Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Biegnący, wierz mi, płyty to jeszcze nic-na koncertach Ani to dopiero sie dzieje!Ona śpiewa tak jakoś...organicznie, z takim słowiańskim nerwem...wiesz, jakiś niekontrolowany krzyk prosto z trzewi, jakiś zgrzytliwy akord Napióra...echhh... Dobra, ja bym tak mogła godzinami o muzyce, pogońcie mnie! Leo, tworzysz coś na tej gitarce? Wiecie co, zadedykujmy coś naszej Kadarce,tak mi jakoś leży na sercu...I jej zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, dziękuję.... Prawie jak w oryginale:P Chcialabym to zadedykowac pewnemu mężczyźnie, który dawno temu coś dla mnie znaczył, dziś jest moim przyjacielem, ale dla niego chciałabym czasem cofnąć czas...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko - już już prawie - bo będziesz musiała złocenie szykować hihihi Aalex - proszę bardzo ;) - do oryginało to jeszcze troszkę, ale co tam ;) Piękna dedykacja - taka romantyczna, nostalgiczna....... Kadarko - jesteśmy z Tobą serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - to trzeba odkurzyć gitarkę - pewnie tam samotna leży ;) Ach te nastroje dzisiaj ..... \"Wspólne bicie serc, nas dwoje, nastroje ...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem Śnieżynko:) czytałem sobie o rowerowych wyprawach po świecie..:) Właśnie u nas pojawiła się burza, ale jeszcze nie pada. Nie byłam na jej koncercie, może kiedyś.. niestety nie umien na niczym grac i spiewac, ale lubie tańczyć:) Śnieżynko, czy można prosić..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - muzyka łagodzi obyczaje, koi zmysły, wspiera leczenie - a już nie mówiąc o wyrażaniu uczuć.... :) Ale fajnie że już Ci lepiej Wiecie co - to prawda - wczoraj byłem na potańcówce (tango argentyńskie) - i koleżanka przyszła jakaś taka zmarnowana - mówiła że od razna źle się czuje. Ale kilka tańców wystarczyło - przeszło jej niemal całkowicie :) Alex - można Panią prosić do tańca?? (a muzykę puścimy z głośniczków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - muzyka łagodzi obyczaje, koi zmysły, wspiera leczenie - a już nie mówiąc o wyrażaniu uczuć.... :) Ale fajnie że już Ci lepiej Wiecie co - to prawda - wczoraj byłem na potańcówce (tango argentyńskie) - i koleżanka przyszła jakaś taka zmarnowana - mówiła że od razna źle się czuje. Ale kilka tańców wystarczyło - przeszło jej niemal całkowicie :) Alex - można Panią prosić do tańca?? (a muzykę puścimy z głośniczków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
cześć wiarka juz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tango argentino Senorita :D Witaj Czarownico na imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, dziękuję za taniec:)Nieźle prowadzisz. Teraz sobie popatrzymy, jak Leo i Aalex szaleją na parkiecie:) Wiesz co, Leo?we Wrocku są prowadzone fantastyczne warsztaty z choreoterapii.Sama co prawda nie uczestniczyłam, ale dużo dobrego słyszałam.Wypadło mi z głowy nazwisko pani, która to prowadzi, ale jak sobie przypomnę, to Ci napiszę-widzę,że Cię to kręci. Ludki, to napizcie może, jakiej muzyki słuchacie...co..?Tak z ciekawości pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja. Podoba sie . Wszędzie juz chyba wyczarowałam a u mnie nic, widocznie jestem czarownicą dalekosiężna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko - napisz napisz - z chęcią zobaczę. A tymczasem wchłonęło mne tango argentyńskie - cudowny taniec! Co prawda uczę sie dopiero, ale widziałem pokazy - można nim wyrazić chyba wszystkie uczucia. I przede wszystkim świetna zabawa. We Wrocławiu chodzę na kurs, a oprócz tego są potańcówki - zwane milongami - ludzie tańczący tango spotykają się i po prostu tańczą. Przy okazju uczymy się jedni od drugich :) Fantastyczna sprawa I nie trzeba przychjodzić z partnerem, by móc potańczyć - ja chodze sam. Jeśli ktoś będzie chętny, to podam namiary - zapraszam serdecznie. A jeśli chodzi o muzykę to słucham rock (nie ciężki) i pop. Moi ulubieni wykonawcy/zespoły: Bryan Adams, Bon Jovi, a polscy Lady Pank, Perfect, IRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię tańce irlandzkie, ale są tak trudne,że chyba nigdy nie będzie mi to dane... Leo, znajdę te namiary i napiszę Ci. Czarownico-co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący... może masz rację... ale nie mów mi \"odpuść sobie\" bardzo Cię proszę... Leo, fantastycznie się tańczyło:) Zmęczyło mnie troche to tango, alkohol zaszumial.... Najwyższy czas udać się w objęcia Morfeusza:) Bawcie sie dobrze! Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący gdzie jesteś? Leo nie odpowiedzial na moje pytanko więc wyciągne Ciebie do tańca :) to jak tyniamy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochani:) Biegnący-> jak tam Twoja nowa poznana Pani? :) Pozdrawiam każdego z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×