Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

a ty Biegnacy dales se z rana w zyle ze masz piekny poranek????????? u mnie zimno, szaro i mokro do tego. gdzie Kadarka? a ja oswiadczam na forum ze zapominam o istnienu takiej rasy jak facet bo juz wymeikam. Mowia ze to bab nie wie czego cche a sami tez kaprysza, wymyslaja i wogle tylko mecze im w glowie. aha Cordula gdzie sie u ciebie robi zakupy jak chce sie kupic cos taniego i dobrej jakosci dajacego sie do nalozenie i wyjscia do ludzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No Biegnący........ te twoje adidaski juz sobie wyobrazam jakie one sa super;) no no:) ty to fajny facet wiecznie zadowolony i tak trzymaj:) Ala....... hmmmm czyzbyś miała zawitac do mego miasta?? a wnim hmmm np M1 albo kilka sklepów na głównej ulicy Żeromskiego;) no wiesz zalezy do jakiej kwoty i co to ma byc:) a ja jak zwykle sagjon w robocie ,kurcze dobrze ze chociaz dorwałam sie do kompa co by do was skrobnąc kochani i dzisiaj poczułam ze to juz naprawde jesień jak zobaczyłam łysego orzecha u sasiada ,czyli bez liści i te chmury to tak listopadem zawiało brrrr i tak m sie jakos smutno na duszy zrobiło ze nie wiem ,jak tu przetrwac do wiosny????? miłego dnia kochani i słoneczka bo u mnie to za oknem szaro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak.bywam uległą idiotką , ale i elegancką niezależną babką......nie wiem jak to wypośrodkowac bo nie można byc ciagle tą głupia bądz tą ostrą....rozumiecie mnie co mam na mysli?.....mój facet nie chce w stałym związku miec imbecyla nie znającego się jak się zachowac , nie wiedzącego nic o zyciu, takiej trzpiotki.ale chce bym była słodka i miła i czaami uległa jak kazdy facet..natomiast jemu imponuje tez jak jestem elegancką i niedostępną zarabistą babką z zasadami i klasą ......tak na przemian......cięzko dogofdzic ale tak juz jest...trzeba byc i z klasa i być poprostu słodką niunią jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, bo u mnie piękne słonko świeci:) Pogoda trzyma, a wczoraj bylo przepiękne czerwono-granatowe niebo po zachodzie słońca:) Posyłam Ci kolorowe, pogodne buziaki👄 A może i Ty zbałamuć tego M. Cordulko, staram się cieszyć z życia, ale w ostatnich dniach trochę mi gorzej. Ale butki sprawują sie świetnie, oczywiście wszystkim w pracy musiałem się pochwalić:D Alex:), Kadarka:), Mi...:), Agatka:) gdzie leniuchujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzko pracujemy ..;) ech... a ta reklama już mi działa na nerwy...ptaszyska się przyczepiły...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jest tu troszkę samotnych osób :) Jak zerkam na ten topic i czytam jak sobie z tym radzicie to zazdroszczę Wam. Ja jestem sama i nie umiem sobie z tym poradzić. Starałam się na wszelkie sposoby i nie wychodzi mi to :( Są dni kiedy czuję się świetnie........ ale są takie jak dzisiejszy kiedy mam totalnego doła i nie wiem jak się z niego wygrzebać. Boję się swojej samotności, przeraża mnie ona ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulinko, witaj w klubie;) Nic się nie martw, z samotnością wszyscy radzimy sobie w podobny sposób, raz na wozie, raz pod wozem;) Po prostu przyłącz się do nas i uśmiechnij, a kiedy chcesz krzyczeć, to krzycz:) Milego wieczoru Kochane Leniwce, oj baardzo leniwce..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący z wilkami Dziękuję :) ....... będę się starać ...... tyle tylkom że chyba od jutra bo dzisiaj nie moge wydobyc z siebie pozytywnego myślenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
Biegnący wiesz czasem myśle ze lepiej było by jakbym nie musiała mieć tego bagażu,chociaz powiem wam od tygodnia radze sobie coraz lepeij z ta moja samotnościa bo co z tego że on niby jest jak go wcale nie ma...minał miesiac a on mi Kochanie dobrze że mamy chociaz telefony,dla mnie telefony to zbyt mało i uswiadamiam sobie po co mi to potrzebne,zadzwoni nie zadzwoni,żona w domu czy nie ma jej,ehhh a jak walczyc z samotnościa??? ja mówie wam w poniediaałki flamenco,wtorki piwko z przyjaciólmi płci męskiej,czwartki basen ,zostaje jeszcze parę dni zeby cos zrobic każdy to co lubi... Pozdrawiam... Kawałek po kawałku ,fragment po fragmencie,zabierasz mi to co nie należy do Ciebie... Pozdrawiam słoneczka życze bo u mnie juz na tym Ślasku pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
chociaz wiecie co mam ostanio fajne horoskopy podobno mam spotkac najprawdziwszą miłość...czekam więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki Kochani:) Ale mgła dziś! I jestem zbulwersowany, bo mi zaczynają światła gasić w autobusie i nie mam jak czytać ksiązki:( Już nie mogę doczekać się zmiany czasu:) ale wtedy będzie szybko ciemno po poludniu..., ach jednym słowem byle do wiosny:) Mulinko, to obudź sie w miłym nastroju i zajrzyj tutaj, świat będzie bardziej kolorowy:) Kacha 28, ja też staram się zapakować tydzień różnymi przyjemnościami, ale nie da się oszukać tęsknoty kiedy zasypia się przytulając się jedynie do poduszki.. Telefony, smsy, tak jakoś dziś wygląda wiele związków. Każdy zabiegany i wszyscy dostępni, ale tylko pod telefonem i to nie zawsze. Czasem trudno powiedzieć, czy to wogóle jest jakiś związek..;) Nie zazdroszczę sytuacji, mam nadzieję że szybko się wyklaruje i mniej będzie telefonów a więcej pocałunków:) Ale widzę, że i tak sobie świetnie radzisz, więc pomóż też naszej nowej koleżance Mulince:) Aalex!!!:) no i Kadarka gdzieś zniknęla, czyżby też kogoś miała..:) Odezwijcie sie Kochani i panowie, nie chcę być jedynym facetem tutaj, bo sie czerwienię na tyle wspaniałych kobiet...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest zle . tak sobie pomyslalm ze teraz najgorszy okres przede mna. zima, swieta, sylwester a ja ciagle sama:) niby mozna z tym zyc ale tak na serio to po co? po to zeby wstac rana, zasiasc przed komputer i czytac i wypisywac zale??? niby zycie to nie pasmo sukcesow tylko ze ja mam same porazki, juz przywyklam ale nie pogodzilam sie. w przeciweinstwie do wiekszosc ja nie mam ochoty na wynajdywanie sobie zajec, nie mam na to sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) no u mnie mgła tez byla i własciwie tez sie utrzymuje;) Biegnacy........ a do twarzy Ci w tym czerwonym;) Ala......... misku moge jedynie Cie mocno przytulić ehhhhhh kadarka;) witam tez nowe osoby a co do zajęć no to jest tak .Mówią ci nie siedz w domu znajdz sobie cos wyjdz do ludzi;) no więc zapisałysmy sie z kolezanką na kurs tańca i co?/ mamy za partnerów panów koło 50 -siatki hihihi i gdzie Ci wolni młodzi panowie???? takie to nasze szczęscie:) zapisac się na kursy więcej kobitek jak facetów i co ??? a pan M jak się nie odzywa tak sie nie odzywa i chyba to juz koniec ;) aa i jeszcze jesien za plecami no pieknie poprostu wspaniale;) zycze wszystkim super dnia jesiennego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Biegnący mnie przywołał do porządku, więc chociaż się przywitam:) Kochani - jestem, czytam, ale nie mam weny.... U mnie wszystko gra, nareszcie wszystko układa się tak jak powinno... Nareszcie odzyskałam spokój, nie martwię się o przyszłość, nie muszę się zastanawiać o co chodzi mojemu mężczyźnie, jego gesty i słowa są bardzo jednoznaczne:) Wszystko jest tak jak powinno i wiem, że będzie... I zyczę Wam Kochani odnalezienia takiego szczęścia i spokoju:) Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Aalex, chciałbym też być tak bez weny i leniwie z rozmarzeniem spoglądać w przyszłość..:) ale na pewno ten dzień nadejdzie i wtedy wszystkim pokaże!;) Alu, dobrze rozumiem, że nie masz ochoty na wychodzenie z domu, ale w ten sposób na pewno nic się nie zmieni.. Do ludzi trzeba wychodzić, naprawdę lepiej się żyje, nawet jak wciąż samemu. Cordulko, a ja właśnie chcę iść na tańce, poczekaj na mnie:) Powirujemy fruuuu na parkiecie:D Kadarko:) a jak Twoje i pieska zdrowie? Agatka, nie przepracuj się!:) Mnie też szef dziś gania i jest w złym humorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czytam Was juz od dluzszego czasu i bardzo polubilam ;),przyjmiecie mnie do swojego grona??fajnie czasem cos skrobnac i sie wyzalic komus albo tak poprostu napisac jakies glupotki ;) Biegnacy - a Ciebie jak czytam to mam wrazenie ze masz duzo spokoju w sobie a jednoczesnie takie fajne podejscie do zycia, niezbyt to czesto spotykane u faceta ale to duuuza zaleta ;) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Mili :-) Dzielna kobietko witaj w Naszym gronie :-) Wpadłam życzyć Wam miłego i spokojnego weekendu obfitującego w same dobre zdarzenia i miliony pozytywnych iskierek ;-) Nawet nie wiem kiedy mi ten tydzień minął tyle było pracy. Z moim Szczęściem w ten weekend widziała sie nie będę. To nasz osobny weekend od kilku miesięcy ... chyba po drodze do domu wypożyczę jakieś filmy i zakupię wytrawne winko ... trzeba sobie jakoś radzić ;-) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do \"zobaczenia\" w przyszłym tygodniu ... szkoda, ze nie mam netu w domu. Z Wami łatwiej byłoby mi przeżyć te kilka dni. Ps/ Do wszystkich, którym zdarzają sie doły i gorsze dni ... gdy jest sie samotnym to zupełnie normalne stany. Pewnego dnia budzimy sie z optymizmem w sercu i wiarą, że teraz to juz na pewno będzie lepiej, ale mijają dni i nic sie nie dzieje a jak wiadomo i nadzieja kiedyś gaśnie i wyczerpuję się ... wtedy najlepiej się dobrze wyspać ... rano zawsze świat wygląda inaczej ... a szczęście zawsze przychodzi znienacka. Naprawdę warto spokojnie zaczekać. Czekałam kilka lat żeby móc powiedzieć, ze jestem i szczęśliwa :-) i udało się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Pozdrawiam Ekpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) no wspaniale .ze tak Ci sie ułozyło:) ja czekam nadal na ten czas:) Biegnacy.........;) no to wsiadaj w samochód i przyjezdzaj;) Dzielna kobitko:) no to moze jakiegoś brudzia??;) Zmysłowa:) no szkoda ze nie masz neciku w domku:) i zawsze to bede mówic ze Twoje posty przywracaja wiare i spokój;) w to co przed nami;) tanasza:) jutro mam rodzinna imprezę ,totez pewnikiem bedzie jakies wineczko i smakołyki:) spotkam się z kuzynostwiem bo na codzien wszyscy zalatani i zabiegani a i porozrzucani po Polsce;) No to kochani super miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohah
A czy ktos sie zaprzyjażni z osoba chora psychicznie? Nawet chłopaka nie miałam bo najpiękniejsze lata życia zabrała mi moja choroba. No i nie jestem ładna inteligentna otp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiam
Tez sie wlasnie zastanawiam dlaczego jestem sama.W koncu zalet mi nie brak.A moze ja poprostu zbyt obsesyjnie o tym mysle i jak przestane to milosc sama zapuka do moich drzw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wprost bajecznie piatkowy wieczor a ja sama:( na dodatek dzis w TV emisja filmu dokladniej na tvn ktory ogladalm 3 lata temu z czlowiekeim dla ktorego starcilam glowe a ktory mi sie wczoraj przypomnial:) mile ze sie przypomnial ale wrocily wspomnienia a to dla mojego aktualnego stanu powazne zagrozenie bo jak nic wpadne w depresje. i to nie zart po 2. jutro normalni ludzie albo ida do pracy albo maja wolne a ja ide na 7 godzin na jakis durny kurs bo kazali ci madrzy z urzedu pracy.MMASAKRA po 3. chyba nie potrzebuje rad a samego \"zyczliwego\"wysluchania mnie i tyle. po 4. nawet na to co kobiety lubieja najbardziej\"zakupy\" nie mam kasy:(( a takie super kozaczki z zamszu widzialm. a po 5. nie umiem zapomniec padalca, chce naprawde ale nie umiem i juz Cordulko stosuje metode ze jutro bedzie lepiej czyli spie ciagle budze sie tylko dlatego ze cos na pecherz uciska a lepiej nie jest a do tego strszliwie marzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piano
fajfus! Ty nie jestes prawdziwym mężczyzną, ponieważ tacy mają potrzebe zdobywania kobiety! Im jest bardziej nieprzystępna, tym bardziej intrygująca! Gościu! Ty jesteś PRAWICZKIEM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to z innego topiku:) Co ludzie robią na randkach? - \"Na pierwszej randce ludzie zazwyczaj mówią sobie kłamstwa, i są one tak ciekawe, że umawiają się na drugą randkę.\" (Michał, lat 9)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam uwierzyc ze wszycy macie superasny sobotni dzien?? powiem wam cos:) raz na angielskim kolezanka przejzyczyla sie sie i zamiast hjumen(human) powiedziala hujmen??czyzby cos w tym bylo???z prawdy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha28
no tak wczoraj kolega zabrał mnie piwo musiałam odreagowac cały tydzień bo trzymałąm sie dzielnie,ale po tych piwach pękło wszytko i zadzwoniłam pierwsza...napisałam dwa smsy a on mi rano mówi dlaczego to robie przecięż mnie kocha...i zwraca sie do mnie imieniem swojej zony. i tak sie tylko zastanawiam czy on własnie nie jest moja pomyłką? Nie umie tego skonczyc a powinnam...wiecej mam łez niz radości z tegop układu a chyba nie o to chodzi... Zaznaczam że kolega z piwa to nie ta sama osoba o której pisze. A może ja za dużo od niego wymagam co??? A tak poztym to jak to jest ze ja jestem pomarańczowa a inni czarni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie zastrzezesz nika tez bedziesz czarna. a co do tego nie od piwa z doswiadczenia wiem , ze nie warto wylewac nad nim lez bo nie jest tego wart. naprawde cchesz byc z kims kto ma 2 zycia?????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×