Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość samotna18
nie przejmuj sie mam podobny problem i nie wiem od czego to zalezy ze jestem sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) no prosze dobrze czarujesz jak juz masz dwóch facetów u boku:) a szarka znam znam i wiem ze to wartosciowy facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Cordula -taka juz ze mnie czarowniczka :) musze sobie jeszcze wyczarowac jakąs kobitke do tego zestawu bo moi chlopcy nie chca ze mna rozmawiać o podpaskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownico-ja też jestem kiepska w te klocki(net od miesiąca), ale wiem, co to real:rzeczywistość niewirtualna, prawdziwe życie...Jejku, szkoda, ze mam Was tylko przed komputerem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynko:) wcale to nie przeszkadza co by sie kiedys spotkac w realu:) czarowniczko:)a po co o podpaskach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka-> będzie dziś u nas burza w nocy czy nie, jak myślisz? Ja myślę że będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko ja żartowałam - tak sie zasiedzialam w necie ,że prawie zapomniałam przez te 3 dni co to real :) a co to będzie za kolejne 3 dni? hahahaha . Fajne z Was ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dół... byłam na nieudanej randce i już w ogóle nie wierzę, ze kogoś poznam i spotkam...... kurka wodna... pije winko białe półsłodkie... zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz pada i jesy duża burza - prostuje : jest DUUUUUŻA BUUUUURZA cordula o podpaskach bo to takie babskie sprawy a ja z moimi facetami to tylko o motorach. Ścigacze to moja pasja. Jutro jak nie będzie padal deszczyk to wskakuje z moim Panem na bzyka i jazda. On sie ze mnie śmieje ,że moj punkt G jest na siedzeniu motora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra, buziole:)Dobrze, że jesteś.Nie znamy się-jestem Ania.Opowiedz coś więcej o tej randce,jeśli Cię to gnębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra witam. Co sie martwisz jakąś nieudana randą? Jutro może być następna - luzik kobitko :) Nawijaj co poszło nie tak ? I polej tego winka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też z Wrocławia! Ja też chce na spotkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra-> jeżeli przestaniesz wierzyć to faktycznie tak będzie. Jeśli jednak zmienisz swoje nastawienie to masz szansę poznać kogoś niesamowitego, kogoś kto być może w tej właśnie chwili szuka Ciebie:) Pomyśl sobie, że gdzieś koło Ciebie jest mężczyzna, który szuka właśnie Ciebie i tylko kwestią czasu jest to, że się spotkacie, czego Ci serdecznie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka jasne pomyslimy;) a jak we Wrocku mnie jeszcze nie było;) czarowniczko:) ja to juz jestem pół na pół real i necik U mnie chyba nici z burzy chociaz hmmm pachnie mi deszczem szarek:) jak u ciebie popada to nakieru w moja srone potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra, nie widzę problemu, poważnie.Baaaaardzo Was polubiłam, chyba uzależnię się od netu:)Dziś mialam propozycję, zeby iść wieczorem do pubu, ale stwierdzilam, ze wolę spędzić ten wieczór z Wami...To chyba jakieś chore, sama nie wiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polewam i słuchajci... Facet po pierwsze nie pierwszej świeżości pachnial... nie żeby się nie mył, ale jakś dziwnie tak.... i w ogóle nie nadawaliśmy na tych samych falach.... i zatęskniłam aż do byłego faceta, dopóki mi się nie przypomniało, jka to mnie z błotem mieszał.... smakuje winko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była kiedyś taka durna reklama Biedronki-\"Danusiu, nie wierzę\".No to ja zmodyfikuję:Szarku, nie wierzę.Wrażliwy z Ciebie gość. Na pewno jesteś mężczyzną??!!(komplement...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka jakie chore ? Tu jest super i nie pada nam na głowy. W barach to tylko kase zostawisz a tu......polewa nam koleżanka po nieudanej randuli. Bidula męczyła sie pewnie , musimy być przy niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watra :) nie przejmuj się wyluzuj i nie mysl tak bardzo pesymistycznie,ta randka była jak była nie wszystkie muszą byc udane, pomysl jaka bedzie radocha jak wrescie trafisz na faceta który sprawi,ze randka to brzmi dumnie:) powodzenia i sciskam cię:) czarowniczko :) no prosze scigacze ,ja tam na tym sie nie znam wiem tylkoze duzo hałasu robią;):D Sniezynko:) bo necik to nałóg a juz ten topik to uzaleznia na maksa:) to miłe ,ze nas tak lubisz ,ale do pabu mogłas iść;) przynajmniej wypiłabys piweczko w realu;) tak dziewczymy szarek ma moc :);) No dobrze kochani to moze po jednym rozchodniaczku i ja ide w ramiona tego cudownego Morfeusza:) bawcie się dobrze i jak by co to alka-prim na lodówce;) Dobrej nocy dla was Ludkowie MILI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica, jedno z dwojga-albo Biegnący za bardzo namieszał i wymiotuje w roalecie, albo szaleje na gg...:)Tak więc nie znasz dnia ani godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka-> to nie jest chore, po prostu dobrze się czujesz z nami i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Mnie ten topic i osoby tu piszące bardzo swego czasu pomogły, kiedy to byłem można powiedzieć na dnie. Teraz jestem już w tym miejscu, w którym był kiedyś Czytelnik, kiedy to on bardzo mnie wspierał. Pamiętaj że czas łagodzi wszelkie rany i ból i każdemu jest on bardzo potrzebny. A tak zmieniając temat, to widzę że na południowym zachodzie zaczyna błyskać:) Serdecznie Wam dziękuję miłe Panie za mile spędzony wieczór:) Idę do łóżeczka, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×