Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Szarku, piąteczka, bo my się chyba jeszcze nie znamy...Czytałam sobie twoje wpisy, ale nie rozmawialiśmy jeszcze.Jak Ci minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka-> witaj, minął mi fajnie tylko bardzo bardzo upalnie. Popijam sobie piwko i zaraz idę spać:) Czarownica-> mam nadzieję że nie straszna:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee jestem taką fajna czarownicą i nie obawiamy się taaaaak? :) jak chcesz to cos dla Ciebie wyczaruje. Biegnący już dostal deszczyk. A własnie Biegnący gdzie jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne czarownice mieszkaja za górami ,za lasami -a ja jestem taka własciwie dobra duszka wróżka - tymczasowo na etacie czarownicy :) to jak ? wyczarowac coś dla Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący pewnie ciągle przegląda te swoje stronki i niedługo zmieni nick na \"jadący na rowerze\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica-> w takim razie wyczaruj dla mnie jakąś fajną, miłą i ciepłą dziewczynę bo już usycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wilki będą biegły za nim z wywieszonymi jęzorami:) Czarowniczko, do mnie też deszczyk sprowadziłaś-za chwilę lunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze podać jaka to ma być kobitka, wiek, wzrost itd... ma być ładna, madra... no nie co ja ? każda taka jest :) zabieram się za czary. Długo jestes taki sam usychający ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex - dziękuję - cała przyjemność po mojej stronie ;) Nie było mnie przez chwilę, ale teraz porywam do tańca czarującą Czarowniczkę - czy pozwoli Pani do tanga?? Śnieżynko - dzięki - a tańce irlandzkie trudne są - ale próbuj - nie zaszkodzi. Wydaje mi się, że chodzi o dobra zabawę, a nie mistrzostwo techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo - juz biegnę do Ciebie i pląsamy . Śnieżynko tak się ciesze ,że udało mi się wyczarować deszczyk dla Ciebie a u mnie suchoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica-> musi być ciepła, serdeczna:) musi umieć kochać i chcieć być kochaną:) musi lubić się przytulać cała na maksa od rana do wieczora:) zasypiać co wieczór w moich ramionach i budzić się w nich co rano:) i musi koniecznie chcieć być noszona przeze mnie na rękach:) mam mówić dalej czy wystarczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko, chodź ze mną do kuchni-zrobimy chłopakom jakąś pyszną zakaskę do tych drinów-może Biegnący się skusi i oderwie się na moment od tych rowerów...:) Co my tam mamy w lodówce?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam jednego takiego faceta , któremu kobietka z Twojego opisu sie trafiła - tym szczęśliwcem jest mój facet :) Jak mi sie uda wyczaruje dla Ciebie klona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica-> hehe, no to poproszę tego klona:) A Twojemu facetowi tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku-zamurowało mnie, wbiło w fotel...Ty na pewno jesteś facetem?!(to miał być komplement...:) )Jak ty cudownie piszesz!!!! Na pewno taką znajdziesz,szkoda by Ciebie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też. Śniezynko dla Szarka specjalna kanapka , wymuskana i przepyszna. Urwałam sie na fajke.... az mi wstyd , kto mi powie jak rzucic palenie ? Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka-> pewnie masz rację że znajdę kiedyś taką osobę, w każdym razie staram się w to wierzyć:) Póki co nie myślę o tym że kogoś mi brakuje (co nie wątpliwie jest faktem), ale staram się żyć pełnią życia i Tobie też to polecam. Serdecznie Cię pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek ile masz wiosenek? Jeśli wolno zapytać. Ja przyznam sie bez bicia : 28 i życie jest piękne. Każdego dnia znajduje w nim coś wesołego . Zbyt wiele w życiu przeszłam mimo młodego ( nie śmiać się kto ma mniej niz ja :) ) wieku i teraz ciesze sie każdym wschodem słońca bo znalazłam swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku-znajdziesz, jestem pewna.Jak to mawiał Pograbek- "nie ma sprawiedliwości na tym świecie" -skoro tacy faceci jak Szarek , Leo czy Biegnący są sami...Coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oooooo no widzę,ze znowu impreza;) a moze byc na przykład gin z sokiem pomarańczowym i kostkami lodu ?? a taniec hmmmmm mnie bardzo podobaja sie tańce latino;) sa pełne werwy i takiej zywiołowosci i takie zmysłowe:) czarowniczko:) a mozesz mi takiego faceta wyczarować>>?? takiego normalnego??;) Szarek :) powiem Ci jedno to grzech ,zebyś ty sie tak marnował:) ale zobaczysz jeszcze poznasz cudowna kobietę ktora bedzie cie kochała tak samo ja ty ją no i co z tym graniem na gitarce>>?? moze jakąś super lullaby?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica-> mam 33 wiosenki:) I powiem Ci z własnego doświadczenia : życie zaczyna się po 30-stce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czarownio-2 siódemki w dacie urodzenia to jest coś:) A palenie po prostu rzuć-nie pozwól,żeby coś Tobą rządziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek mi raz się w zyciu nie udało - trafiłam na mało męskiego faceta w każdym tego słowa znaczeniu . Teraz mam przy swoim boku dwóch wspaniałych mężczyzn - jeden z nich to moj synek:) Tobie też sie uda - zobaczysz - juz ja sie postaram i jak zaczne czarować to zobaczysz... :) Cześć cordula - przedstawiam Ci Szarka -m jesli sie nie znacie - to super facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> ja się wcale nie marnuje, ja żyje pełnią życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×