Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

no tak wszystko przed mna:)) moze jak bede miala z 60 to mnie mianuja profesorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale j aw spoznionym tempie to robie znaczy studia wiec i profesura sie opozni:) ja znam tez takich np.moja siostra:) i szwagier:) no i adasko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala .........alez nie przejmuj się na robienie kariery naukowej nigdy nie jest za pózno:) ja znam doktorów którzy nie maja jeszcze trzydziestki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chyba jeszcze bardziej rozczaruje pomaranczowego:)) ja tam nie zamierzam gonic za tytulami te co mam mi wystrcza dyplomy i tak kurz juz pokryl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to najchetniej bym tam zamieszkała:) a przeczytałam ,ze w przyszłym roku Gdynia swietuje 8o lat powstania czy ja dobrze mówię?? oj pewnikiem bedzie sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzbło Trawy :) witaj nam pieknie oj jak miło:) a opowiedz co to takiego jaki to rodzaj muzyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Źdzbło :) Jaki Madagaskar????? KRZ pompuje, Biegnący na plaży albo w wirtualnej rozpuście, Reinmar ma kaca i śpi, jak zwykle z resztą :P, reszta przepadła bez wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi ale wystąpił błąd krytyczny i padło mi gg. Widać los dziś tak chciał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzbło trawy:) jakie dziwne ?? jakie dziwne napewno lepsze niz w lipcu;):P kurcze miedieval?? ja nie kumata nic mi to nie mówi No musze sobie przerwe zrobic bo mnie nosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam :) wlasnie wrocilam z ekspresowej randki w ciemno:)jak mnie niebylo bylamna randce:) facio przyszedl z kumplem na rekonesans-egzaminu nie zdalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO :) Cordula... pompowanie... jak to pompowanie :P idzie bardzo dobrze :D:P Kadarka... bo się zaczerwienię ... ;) Śnieżynkaa..... niewysoki brunet.... hmmm.... niedokładnie trafiłaś ... ale chociaż,że brunet,to się zgadza... Mi... wyluzowana :) jak miło ... 👄 Blondyneczko niebieskooka.. ;):D powiedz coś o moim \"niewysokim\" wzroście ;) :P Bięgnący... ja to sprawę będę do Ciebie miał :> jakby co to na maila napiszę bo to trzeba obgadać :) Ala... jestes debeściara :D przybij piątkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ja będę miał ? może tak, może nie, może hmm.. a kto to wie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8500... byl moj hihihihihiiihihihi dobra to ja dzisiaj stawiam albo jutro. Kadarka.... mialam calkiem fajne Twoje zdjecie ;) ja Ci wysle moje i wtedy mozesz podskakiwac do mnie hohoho wiesz ,ze ja goralka i duzo moge a raczej potrafie ... mi tak latwo nie przegadasz. Sniezynka ... musze cie rozczarowac ...jestem brunetka - ciemny braz jak nic i to od urodzenia ;) a oczy no tu masz racje niebiesko-zielone w kazdym razie jasne , piegi , 165 wzrostu, i najwazniejsze wszystkie zeby a nr buta jeszcze moge podac 37 .... ciekawe dlaczego ja sie kojaze z bladynka moze to zachowanie hmmmm powinnam sie zastawnowic nad soba :p ;) Krz ... no faktycznie wchodze Ci pod pache ( sprawdzone ;) ;) )hihihihihi a najlepszy to masz parasol ;) wprost proporcjonalny do wzrostu :P... jakos mi przyszedl Luz jak zobaczylam dziecinne zachowanie mojego obiektu westchnien , nie mam zamiaru sie ponizac do jego poziomu i wylewac lez w poduszke .... hihihhhi nawet nie wiesz jak sie ciesze hihihihihhi wracam do swiata zywych cialem i dusza sercem. Ala... ja tez prosze zdjecie ja ci dam swoje... randki w ciemna sa zajebiste, ja raz ucieklam ;) i siedzialam schowana ze znajomymi w drugiej knajpie za zaslona ;) Cordula... jak ja sie ciesze 👄 ... Ja wierze w przyjazn damsko meska , chociaz ona krotko trwa bo predze czy pozniej i tak wkradnie sie \"sex\" miedzy nich ;) Zdzblo trawy ... witka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ, jeśli uraziłam Twoje męskie ego tym \"niewysokim\" wzrostem, to biję się w piersi i przepraszam, dwumetrowy brunecie...:) :):)To były tylko spontaniczne skojarzenia, burza mózgow...(jednego mózgu dokładnie...:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynkaa.. no co Ty ? toż ja się nie obrażę o takie detale ;) spoko spoko :) jak to mówią ... take five 🖐️ Mi..... :) cieszę się razem z Tobą.... wreszcie się \"odmuliłaś\" :P ;) tak trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.. wlasnie mam i sie zastanawialam :P bo cosik mi niepasowalo :P hihihi juz ci posylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu...... ja kce Twoje foto :) mogę,mogę ? ? ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... email masz :) obiecuję,że się odwdzięczę ;) jakoś :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×