o najwyższą stawkę gram. I choć tak chcę wyszeptać te słowa dwa jednym tchem, milczę wierząc, że sam domyślisz się. I tylko nie wiem, skąd to wiem... lecz wiem. Aalex Wiem jak sie boisz, wiem jak bardzo chcesz nawiać ... będziesz go obserwować i czekać na jego najmniejszy błąd żeby z czystym sumieniem powiedzieć \"żegnaj\". Sama się tak zachowywałam, zresztą pisałam Wam o tym na forum. Ten rodzaj obaw i strachu jest jak najbardziej normalny u osób wrażliwych, które swoje w życiu przeszły ... przestań na chwilę analizować, daj się ponieść chmurce motylków ku słońcu :-) a potem samo się okaże ... obie mamy tyle samo szans ... pół na pół ... cieszmy sie tym co los nam dał a jeśli coś nie wyjdzie zawsze tu znajdziemy wsparcie (mam nadzieje ;-) ). Życzę Wam wszystkim z całego serca, by i Was wkrótce opanowała wiosna i \"wyładowania atmosferyczne\" ;-) Skoro Aalex i ja zaraziłyśmy sie szczęściem od Szczęśliwej to teraz kolej na Was jakby na to nie patrzył :-) Pozdrawiam Waszystkich cieplutko i życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłam, że jesteśmy w poleconych przez Kafeterię :-) Miło wiedzieć, ze komuś sie nasze żale, cierpienia i uśmiechy przydają :-) Mam nadzieję, ze nie jedna osoba, która tu zajrzy i poczyta nasze historie postanowi uczyc sie na naszych błędach i oszczędzi sobie łez. Cordulko :-) Doczytałam właśnie, ze u Ciebie tez zbierają sie motylki :-) To cudownie :-) Życzę powodzenia (nie dziękuj ;-) ) Mam nadzieję, ze Twoja samotność będzie kolejną, która zniknie z powierzchni Ziemi :-) No dobra .... :-) Kto następny? :-) Zobaczcie ile się zmieniło od kiedy Szczęśliwa założyła ten topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuu moja dusza załkała jak to przeczytała:) Zmysłowa:) poprostu cieszę się twoim szczęściem i twój przypadek sprawia,ze jednak warto .....oj jak warto .to takie piekne co napisałaś :) ehhhhhhhhhh Ala.....:) trzymaj się:) hmmm u mnie tez cos sie niby dzieje z motylkami :) ale no własnie poczekamy zobaczymy:) ehhhhhhhhhh Pozdrawiam was jak mogę najpiekniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z KIM ALE...
A JA JESTEM SAMA DUCHOWO MIMO ZE MAM CHLOPAKA OD POLTORA ROKU. NIE UMIEMY ZE SOBA ROZMAWIAC TYLKO MOWIMY DO SIEBIE... BARDZO CIEZKO TAK ZYC I UDAWAC ZE JEST SIE SZCZESLIWYM MIMO ZE SIE NIE JEST... MIMO WIELU PROB POPRAWY NASZYCH RELACJI NIC SIE NIE ZMIENIA... TO BARDZO BOLI W SRODKU, ZJADA MNIE OD WEWNATRZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko Wkrótce i Ty tak napiszesz o swoich motylkach :-) Zobaczysz :-) Ja w to wierzę :-) Z kim ale ... No cóż wiem z własnego doświadczenia, że jeśli już na początku nie ma tematów do rozmów i porozumienia między ludxmi to szkoda czasu. Byłam z kimś 9,5 roku ... przez pierwsze dwa lata było dobrze .. potem zaczęło sie tak jak u Ciebie teraz ... a potem było już tylko gorzej ... aż sie roleciało - teraz wiem, że na szczęście się to rozleciało. Poczytaj nasz topik od początku w wolnej chwili ... myslę, że znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które odpowiedzi się domagają. Pozdrawiam Cię serdecznie i witam w naszych skromnych progach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×