Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość fiu fiu niezła ta
Aalex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcę miec swój fan club...!:P ale chyba jestem na tę \"sympatieu\" ciut za stara..;) -a nie chcę kłamać podając swój wiek publicznie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę, ja zakładam i jeszcze rozwinę ten temat, ale teraz muszę lecieć. Mówcie mi Prezio i wysyłajcie bieliznę, która będzie wygraną w konkursach sławiących Waszą urodę i intelekt. Już widzę tą całą akcję, dziesiątki transparentów, posterów, stronek tylko o Was. Za jakieś dwa miesiące rozwiniemy działalność na Europę a później....cały świat padnie Wam do stóp. Cholera a teraz biegnę pozyskiwać sponsorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Aga-Ta... You`ve got mail ;) RSVP :) Reinmar... za stopkę - gratulacje :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów tylko na chwilke :) Serdecznie wszystkich pozdrawiam 🌼 Zakładajcie sobie swoje fun cluby - ja Was bedę podziwiała :) Mój fun club jest jednoosobowy i jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwa - a propo - pozdrawiam wszystkich od samego zła . PS. mój synek też jest moim fanem :) mój fun club liczy sobie 2 przystojnych facecików :) jupi !!! Śniezyna Ty mój 🌼 dla Ciebie duuuuuuuuuuuuży buuuuuuuuuuuuuziol 👄 Paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) czego tak pojawiasz sie i znikasz?? czarujesz czy jak;)?? no to masz fajny fan club;) dwóch facetów po bokach ;) reinmar;) i jak pozyskałes tych sponsorów?? dobrze wysle pizamkę w kaczuszki;) Sniezynko:) 100 lat dla twojej mamy:) a zostanie cos z tego tortu dla nas??:) KRZ;) a u mnie leje cały dzień,brrrrr chyba załozę fankclub dobrej pogody na niepogodę;) ide cos zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko czaruje na prawo i lewo - najbardziej moich facecików :) Pojawiam sie i znikam bo mam wakaje a jak wakaje to internet w domu zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico, to ty na tej jednej miotle, co to Ci ją Samo z witek brzozowych sklecił, chcesz pół świata oblecieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynko :) to pewnikiem jakis najnowszy model tej miotły ;) jak NIMBUS 2005;) tylko latać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest specjalny liść ala metal - nowy model pełen fajowych bajerów ;) Przepraszam znów mnie szajba wzięła - ale ja tak lubie jak jest wesoło !!! :) Śniezynko masz 🌼 🌼 🌼 a co sie będę masz jeszcze 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, jesteś tu jeszcze? Nie bój się czarownicy, nie uciekaj, to jej pora na wariactwa, a poza tym ta szajba jest nieszkodliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :-) Ostatnio praca zaprząta cały mój czas i niestety już na przyjemnosci brak mi czasu. Za to dziś jest piękny dzień, bo za parę godzin zaczynam urlop :-) upragniony, wyśniony, oczekiwany jak deszcz po upalnym dniu :-). To pierwszy urlop od 5 lat, który spędzę z mężczyzną ... moim mężczyzną :-). Miło mnie zaskoczył tym, że zajął sie organizacją naszego wspólnego urlopu począwszy od wybrania miejsca po apteczkę :-) Już zapomniałam jak to jest ... To pierwszy mężczyzna jakiego znam, który jest zdolny do odciążenia zapracowanej kobiety w kwestii organizacji czegokolwiek :-) Chciałam Wam wszystkim życzyć miłych i spokojnych, pełnych zaskakujących przemiłych niespodzianek następnych dwóch tygodni :-) Pozdrawiam serdecznie i powoli uprzątam biurko by za kilka godzin z czystym sumieniem zamknąć drzwi firmy z drugiej strony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani z pochmurnego Mazowsza:) czarowniczko:) dzieki za fotke ale ddostałam tylko jedną,ale tę najlepszą bo z twoim super facetem;) Sniezynko:) haj Ala......... jak tam maseczka ? Zmysłowa:) zyczę wspaniałych uniesień;) i cudownego wypoczynku w ramionach ukochanego .Tak dalej jestes dla mnie przykładem tego ,ze warto czekać:) trzymaj się :) Spiochy!!!!!! a kawy to juz nikt nie pije??? jak by co to stoi w ekspresie gorąca;) chyba ja teraz polatam sobie na miotle ,i wygarne wszystkie koty z kątów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na etapie maseczki witaminowej z dermiki cuchnie niemilosiernie robia u mnie drogi na osiedlu w 30 lat po jego powstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ ale cwaniaki popatrzyli gdzie wydeptane sciezki i teraz kłada drogi ,ale zeby az 30 lat tak obserwowac to naprawde;) to cos ty sobie połozyła na twarz?? Aha-ta:) a ty co tak jak po ogień??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miauuu:) Cordulko:), trzeba pogłaskać kotka, a nie zaraz miotłą:) Zmysłowa🖐️ i miłego urlopu:) a ja ostatnio biegam po realu i uskuteczniam życie towarzyskie:) Bardzo mi ostatnio tego brakowało. Jeszcze ciekawiej zapowiada sie przyszły tydzień:) I coś trzeba zrobić z 3 dniowym weekendem za tydzień. Może zlot?:) Kadarko:), chyba jednak nie zajadę teraz do Gdyni, trochę później. Śnieżynko;) Dziewczyny 👄 Chłopaki🖐️ Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka I Aalex sie pewnie wczoraj zabalowaly:)) och dziewczyny jak ja wam zazdroszcze:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×