Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie miski:) ja miałam dzisiaj wolny dzień w pracy ;) jupiiiiiii ale za to jutro pracuję do 19.ehhhh jasne ze trzeba dac szanse facetowi;) a jak;) ale niektórzy to sie tak zachowują,ze odchodzi ochota dawania im szans a co do nowego tygodnia to mam nadzieję ,ze bedzie pomyslny ;) dla mnie i kazdego z nas:) a teraz pije sobie herbatke z cytrynką i słucham Evy Cassidy ona ma niebianski głos a juz utwór Stinga Fields of gold w jej wykonaniu to majstersztyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z CORDULA - facetowi trzeba dać szansę. Powiem tak - ja ją dałam ale do dzisiaj tego żałuję. Facet okazał się totalną porażką, dużym dzieckiem, które trzeba prowadzić za rączkę ........ ogólnie ..... odechciało mi się dawania szans kolejnym. Boję się, że znowu będzie to samo. Z drugiej jednak strony diabelnie boję się samotności, przytłacza i przeraża mnie........ ech życie....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko jestem
Szansę powiadacie? Na wiele pytań nikt nam nie odpowie! Mozna czerpać radośćc zycia, być urodzona optymistką, potrafic wybaczać, dawac więcej niż sie otrzymuje, wspirac w trudnych chwilach, umiec słuchać, czasem mówić,ale mimo wszystkich tych przymiotów wracać do pustego mieszkania. Wspaniale jest móc czasem słuchac pieknych słowekod mężczyzny lecz kiedy dochodzi do zderzenia z rzeczywistościa facet jest tylko żalosna podróbką mężczyzny. Dla mnie mężczyzna powinien być TYLKO człowiekiem z cały mnóstwem wad i zalet, a niestety spotykałam na swej drodze zycia (jak do tej pory) żąłosne egzemplarze facetów. Tych akurat latwo rozpracować. Nie zamierzam się dołować. Prawdziwi mężczyźni gdzieś są. W ideały nie wierze, bo sma tez nie jestem żadnym idealem. SĘK tkwi w tym by polubić siebie, a wobec innych być tolerancynym co nie jest receptą na szczęście. W KOŃCU TRZEBA DALEJ SZUKAĆ SWOJEJ POŁOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. kacha 28 - Ależ się wzruszyłam :) kataline-masz rację, trzeba dać szansę. Trzeba! tylko....najpierw trzeba mieć kogoś komu tę szansę można dać. I tu jest problem.... Nie szukam księcia z bajko...Szukam przede wszystkim normalnego faceta, który da mi to, czego potrzebuję. A potrzebuje niewiele, trochę ciepła i zainteresowania, które również pragnęłabym odwzajemnić. Tyle. Cordula-no chyba jestem mniej zapłakana:), ale nie ukrywam, że nadal mi ciężko i mam chwile (wiele chwil) słabości, które staram się przezwyciężać... Pozdrawiam cieplutko wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis usłyszałam że moja milosc bierze slub koscielny...i to smsem od zony...i co wy na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana:) no im dalej w przyszłośc tym o przeszłości coraz mniej;) kacha28:) hmmm to nie jest Twoja połówka,to trudne ale szukaj dalej ja zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiaca krolewna...
ja tez jestem sama juz 5 miesiecy i nie moge sie zakochac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiąca królewno, ja jestem praktycznie sam od 4 lat, ale raz sie zakochałem:) niestety nic z tego nie wyszło.. Widzę, że jesienna melancholia daje wszystkim znać.. Ja jeszcze sie usmiecham, ale lada chwila...:) Kacha28, jak to ślub??? przecież ma żonę? Nic nie kapuję, ale sytuacja jest pokrętna. Tak swoją drogą nigdy tego nie zrozumie jak kobiety mogą \"wiązać się\" z żonatymi, i to na wiele lat.. I jeszcze miałem wspomnieć o nowoczesnych kobietach:) Najbardziej nietrafione określenie, to (głupiutka) blondynka. Takiej na pewno też żaden facet nie chce. Kobieta powinna mieć coś zawsze z małej dziewczynki:) Słodka i kapryśna, strachliwa i odważna, ale przede wszystkim z odrobiną fantazji, tajemnicy i wdzięku..:) Takie jest moje zdanie:) Wynikło ono z tego, że zdarza mi się spotykać kobiety \"idealne\": piękne, elegancko ubrane w świetnych fryzurach, inteligentne, zaradne, przebojowe, ale jednocześnie bez tego czegoś..po prostu bez kobiecości....brrrrr:) No to teraz dałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od dawna nie zdarzylo mi sie spac do 8:) super ale chyba kawy potrzebuje jakby wiecej:) ide dzis na zakupy, wiatr wieje az leb urywa ale przeszkadzaja mi pieniadze w portwelu jak nie wezme padalca pod uwage to jestem sama od 1999 roku wiec :)) ale wtedy mi to tak nie doskwieralo:) no i mam cos??? co robi kobieta po seksie??? kobieta po seksie ......przeszkadza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie chociaż już bywało, że sobie uświadomiłem post factum: co ja tutaj robię??? jeśli chodzi jedynie o sex to potem będzie przeszkadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi lekarz po cmentarzu i zatrzumuje się nad grobem baby. Nagle spod płyty odzywa się głos: - Panie doktorze, czy ma pan coś na robaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reinnar
Hej:D łapię się na kawę jeżeli ktoś dziś częstuje:) Kobieta po seksie...pomaga znaleźć te cholerne skarpetki, które zawsze gdzieś się zawieruszą.:P (hehehe złota myśl specjalnie dla KRZ:P) Hmm całkowicie się z Tobą Biegnący zgadzam, że kobieta ma być zarówno bezbronną, wiotką mimozą jak i przebojową kobietą sukcesu jak i....tylko czasem z lekkim przerażeniem uświadamiam sobie, że znowu wybrałem np. jej propozycję na wspólne spędzenie wieczoru, chociaż wszystko było już wcześniej zaplanowane i na dodatek myśląc, że to właśnie ja byłem inicjatorem tej zmiany:) Cholera kobiety rządzą światem przybierając przy tym minki małej dziewczynki;) Alu masz fantastycznie czarne poczucie humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reinnar
A jesiennemu smutkowi należy przyłożyć...najlepiej z liścia(jesiennego) żeby upokorzony już nie wrócił:) P.S. nie wiem o co chodzi ale mam zmienione hasło...więc jestem na pomarańczowo po subtelnej zmianie literek w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kacha- ta informacja o ślubie mnie powaliła-moze pomyśl o zmianie pojemnika na twoje uczucia..;( jeśli ktoś bierze ślub to raczej nie myśli od razu o rozwodzie..;) Reinmar -zbyt rzadko zaglądasz i ktoś ci nicka podebrał..;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi
witam słonecznie, a gdzie te słoneczko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi
dziś mam 25 urodzinki, CZUJĘ ĆWIERĆWIECZE ZA SOBĄ powiew doliny jesiennej nadchodzi, ale jak przedmówa powiedział: z liścia go hiihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi
nachodzi mnie myśl: co będzie dalej............sama ale nie samotna ............czy wręcz przeciwnie...........hmmmm ale zebrało mnie na myśli......i rozważania... dziś mam swój dzionek i nie będę narzekać na przemijający czas. biorę czas i siły w swe ręcę i pędzę na przód..... ...bo jest parę złudzeń, które warto mieć by żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi
pozdrawiam bywalców tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji urodziń:) Ach, jakie to były piękne moje urodziny, wtedy całe życie dopiero się rozpoczynało..:) Ale z liscia te wspomnienia;) Reinmar bosko Cię czytać znowu🖐️ Dla panów:) Wybierz właściwą odpowiedź: Idealna kobieta po...: a) mówi ci jaki byłeś boski! b) przynosi zimne piwo z lodówki:) c) włącza ci eurosport nim pomyślisz, gdzie leży pilot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagrafka
Chyba jestem do niczego. Bez faceta, bez dzieci, ale za to z czterdziestką na karku. A uwierzcie mi nie jestem brzydka, zgrabna, szczupła....... tylko co z tego. Więc się pytam dlaczego tak jest. Nienawidzę siebie.......... i swojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wszystkiego naj -zielono mi :) a co do tej pogody to chyba sobie kupie jakies lampy do domu naswietlajace bo tak mi slonca zaczyna brakowac:( ale dzisiaj mialam dzien,nawet spokojnie do pracy dojechac nie moglam bo kolpaki z auta po drodze gubilam i musialam sie wracac i je zakladac -taka ze mnie dzielna kobitka hihihihi :D Biegnący - hmm ja mysle ze faceci wybiora wszystkie z odpowiedzi ;) facet30 - nie rozumiem dlaczego potem sex ma przeszkadzac????jak sie ma odpowiedniego partnera to chyba sama przyjemnosc? pozdrawiam i zycze milego dnia:) i nie dajmy sie tej jesieni i zlym nastrojom!wisielcze humory trzeba z liscia i dodatkowo (dla silniejszych) z dyńki!!hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMEO
...do sama 28 , to nie tak jk myslisz , po pierwsze nie ma takiego czegos jk szukanie odpowiedzniego , lub nie odpowiedniego , szukanie nie ma tu prawa bytu , nastepnie co to jest odpowiedni????-dla ciebie inny , i dla mnie moze byc inny , moim zdaniem problem polega n tym ze poznajac kogokolwiek nowego zazwyczaj czlowiek chcac owiac sie jakims dymkiem tajemniczosci , zaczyna grac najczesciej nedzna rolke co nistety nie wychodzi najczesciej na dobre , poprostu kiedy poznasz jakiegos faceta ---przestan oceniac , testowac , sprawdzac , odczytuj go takim jakim jest i poprostu wyciagaj wnioski , nie zakladaj odrazu tak czy siak ...skoro z toba jest tak jak napisalas , to w koncu znajdziesz kogos na stale , choc to fakt zycie zaczyna byc coraz bardziej jak szalony taniec , ludzie otpychaja milsc, wiedzac ze bez niej umra , pozdrawaim.....gg4595710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet30, czy na pewno jesteś mężczyzną;) oczko.. napisała wcześniej coś ważnego: że można mieć mnóstwo przymiotów, być pięknym, wesołym, dobrym, dawać wszystko z siebie, a i tak wracać do pustego domu...:( Trudno powiedzieć dlaczego tak jest. W czyichś oczach jesteśmy zbyt idealni? Sami mamy za duże wymagania? Pewnie wszystko na raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×