Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość hauuuuuuuu hauuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcink81
Sama, czego tak naprawde chcesz, spełnienia marzeń, czy faceta? A ty fajfus powodzenia w zwiąskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miski:) pieknej pogody ciąg dalszy;) ide spełnic swój obywatelski obowiazek;) juz od soboty jakos tak patriotycznie jestem nastawiona;) a potem do kawiarni napic sie za przyszłego prezydenta hihihi;) Ala......... balowicze to spią pewnikiem a tu taka pogoda ;) no to trzeba korzystac z niej puki czas pięknej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki:) Weekend był rozkoszny:) Już od samego piątku zaczął się ciekawie wieczorkiem przy występie Magdy Kumorek w piosenkach, jak sama zapowiedziała, o miłości:) Piosenki i głos pani piękne, ale torura dla samotnych:D A w sobotę wesele:) , i kiedy wychodziłem z domu ubrany w garnitur i krawat, moj siostrzeniec (lat 3,5) zapytał: a po co ci ten szalik?:D Samo wesele.. powiem tylko, że byłem z najładniejszą dziewczyną w najpiękniejszej sukience:) oczywiście nie licząc pani młodej;) Alu, a co się właśnie stało?? Miłego dnia kochani!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba kłócić się o to co ktoś napisał nie będziecie..?;) Wesele było pasmem nieszczęść-tyle moge powiedzieć..zaczynając od jasnych skarpetek do ciemnego garnituru mojego \"nieszczęsnego\" towarzysza..a na wizycie na pogotowiu nad ranem kończąc...;) Na szczęscie wyszystkie kości całe - i nie chodzi oczywiście bynajmniej o moje kości- ja na siebie uważałam..;) mimo obcasów byłam stabilna...;)i cholernie elegancka- musze się pochwalić..;):P niestety o partnerze tego powiedzieć nie mogłam....a rodzina patrzyła i nie mogła sie nadziwić co ja z tym chłopkiem-roztropkiem robię..??? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle, ze On się po prostu cieszy, ze miał u boku miłą i w dodatku ładną dziewczynę..;)wydaje mi się to jak najbardziej naturalne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie misiaki:) Biegnacy........... i bardzo dobrze ze miałes najładniejszą dziewczyne u boku ;) a jak ta znajomość sie rozwinie?? jest na to szansa?/ ;) jestem po babsku ciekawa;) Ala......... ja bardzo mocno Cie przytulam i jeszcze moze hmmm cos na rozlużnienie ;) jakiegoś szczeniaczka;) hihihi procentowego?? kadarka:) ;) jak tam rolki juz schowane czy jeszcze?? i jak badania?? wszystko oki?? Aga-ta;) no kurcze nie ma jak partner za którego trzeba swiecić oczami oby jak najdalej od takich;) ale masz juz to za sobą:) a ja mam dzisiaj wolny dzien w pracy i szaleje sprzatajac w domu;) aha i kolejny piekny dzień za oknem:) a jutro znowu sajgon w pracy buuuuuuuuuuu miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Mili :-) Nie odzywam się, nie z tego powodu, ze o Was zapomniałam a zwyczajnie po pierwsze z nadmiaru pracy a po drugie ze względu na dziwne \"Trojany\", które zalęgły się w komputerze i dość skutecznie uprzykszały mi życie. Teraz komputer już wyleczony a pracy jak zwykle od groma. Takie czasy, że z nadmiaru pracy człowiek się teraz cieszy ;-). Widzę, że topik żyje radościami i smutkami ... samo życie. Wesela sie sypią widzę ... :-) ... sama ostatnio byłam na dwóch z czego jedna byłą kompletną klapą, bo Państwo Młodzi mieli wizje ... a jak wiadomo nie zawsze wizjonerzy do końca widzą to co będzie \"produktem końcowym\". Na szczęście mamy to już za sobą. Co u mnie? Na szczęście po staremu. Jeszcze rok temu myślałam, że jestem skazana na samotność i nawet sie z tym pogodziłam i wtedy gdy wszystko było ustalone w moim samotnym świecie pojawił się On. Kilka cyferek składających się na numer gg, kilka cyfr, które odmieniły moje życie bezpowrotnie :-) Warto czekać na miłość a czekając każdego dnia uczyć sie jak udźwignąć miłość i szczęscie, które czeka na nas za zakrętem losu w najmniej odpowiedzialnym momencie. Biegnący przyznaj się ... kobieta piękna i do tego gustowna ... jaki będzie ciąg dalszy ... Bawiłeś ostatnio w Łodzi i słówkiem nie pisnąłeś wcześniej ... ech ... moze nastepnym razem jak odwiedzisz Łódź znajdziech chwilę na jakąś herbatkę albo kawkę ... cieszę sie, że Ci się Łódź spodobała ... rzezcywiście nocą jest ciekawsza :-) Aga - Ta Tulam Cie ciepło a chłopka roztropka skreśl. Facet, który nie wie jak ważne są takie występy rodzinne to nie facet. Kadarka Jak wyniki i diagnozy? I tyle chciałam do Was napisać a tu czas kończyć pracę. Odezwę sie jutro wieczorową porą. Dobranoc Miśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa, witaj:) ale Cię nie było! Następnym razem jak zabaluje w Łodzi, to na pewno dam znać. Cieszę sie, że tak wszystko dobrze układa:) Alu, a co u Ciebie, jak dziś samopoczucie, czy lepiej??? Posyłam buziaczki-przytulaczki:) Mi...:), Aalex:), Śnieżynko:) Hope:) Czarownico i Panowie🖐️ gdzie się podziewacieeeeeeee!!!:) Wczoraj pierwszy raz na spokojnie zobaczyłem tą sławetną Casablance.... Ach ta niespełniona, romantyczna miłość.... Ogarnia mnie lekka nostalgia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Biegnący, co tak krzyczysz;) Jestem, jestem.... ale weekend spędziłam bardzo daleko od domku, wróciłam w nocy, a dziś od rana praca... Niezręcznie mi trochę pisać, jak bardzo jestem szczęśliwa, ale jestem:) Bardzo bardzo bardzo:D Będzie mi teraz potrzebna cierpliwość, byśmy oboje mogli poukładać swoje sprawy, ale tyle czekałam, to jeszcze trochę wytrzymam:) Kochani, życze Wam cudownie spędzonego dnia, może wypijemy razem kawkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Pracy mam tyle ze nie mam czasu się podrapać..;) i jeszcze na mnie najeżdzają, ze jestem niezorganizowana...;) ale chyba musze nauczyś się ich olewać..;) Miłego dnia Wszystkim:) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zmysłowa:) witaj i bardzo się cieszę,ze wszystko jest okey:) Aalex:) ale fajnie ;) tylko pozazdrościć;) Biegnący.......:) Ala....... co taki jakis nastrój bojowy masz?? Aga-ta :) ja w pracy mam to samo;) no dzisiaj znowu sobie potańczyłam na kursie;) idzie mi coraz lepiej;) i zauwazyłam ze jak z moim panem M spotkam sie pare razy pod rząd to potem nastepuje długa cisza i mam juz tego dość. I cały czas zawieszona jestem w prózni ,czyli taki wisielec ze mnie uczuciowy:( kiedy to się wreście odmieni ???????/ chce normalności ,tak bardzo tęsknię za normalnoscią ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Cordula -jaki masz zakres -tańce nowoczesne, latino czy klasyka? A co do twojego M to wydaje mi się, ze on specjalnie robi te przerwy -żebyś się zanadto do niego nie przyzwyczaiła... Oczywiście moge się mylić..;) -nawet chciałabym zeby tak było..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miski:) uuuu mam troche przerwy w pracy ale kołowrót taki ze szkoda gadac;) Aga-ta:) narazie to klasyka leci przeplatana latino;) a co do pana M to chyba masz racje wiesz?/ tez mi sie tak wydaje i dlatego nie podoba mi sie to ;) i zaczne sie chyba teraz coraz baczniej znowu rozglądac;) nie on jeden na ziemi;) tylko szkoda tych chwil razem ze soba spedzonych zastaniawam sie nad tym tylko czemu panowie tak jakos szybko sie wycofuja jezeli juz cos tam zaczyna kiełkowac??? jakies uczucie ??? zycze super dnia wszystkim po kolei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
Biegnący ...no to nie żart że musze sie dzielic tym kims,jeszcze nie poukładał swoich spraw i to mnie martwi... chociaz ostanio mniej bo dałąm z siebie wszytko i teraz poczekam chwileczkę czy on da jak nie to nie...nie on jeden na swiecie... Wesele na którym byłam tez fajne chociaz tak mi sie nei chciało. Poniedziałki mam flamenco super coraz lepeij ,kurs prowadzi Pan... a tak wogóle to ostanio słysze same komplementy i to cieszy... pozdrawiam wszystkich i słoneczka zycze... u mnei znów neostrada cos kiepsko dziala dlatego dawno mie tutaj nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
Biegnący ...no to nie żart że musze sie dzielic tym kims,jeszcze nie poukładał swoich spraw i to mnie martwi... chociaz ostanio mniej bo dałąm z siebie wszytko i teraz poczekam chwileczkę czy on da jak nie to nie...nie on jeden na swiecie... Wesele na którym byłam tez fajne chociaz tak mi sie nei chciało. Poniedziałki mam flamenco super coraz lepeij ,kurs prowadzi Pan... a tak wogóle to ostanio słysze same komplementy i to cieszy... pozdrawiam wszystkich i słoneczka zycze... u mnei znów neostrada cos kiepsko dziala dlatego dawno mnie tutaj nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
ale sie rozpedziłam i dwa razy posłaalm to samo...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o pięknym poranku:) I nikogo nie ma:( Kacha, ale u Ciebie tyle dobrze, że jednak możesz iść do przodu z bagażem, czy bez, bo u mnie nikogo... Ale nic to! Właśnie kupiłem sobie sportowe adidaski, moje pierwsze od ponad 10 lat!!!:D, i ruszam na olimpiadę w dyscyplinie skok w bok;) Butki lśnią nieskazitelną bielą, teraz jeszcze dobry dres, no i może trochę żelu i tylko iść na dyskę:D Miłego dnia pełnego wrażeń życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×