Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie kochani... Kadarko-wygrałaś konkurs, dobra odpowiedź. W narodę ode mnie dostaniesz: :) :) :) (nie wiem czy to wystarczająca nagroda, ale nie mam nic innego). Pozdrawiam dziewczyny i chłopaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lubią.... tylko z reguły po seksie....zamiast lub przed nie lubią (są oczywiście jeszcze wyjątkowe \"przytulne sytuacje\", ale one potwierdzają regułę):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Reinmar - nie myślałeś kiedyś o jakimś kąciku dla autorów złotych myśli ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kukuk....pamieta mnie ktoś jeszcze? Nie przypuszczalem ze ten topik jeszcze istnieje:) Pozdro dla Kadarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypuszczałeś ... a o ilu rzeczach jeszcze nie wiesz ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to lubię sie przytulac cały czas;) hmmmmmm najchetniej to bym z objęc nie wychodziła;) a bantus kojarzy mi sie z bounty kokosowym batonikiem ;) ktorego bardzo lubie;) i pozdrawaim wszystkich nocnych mareczków i spiochów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pozdrawiam wszystkich cieplutko i zapraszam na pyszną, mocną kawkę:) Cholerka, jakiś wirus chyba szaleje, choróbsko mnie chwyciło i siedzę taka zasmarkana w pracy:) Bantus, Reinmar, KRZ - miło Was widzieć:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Tez się cieszę, ze trochę testosteronu tutaj zawitało..;) Zbyt \"przytulnie\" było ostatnio..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) No w końcu panowie licznie zawitali:) Pozdro chłopaki i może tak po piwku dla odmiany, a paniom zostawmy kawkę:) Bantus, oj wiele, wiele ominęło, ale najlepsze przed nami:) Wczoraj zaliczyłem wieczorek jazzowy i za dużo piw:) Ale za oknem piękna pogoda, aż chce się szaleć:) Evee, na pewno tak nie jest. Nie myśl tak i uśmiechnij się do świata:) Pozdrawiam Was Kochani i miłego dnia w złotej polskiej jesieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda moze i nienajgorsza-ale jednak zimno...;) wczoraj wracając z pracy straasznie zmarzłam bo ludziom odbija i otwierają wszystkie okna w tramwajach...jakby to lato było. Dzisiaj się zabezpieczyłam i założyłam kurtkę ocieplaną..;) a co będę sobie ciepła żałować..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz śpię w skarpetkach, dresie i z kocem na kołdrze..no a do sezonu grzewczego jeszcze spory kawałek....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) 🌼 bo jakos mi kolorow brak:) Agata ja tez spie tak jak ty :) a co jak nie ma mnie kto prytulic to chociaz niech mi cieplusko bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! W pracy mam teraz taki kocioł ,ze ledwo zipie;) a za oknem taka piekna kolorowa jesień,i te drzewa takie zółto- czerwone ahhh jejku jak pomysle,ze jutro to samo bede mieć w pracy to ratunku!!! uciekłabym daleko najchetniej w Bieszczady;) tym razem oom pomyslałam o górach no no;) a na zimno jakos kurcze dziwnie nie narzekam goraco mi;) o dobrze bo namarznąć to sie jeszzce pewnikiem namarzne;) trzymajcie sie i korzystac z pogody bo ponoc ma byc nagła zmiana:)pogodowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POGODYN
ZNACIE JAKIES LEPSZE TEMATY OD POGODY ? JAK BEDE CHCIAL WIEDZIEC CZY ZASWICI SLONCE CZY SPADNA LISCIE TO WLACZE SOBIE TVN METEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To ogladaj TVN meteo :P Mam dziisaj agresywny dzien. :P Witam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znowu komuś tam się wydaje, że żyje wyłącznie po to żeby inni go zabawiali..;)-nie wiem tylko dlaczego to mielibyśmy być właśnie MY..??? Proponuje zmianę kanału...;) Wczoraj zrobiłam solidną przymiarkę przed weseliskiem-chyba będe czarną madonną..niestety ..;) ta sukienka ( czarna rzecz jasna..:)) najlepiej sie komponuje z krótkim, dopasowanym, czarnym żakiecikiem- trudno , najwyżej narzuce na ramiona bordowy szal..;) żeby ludzie nie pomyśleli, ze mam żałobe w rodzinie..;):) Ciemno-czerwony kwiat na szyi i bordowa torebka dopełnią całości..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja własnie o pogodzie ;):P jest tak piekny dzień ,ze nie sposób o tym nie wspomniec;) I jak tak w pedzie między zajęciami bo gonitwe mam na cacy;) Aga- ta:) no pieknie;) twój partner padnie na kolana jak Cie zobaczy:) jak by nie było czarny jednak jest uniwersalny;) no a te dodatki;) no no Mi:) co tam sie dzieje?? nie daj się:) a kawa stoi na stole i proszę sie częstowac;) no to ja lece bo juz krzyczą na mnie buuuuuuuuu ,co za młyn;) miłego dnia!!!!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata to udanej zabwy i na wszeki wypadek kulturalnie zapij bo ja niedopilam i mam co mam czyli solidna grype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rina
Widzę że temat troche zboczył.Może dobrze? Trochę oddechu się przyda. Nie wszystko przeczytałam. Ale pytanie tematu pozostaje. Dlaczego zostałam sama?. Dlaczego od trzech lat mój najwazniejszy człowiek w życiu mnie okłamywał? Nie potrafię żyć samotnie. Nie jestem niezalezną i samodzielną kobietą chociaz przez niektórych jestem tak postrzegana.I jakie teraz rady można otrzymac.Zajmij się pracą, zainteresowaniami, spotykaj ze znajomymi(trzeba ich jeszcze mieć). O uczucia? Robic to wszystko na siłę? Po co? Jak ma się 20,30 lat to wszystko innaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani:) I nagle okazało się, że również idę w sobotę na wesele:) I to z dziewczyną, której jeszcze nigdy nie widziałem!!!:) Rozmawialiśmy przez gg czasem od 2 miesięcy i w końcu mieliśmy sie spotkać i nagle padła od razu taka propozycja, więc czemu nie, pomyślałem:) Ale jak czytam opis Agatki to fju-fju być u boku z taką partnerką do tańca:) Rina, ja od kilku lat umieram z samotności i codziennie rodzę sie na nowo:) Da radę żyć i to całkiem fajnie:) Trzeba się bardziej otworzyć na ludzi i dostrzec inny świat wokół, póki nie zamkniesz się w kolejnym związku na resztę życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) no i mam w koncu slonce za oknem:) czytam taka madra ksiazke i szczerze przyznam zglupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie wiem jak to wesele przeżyję ..;)jak połącze prochy przeciwbólowe z wódką moze byc katastrofa...:( Wiedziałam, ze tak bedzie, dwa razy z rzedu cykl mi \"przyspieszył\" do 22 dni a teraz jak na złość poczekał sobie do dzisiejszego dnia- a jutro bedzie SAJGON. drugi i trzeci dzień jest u mnie najgorszy POTOP po prostu. Złośliwość natury -kurka. Jak przezyję to się odezwę...;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evee
wlasnie ssie zmiezylam i zwazylam ....i to (taka trywialna pierola) nawet wywalila mnie totalnie z rownowagi........... a co dopiero milosc eh..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)!!! someczko dalej przyswieca a ja w pracy nie mam czasu nawet podrapac sie po głowie:) dobrze,ze przerwe mi dali na zjedzienie;) no prosze wiekszośc bawi sie na weselach no no a ja jutro do pracyyy buuuuu:( no ale co zrobic Biegnący..... ale czad;) no to super a moze to bedzie trzęsienie ziemi??baw sie dobrze:) Aga-ta:) tak zkąd ja to znam poprostu złosliwośc babskiej natury;) Ala..... a co to za dzieło czytasz ?? dzisiaj to koniecznie musze spacer zrobic i to chyba do parku zeby popatrzec na te piekne drzewa;) i odsapnąć:) przydałoby sie oczywiscie w meskim towarzystwie;) ale co niektórzy to zapomnieli chyba o mnie;) ehhhhh ;) trzymajcie sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, właśnie, podziel sie mądrościami:) Eve, ja sie też dziś zważyłem:D jestem zszokowany, bo aż 90kg w butach:) Jejku, a kiedyś miałem 74:) Zmykam w weekend, Agatko dobrej zabawy jednak życzę:) Papa Kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy!!!!!!!!!! taki piekny dzień za oknem; a ja w pracy;) kawka juz paruje na stole i ciasteczka leżą;) Ci co sie dzisiaj bawią niech bawią sie na maxa;) a ci co bedą sie byczyc na kanapach;) dobrego odpoczynku i super soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×