Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Kadarka - takie ciśnienie - to jak sen zimowy - nie pomyliłaś pór roku?? Jakoś nieodparcie powraca do mnie dzisiaj jedna myśl - łóżeczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Wczoraj widzę była niezła popijawa a ja głupi poszedłem spać:) Witam wszystkie nowe osoby które się pojawiły a w szczególności Wrocławiaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę mam naparwdę dobrą. Jest z cykorią. Ricore się nazywa ;) pychota. A ja bym chciała do pracy! Dwa tygodnie temu się zwolniłam i już bym chciala znów między ludzi. Dobrze, ze lato, można zawsze gdzieś pospacerować ;) zaraz uciekam na zakupy, ale dziś czuję się naprawdę lepiej. Już się mniej troszkę boję samotności, zaczynam odkrywac jej plusy.... Pozdrawiam wszystkich i wrocławianów i wszystkich, wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) oj łepetyna boliiii od tych drinków;) które popróbowałam;):D ale oczywiscie mój niezawodny alka-prim cały czas na lodówce w pogotowiu czeka jak by co;) Ala......... no a gdzie te driny co robiłysmy po twojej obronie trzeba je wypić w tedy twoje grzybki jak znalał;) nio coraz wiecej osób na wybrzeze zciaga;) kadarka:) a co to za jeziorko??:) aaa no to leniwiec pasuje jak ulał do Ciebie z takim ciesnieniem;):D ale nie przejmuj sie mam to samo:) własnie podpieram sie nosem bo jeszcze kawy nie piłam Biegnący......... jak tam głowa ?? nie boli? trzeba miec zdrowie do tych drinów;) watra:) łapie sie na kawe oczywiscie ze smietanką i masz koty ale fajnie i to dwa a ja mam dwa psy ;) sunie które szaleja i to w nocy na podwórku ganiajac miedzy innymi koty;) leo:)własnie tak wychodzi ze piatek jest ostatni pracujacy przed duuuuuużą iloscia piatków wolnych;):D i dla mnie własnie ten piatek to dobry początek;) szarek witaszki:) nastepnym razem nie badz taki głupi;) jak serwuja driny to trzeba pic;):P MI:) kocie jak tam mała ?? zobacz słoneczko swieci dla Ciebie:) KRZ:) przeciez wiesz ,ze jestem niegrzeczna dziewczynka i chodze tam gdzie chcę;):D:P Pozdrawiam kochani i super dzionka pieknego:) dla wszystkich pozostałych spiochów leniwców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim 🖐️ Zaroiło się nieco..;) Ta...jedni chca do pracy a inni na zieloną trawkę..:P Nie wiem cholercia czy tego urlopu nie przesiedzę w domciu-nie mam z kim jechac..samej mi się nie chce tłuc -i z kasą tez krucho. No ale..jeszcze zobaczymy...;) Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka- ale Ty jesteś w lepszej sytuacji..masz rolki..;) i jakoweś jeziora wokół..:) Nie pamiętam czy już o tym wspominałam -ale nie cierpie basenów..! tylko otwarte akweny mnie interesują..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludkowie, ja tylko na chwilę, bo za moment mam gości:(Chlip chlip, a ja wolę u Was... Kiedy powtarzamy wczorajszą imprezę?:) Leo, ja modyfikuję Twój posulat-piątek wolny od pracy, a do tego jeszcze tylko każdy pierwszy poniedziałek tygodnia, każdy pierwszy wtorek tygodnia...hihi-itd.:)Żeby Cię dobić powiem, że mam wakacje:) Buźka dla wszystkich, jeszcze dzisiaj wpadnę-to pisałem ja, nocny Marek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy... Musze sie przypomnieć i dać poznać nowym twarzom - bo niedługo pójdę w zapomnienie.... Wiem, wiem, moja wina - nawet się nie tłumaczę, bo macie racje ;) Ale podczytuje Was regularnie - w nawyk mi weszło... Teraz przez tydzień mnie nie będzie, jadę nad morze. Bawcie sie dobrze, tylko nie przesadzajcie z tym alkoholem ;) W upały najlepsze jest malibu z mlekiem i dwiem kostkami lodu.... Mniam, mniam, mniam Trzymajcie sie cieplutko. Wasza Hope ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *di*
Hej Jestem nowa, hmm choc moze nie doslownie bo sledze ten topik od jakiegos czasu. Chcialam Wam powiedziec ze bardzo mi pomogliscie kilka miesiecy temu jak przechodzilam trudne chwile i przwrociliscie optymistyczne spojrzenie.Mam nadzieje ze bede mogla z Wami wypic kiedys kawke:) Pozdrawiam i dzieki. :) Trzymajcie tak dalej. :) I odganiajcie od siebie mega dołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka - czasem są chwile, ze wszystko krzyczy. I nie zawsze trzeba to tłumić. Jak masz ochotę wrzasnać - to zrób to! powarcz, pobluzgaj... nie wiem czy pomoze, ale złości lepiej nie tłumić. Jestem z Tobą! I wszyscy tu jesteśmy w jakiś sposób. MOze spacerek? Słoneczko świeci... Ja wstałąm w dużo gorszym niż się kładłam nastroju (a tylko 1,5 godzinki spalam). Mam isć do kina z kolegą, troszkę mi się nie chce, ale idę, bo jak nie pójdę, to się zawyję chyba z płaczu, a staram się tego unikać. Kadarka - głowa do góry! Zaspana jestem , nic mądrego mi do głowy kurka wodna nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś warczałam cały dzień.... Na wszystkich... Ale załatwiłam co chciałam:) Mieszkanie będzie na 100%:D A poza tym to jestem podminowana od rana, padł mi komputer w pracy, dopiero co został naprawiony.... Kupe czasu w plecy.... Bogu dzięki, ze właśnie zaczyna się weekend i właśnie robię wypad do domu.... Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie zajżałam ;) kadarka:) pomyśl,jaki fajny weekend Ci sie szykuje,i to z piweczkiem w ręku.I rzeczywiscie wykrzycz sie ,kopnij cos albo kogos;) a najlepiej to moze idz na molo wieczorkiem w Orłowie Trzymaj sie i nie daj się ,masz przeciez prawo do tego ,zeby tak sie czuc bo czemu nie prawda?? Sniezynko :) witaj ten twój nik taki fajny odrazu chłodniej sie robi bo u mnie 32 stopnie uffffffff Hope:) fajnie ,ze zajzałaś i zycze super odpoczynku :) ciesz sie morzem i falami z białymi grzywami:) Aga -ta:) ja to nawet sobie karnet na basen kupię a co ;)co by tak popływac sobie nawet na plecach;) Di:) Watra:) nie płacz ,niech ten kolega zabierze cie na jakąś dobra komedię przynajmniej spedzisz czas w fajnym towarzystwie :);) Aalex:) gratuluję i super ze wszystko sie udało,ja wiedziałam ,ze tak bedzie:) Zdzbło trawy:) nic innego tylko żyć nie umierać co za pełny relaks:) Biegnący......... ja tez chce nad morzeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! bo sie gotuję już ufffffff nie no musze iść sie przewietrzyć,zreszta kumpela dzwoniła ,ze kupiła mi jakąs bluzke ;) nie ma jak dobra kumpela co wie jak poprawić humor:) no to trzymajcie sie i głowy do góry:) w górze słońce swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie *di* - miło, że zdecydowałaś dołączyć. Kawa ze śmietanką, czy bez?? ;) Hope – z Tobą się jeszcze nie witałem – fajnie, że nas znowu odwiedziłaś :) Świetnego masz nicka. Życzę przedniej zabawy nad morzem :) Alex – gratuluję – super, że Ci się udało :) Kadarka - rozumiem Twój nastrój - czasem ma się wszystkiego dość. Walnij jakimś talerzem o podłogę - wyładuj się. I nie wstrzymuj łez - płacz rozładuje emocje. Mam nadzieję, że ten nastrój i to, co go wywołało szybko minie. Tak.... A tymczasem sam złapałem po południu jakiś smutnawy nastrój – kurcze dzień jakiś taki czy co?? Najtrudniej dobrze doradzić samemu sobie….. ehhh „Poplumkam” sobie na gitarce – to mi zazwyczaj poprawia humor….. nie dam się. Jadę wieczorkiem do domku – więc życzę wszystkim udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, co się dzieje?!ja też dzisiaj jakoś niemrawo się czuję, chyba będzie burza(zawsze to jakieś wytłumaczenie:) )Na dodatek głowa mi pęka, bo przyjechało wesole miasteczko i od rana nic innego nie słyszę tylko naj nan naj naj naj...(fundują całemu osiedlu disco-polo:( )A ja ich zagłuszam Mariilion-szkoda, że tego nie słyszycie:) Witam wszystkich, ktorych jeszcze nie miałam okazji poznać-uściski!!!!!Duża buźka zwłaszcza dla tych, którzy dzisiaj mają chandrę.Zamelduję się jeszcze dzisiaj, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Kadarka-leżysz mi na wątrobie.Twój wpis czytałam kilka razy, jest do bólu szczery i czuć w nim jakąś ...desperację? sama nie wiem, jak to nazwać.Gdyby pozytywne myśli (moje) mogły leczyć,byłabyś najzdrowszą osobą na świecie:)Zajrzyj tu jeszcze i napisz, jak samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciepła woda!!!:) Było bosko i wypływałem się za cały sezon;) Za to u mnie nastroje bardzo dobre, aż kipię energią i chęcią powtórzenia imprezy:) pogoda powoli się psuje, ale co tam. Śnieżynko:) Hope:) rety jak Cię dawno nie było! 🖐️ di :) Miło jest słyszeć, że ten topik Ci pomógł, podczytuj nas i pisz:) Zdzbło:) kurde ja tez chce na rower! dzis przegladałem strony o podrożach rowerem po europie, kiedyś pojade:) Cleo:), zagraj coś nam fajnego, do uśmiechu Kadarki i innych:) Cordula, ale fajne masz koleżanki. Ja od 2 tygodniu biegam za spodniami, może szepniesz słówko koleżance..;) Mi.. jak dziś humorek:) 👄 Agatka:) Aalex:) Super! Panowie! i inni A gdzie moja cudna czarownica99:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do tych z paskudnym nastrojem... No dziś nawet wiadomość o mieszkaniu nie poprawiła mi nastroju... Czuję jakiś wewnętrzny niepokój, bardzo silny.... Coś nie daje mi spokoju, a nie wiem o co chodzi... Mam chęć na jakiegoś dobrego drinka... Może byc Pasoa z wódką i sokiem:) Chetni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szaleństwa Kochane:) Nie wiem jak Was ucałować i utulić, abyście miały lepszy humor. Śnieżynko:) Aalex:) drinkuję z Wami, mam w lodówce jeszcze flaszeczkę:) Czyściocha, ale mam taki nastrój,ze i bez popitki chętnie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, to się pomału robi topik dla nałogowców:)Ale nie odmówię, zwłaszcza za trunki schłodzone:)Jejku, ja już nie dam rady, oni teraz zapodają czeskie pesniczki:( (na tym wesołym miasteczku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zmiana planów – jadę do domku jutro skoro świt (5:06) – jak ja wstanę ..brrrrr I chyba dobrze – bo kolejna impreza forumowa by mnie ominęła ;) Gitarka i muzyczka z głośników zrobiły swoje – już mi lepiej ;) Mówiłem że się nie dam :) No to jeszcze może jeszcze „poplumkam”, jak radzi Biegnący, specjalnie dla wszystkich, którzy jeszcze z „dołkami” walczą ?? I ku uciesze wszystkich obecnych. Mały „koncert życzeń” – wpisujcie zamówienia i dedykacje ;) Mama nadzieję że wytrzymacie moje „rzympolenie” Biegnący – przechrzciłeś mnie na „Cleo” – też ładnie – ale ja przy „kotku” zostanę :P śnieżynkaa – fajnej muzy słuchasz :) U mnie właśnie Def Leppard leci Wszystkim „niepokojom” i tym podobnym smuteczkom mówimy dzisiaj stanowcze i zdecydowane (rzaczej) NIE!!! ;) No to ja polewam wermutem – ma ktoś ochotę na Martini lub Cinzano (może być z dodatkami - można wstrząsać i mieszać dowoli :p)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, ozłocę Cię, jak mi zagrasz takie intro gitarowe Napiórkowskiego do \"Jeżeli chcesz\" Jopkowej. Tylko głośno,żeby inni forumowicze słyszeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynkaa łoooł - nieźle - ambitnie ok jeszcze popróbuję w kąciku i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) To specjalnie dla Miłych Pań - gramy - tylko o wsparcie w vocalu poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, to ja pierwsza -Leo plumka:) : Jeżeli chcesz, przyniosę ci na piasku napisany list ostatnią kroplą krwi. Jeżeli chcesz ,ze wspomnień stu ułożę bukiet w kształcie łzy i złożę u twych stóp Tylko nie każ mi Czekać na cud O jeden dzień dłużej... ............................ (Proszę o wyrozumiałość dla amatora:) I nie mam tu na myśli L-e-o:: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, sorki za Cleo. Ja tak odruchowo, bo czesto używam zwrotu Leo-Cleo:) W każdym razie widzisz, jak lubię ten nick:) I gra gitara i jest pięknie. A własnie byłem w sklepie i zaciekawiony kupiłem te piwo Dog in the fog:) i musze przyznać, ze niezłe, takie dziwnie delikatne. Lecę po całą kratę i kto chce niech się częstuję:) Śnieżynko, jak slicznie:) Lubię Jopkową, baardzo podoba mi się także plyta \"Lubię kiedy kobieta\" z Żebrowskim i innymi naszymi piosenkarkami. Muza jest przeurocza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko - pięknie brawo :) a L-e-o jak najbardziej amator :P Biegnący - nic nie szkodzi - rozbawiłeś mnie tylko :D A teraz specjalnie dla Alex - \"Brothers in arms\" \"These mist covered mountains Are a home now for me...\" ach milutko się robi - nie ma jak fajowi ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×