Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Cordula, to ja do Morfeusza poźniej dołączę, coby nan jakowyś zbiorowy nie wyszedł:)Na razie jeszcze czuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku, dobrej nocki:)Ja też zauważyłam błyskawice.Na poludniowym zachodzie oczywiście:)spokojnych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> bardzo, ale to bardzo chciałbym być teraz w Twojej skórze, bo nigdy nie dostałem na gołą dupę od kobiety, a tym bardziej od Czarownicy:) Może byśmy się tak zamienili?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek ...Ty miałes iść spac podobno :) :) :) a Biegnący nie dostanie na gołą - na przyjemność trzeba sobie zasłuzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica, zalatwimy tego dezertera inaczej-proponuję łaskotki:)A jak szarek tak się domaga, to się kiedyś doigra, spuść mu porządne lanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem zbyt mała kobietka ,żeby bić facetów -nie potrafie nawet krzyczec - tak tylko straszylam z nadzieja ,że nasz kolega sie odezwie a tu du...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac ludziska bo jutro mnie mój Pan nie pozna z tymi workami pod oczkami :) Dla Śnieżynki z 1977r. specjalne buziaczki na dobranoc :) jutro rano cos wystukam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko i Czrowniczko - słodkie jesteście że o kanapkach dla nas pomyślałyście - buziaki dla was. Czarownico - jak rzucić to nie wiem - nigdy nie paliłem - ale pomysł super. A może spróbuj codziennie mniej wypalać - i tak aż do zera i koniec?? Śnieżynko - \"nie ma sprawiedliwości na tym świecie\" - oj nie ma - i takie fajne dziewczyny same.... tak nie może być ;) cordula - fajnie że wpadłaś na imprezkę - co do lullaby - to masz jakąś ulubioną?? śnieżynkaa napisała: \"Cordula. Czarownica. Szarek, Biegnący, Leo i inni-dlaczego ja Was nie znam w realu?!?! \" - to można zmienić IHMO :D tylko błagam nie w ten weekend!!!! A chwile mnie nie było - a tu już pieszczotki odchodzą - \"na gołą pucię\" hihihi No to komu winka?? Albo kołysankę?? Albo i jedno i drugie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, to ja winka poproszę. A ty gdzie się podziewałeś? tylko wspomnieć o kanapkach, a już się zjawiasz:)Tylko nie wiem, czy koledzy Ci coś zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko - pod prysznicem byłem ;) Pani życzyła sobie winka lampeczkę... bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też - zdecydowanie winko. Jeszcze lampeczkę?? Twoje zdrowie. A nie napisałaś Śnieżynko jakiej Ty muzyki słuchasz. Ale mi zagwozdkę dałaś - ale rozpracuję to inrto na gitarce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, profesjonalnie podszedłeś do sprawy(intro) :) Oprócz Ani i Marillion jeszcze:Pata, Stinga, U2, Bjork ,celtycki folk...dużo tego jest:) Teraz na przykład leci mi w głośniczkach Pat-\"Secret story\"...daję głośniej, posłuchaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dałaś czadu - sąsiedzi przybiegną :P ALe prawie słyszę ;) Chyba zostaliśmy tylko my - zapraszam do tańca - cały parkiet nasz ;) Pani pozwoli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Przepraszam, ze Was opuściłam, ale mój były mnie nawiedził..... Szok przeżyłąm i komputer tak szybko chciałam wyłączyć, ze kabel prawie wyrwałam. Winko wypiłam całe, ale mam nadzieję, ze i Wam smakowało... Jutro czeka kac ;/ Mam nadziję, ze wypijemy wrocławianie jakieś wspólne winko niedługo? ;) Pozdrówki i dobrej nocki p.s. Ja już dawno na randki nie chodziiłąm i dlatego tak się przejęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka wodna, to ja się ulatniam, skoro cały parkiet dla WAS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapuszczam balladki - i odpływamy w tańcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoboże Watra, ale zadyszana jesteś:) były powiadasz?...:) jak to nasze wrocławskie spotkanie nie wypali, to jesteśmy...piiiiiiiiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohooh - spokojnie Watra - dla wszystkich starczy miejsca - a poza tym chyba nie odmówisz mi dzisiaj tańca?? Widzę że tylko Wrocław się ostał na placu boju Komu jeszcze winka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, nie ma to jak relaks pod koniec dnia-a właściwie na początek nowego:) tańczy się z Tobą bossssko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×